Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Gezegensel Dönüşüm Süreci (Earth Changes)
 Buz Çağı Kapıda! İklim Anormallikleri...
 Kış, Rusya'ya Nisan'ın sonunda geri döndü (29.04.2019)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi


9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/04/2019 :  11:23:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
29 Nisan 2019

Kış, Rusya'ya Nisan'ın sonunda geri döndü

Nisan'ın son haftasonu Rusya'nın Ural ve Sibirya bölgelerine kış geri döndü. Yekaterinburg, Tümen, Krasnoyarsk şehirlerinde şiddetli kar yağışı yaşandı ve sadece birkaç saat içinde kar örtüsünün kalınlığı 20 santimetreye ulaştı.


Kışın Rusya'ya geri dönüşünün etkileyici kareleri Sputnik'in videosunda.


Kaynak: Sputnik

bozadi


9339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/04/2019 :  11:29:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
27 Nisan 2019

ABD’ye Baharda Kış Geldi

Baharın yaşandığı Amerika’ya kış yeniden geldi. ABD’nin orta bölgesinde yer alan birçok eyaletin bu hafta sonundan itibaren yoğun kar yağışından etkileneceği ve olumsuz hava koşullarının yaklaşık 15 milyon kişiyi etkileyeceği açıklandı.


Amerikan Ulusal Hava Durumu Merkezi’nin Buffalo, New York ofisinden yapılan açıklamaya göre New York eyaletinin bazı bölgelerinde de kar yağışı beklenirken kar kalınlığının 12 santimetreye kadar ulaşabileceği belirtildi. Yoğun kar yağışı özellikle Finger Lakes bölgesinde etkili olacak.

New York’taki Adirondacks Dağları’nda kar kalınlığının 8 santimetreye ulaşması bekleniyor. Ayrıca New York kentinde ise az miktarda kar yağışı ihtimal dahilinde. Kar yağışı New York eyaletinde bu akşamdan itibaren Pazar gecesine kadar sürecek.

Karın en etkili olması beklenen yerler ABD’nin orta ve kuzey eyaletleri. Bu eyaletlerde kar kalınlığının 30 santimetreye ulaşabileceği ve hafta ortasına kadar devam edebileceği açıklandı.

Kar yağışı Minnesota, Iowa, Dakota, Wisconsin ve Illinois eyaletinin bazı bölgelerinde akşam saatlerinden itibaren başlayacak. Chicago kentinde kar kalınlığının 15 ile 25 santimetreye ulaşabileceği tahmini yapıldı.

Chicago’daki O'Hare Uluslararası Havalimanı’nda yaklaşık 200 uçak seferinin beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle iptal edildiği açıklandı.


Kaynak: Amerika’nın Sesi

Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.