Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kanal Bilgileri
 Sorguluyoruz
 Varlıkları Sorgulamak
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/05/2020 :  18:16:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Odanızda bir varlıkla karşı karşıya geldiniz ya da bir celsede bir varlığın pozitifmi yada negatifmi bh yada kh yönelimli olup olmadığını nasıl sorgularız,? Nasıl bir cümle önerirsiniz eğer kh eğilimli bir varlıksa orayı terk etmesini söylemeden önce.

gerçek tosun paşa

722 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2020 :  19:56:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu seviyede çok önemli değil. Yani pozitif mi negatif mi aslında o kadar çok fark etmiyor. Kişinin eğilimleri, niyet ve ısrarı daha önemli bir konu.
Go to Top of Page

Gaia

136 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2020 :  21:35:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kh'de askeri bir hiyerarşi var. Varlıklar genelde yönlendiriliyor ve amaç neyse ona göre çalışıyorlar. Benim anladığım bu. Emir komuta zinciri var. Bir keresinde bir varlık ile ilgili bir rüya görmüştüm. Asker üniformalı birine hesap veriyordu varlık. ''İstemiyorum artık onun çevresinde olmak, beni başka yere ver.'' diyordu. Üniformalı olan da ona ''Öyle her istediğin olmaz.'' gibisinden bir şeyler söylemişti hatırımda kaldığı kadarıyla. Varlığı da arkadan görmüştüm. Motorcu, punkçu bir tarzı vardı. Dizlerinin üstüne çökmüştü ve öyle hesap veriyordu asker üniformalı olana. Yani pekte bayılmıyorlar bizim çevremizde olmaya bazısı. Mecburiyet, zorlama durumu da var. Hatta bir ara motorcu hayatına ve punk yaşamına falan özeniyordum. Bariz varlık etkisi olduğunu şimdi anlayabiliyorum.

Onları anlama ise genelde sizin eğilimlerinizde, niyetinizde bitiyor GTP nin dediği gibi. Kendinizden, bilginizden emin olduğunuzda ve bilgi ile gelen farkında bir inanç kavramı ile birleşip ne istediğinizi bildiğiniz zaman, kendinizden emin olduğunuz zaman oyunlar zamanla çözülüyor. Anlayabiliyorsunuz tesir altında olduğunuzu. Sizin zayıf olduğunuz noktalardan vuruyorlar genelde. Bu duruma uyanmanız size avantaj veriyor ve o noktayı onarmak için çalışıyorsunuz.

Aslına bakarsanız bazen faydalı olabiliyor öğrenme konusunda bu varlık ziyaretleri. Sonuçta deneyimlerin verimsiz olduğu günümüz dünyasında bu tür etkileşimler gerek nefs terbiyesi, gerek irade güçlendirme gibi konular üzerinden düşündüğümüzde etkili bir eğitim biçimi olabilir. Hardcore bir yöntem olsa da kimi bünyelerde geliştirici etkileri olabilir. Kişide bir irade geliştirmede faydalı olabilir. Tabi her deneyim için bunu söyleyemem.

Bh eğilimli olan ise sizin isteğinize, duanıza göre falan geliyor. Yardımı istiyorsunuz ve yardım geliyor, celselerden bildiğimiz tabirle anlatırsak. Rehber varlıklar oluyor gelenlerde genelde.
Go to Top of Page

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2020 :  01:51:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bunu sormamın nedeni bir arkadaşın bazı varlıklar gördüğünü odasında ve bu varlıkların pozitif mi negatifmi olduğunu anlayamadığı söyelemesiydi,ben anlayamamasının nedenin kutuplaşmasının olmaması karışık eğilimler içinde olmasına bağladadım. Bazı bedensiz varlıkların pozitifliği taklit etme çabası olabilir.Arkadaşa pozitif varlıkların özgür iradeye saygı duyduklarını asla zorlmadıklarını çağrılmadıkları yere gitmediklerini falan anlattım,bana göre onun karşılaştığı varlıklar negatif idi ama spritüel polyannacılık içinde olduğu için anlattığımı pek anlmadı sanırım.Ra bilgilerindede Lauranın celselerindede böyle bir sorgulama metni vardı ve ışığa ait değilse gitmesini falan söylendiği sağlam bir cümle vardı .Bahsettiğim arkadaş öfke nöbetleri vs yaşamaya başladı insanlarla takışmalar vs yaşamaya başladı sanırım psişik saldırı altında olduğunu düşünüyorum,işyerinden arkadaş metafizik konulara ilgileniyor ama aşamadığı bencil kh eğilimleri var.

Edited by - fidelista on 10/05/2020 01:58:27
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

722 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2020 :  03:52:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bunlar ne tür deneyimler? Yani ne tür varlıkları ne zaman görüyor daha fazla ayrıntı gerekli bir tahmin için.
Go to Top of Page

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/05/2020 :  17:28:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Odasında kırmızı renkli varlıklar görmüş,yataktan havaya kaldırmışlar,aklıma üç harfliler de gelmedi değil.:)
Go to Top of Page

Aoibheann

281 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2020 :  10:38:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Odasında kırmızı renkli varlıklar görmüş,yataktan havaya kaldırmışlar,aklıma üç harfliler de gelmedi değil.:)

Merhabalar,
Birincisi izinsiz müdahale edildiyse iyi niyetli olmaları imkansız.
İkinci olarak psikolojik bir durum değilse ve gerçekten müdahale varsa uyuduğu alanı temizlemesi gerekiyor.
Ben gerçekten kendi adıma bu durumları çok yaşadığım düşüncesindeyim. En büyük koz korkuyu yenmek. Korktuğumuz müddetçe yaşadıklarınız katlanarak artıyor. Korkmadığı ve kalkanını güçlendirdiği sürece (dua, enerji kalkanı vs.) neredeyse dokunulmaz oluyorsun. Korku, gerilme, panik bunlar olağanüstü enerji yayan durumlar ve bu enerjiyle beslenip bu boyutta güçlenebiliyorlar.
Bir müdahale varsa zihninden şunları geçirmesini ve korkmamasını öneririm, "Ben izin vermediğim sürece bana dokunma izinleri yok, bana dokunmanıza izin vermiyorum." Bu aşamadan sonra rüyaları manipüle etmeye başlıyorlar. Orada kaçmaması ve mümkünse üstüne gidip savaşması gerekir ki biliyorum zor. :) Bütün süreçte en güvenilir yardımcısı içindeki o kısık ama güvenilir ses olacak. Onun dediklerini uygularsa yok edemese bile baş edebiliyor olacak.
Bunlar kendi kişisel deneyimlerime dayanarak oluşturduğum bir yöntem. Başka insanlar için durum nasıl olur, süreç nasıl işler çok bilmiyorum. Çünkü çevreme fazla anlatamıyorum artık bu tarz mevzuları. İşinize yararsa ne mutlu bana.
Sevgiyle kalın. :)

"Kim olduğunu keşfetmek için önce mükemmelliği keşfetmek gerekir."

-Farabi
Go to Top of Page

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/05/2020 :  22:45:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Eklenti:

Merhabalar,
Birincisi izinsiz müdahale edildiyse iyi niyetli olmaları imkansız.
İkinci olarak psikolojik bir durum değilse ve gerçekten müdahale varsa uyuduğu alanı temizlemesi gerekiyor.
Ben gerçekten kendi adıma bu durumları çok yaşadığım düşüncesindeyim. En büyük koz korkuyu yenmek. Korktuğumuz müddetçe yaşadıklarınız katlanarak artıyor. Korkmadığı ve kalkanını güçlendirdiği sürece (dua, enerji kalkanı vs.) neredeyse dokunulmaz oluyorsun. Korku, gerilme, panik bunlar olağanüstü enerji yayan durumlar ve bu enerjiyle beslenip bu boyutta güçlenebiliyorlar.
Bir müdahale varsa zihninden şunları geçirmesini ve korkmamasını öneririm, "Ben izin vermediğim sürece bana dokunma izinleri yok, bana dokunmanıza izin vermiyorum." Bu aşamadan sonra rüyaları manipüle etmeye başlıyorlar. Orada kaçmaması ve mümkünse üstüne gidip savaşması gerekir ki biliyorum zor. :) Bütün süreçte en güvenilir yardımcısı içindeki o kısık ama güvenilir ses olacak. Onun dediklerini uygularsa yok edemese bile baş edebiliyor olacak.
Bunlar kendi kişisel deneyimlerime dayanarak oluşturduğum bir yöntem. Başka insanlar için durum nasıl olur, süreç nasıl işler çok bilmiyorum. Çünkü çevreme fazla anlatamıyorum artık bu tarz mevzuları. İşinize yararsa ne mutlu bana.
Sevgiyle kalın. :)

Teşekkürler

Edited by - fidelista on 12/05/2020 22:47:49
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.