Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Önerileriniz
 Cc
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

fatihesen

19 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/01/2020 :  09:58:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Cc

Edited by - fatihesen on 25/01/2020 04:32:56

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/01/2020 :  18:39:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Önerin için teşekkürler fatihesen. Discord bu konuda popüler, çok işlevi bir program anladığım kadarıyla.

Şahsi bakış açımdan, çok büyük bir zaruret olmadıkça forum tartışmalarını alternatif bir kanala taşımak, zaten 5-10 kişiyi geçmeyen aktif katılımcı sayısını iyice azaltabilir gibi geliyor bana. Yine bu konuyla bağlantılı olarak, örneğin bu forumun üyeler arası mesajlaşma özelliği de kasti olmayan sebeplerle çalışmıyor. Ama bunun faydalı yönü itibariyle bir bakıma daha isabetli olduğunu düşünüyorum şahsen. Forumun amacı herkesin görüşünü açıkça, herkese açık bir şekilde paylaşması. Önemli bir gereklilik olmadıkça "özel yazışma" bu forumun konusu ve tavrı itibariyle çok teşvik edilen birşey değil. Belirttiğim gibi, zaten aktif katılım gösteren kişi sayısı çok sınırlı. Ve ilginç bir şekilde bunun da bazı avantajları var. Kalabalık bir forumun da önemli avantajları olacak olmakla birlikte, kalabalık olmayan bir forumun da kendine göre bazı avantajları olduğunu düşünüyorum. Ama forum üyelerinin sayısının artmasından üzüntü duymayız tabi ki, ama artmaması da önemli bir sorun teşkil etmiyor diye düşünüyorum.

Forumu uzun zamandır takip ettiğini söylemiştin ama üyeliğin çok yeni. Aktif bir katılımcı olman ve bunu sürdürmen halinde kastettiklerimi daha iyi anlayabileceğini düşünüyorum ama zaman içinde bu konuda benim kendi düşüncelerimin değişmeyeceğinin de hiçbir garantisi yok aslında! :=)
Go to Top of Page

bona fide

441 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/01/2020 :  22:07:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
fatihesen merhaba, siz kanal çalışması yapıyomusunuz sakıncası yoksa bize deneyimlerinizden bahsedebilirmisiniz iletişim kurdunuzmu görüntü yer değişimi vs. böyle soruncada hafife alıyorum algısı oluşmasın cidden merak ediyorum. yükselmek isteyen için aşamaların hiç birine vakıf değilim o bilgilerin yanında irade sabır ve çalışma sorumluluk bide cesaret gerektiriyor ben sadece deneyiminizi merak ettim
Go to Top of Page

bona fide

441 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/01/2020 :  12:26:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
fatihesen dönüş ve cevaplar için teşekkür ederim. forumda kendini yardımcı olmak adına afişe etmenin sebebi aldığın kanal bilgisinden dolayımı yoksa burayı tesadüfen mi buldun yani kanal operatörlüğü için tüm sorumlulukları alarak bu işe girip hizmette bulunmak için bi takım grup arayışın oldu mu var mı başka bi sanal reel gruplarda ifadelerin çağrıların çağrıda yanlış oldu adanmışlık ne denir fedakarlık, misal burada bozadinin hazırlayacağı genel özel sorularla yapacağın bi kanal çalışmasını forumun okura kapalı kısmında yayınlasan tıpkı celselerdeki gibi soru cevap ona göre bozadi tgur ve diğer bu konularla ilgili arkadaşların bu kanal faliyetine dair bi değerlendirme yapmalarını kabul edermisin yani bu seni sınamak denemek değil kanalın fayda zarar durumunu -hem kendinde hemde foruma- teyit etmiş olursun nihayetinde kendin zaten yapıyosun forum sahibininde bu işe bh ye gönül verenlerinde teyidi şart. bozadi ve diğer arkadaşların düşünceleri nedir hiç bilmiyorum,lauralarda bi sürü özel soruları ouyor onları yaınlamıyolar aslında bunu bozadi tgur beyrutkapı gerçektosunpaşa ile en bilgililer onlar denemelisiniz yani yanyana gelmenize gerek yoktur heralde soruları sorarlar sonucu değerlendirirler ya da bunlara gerek varmı onuda bilmiyorum siz kendiniz ne düşünüyosunuz sizin istediğiniz ne neden bu forum,
sorularımda haddi aştıysam özür dilerim amacım sizi çalışmanızı küçümsemek değil böyle bi sorumluluğun içine girecek cesaretim yok düşünememde
Go to Top of Page

bona fide

441 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/01/2020 :  13:52:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sana hesap sormak haddim değil fatiesen, duygularını ne istediğini merak ettim bu elinde olan ve tek ufak bir hatada bedelleri çok ağır olan bilgiyi burada kullanmak istermisin ki zaten paylaşmayada açıksın daha önce başka yerde bu tür paylaşım yaptın mı ve öyle olursa bunun foruma sana bi zararı ya da faydası olurmu yönetim bi celse talebinde bulunsa luraların olayı gibi kabul edermisin operatör olmaya razı olurmusun minvalinden sordum. yoksa zatem forumda istediğini paylaşır istemediğini paylaşmazsın. açıkçası şöyle düşündüm madem bu adamda bu yetenek var riskleri sorumluluklarıda biliyor forum yönetici genel ve özel sorularla bi kanal çalışması talep etse nasıl olur kabul edermi ki bu olayı denemiş ve tövbe etmiş biriside olabilirsin. artık yapmıyorsan deneyimlerinide anlatabilirsin sakıncası yoksa tabi en azından bilinçsizce buna yeltenenlerin yaşayacağı olumsuzlukları öğrenmeleri çok iyi olurdu. burayı keşfetmedne önce bana ev sahibim ben hocayım hastalıkları iyi ediyorum kendi elemanlarım var uzaktan tedavi ameliyat yaptırıyodum demişti bende cahil ve aptalca merakla hemen atladım ne lazım diye kuran ve bi kap su demişti sanırım şimdi düşündükçe cahilliğime hayıflanıyorum yani kimle iletişim kurduğundan bi haber bu yolla para kaanan çok sense bi sürü eğitim ve bilgiden bahsederek anlatınca ehil ellerde bu uygulama okura kapalı alanda soru cevap celse yaparmısın yönetim buna ne der onuda bilmiyorum zaten kendi düşüncelerimdi bunlar, bu sayfayı kapadın yaşandı bittiyse çok cesur olduğunu yine söyleyip sana sağlık huzur ve güzel bir yaşam dilerim.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,12 saniyede oluşturuldu.