Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Diğer
 Tedavisi olmayan hastalıklar
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

ogeday

101 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/04/2018 :  20:07:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben celseleri baştan sona okumama rağmen pek böyle birşeye rastlayamadım.K lar tedavisi olmayan hastalıklara(alzhemier,kanser) ne öneriyorlar.Hasta büyük ağrılarına rağmen yaşatılmaya devam mı edilmeli yoksa...

bozadi

8411 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/04/2018 :  20:44:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu konuya dair birşey var mıydı celselerde, ben de hatırlayamadım. Ve açıkçası, bu gerçekten çok ilginç ve karara varması pek kolay olmayan, zorlu bir konu bana göre :(

Çok büyük ve sürekli veya tekrarlı acı/ağrı deneyimleyen bir hasta için ne yapılabileceği, ne yapılması gerektiği... Sanırım her durumun kendi koşulları içinde incelenmesi gerekiyor. Müsait bir vaktimde Kasyopya forumda ve Sott haber sitesinde bu konuda (örneğin ötanazi) ne gibi paylaşımlar yapılmış diye bir gözden geçirmeye çalışacağım. Dikkate değer, açıklayıcı paylaşımlar yapılmışsa, o mesajlara dair izlenimlerimi burada paylaşırım. Her halükarda bu konuda fikirlerimizi paylaşmanın değerli olduğuna inanıyorum, teşekkürler ogeday.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.