Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm ve Şifa Konuları
 Diğer
 Haluk Levent ve AHBAP Kralsınız! (29.03.2020)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

10125 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2020 :  10:21:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
29 Mart 2020

Haluk Levent ve AHBAP Kralsınız! Koronavirüs Salgını Sebebiyle Başlayan Yardım Hareketine Ünlülerin Yaptığı Yardımlar

Haluk Levent ve AHBAP, yine memleketin en güzel dayanışma ve yardımlaşma organizasyonunu yapıyor. Haluk Levent, bu sefer de Koronavirüs salgını sebebiyle mağdur olanlara yardım elini uzattı.

Fakat bu kadarı Haluk Levent'e yetmedi. Daha büyük bir dayanışma için bütün ünlülere, sporculara bir çağrıda bulundu.

Ve bu çağrının ardından Haluk Levent'in dayanışma günlerine katkı sağlamak isteyen ünlüler, tek tek dönüş yapmaya başladı. İşte onlardan sadece bazıları...

Yukarıdaki isimler, dayanışma günlerine destek veren kişilerden sadece bazıları. Haluk Levent'in bu mükemmel girişimi sonrası şu ana kadar tam 8 bin aile için yardım toplandı. Yardım eden, paylaşan insanlar; iyi ki ama iyi ki varsınız!

Kaynak: onedio

bozadi

10125 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2020 :  10:26:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haluk Levent'in başkalarına hizmet anlayışına örnek teşkil eden faaliyetlerine dair haberlere epeydir rastlıyordum; bunlara dair bir alıntı paylaşmakta geciktim. Bu iyilik hareketi giderek güçlenir inşallah.
Go to Top of Page

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/03/2020 :  18:31:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haluk levent bu foruma üyemi ?
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.