Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Gezegensel Dönüşüm Süreci (Earth Changes)
 Diğer
 Antalya’da hortum can aldı: 1 ölü (24.01.2019)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

9147 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/01/2019 :  16:56:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
24 Ocak 2019

Antalya’da hortum can aldı: 1 ölü

Antalya’nın Finike-Kumluca sahil karayolunda oluşan hortumda 13 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti, 10 kişi ise yaralandı.

Alınan bilgiye göre, bölgede etkili olan yağış ve hortum, seralar, tarım arazileri, araçlar ile bazı binalara zarar verdi.

Hortum nedeniyle 10 kişi yaralandı. Kumluca Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan 13 yaşındaki bir çocuğun hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yaralılardan 3’ünün hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Kaynak: Tele1

bozadi

9147 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/01/2019 :  17:02:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Go to Top of Page

bozadi

9147 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/01/2019 :  14:13:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
26 Ocak 2019

Antalya’da hortum: Otobüsler devrildi, çok sayıda yaralı

Antalya’da hızı 103 kilometreye ulaşan hortumda havalimanında iki otobüsün de içinde bulunduğu araçlar devrildi, 12 kişi yaralandı. Kumluca ilçesinde seralarda çalışan Suriyeli bir ailenin üyeleri yaralandı. Muratpaşa ilçesinde cami minaresi devrildi. Dereye uçan otomobildeki Buse Acar ise hâlâ bulunamadı.

Antalya’da kent merkezinde hızı 103 kilometreye ulaşan hortum nedeniyle Antalya Havalimanı’nda iki otobüs, bir minibüs ve iki merdiven devrildi. Yaralanan 12 kişi hastaneye kaldırıldı.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu havalimanında iki uçakta ve bir polis helikopterinde de hasar meydana geldiğini söyledi.

Önceki gün Kemer ilçesinde dereye uçan otomobilde bulunan Buse Acar’ı arama çalışmalarının halen sürdürüldüğünü belirten Vali Karaloğlu, vatandaşların meteorolojik uyarılar dışında dışarı çıkmamamalarını istedi.

Kumluca ilçesinde hortum nedeniyle Suriyeli anne ve baba ile 3 çocuğu yaralandı.

Muratpaşa ilçesinde de bir caminin minaresi yıkıldı. Minarenin devrilen parçaları nedeniyle caminin bazı camları kırıldı, çevresindeki ağaçlar ve oturma alanları zarar gördü.

Kentte çarşamba günü başlayan ve dün gece etkisini artıran kuvvetli yağış ve fırtına nedeniyle ağaçlar ve aydınlatma direkleri devrildi. Kentte elektrik tellerinin zarar görmesi nedeniyle birçok bölgeye enerji verilemiyor.

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada Antalya'nın doğu ilçelerinin yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışının etkili olacağı bildirildi. Bugün saat 06.00 sıralarında başlayan yağışın, 27 Ocak Pazar günü saat 06.00'ya kadar devam edeceği kaydedildi.

Kaynak: soL

Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,42 saniyede oluşturuldu.