Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Gezegensel Dönüşüm Süreci (Earth Changes)
 Diğer
 Adilcevaz’da şaşırtan görüntü
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

Dionysos

108 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/11/2018 :  18:55:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde Süphan Dağı yakınlarındaki bulutun ortaya çıkardığı şekil, görenleri şaşırttı.

Adilcevaz'da dün akşam saatlerinde görenleri şaşırtan ilginç bir doğa olayı yaşandı. İlçe sınırları içerisinde bulunan 4 bin 58 metre yüksekliğindeki Türkiye'nin üçüncü yüksek dağı olan Süphan Dağı yakınlarında oluşan sıra dışı bulut tabakasını görenler şaşkınlık yaşadı.

İlçe merkezinden rahatlıkla görünen ve gün batımına doğru gökyüzünde ortaya çıkan ilginç bulut görüntüsünü vatandaşlar cep telefonlarıyla kaydetti.

https://www.sabah.com.tr/yasam/2018/11/21/adilcevazda-sasirtan-goruntu?paging=1

gerçek tosun paşa

630 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/11/2018 :  11:29:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok enteresan bir bulut olmuş hortum gibi. Sanki hava akımından topaklanmış ve hortuma kapılmış. :))
Go to Top of Page

bozadi

8919 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/11/2018 :  12:09:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaşım için teşekkürler.

Ufo'ları çağrıştıran bu bulutlara Türkçede "mercek bulut" deniyormuş sanırım. ("Lenticular cloud": Mercimek veya mercek biçiminde bulut)

Benzer bazı gizemli bulut resimleri:

https://www.google.com/search?q=mercek+bulutlar&tbm=isch

Bulut kılığına giren veya bulutların ardına gizlenen Ufo'ların (dünyadışı uzay aracı anlamında "ufo") mevcut olduğundan şüphe etmiyorum, o da ayrı.
Go to Top of Page

Gaia

97 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/11/2018 :  15:48:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dağlarında bulut oluşumlarını etkileyebildiğini biliyorum. Söz konusu olayın sönmüş bir volkanik dağın yakınlarında olması da enteresan.
Go to Top of Page

Astre

305 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/11/2018 :  00:01:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@Gaia, ufolar belirttiğiniz tarzdaki doğa olaylarından enerji emiyor diye biliyorum. Büyük ihtimalle ufo enerji için valkonın yanına gelmiş ve gizlenmek için bulut formuna girmiş/yansıtmış.
Go to Top of Page

fidelista

265 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/11/2018 :  01:15:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aslında ufo bulut gibi göründüğüne bakmayın.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,45 saniyede oluşturuldu.