Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Ufoloji
 Dünya Dışı Varlıkların Genetik Deneyleri, Gizli Uzay Programları
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

266 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/12/2018 :  22:07:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://www.youtube.com/watch?v=KTXj2RWDtRo

tr aktyazısı var.

bozadi

9063 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/12/2018 :  18:41:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

https://www.youtube.com/watch?v=KTXj2RWDtRo

tr aktyazısı var.

Paylaşım için teşekkürler. Kabaca bir gözatabildim. Bir süredir adını duyuyordum bu şahsın (Corey Goode). David Wilcock'la takılıyor son zamanlarda.

Kasyopya forumda Corey Goode'a çok ciddi bir şüpheyle (olumsuz) yaklaşılıyor. Elbette Laura veya K forumdaki herhangi birinin görüşü kimse için bağlayıcı olmak zorunda değil ama görüşlerinin önemli ve genellikle de doğru olduğunu düşünüyorum.

Bu şahıs ABD devletinin Gizli Uzay Programlarında çok küçük yaşlardan itibaren bulunmuşluk ve bu konuda uzmanlaşmışlık iddiasında. Ama bu konuda anlattığı şeylerin hiçbiriyle ilgili somut bir kanıt sunmuyor. Ve anlattıklarına bakınca da tamamen teknik ve soğuk bir anlatım görüyorum. Yani insani/ruhsal/vicdani bir sıcaklık, sevgi, empati göremiyorum bu şahısta. Anlattığı hiçbir şey konusunda moral, güven, iyimserlik artırıcı bir enerji veya çaba göremiyorum. Sadece ABD'nin gizli uzay programlarının ayrıntıları. Ve üstelik devletin o kadar karanlık işler çevirdiğini anlattığı halde bile devleti kötülemiyor hala. Neredeyse devletin veya devlet içindeki güçlü bir grubun tüm bu konularda insanlığın iyiliğine bir amaç güttüğünü iddia ediyor bazı videolarından edindiğim izlenime göre. Zaten hiçbir insani sıcaklık, sevgi, güven vermeyen, adeta robotsu bir şekilde devletin fantastik gizli uzay programlarını anlatıp duran bir şahsın bir de Amerikan devletin apaçık faşizmini (hem dünyada, hem uzayda!) hasır altı etmek anlamına gelecek bir tavır takıntığını gözlemlediğim için, bu şahsın güvenilmezliği konusunda K forumdaki pek çok kişinin görüşüne katılıyorum. Çok muhtemel olarak devlet tarafından ufoloji camiasındaki insanların aklını bulunadırma amacı güdüyor ve bu arada çok iyi para kazanıyor.

Bu ciddi olasılıklar göz önünde bulundurularak elbette şahsın anlattıklarından öğrenilebilecek veya çıkarılabilecek bazı faydalı veya doğru şeyler olabilir, o ayrı.
Go to Top of Page

JCA

333 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/12/2018 :  23:49:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çevirilerini sanırım Saffet Güler yapıyordu. Bir kaç sene önce ilk onun sitesinde görmüştüm.

Bu iki adamın söyledikleri boş vakitlerde bilim kurgu niyetine hayal dünyasını zenginleştirmek için belki okunur. Belli ki spiritüel kaynakları ve kanal bilgilerini uzun zamandır takip eden insanlar. Bu alt yapıyı hayalleriyle iyi birleştirmişler. Türkiye'de değil ama yurtdışında epey de bir takipçisi var. Peşine takılanlara üzülüyorum açıkçası.
Go to Top of Page

bozadi

9063 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/12/2018 :  09:57:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen JCA

Çevirilerini sanırım Saffet Güler yapıyordu. Bir kaç sene önce ilk onun sitesinde görmüştüm.

Bu iki adamın söyledikleri boş vakitlerde bilim kurgu niyetine hayal dünyasını zenginleştirmek için belki okunur. Belli ki spiritüel kaynakları ve kanal bilgilerini uzun zamandır takip eden insanlar. Bu alt yapıyı hayalleriyle iyi birleştirmişler. Türkiye'de değil ama yurtdışında epey de bir takipçisi var. Peşine takılanlara üzülüyorum açıkçası.

Yorumlarını paylaştığın için teşekkürler JCA. Aynen, peşine takılanlara ben de üzülürüm. Bu adamın sevgiyle de, bilinçle de bir alakası yok görebildiğim kadarıyla. Bizzat Amerikan derin devletinin ufoloji biriminin görevlendirdiği bir tipe benziyor. Anlattığı new-age tipi saçmasapan galaktik fantazilerle insanlara sahte ümitler verip akıllarını bulandırıyor. Aç tavukların kendilerini buğday ambarında sanmalarına yardımcı oluyor.
Go to Top of Page

JCA

333 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/12/2018 :  14:42:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@bozadi

Katılıyorum. Bu tip insanların yüzünden gerçekleri önümüze sermeye and içmiş ciddi araştırmacılar alaya alınıyor. Belki de bilinçsizce yapıyorlar ama her iki durumda da bizi uyutanların ekmeğine güzel bir yağ sürmüş oluyorlar.

Edited by - JCA on 18/12/2018 15:42:32
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.