Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Ufoloji
 YURDÖZÜ yorumluyor; Uzaylılar Tarafından Kaçırılma ve Kanda Mutasyon
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/07/2020 :  23:45:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle

ogenezis

174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/07/2020 :  23:28:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkür ederiz video için bigsengoni..
Bende üniversitedeyken otobüsü binecektim.annemgile telefon ettim .saat 4 otobüsü bilet numaram 25 diye de söyledim
Sonra yurttan çıktım 3:30 da dolmuşa bindim.otogara gidip 4 otobüsü ne binecektim.ama yolda dolmuş bozuldu ve tekeri patladı..adamın telefonu yoktu.o zamanlar daha cep telefonları çıkmamıştı.yada bilmiyorum Türkiye'de yoktu. . .taksi tutup tamirci getirmek için sanayiye gitti.yurt sehirdisinda olduğu için yoldan araba filanda gecmiyordu.haliyle otobüsü kaçırdım.saat 8 otobüsünde yer buldum annemgilde telefon edemedim...meekete geldiğimde bizim ev kalabalıktı.akrabalar herkes oradaydı.beni görünce herkes ayağa fırladı..meğer 4 otobüsü uçurumdan yuvarlanmış.bir lahana kamyonuyla carpismis..kurtulan olmamış.televizyonda görünce annem fenalık geçirmiş..
Bazan bizim bizim iyi bildiklerimiz kötü ..kötü bildiklerimizde iyi olabiliyor..dolmuş soforuyle çok kavga etmiştim otobüsü kaçırdım diye..
Go to Top of Page

bozadi

11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2020 :  11:22:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogenezis

Teşekkür ederiz video için bigsengoni..
Bende üniversitedeyken otobüsü binecektim.annemgile telefon ettim .saat 4 otobüsü bilet numaram 25 diye de söyledim
Sonra yurttan çıktım 3:30 da dolmuşa bindim.otogara gidip 4 otobüsü ne binecektim.ama yolda dolmuş bozuldu ve tekeri patladı..adamın telefonu yoktu.o zamanlar daha cep telefonları çıkmamıştı.yada bilmiyorum Türkiye'de yoktu. . .taksi tutup tamirci getirmek için sanayiye gitti.yurt sehirdisinda olduğu için yoldan araba filanda gecmiyordu.haliyle otobüsü kaçırdım.saat 8 otobüsünde yer buldum annemgilde telefon edemedim...meekete geldiğimde bizim ev kalabalıktı.akrabalar herkes oradaydı.beni görünce herkes ayağa fırladı..meğer 4 otobüsü uçurumdan yuvarlanmış.bir lahana kamyonuyla carpismis..kurtulan olmamış.televizyonda görünce annem fenalık geçirmiş..
Bazan bizim bizim iyi bildiklerimiz kötü ..kötü bildiklerimizde iyi olabiliyor..dolmuş soforuyle çok kavga etmiştim otobüsü kaçırdım diye..

:)
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2021 :  09:37:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herkese merhaba, nereye yazacağımı bilemediğimden buraya sıkıştırıyorum.

Efendim, gün geçmiyor ki saçma bir olay yaşanmasın. Şimdi bu Farah Yurdözü hanımın gündeme getirdiği, son yıllarda insanların el ve ayaklarında ortaya çıkan "kına" benzeri izler hadisesine benzer bir durum yaşıyorum.

Dün yatmaya hazırlanıp, ayağımdan çorabımı çıkarırken fark ettim ki, sağ ayağımın tabanında ikizkenar üçgen şeklinde büyükçe kına izi gibi bir iz var, bir gün öncesinde duş alırken banyoda böyle bir şeyin olmadığını hatırlıyorum. Adeta bir gecede oluşmuş gibi duruyor, sabunla yıkadım, kolanya ile çıkarmaya çalıştım ama fayda etmedi.Aileme sordum, bana bir yere dayamışsındır, kanamıştır, şeker hastasısın belki ondandır gibi sıradışı cevaplar verdiler.Bende amma fantaziye kaçtınız, öyle şeyler olur mu ya hiç, olsa olsa sadece uzaylılar kaçırmıştım dedim...:))

Şaka bir yana, şimdilik sadece bir ayağımda olan bu durum eğer diğer ayağımda veya ellerimde de görünürse ciddiye alır, tekrardan haber eder ve Farah hanımada resimleri çekip gönderirim, belki ez azından bir muhabbet olmuş olur...:)

Ayrıca gerçekten de böyle bir şey yeniden olursa ve bunun dünya dışı bir kökeni varsa şayet, benimle uğraşmaya niyetlenmiş dünya dışı varlığın zekasında da ayrıca çok şüphe ederim. Yav deli misin derim, ben benimle uğraşmıyorum hiç...
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1060 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2021 :  17:21:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Farah Hanım kasyopyaymış celseymiş hiç sevmez haberin olsun, en kısa sürede seninle muhabbeti keser ona bol bol kaçırılma ve karadenizli laz cinlerden bahset... :)
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/09/2021 :  18:26:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:) Kanal mesajlarını sevmediğini biliyorum, bir çok yerde karşı durduğunu söylemişti zaten, ki çoğu hakkındaki düşüncesine bende katılıyorum. Velhasıl kendisine önceden 2 mesaj göndermiştim, ilkine hiç dönüş yapmamıştı, ikincisinde ise kendi yaşadığı temas deneyimine ilişkin bir değerlendirmemi, içerisinde Kasyopya celseleride dahil vaziyette yollamıştım. Bu ikincisinde teşekkür etmiş, iyi günler dileyerek, ve birazda başından savar şekilde yanıtlamıştı. Neyse dedim bende okuyunca, sen kaybedersin bacım...:)

Velhasıl, şunu da ekleyeyim son olarak, böyle ünlü kişilere zaman zaman mesajlar atarım. Okuduğum veya seyrettiğim bir şey de bazen oradaki kişilere söylemek istediklerim oluyor. Bende içimde kalmasın, ben söyleyeyim söyleyeceğimi diye arayıp bulup mesaj atıyorum hep, bu güne kadar dönüş yapanda olmadı pek (doğal olarak :) ama ben yazıyorum işte, bilmiyorum, ben yazınca rahatlıyorum. Şimdi hatırladım da zamanında, toprağı bol olsun rahmetli Stephen Hawking'e bile yazmıştım, asistanıda cevap vermişti, profesör şu aralar çok yoğun falan filan diye...:))

Neyse, bakalım artık, kendileri bilir sonuçta, şayet aralarında dönüş yapmak isteyen olursa ben bir mesaj kadar uzağım hala, beklerim...
Go to Top of Page

bigsenfoni

1258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/09/2021 :  21:12:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

Farah Hanım kasyopyaymış celseymiş hiç sevmez haberin olsun, en kısa sürede seninle muhabbeti keser ona bol bol kaçırılma ve karadenizli laz cinlerden bahset... :)

Go to Top of Page

fidelista

584 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/09/2021 :  21:02:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Farah Yurdözü iyidir ayakları yere basan bir araştırmacıdır,reptilyanların ne mal olduklarını yani dünyayı kontrol edip kaçırma olaylarını filan uzunca bir süredir anlatıyor, özellikle orta ve genç insanlarımızın bu farkındalığı edinmesinde hizmeti büyüktür,eleştireceğim konu kendisinin youtube daki isimsiz sırlar kulubündede anlattıklsrı konulsr hep tekrar ve temel bir iki şey üzerinde dönüyor oda; bedensiz varlıkların var olduğu dünya dışılar ve kaçırılma olayları,ufo fenomenleri,yaşanan bazı paranormal olaylar bunlar iyi güzelde bu giriş seviyesini geçip daha ciddi bilgilere geçiş yapması gerekir ,misyonunu çok sınırlı tutuyor bu hitap ettiği kitle için uygun olabilir zamanımız daralıyor elde ettiği güvenle daha ileri temel konular hakkında bir şeyler vermesi gerekir takipçilerine.mesela Hakan Yedican bunu güzel yapıyor .Daha önce benzer eleştiriler Haktan Akdoğan içinde yapmıştık.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/09/2021 :  18:59:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Acaba bu kişiler daha derin bilgilere sahipte dile mi getirmiyorlar? Yoksa gerçekte bilgi düzeyleri bu kadar da, daha ötesi varmış gibi rol mü yapıyorlar? Ve acaba bu kişilerin halihazırda verdikleri bilgilerde "objektif realite" ile ne kadar uyuşuyor? Açıkcası kafamda deli sorularım ve ciddi kuşkularım var...

C: Bilgi iddiasında bulunmadan önce gerçek verilere ulaşmanız gerekir, yoksa ciddi hatalar yaparsınız!

(3 Haziran 1995)
-------

C: Bilgi korur, fakat sizin üçüncü yoğunluk dünyanızda eski bir deyiş vardır; "bir konuda az bilgi zararlıdır." Ve biz de buna "bir konuda az bilgi bilgi değildir." ifadesini ekliyoruz.

(17 Haziran 1995)
-------

C: Yanlış bilgi, bilgisizlikten daha kötüdür!!!!!

(14 Temmuz 1996)
-------

vs...

Edited by - Qui-gon jinn on 27/09/2021 19:03:35
Go to Top of Page

fidelista

584 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/09/2021 :  19:57:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bazıları kanal bilgilerini güvenilmez bulup ciddiye almıyor,bir çok vakada haksız da değiller, kanal bilgilendirilmesinin çok kaypak bir zemin olduğuda gerçek K.lar bile 20 yıl İsa dan bahsedip sonra yok dediler bunu çoğu kimse kabul etmez kaldıramaz. Farah hanım somut verileri gözlemleri baz alıyor gibi ama işin doğası gereği kanal bilgilerini değerlendirmesi gerekir,bazıları bunları okumuş yada okuyor ama sahip çıkıp halka savunacak derecede güvenemiyor ama onlardan ilham alıyorlar bence,dinci kesime göre bunlar cinlerin marifetleri.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/09/2021 :  17:17:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yorumlarınız için teşekkürler fidelista, genel olarak bence de söylediğiniz gibidir...
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,17 saniyede oluşturuldu.