Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Bilim ve Teknoloji
 Aslan Yelesi Mantarı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

Dionysos

242 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/11/2019 :  21:56:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşlar Merhabalar

Bu bitkiyi özelikle üzerine yapılmış bilimsel çalışmaları incelemeyi öneriyorum. Tıbbi bir ecza deposu bulmuş gibi hissediyorum. Bu benim CBD yağından sonra duyduğum en etkin tıbbi ürün hatta ona benzer yakın bir terapötik olabilir.

Özellikle yakınalrınızın rahatsızlıkları varsa ya da kendi sorunlarınız mutlaka ama mutlaka araştırın edinin duyurun derim..

Saygılar

"Dışarıda bırakılmak içeri kapatılmakla aynı şeydir."
Foucault

bozadi

9688 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/11/2019 :  12:11:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
CBD yağı ve aslan yelesi mantarı önerileri için teşekkürler Dionysos, incelemeye çalışacağım. Sen ve varsa kullanan, duyumları olan diğer arkadaşlar bu maddelerle ilgili deneyimlerini paylaşırsa faydalı olur.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.