Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kendine Hizmet Menfaat Grubu Aldatmacaları
 Diğer
 Covid19,Aşılar,Bill Gates,Elon Musk,5G.Bitcoin
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/06/2020 :  00:50:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://www.dailymotion.com/video/x7tmh76
https://www.dailymotion.com/video/x7tmsa3
https://www.dailymotion.com/video/x7tmsa2

Edited by - fidelista on 15/06/2020 22:06:35

Tgur

1335 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/06/2020 :  08:30:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok teşekkür Fidelista ,alıntılar çok ilginç gerçi hepsini bitirmedim ama bitireceğim ,

Yine dayanamayıp hazırladığım yazıdan bir bölüm aktarıyorum bu da moda oldu davranışlarımda ,olsun ,

"Her durumun tesadüf diye dayattırılmış ve inandırılmış bilinçlerin beklentisi dışında seyrettiğini ispat eden yeni bir farkındalık yaratma cevheri yarattığına iyice inandım, ne demek istiyorum ,

Bu gün sağ olsun (13.06.2020) Fidelista dostun aktardığı videoyu izledim ( bu aktarımları mutlaka izleyin ) ve,

Konu DNA daki tuzakların açılması ve bu yolla aşağıdaki alıntıladığım bölümde K.ların da evvelce işlediğini "transmarjinal inhibasyon" hadisesinin dünyaya nasıl adapte edilmeye çalışıldığını parazitlerin kullanıldığını ancak bu parazit teriminde sadece bedende özellikle barsakta yaşayan parazitler yanında psişik yoldan etkiler ve soy zehirlenmeleri yönünden bu işin genelleştirilmeye ve insanları aldatış yolunda kullanıldığını detaylı bir şekilde izahı durumunda,

Dikkatli bir şekilde izlenip anlaşılmaya çalışıldığında kısaca David İcke şunu anlatmakta ,

Covid 19 test materyalinin uygulandığında DNA da ki genetik tuzağın uyarıldığını ve bedenin genelinde bir bağışıklık sendromu ve hücrelerden ilgili maddeler salındığını görmekteyiz ve ölümlerin tümünün başka sebeple olsa dahi CoviD 19 dan olduğunda birleştirildiğini ve ilgili makamlar tarafından ilan edildiğini belirtmekte,

Bu ne derece doğru ,yanlış zaman gösterecek ama biz K.ların aynı konuyu aksettirdiğini düşünüyoruz ve ilgili alıntı,

------------------------------------------------------------------

"Büyük Çalışma" ve kendi üzerinde çalışma ve "mezuniyete" hazırlık vs. hakkındaki sorular. Geçmişte pek çok ipucu ve hatta doğrudan yanıtlar verildi fakat özetleyip örnekler vereceğiz. Bu tür tüm amaçlar esas olarak farkındalık üzerinde odaklanır! Farkındalık eylem halindeki bilgidir. Şimdi transmarjinal inhibisyon olarak bildiğiniz kavramı düşünün.
S: (L) Tamam. Transmarjinal inhibisyon bir organizmanın baskı altında kırılması, dönüşmesi anlamına geliyor. Buna maruz kalan organizmalar boş sayfa gibi oluyorlar ve kolayca yeniden programlanabiliyorlar. Kastettiğiniz şey bu mu?
C: Evet. Şimdi, "farkındalıkta bir kuantum sıçraması" yapmayı önleyen parazit oluşumlarıyla ilgili olarak geçmiş yıllarda size anlatmaya çalıştığımız süper önemli bilgi parçasını düşünün.
S: (L) Yani Büyük Çalışmanın, kendi üzerinde çalışmanın, 4. yoğunluğa mezun olmanın vs anahtarı farkındalıktır diyorsunuz. Farkındalık bilgiye dayalı ve transmarjinal inhibisyonla bir şekilde alakalı olan parazit oluşumları da farkındalıktaki kuantum sıçramalarını engelleyebilir.
(Pierre) Arada nasıl bir bağlantı var?
(Perceval) İnsanları kolay av haline getiriyor. Kedilerdeki toksoplazmoz gibi.
(L) Tamam... Devam edin.
C: Kronik ve diğer ölümcül hastalıkların nedenleri hakkında kısa bir süre önce yaptığınız keşifler, daha büyük farkındalığa açılan bir kapının anahtarlarının bir araya gelmesini temsil ediyor!!!!
S: (Andromeda) Hadi bakalım.
(Perceval) O zaman henüz anahtar elimizde değil.
(L) Bu konuyla ilgili bilgiyi yıllar önce vermiştiniz. 1997 miydi? Doğru hatırlıyorsam, soylar hakkındaki araştırmalarım bağlamında söylemiştiniz. Dikkatimi farkındalıktaki kuantum sıçramalarına ve parazit istilalarına çevirdiniz. Ve sanırım sonra da konu dünya dışı bir ırkın gezegeni ele geçirmek istemesi ve bunu nasıl yapacaklarına döndü. Belki de gidip o celseyi bulabiliriz...
[9 Ağustos 1997 celsesinin kaydını bulmak için ara]
(Andromeda) Yani bütün o mahluklardan kurtuluyoruz, tüm doğru DNA'lar etkinleşiyor, böylece
farkındalığımız artıyor ve süper güçlerimiz oluyor. Benim anladığım bu.
(Pierre) Bahsedilen soylar mezun olacak olan insanlar ama mezun olmalarını önleyen bir zayıflıkları veya
parazitleri mi var?
(L) Zayıflık mı yoksa kasıtlı olarak yapılan birşey mi?
Laura 9 Ağustos 1997 celsesinden alıntı yapıyor:
Eklenti:
S: (L) Bir sonraki soru: Gal krallarının son soyunu sürdüren Roger de Mortimer, Tapınakçılar'ı ortadan kaldıran 4. Philip'in kızı Isabella'nın sevgilisiydi. Bu durum ile Galler'in ilk İngiliz Prensi 2. Edward'ın öldürülmesi arasındaki ilişki nedir?
C: Tapınakçılar'a eziyet edilmesi bir kurmaca. Hatırla, "tarihsel kayıtlarınız" gelecekteki, seninki gibi, sorguları önlemek için çarpıtılabilir.
S: (L) Biliyorum. Bunu tahmin etmiştim! Ama görünüşe göre kimse bu bağlantıyı kurmamış. Percy'lerde ve Mortimer'lerde birleşen soylar inanılmaz!
C: Ne zaman farkındalıkta bir kuantum sıçraması yaklaşsa, bu soyların parazitlendiğini, taciz edildiğini ve kurcalandığını bilmen gerekiyor.
S: (L) Kuantum sıçraması...
C: "Şimdi" olduğu gibi.
S: (L) Isabella ve Mortimer Fransa'da saklanırken bir çocukları oldu mu?
C: Hayır. Üzerinde düşünmen için birşey: Bilimadamlarınız neden dünyadışı varlıkların uzak bir sistemden Dünya'ya seyahat edemeyeceğinde ısrar ederek bariz olanı görmezden geldi?
S: (L) Burada bariz olan nedir?
C: Işık hızında veya "daha hızlı" yolculuk mümkün olmasaydı bile, ki elbette mümkün, dünyadışı bir ırkın büyük bir uzay gemisi inşa edip nesiller boyunca onun üzerinde yaşamasını engelleyecek hiçbirşey yok. Fethetmek için uygun bir dünya aramak üzere zaman ve mekanda büyük mesafeler katedebilirler. Uygun bir gezegen bulduktan sonra bu gemiyi yörüngede uzak bir noktaya yerleştirebilir, o güneş sisteminde çeşitli somut düzlemlere üsler kurabilir ve seçtikleri medeniyetleri sabırla manipüle ederek uygun bir teknolojik altyapı hazırlatabilirler. Sonra, uzun, yavaş ve büyük bir zihin programlama projesi uygulayıp, durum uygun olur olmaz girip el koyabilirler.
(L) Yani anlatmak istediğiniz şu mu örneğin; damar sertliği, kalp hastalığı, kanser, eklem iltihabı, multipl skleroz, lupus veya otoimmün diye tanımlanan hastalıklar son 50 - 60 yıldır söylendiği gibi genetik kaynaklı değil de aslında DNA'larında belirli genetik işaretleyiciler taşıyan insanlara yönelik olarak mı tasarlandılar?
C: Gerçekten çok yakın. Ayrıca "kurcalamalar" da olabiliyor.
S: (L) Yani bizim gerçekliğimizde, bizim zamanımızda ve mekanımızda, "Büyük Çalışma" denen simyevi öz-dönüşümde, transmarjinal inhibisyonun etkilerini ortadan kaldırabilmek için diyet ve sağlık konuları üzerinde mutlaka çalışma yapmak gerekiyor ve bu alanlarda önemli bir bilgi artışı gerekiyor?
C: Evet
S: (L) Bunu daha iyi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum. Birşey söylemek isteyen? (Pierre) Birşey daha var gibi görünüyor. Parazitlerin sadece bilgi edinimi ve farkındalık artışını değil, kuantum sıçraması dedikleri şeyi de engellediğini söylüyorlar. Belki de eğer parazitlerin varsa, bilgi ve farkındalığını yine de artırabilirsin ama mezun olmanı önleyen bir tür cam tavana ulaşıyorsun.
S: (L) Kurcalama dediğiniz şey nasıl oluyor?
C: Parazitler alıcı görevi görüyor.
S: (Pierre) Evet. Parazitler alıcı olarak işlev yapıyor. Parazitlerle dolu olduğunda kötü dalgaların veya kötü varlıklar tarafından gönderilen dalgaların daha fazla etkisi altında oluyorsun. O mesajlara daha açık hale geliyorsun. Parazitlerden öte kötü bir etki oluyor üzerinde.
C: Asalak mikroorganizmalardan kurtulmak, dönüşüm işinin en önemli bileşenlerinden biri.
S: (Galatea) Bir insan mezuniyete ne kadar yaklaşırsa bu tür sorunlar o kadar daha kötü hale mi geliyor acaba? Kendilerini daha kötü hissetmeye mi başlıyorlar örneğin?
C: Pek çok durumda, evet.
S: (L) Çok akıllı hale geldiğin zaman birşey oluyor. Hatta bünyemizde bunun meydana gelmesini sağlayan birşey tasarlayıp tasarlamadıklarını merak ediyorum?
S: (Pierre) Bir arka kapıları var.
(Perceval) Alıcı derken, parazitler neyin alıcısı?
C: Bilgi dalgaları.
S: (Perceval) Soyların parazitlenmesinden bahsederken, bu durum parazitlenme için özellikle hedef alınan belirli bazı soyların varlığını mı ifade ediyor?
S: (Perceval) Örneğin bir farkındalık artışı yaşaması veya sisteme tehdit oluşturması daha muhtemel soylar veya genetik profiller gibi mi?
S: (L) Bu gerçekten çok moral bozucu.
(Pierre) Kurnazca.
(Perceval) Kurcalamayla ilgili ne söylemişlerdi?
(L) Pekala, kurcalama nasıl yapılıyor?
C: Çoğunlukla virüsler yoluyla.
S: (L) Herkesi aşılama kampanyası insanların ilerleyişini durdurmak için gerekli virüsleri insanlara bulaştırmaya mı yönelik?
S: (L) Canavarın işaretinin işkenceyi kabul etmeyle veya bu tür birşeyle ilgili olduğunu söylemiştiniz ama canavarın işareti ile ilgili eski fikirlerden biri bunun DNA'yla ilgili olabileceği yönünde... Yani belki de virütik olarak vücuda yerleştirilen bu genetik yapılar canavarın işareti olarak düşünülebilir.
C: İkisi elele gidiyor!
S: (L) Yani eğer virütik olarak yerleştirilen bu DNA kodonlarını falan alırlarsa, kötü dalgaları ve işkenceyi kabul eden bir insan türü haline geliyorlar...
S: (Perceval) Gezegenin nüfusunun çoğunluğuna bu tür parazitlerin bulaştırıldığını düşünebilir miyiz?
C: Çoğunluğuna değil ama pek çoğuna. Bazılarının direnci güçlü. Ve bazılarının da telafi edici karşıt kodonları var.
S: (L) Yani bir şekilde, sanırım doğal seçilim yoluyla, bazı şanslı insanlar bu tür bir manipülasyona son derece dirençli bazı genlere sahip?
C: Evet. Veya en azından bir bedelle.
S: (L) "Bedel" dediğinizde, sıtmaya karşı koruma sağlayan orak hücre anemisi olan insanlar var örneğin. Yani belirli bir rahatsızlığa olan eğilimin bir başka soruna karşı seni daha dirençli hale getirebiliyor, doğru mu?
C: Evet. Yakın.
S: (Chu) Bilgiye de ihtiyacın var.
(Perceval) İnsanları kontrol altına almaya yönelik bu parazitleme meselesi ponerizasyon, psikopatoloji ve medya yoluyla beyin yıkama gibi şeylerin ötesinde. Paraziti olmayan insanlar...
(L) Ve tabii böyle bir tehdit altında olmayan ama diğer yandan da bilgiye veya farkındalığa veya ezuniyete veya herhangi birşeye hiçbir önem vermeyen çok sayıda insan olduğundan da eminim.
(Pierre) Ama tersi de doğru mu? Büyük bir direncin ve aynı zamanda mezun olma potansiyelin olabilir mi?
C: Bazı durumlarda, evet.
S: (Perceval) Yani bir anlamda bu parazitleme operasyonu pek çok insanda bir işe yaramıyor.
(Pierre) En azından hasta değiller.
(Perceval) Hayır, sisteme karşı savaşmak isteyen, dünyanın durumunu önemseyen, yalanlara vs karşı çıkan insanlar bağışık değiller. Bağışıklığı olanlar dalgalardan etkilenmiyorlar ama hiçbirşey umurlarında değil. (Galatea) Peki bir şekilde negatif bilgilerle mücadele etmek için edinebileceğimiz pozitif bilgiler var mı?
C: Size veriler ve ipuçları sunduk. Bilgi beyinde uygun bağlantılar kurmaya yönelik çabalar yoluyla edinilmek zorundadır.
S: (L) Beyinde bağlantılar kurmak neden bu kadar önemli?
C: Çok basit; alıcınızı yapmak için!!!
S: (L) Yani veri ve bilgi edinmek ve bunu beyin gücü sağlayacak şekilde yapmak çok önemli çünkü beyin insanın alıcısı. Alıcının aldığı şey...
(Galatea) Kozmik bilgiler.
C: Yüksek enerjiler!
S: (Chu) Çaba göstermenin de önemli bir anahtar olduğu düşünüyorum çünkü bu parazitin düşmanı. Parazit temel olarak başka hücrelerden veya başka canlı organizmalardan geçiniyor bedavaya. Çaba gösterdiğinde aslında programlandığın şeyin aksi yönünde bir bilgiyi kullanıyorsun.
(L) Evet, çaba gösterdiğinde sisteme bilgi yüklüyorsun. Onlar hiçbir çaba harcamıyorlar ve dolayısıyla da entropiye ve kaosa doğru gidiyorlar.
(Pierre) Chu neredeyse birbirine zıt felsefeler olduğunu kastediyor.
(Chu) Bu bir çatışma gibi. Eğer senin hayat enerjinden besleniyorlarsa, onların yaşam şekli birşey yapmaktan ziyade senin vücuduna yaptırmak. Çaba gösterdiğin zaman bu onların davranış biçimiyle bir tür çatışma meydana getiriyor.
(Pierre) Eğer parazitimsiysen, bu durum parazitlerin enerjisiyle rezone olabilir ve verimli bir ortam bulmuş olurlar. Eğer enerjin bunun zıddıysa, eğer yaratıcıysan ve çaba gösteriyorsan, belki de genel enerjin parazitlerin yapısal entropik titreşiminin tersi yönünde olacaktır.
(Data) Bilinçli acı çekmeyle aynı şey.
(Perceval) Sanırım buradaki olay şu; parazitler beyinde gerekli bağlantıları kurmayı engelleyen şeylerden biri. Yani o pozitif geri besleme döngüsünü oluşturmak için, fiziksel olarak parazitlerden kurtulmak gerekiyor.
(L) Sanırım bir noktaya kadar bilgi edinebilirsin ama...
(Perceval) Burada fiziksel bir sorundan bahsediyoruz. Bir parazit istilasıyla mücadele etmek için doksisiklin falan kullanmak gerekir.
(L) Evet, bu basit ve kısa vadeli bir mesele değil. Diyet konusundaki tüm araştırmalarımız gibi. 2008'de o ameliyatı olduktan sonra beynim donuklaştı... Masamın başında 5 dakika oturduğumda bile bacaklarım öyle kötü şişiyordu ki yatağa geri dönmek zorunda kalıyordum. Herkese "Hey, bu şeyi burada yapacağım ve sizin de bunu yapmanız gerekecek!" diye gözdağı vermemiş olsaydım, şimdiye kadar ölmüş olurdum.
[kahkaha]
(Chu) Ben bunun iki yönlü olumsuz bir durum olduğu sonucuna varıyorum. Eğer doktorsan, parazitlerle ilgili bilgi edinirsin ama eğer bu irade gücünü oluşturmuyorsan parazitlerden kurtulabileceğin halde farkındalık edinmeyebilirsin. Ama fiziksel parazitlerden kurtulurken parazitin doğasının aksine davranırsan, o farklı.
(Perceval) Doğal bağışıklığa sahip kişilere parazit bulaşmıyor ama sahip oldukları bu avantajla birşey yapmıyorlar.
(Chu) O yüzden süper çabalar göstermen gerekiyor.
(L) Başka bir sorun daha var. Forumdaki çeşitli kişilerle ilgili olarak fark ettiğim iki mesele var. Durumun dehşeti karşısında aşırı korkuya kapılanlar var. "Ben bu dünyaya ait değilim! Ben bunun bir parçası değilim! Et yiyemem! Sebze yiyemem! Havayla ve güneş ışığıyla yaşamak zorundayım çünkü bu o kadar korkunç ki buna katlanamıyorum!" tarzında reaksiyonlar gösteriyorlar. Bir de, celse yaptığımızda, kendileri biraz araştırma yapmadan çeşitli fikirler ileri süren, birşeyler yapmaya veya denemeye başlayan kişiler var. Sanırım hiçbir şey öğrenmek istemeyen kişiler var ve bir de birşeyler yapmak ve başarmak isteyen ama bunun kolay bir yolunu isteyen kişiler var.
(Pierre) Doğru dürüst bilgi elde etmek için yeterli zaman ve çaba harcaman ve ...acı çekmen gerekiyor.
C: Bedava yemek yok ya da belki yalnızca parazitler için var!
S: (L) Ve bedava yemek olduğunu düşündüğümüz sürece onların yemeği oluyoruz!
C: Evet!
S: (Data) İnsanların "Ay'a besin olmasının" anlamı bu mu?
C: Yakın, her ne kadar Gurdjieff tüm ayrıntıları tam olarak anlamamış olsa da.

Edited by - Tgur on 15/06/2020 07:05:56
Go to Top of Page

bozadi

10125 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/06/2020 :  16:22:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaşımlar için teşekkürler arkadaşlar.

Go to Top of Page

Tgur

1335 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/06/2020 :  07:54:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sağol Bozadi,

David İcke i evvelce pek izlemedim arkadaşların bir iki aktarmalarından tanıyorum ama burada hele üçüncü videoda harika bir konumda ,

Gerçekliği aramanın özgür iradesini kullanabilen insanların bilgi yoğunluğuna dalması , böylece alıcı olan beynini, zihnini nasıl korkusuz ve yankı odalarına kapanıp kalmayan bir duruma getirebileceğini ve daha bir çok defa üzerinde durduğumuz konuları saf ve hümanist bir ifade ile aktarıyor ,

Takip edilmeli,

Edited by - Tgur on 14/06/2020 07:55:26
Go to Top of Page

fidelista

383 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/06/2020 :  22:04:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Elon Musk'a süper psikopat demesine ne dersin.?
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,45 saniyede oluşturuldu.