Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 16 Temmuz 2009
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

4BH


338 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/08/2009 :  18:12:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
16 Temmuz 2009

Laura, Ark, G___, Scottie, C___, P L, Don D, Allen, A___, Joe

S: (L) Bugün 16 Temmuz 2009. Bu gece, K'lerin ilk gelişinden beri 15 yıl oluyor. Yani bu bizim 15. yıldönümü celsemiz. Karanlık ve fırtınalı bir gece olduğunu söyleyebiliriz. Dışarısı çok fena esiyor, deli gibi yağıyor ve yıldırımlar ve şimşekler var. Şimdi bir şimşek çaktı ve –aaa! Yıldırımı duydunuz mu? (Gülüşme. Çok gürültülü bir yıldırım sesi kaydedildi.) Yani bir fırtına var ve hepimiz bu odadayız. Elektriğin kesilebileceğinden şüpheleniyoruz. O yüzden iki kayıt cihazı var. Bunlardan biri, düğmesine basılır basılmaz pille çalışmaya başlıyor. Karanlıkta kalırsak mumlarımızı çıkaracağız. Tabii kalmayabiliriz de. Bekleyip göreceğiz. Bu akşamki giriş cümlelerimiz bunlardı. 15 yıl önce de evde sesler, sallantılar vardı ama başka nedenlerle. Bir an aklıma o zamanlar geldi… Merhaba? Kimle birlikteyiz?
C: Kasyopyalı Lahriya!

S: (L) Pekala o halde! Şimdi… Forumda iyi sorular soran insanlar var. Ama şu anda bu sorulardan hangilerini soracağımıza karar vermedik. Aklımızda kendi bazı sorularımız var. Bugün son celseyi yayınladıktan sonra, forum üyelerinden biri, Labirent Dansları, Ariadne Dansı veya Turna Dansı denen dans hakkında bir makale yayınladı. (ç.n.: labirent dansı: halaysı/spiral danslar anlamında sanırım.) Bu dansın download edilebileceği veya izlenebileceği bir link bile koydular. (Ark’a) Download ettin mi? (Ark) Senin için hepsini indirdim. (L) İzleyebilir miyiz? (Ark) İzleyebiliriz. (L) Tamam, onları sonra izleriz – ya da, şimdi izlesek daha iyi olur sanırım. Bir mola vereceğiz ve bu danslar hakkında soru sormadan önce onları izleyeceğiz. (5 dans videosunu izlemek için mola) (L) Hala orada mısınız?
C: Oo, evet! İlham vericiydi, değil mi?

S: (L) Evet. Bu danslardan herhangi biri asıl labirent danslarına yakın mıydı?
C: Birkaçında eski tekno-spiritüel uygulamanın unsurları vardı. Birinci ve ikincisi, adım ve hız olarak en yakınıydı.

S: (L) Orijinale daha yakın hale getirmek için adım ve hız nasıl olmalı?
C: İki yoldan biriyle: ortadan dönüşte “köprüyle” birlikte spiral biçimde dans yap veya gerçek bir labirentte dans et ve dönüşlerde aynı hareketleri yap. (ç.n.: henüz, kastedilen videoları tespit edip hareketleri izlemediğim için, bu cümlede anlatılan manevralarla ilgili talimatları doğru çevirmemiş olabilirim.)

S: (L) Sanırım köprü, ellerini birleştirip içten dışa döndükleri yer. (DD) Evet, çok güzeldi. Bu dansın yapılışında uyulan temponun herhangi bir önemi var mı?
C: Evet, fakat amaca göre farklı olabilir. Bu hareketlerin, katılımcıların hareket etmekte olduğu “alanı” gerçekten değiştirdiğini hatırlayın. Herşeyi pek çok seviyede değiştirebilir, ve buna DNA’nın açılıp kapatılması dahil.

S: (L) Neredeydi hatırlamıyorum ama bir keresinde her insanın morfik alan gibi belirli bir alanı olduğunu ve insanların alanlarının, etkileşime girdikleri alanla çeşitli şekillerde bağlantı kurduğunu söylemiştim. Yani herşeyin bir alanı olduğunu ve tüm bu alanların etkileşime girdiğini... Ve şu anda bilmediğimiz veya anlamadığımız bir teknolojiye dayalı bazı hareketleri yapan insanların.... çünkü biri bana bir bilgisayarda bilginin, bir mikroçipte belirli bir şekilde hareket eden tek bir elektron tarafından depolandığını veya çıkarıldığını, o elektronun izlediği belirli bir yol olduğunu söylemişti. İşte bu yüzden insanların da bir anlamda, belirli bir alanda hareket eden elektronlar gibi olabileceğini düşündüm. Eğer bir grup elektron belirli şekilde dizilir ve belirli şekilde hareket ederse, bu çok önemli birşey ortaya çıkarır, büyük bir enerji akımı gibi, yani bir akım yaratır. Ve bu akım yaratımı, insanın diğer boyutla, diğer yoğunlukla bağlantı kurmasını sağlayan birşey. Bu tıpkı bir kordon, bir bağlantı borusu veya bir tür...
C: Bir “kanal” belki? (ç.n.: üst seviye varlıklarla kurulan iletişim anlamındaki kanal (“channel”) değil, bir üst yoğunluğa geçiş için açılan bir çeşit boyut köprüsü anlamındaki kanal (“conduit”).

S: (L) İşte, her neyse, bu doğru mu? (Ark) Teorik olarak anlamlı. Ama diyelim ki bu yapıldı. Ve belki de pek çok insan tarafından yapıldı. Bunun görünür sonuçları ne olur?
C: Doğru koşullar altında, bilgiyle, farkındalıkla, ve en önemlisi de OLUŞLA (mesajın çok hızlı gelen diğer kısımlarının aksine, bu harfler çok yavaş bir şekilde geldi), pek çok amaç için pek çok portal açılabilir. Marutları ve sepetlerini hatırlıyor musunuz? Eğer pozitif bir amaç için ihtiyaç duyuluyorsa, küçük bir “yolculuğa” ne dersiniz?

S: (L) Tamam, Marutlar belirli özel bir soydan geliyordu, dans ediyorlardı ve dansları tüm kabile için bazı faydalar sağlıyordu. Gökler açılıyordu, içi yiyecek ve ihtiyaç duydukları şeylerle dolu sepetler iniyordu. Gökyüzünden kudret helvası inişiyle ilgili hikaye gibi. Ama Marutlarınki tatsız-tuzsuz birşey değilmiş. Tam istedikleri veya ihtiyaç duydukları şeymiş. Çıtır çıtır (lezzetli mısır gevreği)! (gülüşme)
C: Tekno-spiritüel tekniklerin işe yaraması için, “soydan” insanların arınması/saflaşması ve çakralarının “birleşmesi” gerektiğini aklınızda bulundurun. Eğer bu yapılırsa, daha da önemli işlevler vardır. Örneğin: 4B KH saldırılarına karşı zihinsel blokaj. 200 kadar insanın bu biçimde toplanıp yağmacılara karşı bir blok oluşturabileceğini düşünebiliyor musunuz? Üstelik dalga yaklaşıyor ve “dansçılar” bunun gezegeninizi ve realiteyi nasıl etkilediğini çok iyi bir şekilde anlayabilirler. Dünyanızın “eliti”nin 4B KH güç kaynaklarının kesilmesi durumunda ne olacağını hayal edebiliyor musunuz? Uyguladıkları zihin kontrol teknikleri ve frekans çitleri “bozuluverirse”?

S: (L) Wau, bu çılgınca! (Ark) Güç kaynaklarının kesilmesi nasıl olabilir? Anlamadım.
C: Zihinsel blokaj.

S: (DD) Kendi kendilerini mi bloke ederler? (önceki yanıt yeniden inceleniyor) (A___) Danstan bahsediyorlar. Birlikte bu dansı yapan insanların bir tür blok meydana getireceğini söylüyorlar.
C: Kesinlikle.

S: (A___) Bu, dans yapmayı öğrenmek için iyi bir neden! (Ark) Blokajı yeterince sürdürmek için ne kadar uzun süre dans etmek gerekir?
C: Bunu dansla, ilahiyle, müzikal halle yaratırsınız ve sonra sadece ihtiyaç duyulduğu kadar güç eklersiniz.

S: (S) Biraz uzatma kablosu koyarız, ve... (gülüşme) (L) Peki ne kadar sıklıkla güç eklenir?
C: Akım dengesizken, yaklaşık haftada bir. Sonra, akım dengelendiğinde, ayda bir kez olabilir... Ay döngüsü sonunda (ç.n.: Yeniay’dan önceki birkaç gün.)

S: (S) “Güç eklemek” derken neyi kastediyorlar? (L) Tekrar yapmak. (P) Haftanın belirli bir günü mü? (L) Ayda bir kere, ay döngüsünün sonunda... Oo, eğer haftada bir yapılıyorsa demek istiyorsun. Hangi gün?
C: Ay-günü. (ç.n.: Pazartesi. Moon-day/Monday)

S: (L) Bunlar çok ilginç şeyler. Neden bunları bize daha önce anlatmadınız? (gülüşme)
C: Sanırız bunun nedenini biliyorsunuz! Güç kazanmak için kendi başınıza öğrenmeniz gereken çok şey vardı ve ayrıca güven faktörü vardı. İnsanlığın defalarca yanlış yönlere sevk edildiğini ve çok miktarda metafizik “gürültü” olduğunu görüyoruz. Geleceğin ve gerçeğin “açık” yapısını göz önünde bulundurarak bile, biz sizi yanlış yönlendirmediğimizi düşünüyoruz. İlk 6 yıl, farkındalığınızı arttırmaya çalışarak ve ilüzyonlardan kurtulmanıza yardım ederek geçti. Şimdi dünyanızda, bahsettiğimiz değişiklikleri görüyorsunuz. Şimdi, ümidin var olduğunu anlamaya başlayacağınızı ümit ediyoruz, fakat biz ve diğer tüm BH varlıkları, yalnızca, kolektif anlamda sizin üzerinizden hareket edebiliriz.

S: (L) Anlıyorum. (Ak) Ne anlıyorsun? (L) “Kolektif” kelimesi dikkatimi çekti. (Ark) Ümidin olduğunu mu söylediler? (ç.n.: cevaplar ouija tablasından harf harf alındığı ve biri tarafından kağıda not edilerek anlaşıldığı için, bazı katılımcılar verilen cevapları hemen öğrenemiyor. Ark’ın soruları bununla ilgili olabilir.) (L) Sanırım ümit dalgayla nasıl buluştuğumuza ve dünyanın dalgadan sonraki durumuna bağlı. Bir dalga, bir tsunami olduğunda, Krakatoa filmindeki adam gibi yapabilirsin. Demir atarsın, gemini dalgaya doğru çevirirsin, kendini dümene bağlarsın ve dalgayla yüzleşirsin! Çok iyiydi! Demek burada temel olarak bundan bahsediyoruz? Dalga olacak ve onunla nasıl buluştuğumuz ise hazırlanmak için ne yaptığımıza bağlı, ve...
C: Evet. Ve “elit”ten pek çokları dalganın altında kalacak. Bir keresinde dediğimiz gibi, Rockefeller ve onun türündekiler için “üçlü kötü bir gün” olacak.

S: (L) Yani dans etmeyi öğrenmemiz gerekiyor. HERKESİN mi dans etmeyi öğrenmesi gerekiyor?! (gülüşme)
C: Hayır, yalnızca genç ve bunu yapabilecek olanlar. Gerçekten güçlü olur!

S: (Ark) Evet, bilirsin, birinin bunu yapması gerekiyor (bağdaş kuruyor ve çok zor görünen sıçrama hareketleri yapıyor)... (L) Aslında kimsenin canını acıtacak bir dans değil. Aşırı çaba gerektirmiyor. (DD) Dizlerin yere inme hareketleri dışında. (Ark) Tamam, yarın egzersiz yapmaya başlayacağım! (C) Bu 200 kişinin hepsinin aynı yerde olması gerekmiyor değil mi? Yoksa gerekiyor mu?
C: Bir grupta en az yedi kişinin bulunması iyidir. 8 daha iyi.

S: (L) En az. Yani ne kadar çok, o kadar iyi, öyle mi?
C: Evet.

S: (Ark) Bu tıpkı şamanların yağmur yağdırmak için dans etmesine benziyor, değil mi?
C: O yozlaştırıldı. Bunun bir grup işi olduğu ve 3B’de hiçbir bireyin (4B’ye karşı) tek başına duracak “varlığa” sahip olmadığı bilgisini çoktan yitirmişlerdi.

S: (L) Ama Kızılderililer yağmur dansını birlikte yapıyorlardı, değil mi?
C: Evet. Ama onlar da çok bilgi yitirdiler.

S: (L) Bulunulan yerin, dansın etkililiği üzerinde bir etkisi var mı?
C: Olabilir, ama üzerinde çok fazla düşünecek kadar önemli değil. Ama negatif enerjili yerlerinden sakınmak isteyebilirsiniz.

S: (DD) Buradaki gibi göle doğru yeraltı sularının aktığı bir yerde değil belki...
C: Akan su iyi.

S: (A___) Bugün çardağı taşıdığımız yer, orada güzel bir açıklık var. (Joe) Bu odadaki yedi kişi şu anda buna benzer birşey yapabilir mi?
C: Bu çaba, buradaki herkes için, DNA ve diğer faydalar bakımından özellikle ve son derece faydalı olur. Fakat küresel amaçlar için daha büyük bir sayı gerekiyor. Her bir bireyin eklenmesiyle güç üssel olarak artıyor. Şu deyişi hatırlayın: Nerede iki veya DAHA FAZLANIZ (harfler yavaş geldi) bir araya...

S: (L) Planşet bu küçük, yavaş, ilginç hareketi yaptığında, büyük harfleri vurguluyorsunuz sanırım, değil mi?
C: Evet.

S: (DD) Pazartesi günleri dans etmek için belirli bir zaman var mı, gündoğumu veya günbatımı gibi?
C: Günbatımı daha iyi. Hatta küçük bir güneşe bakma uygulaması yapabilirsiniz.

S: (L) Güneşe bakıyorsun, kendini şarj ediyorsun ve sonra da dans etmeye başlıyorsun, öyle mi?
C: Evet.

S: (Joe) Bunun öncesinde nefes egzersizi yapmak iyi bir fikir mi?
C: Kesinlikle!

S: (L) Dans adımlarını atarken biraz Pipe Breathing (ç.n.: kasyopya forumda tanımlanmış bir soluyuş biçimi sanırım) nasıl olur?
C: Belki. Dene!

S: (DD) Dans adımlarını belirledik mi? (L) Birinci ve ikinci danslardaki adımların doğru olduğunu söylediler. Veya bunların bir kombinasyonu. (Joe) Ya müzik?
C: Amaca göre değişir. Bunu belirlemek için ağ çalışması yapabileceğinizi düşünüyoruz. (ç.n.: ağ çalışması / networking, herhangi bir konuda bilginin arttırılması, birşeyin kararlaştırılması veya bir sorunun çözülmesi için bir grup insanın birbiriyle görüşmesi, konuşması, tartışması, yardımlaşması vs).

S: (Joe) Eğer amacın şöyle birşeyse (agresif duruşları gösteriyor)... (L) Savaş seslerine ihtiyacın olur sanırım. (S) Ve kötü adamları bloke etmek için 200 kişiyle yapılacak son dans için, Pink Floyd’un the Wall şarkısını kullanabiliriz! (gülüşme) (L) Duvara bir tuğla daha, ha? (ç.n.: yapılmaya çalışılan şey için katkı sağlayan birşey.)
C: Öyle.

S: (gülüşme) (L) Fena fikir değil! (Allen) İnsanlara bu dansların nasıl yapıldığını öğretmek için seminerler mi düzenleyelim?
C: Önce kendiniz öğrenmeniz daha iyi.

S: (L) Sanırım o ilk iki videoyu tekrar tekrar izlemeniz gerekecek. (A___) Kolayca çözeriz. (L) Pekala millet, bitiriyor muyuz? Yoksa, sadece bir mola mı veriyoruz? (Mola) (L) İnsanların solumayı öğrenmeleri gerektiğini vurgulamamız gerek. Soluyuş, fizyolojilerinde birşeyleri değiştirebilir. Ayrıca kendilerini meditatif bir hale veya biyoenerjitik soluma yapabilecekleri bir duruma getirecek şekilde soluma yapmaları gerekiyor. Bu da karmik ve mevcut yaşam programlarından kurtulmalarına ve arınmalarına yardımcı olacak. Temizlenmeye başlar başlamaz, sürekli veri ve bilgi girişine müsait hale gelecekler ve geldikçe de temizlenecekler. Bu meditasyon ve soluyuş bir kaçış değil, iyileşme. Ayrıca gün boyunca, realiteye dikkat etmeniz ve ilüzyona düşmemeniz gerekiyor. Tamam, programın bu bölümünü hallettik. İnsanlar travmalarından ve programlarından arınıp ilüzyonlardan kurtulduklarında, realiteyle daha iyi bir şekilde yüzleşebilecek ve düşünce güçleriyle çakralarını birleştirebilecek. Sanırım bu, üst entellektüel merkez ve üst duygusal merkezle bağlantı kurmak anlamına geliyor. Elbette önce duygusal merkezle bağlantı kuruyorsun ve zeka da onunla birlikte geliyor. Diğer bir deyişle, insanlar bu yolla bir anlamda gelecekteki kendileriyle birleşiyorlar. Doğru izde miyim?
C: Evet. Ama tüm “ruhlu” bireylerin, parçalı bir 6B ruhunun/varlığının üyeleri olduğunu belirtmek istiyoruz. Gelecekteki/yüksek merkezleriyle bağlantı kurmaya başladıklarında, bu aynı zamanda, ruh gruplarının diğer üyeleriyle de doğal bir bağlantı kurulması anlamına geliyor.

S: (L) Tamam, ve insanlar bu bağlantıları yapmaya başlar başlamaz, bu spiral veya labirent hareketini yapmaya başlıyorlar... Aman tanrım, bu tıpkı insanların, toprak üzerinde ekin çemberleri haline gelmesi ve dünyanın zihninde veya bedeninde sinir devreleri yaratması gibi birşey. Veya şu anda anladığım şey böyle. Ve bu da onların zihinsel blokaj gibi şeyler yapmalarını sağlıyor... Bu zihinsel bloklamayı etkili bir şekilde nasıl yaparsın? Sadece “Ben zihinsel blokajım! Ben zihinsel blokajım” diye düşünüp dans mı edersin?
C: Hayır hayır hayır! “Ruhun Duası”nı hatılıyor musun?

S: (L) Yani dans ederken bunu söylememiz gerekiyor, öyle mi?
C: Bazen. Bazen de kelimeler farklı olacaktır. Bazen ilahi, bazen şarkı gibi olacaktır.

S: (L) Peki bu kelimeleri nereden bulacağız?
C: Bunları rüyalarınızda size veriyor olacağız.

S: (A___) Çok güzel. (L) Çok şey aldık... Çok kapsamlı bir program. Son zamanlarda forumda, 4. yoğunluğa geçmek için insanların ölmek zorunda olup olmamasıyla ilgili bir tartışma vardı. Ve sanırım siz, bazılarının öleceğini, bazılarının ölmeyeceğini söylemiştiniz. Doğru mu?
C: Evet. (ç.n.: henüz çevrilmeyen bir celsede, “birkaç şey almak üzere” 5. yoğunluğa hızlı bir ziyaret yapılıp dönülebileceği de söylenmişti.)

S: (L) Bazı insanlar 4. yoğunluğa geçecek. Daha önce de söyledikleri gibi bir çeşit gençleşme yaşayacaklar ve yeni kozmik ortamda DNA’ları açılacak ve bedenleri değişecek. Doğru mu?
C: Bazıları.

S: (L) Ve bunun nasıl birşey olabileceğiyle ilgili şeyler sormuştuk zaten. Tamam... (A___) Bunun bize olup olmayacağını sormamamız gerekiyor sanırım, değil mi? (gülüşme)
C: Size yapacağınız işi söyledik. Gelecek seçenekleriniz var. Hangisi olacak? Karanlık bir yıldız mı, yoksa yeniden kurulan cennet mi???

Tgur


950 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/08/2009 :  14:29:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Varsayım batağına saplanma tehlikesi olmasını istemediğim bir yorum,

Bir döngünün diğer döngüye bağlanabilmesi için frekans uyumu şarttır ,
Frekans ise bir enerjisel özelliktir ve çıktığı ortamın vermiş olduğu etki ile titreşimini sürdürür,
Şunu artık yavaş yavaş bilincimize yerleştirdik ki ,her geometrik şekil ,gerektiğinde bir "enerji transdüktörü” olarak işlev yapar, ekin çemberleri ,fay hatları, Stonehenge taş dizilimleri, piramitler gibi.

Şimdi, mikro kozmos ve makro kozmos paralelliğini kabul edip bir şeyler söylemeye yönelirsek, hücredeki DNA faaliyetlerini bu enerjisel çıkarımların başlangıcı olarak kabul etmeliyiz.İnsan DNA sından bahsediyorum, bu döngüsel frekans uyumuna mecbur olan insan DNA sı.

Ayrıca DNA, spiral döngüsü ile özel bir geometrik kalıp/kalıp şekilleri içerir .
İnsan DNA sını enerji üreten ve “süptil enerji transdüktörü” yani aynı zamanda üretileni aktarıcı gibi de işlev yaptığını öne sürersek ,bilgiyle, kendini geliştirip mevcut olan kapalı (kopartılmış) kodları devreye sokulmuş hale gelir ve gelen döngüye adapte olacak bir frekans özelliği taşır,
Bu da gelen döngüden DNA almak şeklinde Kasyopyalıların belirttiği durumu ortaya çıkarır.

Dolayısıyla Kasyopyalıların topluca dans yoluyla ortaya çıkarmaya çalıştıkları geometrik kalıplar da bu manada nitelendirilebilir.

*"Süptil enerji transdüktörü" terimini kıymetli Tiversonusun son aktarımından aldım ve literatürüme ekledim.

Edited by - Tgur on 23/08/2009 18:12:31
Go to Top of Page

bona fide


320 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/03/2017 :  22:55:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
merhaba 2009 yılına ait bir çeviri. merak ettim buradaki öneriyi gerçekleştirdiler mi biraraya gelip yapıldımı. dünya elitinin güç kaynaklarının kesilmesi, zihinsel blokaj için 200 kişilik bir ritüel. farklı yerlerde olursa her grupta en az 7 ama 8 daha ideal diyor. olmadıysa tam şu yıkımların yoğunlaştığı zamanda farkındalığını artıran bh ler organize olup dünyanın değişik yerlerinde eş zamanlı böyle bir çalışma yapılsa.

"biz ve diğer tüm BH varlıkları, yalnızca, kolektif anlamda sizin üzerinizden hareket edebiliriz."

"kollektif" bir çalışma, her ülkeden 8 kişi çıkmaz mı iletişim halinde misiniz çok heyecanlı bence. burada bh yolunda olanlar uzun zamandır burada tandığınız ve aynı frekansta olduğunuz enerji ya da neyse o uyum sizlerin meditasyonla deneyimlediğiniz, bunu sizinle aynı farkındalıkta olanlarla böyle bir çalışma denense. istemeden yapılmaz denen şey bunun dışında sanırım çunki varlıkların yardım çığlıkları yeryüzünü sardı zaten her yerde savaş açlık kurtuluş için mucize bekliyoruz.

"size yapacağınız işi söyledik." le bitiyor. laura ve ekibi böyle bir organizayon çağrısında bulundu mu ya da bu çalışmaları yapanlar?
Go to Top of Page

bozadi


8596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/03/2017 :  00:13:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Açıkçası bu tür özel amaçlı dans çalışmaları organize ettiklerine dair hiçbir şey okumadım forumlarında. Ama müsait bir vaktimde bu dans konusunda neler tartışılmış yine bir gözatsam iyi olur. Gerçi K forumun yalnızca FOTCM (Fellowship of the Cosmic Mind / Evrensel Akıl Kardeşliği) üyelerinin erişim sağlayabildiği özel bir bölümü var ve ben şimdiye kadar Laura'ların kurduğu bu derneğe üye olma gereği veya isteği duymadığım için, orada neler konuşuluyor bilmiyorum. En önemli hususlar forumun herkese açık bölümlerinde doğrudan ve dolaylı olarak ele alınıyor bence. Celseler de açıktan paylaşılıyor. Çok önemli birşeyi kaçırdığımızı sanmıyorum.

Bana öyle geliyor ki bu dans konusu, doğal ve toplumsal afetler sonucu dünyadaki mevcut düzen biraz daha yıkıldıktan sonra uygulanabilir, bundan çok emin olmasam da.
Go to Top of Page

bigsenfoni


1034 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/03/2017 :  00:16:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Genclesme konusunda insanlar sok yasiyorKENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

Astre


300 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/05/2018 :  00:16:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@bozadi, dans çalışmaları hakkında bir şey bulabildin mi, bir gelişme var mı?
Go to Top of Page

bozadi


8596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/05/2018 :  13:33:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Astre

@bozadi, dans çalışmaları hakkında bir şey bulabildin mi, bir gelişme var mı?
Malesef. Özel olarak araştırmadım ama Kasyopya forumu takip edebildiğim kadarıyla bu konuda bir ilerleme veya kritik yeni bilgiye rastlamadım.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,66 saniyede oluşturuldu.