Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Kanal Bilgileri
 Ra bilgileri (seçmeler ) başlığı hakkın da
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/11/2019 :  12:38:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bugün forumda bu başlık altında son günler de olanlar hakkında yazarken yazdığım yazıyı düzeltmek için telefonumda tam algılayamadım sanırım tüm konuyu başlığıyla birlikte sildim. Yazılanları bugün yazılanlar hariç kurtarabildik gb en kısa zamanda düzenlemeye çalışacağız. Herkesden çok özür diliyorum

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.

bozadi

9727 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/11/2019 :  21:38:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başlıkta birkaç gün öncesine kadar paylaşılmış olan mesajların içeriğini 80 küsür sayfalık bir PDF dosyası olarak ekliyorum buraya.

https://drive.google.com/file/d/1XTa9XqdCIeSPq7V2QZTkrht4X-2pklVd/edit

Go to Top of Page

JCA

367 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/11/2019 :  22:23:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@bozadi

Başlığın çığrından çıkması çok kötü oldu. Agresif tavırlarım için üzgünüm. İlgili üyenin forumca saygı duyduğumuz bir büyüğümüze karşı takındığı tavırlar gücüme gitti. (bana bir şey öğretmeye ya da empoze etmeye çalışmayın gibi bir şey demişti. Tam ayrıntısını hatırlamıyorum. Haksız bir ithamdı) Bunun haricinde "bende kontrolsüz bir güç var", "çoğu bilgiye sahibim" gibi ifadeler üyeye karşı bende olumsuz izlenimler bıraktı.(Forumda bir darth vader var da haberimiz yokmuş.:)) İlgili başlıkta da benzer tavırlar sürünce ben patladım. Daha sağduyulu bir yaklaşımda bulunamadım işte. Ayrıca kendi egom da uyandı bir anda. Son günlerde iş yerinde çeşitli sürtüşmeler yaşıyorum.Gerginliğini üzerinde taşıyorum.Bu da davranışıma etki ediyor ister istemez. Konuda yazılanlardan olumsuz etkilenen diğer arkadaşlar varsa hepsinden özür diliyorum.

Edited by - JCA on 28/11/2019 22:39:45
Go to Top of Page

bozadi

9727 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/11/2019 :  22:54:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen JCA

@bozadi

Başlığın çığrından çıkması çok kötü oldu. Agresif tavırlarım için üzgünüm. İlgili üyenin forumca saygı duyduğumuz bir büyüğümüze karşı takındığı tavırlar gücüme gitti. (bana bir şey öğretmeye ya da empoze etmeye çalışmayın gibi bir şey demişti. Tam ayrıntısını hatırlamıyorum) Bunun haricinde "bende kontrolsüz bir güç var", "çoğu bilgiye sahibim" gibi ifadeler üyeye karşı bende olumsuz izlenimler bıraktı.(Forumda bir darth vader var da haberimiz yokmuş.:)) İlgili başlıkta da benzer tavırlar sürünce ben patladım. Daha sağduyulu bir yaklaşımda bulunamadım işte. Ayrıca kendi egom da uyandı bir anda. Son günlerde iş yerinde çeşitli sürtüşmeler yaşıyorum.Gerginliğini üzerinde taşıyorum.Bu da davranışıma etki ediyor ister istemez. Konuda yazılanlardan olumsuz etkilenen diğer arkadaşlar varsa hepsinden özür diliyorum.
Paylaştığın açıklamalar için teşekkürler JCA. nava arkadaşımız da aslında paylaşmış olduğu şeylerin pek çoğunu paylaşmaya çok hazır olmadan yazdığı için kendi içinde epeyce gerilim yaşamış gibi görünüyor. Üyeliği devam ediyor ama diğer bir başlıkta gönderdiği mesajların içeriğini silerek bundan sonra foruma katılım göstermeyeceğini, sadece okuyarak devam edeceğini söyledi ve neden olduğu rahatsızlık için özür diledi, forum üyelik başvuru eposta adresine gönderdiği bir mesajla.

Onun kendi karmaşaları ve gerilimleri senin gerilim ve hassasiyetlerinle çakıştı bir şekilde sanırım. Ne diyelim, böylesi herkes için hayırlısıdır umarım. Olumlu ve olumsuz yönleriyle tüm deneyimler hepimizin bilgi ve farkındalığını artırmaya yönelik birer katalizör ve değerli.
Go to Top of Page

bozadi

9727 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/11/2019 :  23:36:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
ogeday arkadaşımız neden bayağıdır celse yapılmadığını sormuştu. Dün Kasyopya forumu incelerken, şato ekibinden Chu adlı forum üyesinin bir mesajına rastladım:

https://cassiopaea.org/forum/threads/laura-has-got-her-mojo-back.47990/

Google Türkçe çevirisi: https://tinyurl.com/svo9pt4

Laura'nın bir süredir çok meşgul olmasının iki nedeni varmış dediğine göre. Birincisi, epeyce zamandır üzerinde çalıştığı bir kitabı bitirme çabası varmış. Bir de, "otomatik yazı" denen yönteme benzer bir yöntemle kanal bağlantısından bilgi alma denemeleri yapıyormuş ve oldukça etkili sonuçlar alıyormuş. Normalde "otomatik yazı" yönteminde, bir medyum kağıt ve kalem alıyor ve onun bedenini devralan bir ruh medyumun bedenini (elini) kullanarak sorulan sorulara cevap yazıyor. Ama Laura'nın kullandığı yöntemde bedeninin dışına çıkmak gibi bir durum söz konusu değil. Kendi zihni de tamamen devrede ve kanal bağlantının bilinçli olarak farkında olarak aldığı bilgileri bilinçli olarak kağıda dökmek söz konusuymuş anladığım kadarıyla. Bu şekilde celse yapma niyetleri var sanırım.

Go to Top of Page

bigsenfoni

1110 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/11/2019 :  00:48:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Otomatik yazıyı yıllardır tavsiye eden Muzaffer Kınalı bu konu hakkında bilgi veriyor...iyi seyirler.

https://m.youtube.com/watch?v=UC-FJIpQqDg

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

bozadi

9727 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/11/2019 :  15:12:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler bigsenfoni. Astral Seyahat ve bir tür psikomantiyumdan da bahsetmiş.
Go to Top of Page

ogeday

217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/12/2019 :  21:19:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tesekkurler bozadi verdigin haber icin.Forumda hic abd de yasayan var mi.Kaan sariaydin dunya tarihinde devrimsel degisimlerin 220 yilda bir oldugunu soyledi ve 2020 ile 2024 arasi sanayi devrimi ve onun oncesi ronesans gibi bir degisim yasanacak diyor.Abd de ohal icin gerekli hazirliklari askeriye tamamlamis bu yaklasan buyuk krizde devreye girecegi soyleniyor.Hatta California ve ya Texas eyaletlerinden biri bagimsizlik ilan edebilir.Bir caliexit dedikodulari var.
Go to Top of Page

fidelista

317 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/12/2019 :  22:56:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu kritik devrede uykuda olmak büyük fırsat kaçırmak maalesef,iş para ..vs çekici şeylerle oyalanıyoruz.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,41 saniyede oluşturuldu.