Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Alıntılar
 Solcularla sağcıları kırdıran delilleri Cengiz Çandar mı temizledi
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bona fide

394 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/12/2018 :  20:38:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Solcularla sağcıları birbirine kırdıran provokasyonun delillerini Cengiz Çandar mı temizledi

https://odatv.com/solcularla-sagcilari-birbirine-kirdiran-provokasyonun-delillerini-cengiz-candar-mi-temizledi-25121825.html

makaleden alıntı;
"Bir gün Orhan Kabibay'ın (27 Mayıs darbesinin beyin takımından emekli kurmay albay ve 12 Mart'ın içinde yer alan CHP milletvekili, HV) evinde toplandık. Hidayet Ilgar, Talat Turan, İrfan Solmazer ve daha birçok kişi vardı. Bir ara İrfan Solmazer bana, 'Erol, sen denizcileri ihmal etmişsin.' dedi. Kimi ihmal ettiğimi sorunca, 'Sarp Kuray'ı, Deniz Gezmiş'i ihmal etmişsin, hiç temas kurmamışsın. Ama ben onlara İstanbul'da, Ankara'da mısır patlatır gibi bomba patlatır gibi bomba patlattırıyorum.' dedi."

"'GİT ŞURAYI BOMBALA' EMRİNİ VERİYORUM"

"Başka ne yapıyorsunuz diye sorunca, İrfan Solmazer'in yanıtı şu oldu:

'Deniz Gezmiş'i, Sarp Kuray'ı filan oturtuyorum. Amerikan Büyükelçiliğinin ön kapısının kurşunla taranmasına demokratik olarak karar veriyoruz. Emri ben veriyorum. (Deniz Gezmiş, ABD Büyükelçiliğini tara ve yok ol') diyorum. Sarp Kuray'a, (Git şurayı bombala!) emrini veriyorum."

Selcan Taşçı'nın yeni kitabı "Darbeleri Okuma Kılavuzu" haberinde kitap alıntılarıyla yapılan tanıtım olması yanında kitaptan alıntılanan makale oldukça düşündürücü.

başlık yazısı sığmadı kestim.

Edited by - bona fide on 28/12/2018 20:46:54

bozadi

9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/12/2018 :  21:30:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çandar'ı bilmem ama ABD'nin her kanatta olduğu gibi solda da satın aldığı piyonlar veya bir şekilde kendi amaçları için etkilediği aktörler olmuş bir şekilde. Sol da tamamen masum değil elbette.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,44 saniyede oluşturuldu.