Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Rüyalar
 Garip Rüyalar Görüyor musunuz?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/11/2019 :  15:48:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben çok nadir rüya görürüm. Bazen senelerce görmediğim olur. Belki görüyorum dur ama hatırlamayacağım kadar önemsizdir muhtemelen.

Rüyalar kişinin bilinçaltındaki sorunlara işaret edebileceği gibi geçmiş/gelecek ya da evrenin herhangi bir yerindeki şimdiki zamana dair bir vizyon verebilir. Bu yönleri ile karmaşık ve doğru yorumlaması zordur. Her şey olabilir.

Uyandığınızda sizi biraz sarsan garip rüyalar gördüğünüz oluyor mu? Varsa paylaşın. Belki aramızda anlamlı bir şekilde yorumlayabilecek biri vardır. Ben bu kategoriye girmiyorum tabii.

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/11/2019 :  16:30:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Her neyse dün gece konuyu başlatmama sebep olan ilginç bir rüya gördüm. Yazmadan önce rüya hakkında bir önkabulümün olmadığını belirteyim. Sadece etkiledi o kadar. Sembolik bir anlam içerebileceği gibi tamamen bilinçaltımla ilgili saçma sapan bir şey olabilir. Paylaşmaya karar vermemin tek sebebi rüyanın geçtiği mekanın gerçek olması.

Şu an ikamet ettiğim evin yaklaşık 400 metre batısında biraz büyük bir park var. O parka yine bir kaç yuz metre uzaklıkta bir hastane var. Rüyamda bu parkın çevresinde yaya halde geziniyorum. Sonra bir uçak sesi geliyor. Gökyüzüne baktığımda bir askeri uçak oldugunu görüyorum. Şekli biraz garip hafif bombeli bir yapısı var. Pike yapıp bomba bırakıyor. Hemen ardından büyük bir patlama oluyor hastane tarafında. Blast etkisi parka kadar geliyor. İnsanlar kaçıyor fakat bomba artık nasıl bir şeyse silip süpürüyor.Bu sırada ben sanki yer çekimi yokmuşcasına kendimi hızlıca gök yüzüne yükseltiyorum.Rüya bundan sonra bitiyor.

Uçakların hangi ülkeye ait olduğunu kesin olarak bilmiyorum. Ancak uçağın dalış yaptığını gördüğümde rus uçağı olduğu düşüncesine kapılıyorum ve hatta çok şaşırıyorum.

Edited by - JCA on 18/11/2019 17:03:56
Go to Top of Page

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/11/2019 :  17:16:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://nationalinterest.org/sites/default/files/styles/desktop__1260_/public/main_images/Tupolev_Tu-95_Pichugin-1.jpg?itok=kSa-PQ34

https://www.ainonline.com/sites/default/files/styles/ain30_fullwidth_large_2x/public/uploads/2018/10/tu-95.jpg?itok=z9uEDPS2×tamp=1541008743

Uçak buna benziyordu. Alttan görünümü tıpatıp hatta. Ama sorun var, Jet sesi de duydum. Önce bir jet sesi geldi bunu görmeden önce. Belki tek başına uçmuyordur. Tek mantıklı açıklaması bu. Eğer anlamlı bir rüya görmüşsem ayrıntıların tutarlı olması gerekir. Diğer türlü saçma bir rüya görmüşüm demektir.

Edited by - JCA on 18/11/2019 17:22:15
Go to Top of Page

bozadi

9727 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/11/2019 :  19:49:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaştığın için teşekkürler JCA. Pek rüya yorumcusu değilimdir, rüyalarımı hatırlama konusunda da performansım çok düşüktür. Ama konu ilgi çekici geldi.

Bu rüyanın ne tür bir rüya olduğunu merak ettim ben de. Geleceği gösteren cinsten mi? Sadece bilinçaltı malzemelerinden türemiş, çok fazla anlamı veya önemi olmayan birşey mi? İkisinin bir karışımı mı? Daha farklı türde bir rüya mı? Umarım çözeriz :)
Go to Top of Page

bona fide

422 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/11/2019 :  00:01:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
ruyayı görende değil yorandaymış keramet derler hayrolsun. gündüz aile çevre internet düşünme herhangi iletişim kanalından bir olayın bilinçaltınıza sinsice -ya da kaderselde-girip ön uyarı bi hatırlatma dürtme çağrısıda olabilir etkileşimle sembolik mesaj rusya diyorsunuz misal orayla temasınız olabilir ninelerimizin tabirindeyse silah ses metal haber derlerdi eskiden önemli bir haber alacaksınız birileri yaşamınızı iyi yönde -maddi-değişimine katkıda bulunacak bedeli ödenmiş siz ödemişsiniz davranışla yardımla bi şekilde ödenmiş ve bunun hesabını yapmamışsınız karşılık beklememişsiniz vermişsiniz şimdide size fazlasıyla verecekler

keramet sahibi olduğumdan değil o söz yanlış anlamasın kimse, her zaman ruyaların iyi yorumlanmasını istedikleri için öyle demişler hayra yorun hayırlı olsun gibi

Edited by - bona fide on 19/11/2019 00:07:36
Go to Top of Page

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/11/2019 :  19:53:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bilinçaltı ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Çünkü her şey günlük hayatın akışına uygundu. Mekanlar da gerçekti. Uyumsuz olan tek şey gökyüzüne yükselmemdi ki ben mantıken bedenimi terkettiğimi varsaydım. Rüya ilmihali tipi yorumlar benim ciddiye aldığım şeyler değil. Seni kırdıysam özür dilerim bonafide.

Ben belki tesadüfen bir gelecek vizyonu yakalamış olabilirim diye düşündüm.Tıpkı bir piyango gibi.O yüzden bir fikir alayım diye düşündüm. Tabiki Bunun ruhsal gelişmişlikle ilgisi yoktur. Doğası gereği rastgeledir.

Go to Top of Page

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/11/2019 :  20:37:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Rus bombardıman uçaklarını çin de kullanıyormuş bu arada. Çin uçağı da olabilir.

Rüyayı saçmasapan olarak sınıflandırmaya karar verdim.
Go to Top of Page

bozadi

9727 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/11/2019 :  14:42:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen JCA

Rus bombardıman uçaklarını çin de kullanıyormuş bu arada. Çin uçağı da olabilir.

Rüyayı saçmasapan olarak sınıflandırmaya karar verdim.

:) Belli de olmaz, bekleyip görelim.
Go to Top of Page

Gaia

104 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/11/2019 :  12:52:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gelecek vizyonu olabileceği gibi korku ekme girişimide olabilir. Rüyalara bir kaç açıdan yaklaşıyorum. Bazen görünen rüya subjektif bir mesaj içeriyor, kendi derslerimizle ilgili oluyor. Bazen ilerleyişi baltalayan psişik bir müdehale oluyor. Bazende geleceğe işaret ediyor.

Bugün nasıl hologram teknolojileri varsa, rüya boyutunda da benzer şeyler dönüyor diye düşünüyorum. Bununla ilgili bazı bireysel deneyimlerim var. Dehşete kapılıp, kafa karışsın diye sanki film izletir gibi rüya izletme gibi şeyler. Mevcut konfor alanından çıktıysan ve bireysel bir ilerleme adımı attıysan kendinle ilgili rüyan muhtemelen bir psişik saldırıdır. Çünkü doğrudan bir bombalama görmüşsün ve havalandığını görmüşsün. Tabii diğer olasılıklarda olabilir. Konu hakkında naçizane fikirlerim bu yönde.
Go to Top of Page

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/11/2019 :  13:09:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu konuları 20 yıldan fazladır araştıran, çeşitli vizyon ve kehanetleri derleyen Stephan Berndt isimli bir alman var. Vizyon ve kehanet tipi görüntülerin özelliklerini de yazmış. Okuyunca benim rüyamın bu özellikleri taşımadığını gördüm. Yani sıradan bir rüya. Bunun dışında herhangi bir anlamı ve niteliği olduğunu düşünmüyorum.

Edited by - JCA on 27/11/2019 13:10:25
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,31 saniyede oluşturuldu.