Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Malum Güçler
 ABD'den Türkiye'ye karşı deprem yaratacak hamle (02.04.2019)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

9293 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2019 :  17:43:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
02 Nisan 2019

ABD'den Türkiye'ye karşı deprem yaratacak hamle

Türk pilotların F-35 eğitim uçuşları durduruldu, teknik ekibin eğitimi askıya alındı.

ABD, Türk pilotlarının F-35 eğitim uçuşlarını durdurdu, teknik ekibin eğitimini askıya aldı.

Sputnik'te yer alan habere göre; ABD Senatosu'ndaki Silahlı Kuvvetler Komitesi'nin yeni başkanı James Inhofe'nin ABD'nin Türk pilotlarının, şimdiye kadar Florida, Teksas ve Arizona'da gerçekleştirdiği F-35 eğitim uçuşlarını durdurduğunu ve teknik ekibin eğitimini askıya aldığını duyurduğu belirtildi.

ABD Savunma Bakanlığı'ndan (Pentagon) dün yapılan açıklamada, "Türkiye'nin S-400 konusundaki net kararı göz önünde bulundurularak, Türkiye'nin F-35 operasyonel kapasitesiyle bağlantılı teslimat ve faaliyetler askıya alınmıştır. Bu önemli konuyla ilgili Türkiye ile diyaloğumuz devam etmektedir" denilmişti.

Ayrıntılar geliyor...

Kaynak: OdaTV

Dionysos

191 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/04/2019 :  16:44:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,36 saniyede oluşturuldu.