Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Felsefe Kulübü
 Modern çağın filozofu George Carlin
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

ogeday

149 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/08/2018 :  23:19:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://www.youtube.com/watch?v=u7jagVVBciI

Bana göre modern çağın en büyük filozofu olan bu adamı belki tanımayanlar vardır diye paylaşıyorum...

Bir gösteride reptilianlar kelimesini kulanabilecek cesareti olan nadide bir insandı..Jeo pesci rahmet eylesin...

bigsenfoni

1050 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/08/2018 :  12:29:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
George Carlin'i uzun zamandan beri dinlerim tesekkürler ogeday

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

bozadi

8835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/08/2018 :  12:46:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Adını ilk kez duyuyorum, teşekkürler.
Go to Top of Page

ogeday

149 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/08/2018 :  19:01:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://trasgv.blogspot.com/2016/08/back-in-town-tr.html

adını ilk kez duymana şaşırdım bozadi.Amerika daki şov dünyasında sisteme muhalif olan çok nadir insanlardan biridir.Saturday night life programının tarihteki ilk sunucudur.Benim için en iyi gösterisi olan Back in town u buraya bıraktım.Muhalif gösterilerinden dolayı oldukça baskı görsede çizgisini bozmamıştır.Amerikan tarihindeki en iyi 50 komedyen arasında 2. sırada gösterilir.Güldürürken düşündürmek lafının en güzel örneği.George Bush için 'benim için her zaman vali bush olarak kalıcak çünkü gerçekten kazandığı tek seçim o'demişliği vardır gösterisinde.Koyu bir ateisttir.Siyasi görüşünü kominist olarak açıklamış hatta eski bir amerikan kominist başkan adayına destek vermiştir.Fakat sonraki seçimlerin hiç birinde oy kullanmadığını söylemiş 'politikacıları unutun bu ülkenin gerçek sahipleri var size de sahipler' demiştir
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.