Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Hayaletler, Cinler vb
 Mezarlikta aglayan kiz sesi
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

ogeday


248 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/05/2018 :  12:33:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://yandex.com.tr/video/search?text=çorum%20daki%20mezarlıktaki%20kız&path=wizard&noreask=1&filmId=13377027791674112327

bozadi


9903 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/05/2018 :  12:57:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Henüz baştan sona ayrıntılı izlemedim:

Go to Top of Page

bozadi


9903 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2018 :  13:18:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
15 Mayıs 2018

'Çorum'u ayağa kaldıran mezarlıktaki gizemli kız bulundu' iddiası

Çorum'da bir hafta içinde 5 gece geldiği Ulu Mezarlık'ta bir mezarın başında konuşup ağlayan genç kızın, evinde bulunduğu iddia edildi. İsmi açıklanmayan ve ruhsal sorunlar yaşadığı ileri sürülen kızın hastanede tedavi ettirildiği, ardından emniyetteki sorgusu sonrası yakınlarına teslim edildiği belirtildi.


DHA'nın haberine göre, Çepni mahallesi'ndeki Ulu Mezarlık görevlileri, 26 Nisan gecesi, siyah kıyafetli, ayağında kırmızı ayakkabıları olan bir genç kızın mezarlığa gelerek, Fatma Çiftçi'ye ait mezarın başında konuşup ağladığını fark etti.
Görevliler, 27, 28 ve 29 Nisan geceleri de genç kızı aynı mezarın başında ağlarken gördü. Mezarının üzerine, 'Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak' yazılı not kağıdı bırakıldı.

Gizemli kız, 1 Mayıs gecesi yeniden ortaya çıktı. Mezarın başına gelen genç kız, polisin elinden son anda kurtulup, sırra kadem bastı. Genç kızı yakalamak için polis ağaçların tepelerinde bile arama yaptı. Bir ağaca da Fatma Çiftçi'nin mezarını görebilecek şekilde kamera yerleştirildi ancak tüm çabalara karşın bir sonuç alınamadı.

'TEDAVİSİNİN ARDINDAN YAKINLARINA TESLİM EDİLDİ'

Günlerce hem Çorum'dan hem de diğer illerden vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği olayla ilgili çalışmalarını sürdüren polisin, gizemli kızı mezarlık yakınlarındaki evinde bulduğu iddia edildi. Güvenlik kamerası görüntülerinden kimliği belirlenen ancak ismi açıklanmayan kızın, ruhsal sorunları nedeniyle hastanede tedavi ettirildiği belirtildi. Kızın, emniyete götürüldüğü ve ifadesi alındıktan sonra yakınlarına teslim edildiği öne sürüldü.

Genç kızın daha önceki günlerde de mezarlığa gidip ağladığı ve yakınlarının sık sık mezarlıktan alıp evine götürdüğü belirtildi.

Kaynak: Sputnik

Go to Top of Page

bozadi


9903 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/05/2018 :  13:18:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.