Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Rüyalar
 Rüya görmek için
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj   

Arayis

47 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/04/2019 :  20:22:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selam arkadaşlar

İyisinizdir umarim. epeydir buralarda değilim. aliskanlik yapamasamda hafizalardan silinmemeye calisiyorum :)

Ben rüya göremiyorum arkadaşlar. Eskiden çok görürdüm. Bu lucid dedikleri şey bile olurdu devamlı. Kafama göre gezerdim rüyamda bilerek. Normal gördüğüm rüyalarda gerçekci olurdu anlamlı olurdu.

1 bucuk senedir falan dogru duzgun ruya görmuyorum. Gördüklerimde anlamsız bulanık oluyor.

Bunun sebebi nedir.Eskisi gibi rüya görebilmek için var mı bir öneriniz

teşekkürler

fidelista

299 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/04/2019 :  20:29:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kendine rüylarınız hatırlyacağınıza değin telkin yapın,gevşemeye çalışın.
Go to Top of Page

Arayis

47 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/04/2019 :  20:41:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Kendine rüylarınız hatırlyacağınıza değin telkin yapın,gevşemeye çalışın.

stresden oluyor sanırım deneyeceğim fidelista teşkler
Go to Top of Page

Dionysos

228 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/04/2019 :  21:21:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Arayis

Selam arkadaşlar

İyisinizdir umarim. epeydir buralarda değilim. aliskanlik yapamasamda hafizalardan silinmemeye calisiyorum :)

Ben rüya göremiyorum arkadaşlar. Eskiden çok görürdüm. Bu lucid dedikleri şey bile olurdu devamlı. Kafama göre gezerdim rüyamda bilerek. Normal gördüğüm rüyalarda gerçekci olurdu anlamlı olurdu.

1 bucuk senedir falan dogru duzgun ruya görmuyorum. Gördüklerimde anlamsız bulanık oluyor.

teşekkürler

Celseler de melatonin önerisi var. Bunun dışında belki ağır metal detoksu ya da genel bir detoks/diyet önerilebilir belki ancak hangimiz görüyoruz ki ve görebiliyoruz ki?
Bizim rüyalarımız da böyle,

Sanırım bu konu da yapılabilecek öneri terleten/terletebilen fiziksel aktivetelerle birlikte sıkı diyet protokolleri ve detokslar olabilirdi.
Şimdilerde biliş sisi/kiri deniyor. Bizler modern şehirlileriz ve gıdalarımız bozuk/berbat..

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault
Go to Top of Page

bigsenfoni

1099 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/04/2019 :  07:15:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Elektromanyetik dalgalarin bloke edici özelligi...baz istasyonlari, w-lan, bluetut, cesitli isinlar.Bir yandan iyi bir andan kötü.

https://m.youtube.com/watch?v=EC-Q9A8RK80ENDİ[/Youtube] DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

bozadi

9565 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/04/2019 :  12:36:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Arayis

Selam arkadaşlar

teşekkürler

Merhaba Arayis. Ben hayatım boyunca rüyaları hatırlama konusunda pek parlak değildim, hala da bu durum çok değişmedi. Çok nadiren rüyalarımın bazı kesitlerini net bir şekilde hatırlıyorum. Ve bu hatırlayış da bir süre sonra bulanıklaşıyor.

Senin bahsettiğin durum son bir-iki yılda gelişen durumsa, belki de bu süreçte bilincinde yerinden oynayan taşlar söz konusu olabilir, bir geçiş, belirsizlik veya değişim-dönüşüm dönemi olabilir. Muhtemelen hepimiz için önemli bir değişim-dönüşüm dönemindeyiz ama herkesteki etkileri farklı olabilir veya farklı zamanlarda gerçekleşebilir. Sadece bir olasılık tabi bu söylediklerim.

Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj   
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,58 saniyede oluşturuldu.