Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 merhabalar
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

sirera

379 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2019 :  00:34:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selamlar,
Uzunca bir süredir kanımda evrim yapan virüsler nihayet gittiler, uğurlar olsun.
Tedavi sonrası bir zihin açıklığı yaşayacağımı tahmin ediyordum, allah zihin açıklığı versin sözü ne kadar güzel bir dilekmiş meğer.
Beyin sisi ile yaşadığım günlerin sonrasında bir hayli yorgun düşmüşüm. Yarı uykuda yaşamak gibi olan hcv virüsünün yaşattığı bu süreç , saldırı içinde olduğumuz yaşamamızdaki savaşın bitiminin de ne harika olacağını düşündürttü.
Sitede her birinizi bu onurlu yolculukta tekrar içten selamlarım, paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Tgur

1204 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2019 :  08:14:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba hoş geldin ve büyük geçmiş olsun Sirera ,
Zor bir durumla karşılaşmışsın umarım artık atlatmış vaziyettesin sağlık ve mutluluğunun devamını gönülden dilerim.

Edited by - Tgur on 17/10/2019 08:15:31
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

668 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2019 :  12:41:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Geçmiş olsun tekrardan hoş geldin :)
Go to Top of Page

bozadi

9688 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2019 :  14:34:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen sirera

Selamlar,
Uzunca bir süredir kanımda evrim yapan virüsler nihayet gittiler, uğurlar olsun.
Tedavi sonrası bir zihin açıklığı yaşayacağımı tahmin ediyordum, allah zihin açıklığı versin sözü ne kadar güzel bir dilekmiş meğer.
Beyin sisi ile yaşadığım günlerin sonrasında bir hayli yorgun düşmüşüm. Yarı uykuda yaşamak gibi olan hcv virüsünün yaşattığı bu süreç , saldırı içinde olduğumuz yaşamamızdaki savaşın bitiminin de ne harika olacağını düşündürttü.
Sitede her birinizi bu onurlu yolculukta tekrar içten selamlarım, paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Go to Top of Page

fidelista

314 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2019 :  22:34:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Geçmiş olsun ,hepatit c mi geçirdiniz?
Go to Top of Page

sirera

379 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2019 :  23:00:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Tgur Posted - 17/10/2019 : 08:14:32 Merhaba hoş geldin ve büyük geçmiş olsun Sirera ,
Zor bir durumla karşılaşmışsın umarım artık atlatmış vaziyettesin sağlık ve mutluluğunun devamını gönülden dilerim.

Sevgili Tgur, teşekkür ederim. Hani demiş ya kim demişti hatırlamayamadım:) sonsuz yalnızlıkta kendi başına birdirbir oynayan, ve her yeni atlayışına sevinen sevinç içinde bir çocuk misali atlattım. Ve gönülden dilerim ki sağlık, huzur ve mutluluğun daim olsun senin de.

Eklenti:
gerçek tosun paşa Posted - 17/10/2019 : 12:41:01 Geçmiş olsun tekrardan hoş geldin :)
Teşekkür ederim, hoşbuldum :)

Eklenti:
fidelista Posted - 17/10/2019 : 22:34:57 Geçmiş olsun ,hepatit c mi geçirdiniz?
evet fidelista, teşekkür ederim.
Eklenti:
bozadi Posted - 17/10/2019 : 14:34:12

Sevgili Bozadi
Go to Top of Page

Dionysos

242 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/10/2019 :  20:37:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhabalar
Geçmiş olsun

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault
Go to Top of Page

sirera

379 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/10/2019 :  15:14:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Dionysos

Merhabalar
Geçmiş olsun
Merhaba Dionysos, teşekkür ederim.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1107 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/10/2019 :  20:13:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Geçmiş olsun.

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

sirera

379 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/10/2019 :  15:16:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
bigsenfoni

Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim bigsenfoni
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

668 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/10/2019 :  23:33:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bigsenfoni

Geçmiş olsun.

Nerelerdesin yahu? Hayat nasıl gidiyor? :)
Go to Top of Page

bigsenfoni

1107 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/10/2019 :  21:38:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Teşekkürler gtp, bu aralar cevremdeki boyutlardan boyutlara atlıyorum.Sen de durumlar nasıl?

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.