Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Genel Paylaşımlar
 Polis Devletine "HAYIR"! / Siyasi Gündem
 TKP'li Maçoğlu Tunceli Belediye Başkanlığını Kazandı (31.03.2019)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2019 :  12:01:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
31 Mart 2019

'Komünist Başkan' Maçoğlu: 800 oy farkla belediyeyi kazandık

Tunceli'de Demokratik Halk Dayanışması'nın Türkiye Komünist Partisi'nden (TKP) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Fatih Mehmet Maçoğlu, 800 oy farkıyla seçimleri kazandıklarını açıkladı.


TKP'nin Tunceli Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Maçoğlu, 800 oy farkıyla Tunceli Belediyesi'ni kazandıklarını açıkladı.

Demokratik Halk Dayanışması adayı Maçoğlu'nun en yakın rakibi ise, Halkların Demokratik Partisi (HDP) adayı Nurşat Yeşil oldu.

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından ise Maçoğlu'nu destekleyen vatandaşların seçim bürosu önünde toplanarak kutlama yaptıkları görüldü.Resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazandığını belirten Maçoğlu, seçim irtibat bürosu önünde toplanan kalabalığa hitap etti.

Halkın kendilerine kapısını ve sofrasını açtığını belirten Maçoğlu, "Bugün aslında Dersim halkının iradesi ortaya çıktı. Dersim halkı iki tane demokrasi kuvvetini yarıştırdı. Şimdi sözümüzdeyiz. Biz bu sokaklarda beraber karar alacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden birlikte yönetebilme ihtimalini onayladı. Sözümüzdeyiz, söylediklerimizin hepsini yapacağız ve şeffaf olacağız. Halkımıza yalan söylemeyeceğiz, adamcılık, aşiretçilik yapmayacağız. Alacağımız tüm kararları yoldaşlarımızla birlikte uygulayacağız" dedi.

Tunceli'nin 81 ilin aydınlık yüzü olduğunu söyleyen Maçoğlu, "Hep biz olacağız, bizim dışımızdaki hiçbir terimi kabul etmeyeceğiz. Bütün dostlarımıza çağrımızdır; birlikte yönetebiliriz. Birlikte güzel işler yapabiliriz, bu şehrin buna ihtiyacı var. Çünkü aydınlık yüzler ve vicdanlı insanların bulunduğu bir şehir. Kadınların, çocukların ve gençlerin yüreğinde yer edindi bu program" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sputnik

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2019 :  12:05:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
31 Mart 2019

Metin Uca ve Athena Gökhan’dan Fatih Maçoğlu’na tebrik mesajı

Metin Uca ve Athena Gökhan, Tunceli'de seçimi kazanan TKP adayı Fatih Maçoğlu'nu tebrik etti.


Metin Uca ve Athena Gökhan, geçtiğimiz dönem Ovacık Belediye Başkanı olan, bu seçimde de TKP’den seçime girerek, Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Maçoğlu’nu Twitter’dan tebrik etti.

Uuca, Maçoğlu ile ilgili, “İçtenlikle mutlulukla Fatih Mehmet Maçoğlu'nu kutluyorum. İlk kez bir komünist, Cumhuriyet tarihinde bilgisi, birkimi, deneyimi ve büyük halk desteği ile kent belediye başkanı olarak göreve başlıyor. Başarısının devamı ve örnek olması dileği ile” yazdı.

‘ÇOK SAĞLAM BİR ÖRNEKSİNİZ’

Daha önce de Maçoğlu’na olan desteğini açıklayan Gökhan Özoğuz da, Maçoğlu’nun çok iyi bir örnek olduğuna değindi: “Tebrikler Fatih Mehmet Maçoğlu. Belediyecilik yaklaşımınızla çok sağlam bir örneksiniz. Hizmetlerinizin çoğalarak devamını dileriz.”

Kaynak: Sözcü

Go to Top of Page

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2019 :  12:09:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
İşin "komünizm" yönü beni pek ilgilendirmiyor. Maçoğlu'nun ülkeye, millete, hem iktidar hem muhalefet kesimlerine örnek olabilecek, vicdana ve üretime odaklı yönetim eğilimi güçlü görünüyor. İnşallah bu yoldan sapmaz.

Go to Top of Page

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2019 :  15:46:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Go to Top of Page

fidelista


290 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2019 :  20:12:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tunceli'dede aynı şekilde başarılı olur inş ve bir örnek teşkil eder kutlmmamak elde değil,tek aradığımız dürüst çalışkan adamlar.Belediyeler partililerin yiyicilerin yuvalandığı barınak değil halka hizmet yerleri olması dileğiyle.
Go to Top of Page

bona fide


394 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/04/2019 :  03:09:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Fatih Mehmet Maçoğlunu tebrik ederim çok sevindim ovacık belediyesindeyken super bir çalışmayla zaten gönülleri kazanmıştı hayran olmuştum. kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden daha çok çalışmalara imza atması ve diğerlerinin de onu örnek alması temennnim.

https://www.ovacikdogal.com/ işte bu desteklenir
Go to Top of Page

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/04/2019 :  13:38:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bona fide

Fatih Mehmet Maçoğlunu tebrik ederim çok sevindim ovacık belediyesindeyken super bir çalışmayla zaten gönülleri kazanmıştı hayran olmuştum. kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden daha çok çalışmalara imza atması ve diğerlerinin de onu örnek alması temennnim.

https://www.ovacikdogal.com/ işte bu desteklenir

Go to Top of Page

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/04/2019 :  13:38:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
05 Nisan 2019

'Komünist Başkan' Maçoğlu mazbatasını aldı

Türkiye Komünist Partisi'nin (TKP) adayı olarak girdiği seçimde Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, mazbatasını bu sabah aldı.


30 Mart 2014'te yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Ovacık Belediye Başkanlığı'nı kazanıp Türkiye'nin ilk ve tek TKP'li Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu, 31 Mart seçiminde Tunceli'den aday oldu.

Seçimi yüzde 32.77 oy oranıyla kazanan Maçoğlu, Tunceli'nin yeni belediye başkanı seçildi. Ovacık Belediyesi'ni halefine devreden Maçoğlu'na 'güvenlik' gerekçesiyle verilmeyen mazbatası bugün kendisine teslim edildi.

Mazbatasını, Tunceli Adliyesi'nde Hakim Satı Şenlik Taşkaya'dan alan Maçoğlu, "Dün açıklama yapılmıştı verilecek diye. Alacağımızı biliyorduk aslında, sadece biraz gecikti. Böyle olmasaydı iyiydi" diye konuştu.

Maçoğlu, "Bütün dostlarımızı, bütün arkadaşlarımızı, hiç kimseyi ayırt etmeden, herkesin çok rahat gelebileceği bir belediye ve kapıları açık olan belediye olacağını bugün de söylemek istiyorum" dedi.

'HEDİYE VE ÇİÇEK YERİNE SOKAK HAYVANLARINA KATKI BEKLİYORUZ'

Sokak hayvanları için destek isteyen Maçoğlu, "Muhtemeldir, bir önceki dönemin Ovacık Belediyesi tecrübesiyle birçok dostumuz bize hediye ya da çiçek getirmeye çalışacak ama biz sokaktaki hayvanların genel durumunu göz önünde bulundurarak onların bundan sonra daha iyi, daha rahat bir yaşamı olması adına dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan hediye ve çiçek yerine, açacağımız bir hesaba verecekleri destekle sokaktaki hayvanların sorunlarına bir nebzede katkı olmaya davet ediyoruz" ifadesini kullandı.Öte yandan Maçoğlu'nun bugün düzenlenecek törenle belediyeyi devralacağı belirtildi.

Maçoğlu, Tunceli'de 17 bin 967 geçerli oyun 5 bin 887'sini alarak yüzde 32.77'yle belediye başkanı seçilmişti.

Kaynak: Sputnik

Go to Top of Page

bozadi


9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/04/2019 :  13:53:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
05 Nisan 2019

Komünist Başkan Dersim'de 65 milyon borçla göreve başladı: Tüm belgeler incelenecek, halka duyurulacak

Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını almasının ardından görevine başladı. Daha önce gerçekleştirilen işlemlerin evraklarını incelemek için belediye binasında kameraların önüne geçen Maçoğlu, görevi 65 milyon borçla aldığını açıkladı.


31 Mart seçimlerine TKP listelerinden giren ve seçimi kazanan Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu bugün mazbatasını aldıktan sonra belediye binasında muhasebe müdürünün getirdiği evrakları inceledi. Maçoğlu, evrakların detaylıca incelenmesi ve üzerinde çalışılmasının ardından belediye binasına ve tüm mahallelere de asılacağını duyurdu.

Yapılacak olan detaylı incelemelerin ardından uygulanması gereken yasal bir işlem varsa hukuki olarak adım atılacağını belirten Maçoğlu, ilk incelemelere göre belediye başkanlığı görevini 65 milyon borçla aldığını duyurdu.
Kaynak: soL

Go to Top of Page

fidelista


290 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/04/2019 :  21:00:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
En büyük özelliği saydamlık,bu dürüstlüğün bir işareti.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,53 saniyede oluşturuldu.