Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 ÜYELİK İŞLEMLERİ
 Forum Üyeliği İçin Prosedür
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj   

webadmin
Forum Admin

28 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/08/2009 :  18:34:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

FORUM ÜYELİĞİ KOŞULLARI

Forumumuz büyük ölçüde ruhçu bakış açısıyla bağlantılı çeşitli konularının temel alındığı bir forumdur. Ra Bilgileri, Pleiades Bilgileri ve Kasyopya Bilgileri bu forumu oluşturan ekibin temel ilham kaynakları arasındadır. Forumumuzda konu edilen ve edilmeseni istediğiniz herhangi başlığa dair görüşlerinizi, soru ve yanıtlarınızı insancıllığın gerektirdiği saygıyla paylaşmanız beklenmektedir. Forumun varlığına ve amacına bilinçli olarak zarar verici nitelikte olduğuna karar verdiğimiz türde yıkıcı veya manipülatif içerikli mesajlara ve kullanıcılara karşı uyarı ve devamında üyeliğin durdurulması şeklinde tek taraflı yaptırımda bulunulabilir.

Foruma üye olmak isteyenlerin forum konularına görüş, eleştiri ve önerileriyle gerçekten iştirak etmek istiyorlarsa üyelik talebinde bulunmalarını rica ediyoruz.

Bu koşullar dahilinde Başkalarına Hizmet Forumu'na üye olmak isteyenlerin;

[email protected]

adresine
"baskalarinahizmet.com forum üyelik koşullarını kabul ediyorum" ibareli bir eposta (forumda kullanmak istedikleri kullanıcı adını da belirterek) göndermelerini rica ediyoruz. Bu mesajı aldıktan sonra foruma giriş için gerekli bilgileri e-posta'nıza göndereceğiz ve sizi forumumuzda görmeyi bekliyor olacağız.

Not 1: Bazen üyelik başvurusu epostaları spam/gereksiz kutusuna düşebiliyor ve başvuruyu fark etmemiz gecikebiliyor. 24 saat içinde yanıt alamadığınız başvurularınız için lütfen alternatif bir eposta adresinden tekrar başvuruda bulunmayı deneyin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.

Başvurularınıza yanıt olarak bizim gönderdiğimiz üyelik kaydı mesajı da yanlışlıkla sizin spam/gereksiz posta kutunuza düşebilir, lütfen kontrol edin. Forum üyelik başvurunuzun cevaplanmaması söz konusu değildir.

Not 2: Forumumuzun üyeler arası özel mesajlaşma / eposta gönderme özelliği ne yazık ki bozuk ve düzeltmeye yönelik şimdiye kadarki teşebbüsler başarısız oldu. Bu özelliğin arızalı olmasının dolaylı bir faydası da var. Ne paylaşılacaksa doğrudan herkese açık olarak paylaşılabilir. Özel yazışma veya kullanıcıların eposta adreslerinin öğrenilmesinin mutlaka gerekli olduğu durumlarda forum yönetiminden yardım istenebilir.

Başkalarına Hizmet Forum Yönetimi

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/05/2010 :  08:46:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bazen amblem ile sorular gelebiliyor, bu normal. Kasyopyalıların en meşhur sözü: "Bilgi korur"...

Ve bu amblem bir Ekin Çemberi (Crop Circle);

The "Dolphin" (or triple-crescents) formation at Barbury Castle, July 23, 1999 (wheat).

Ve belki bir anlam yüklemek gerekirse; şu üçleme eser: "Ra Bilgileri, Pleiades Öğretileri, Kasyopya Celseleri"...buna da uygun oluyor...Ama bir "Japon yorumu" da ilgimi çekmişti, sanırım "Kraliçe" idi...Herşeye rağmen bir "Yunus" YA DA "üçleme" YA DA "6. Yoğunluk Düşüncesi"...Ben hepsini de uygun buluyorum anlam olarak...Ve çokta önemli değil kanımca...

Not: Eski yönetici arkadaş (Pınar) bunu çizdirmişti bir dosta, tam bilmiyorum, ama içime sinen bir amblem ve teşekürler, amblemde emeği geçenlere...

----

Buraya kadar anlattıklarım Ekin Çemberi araştırmasından çıkan bilgiler...Ama içsel olan şey ise şuydu aslında: Başkalarına Hizmet kavramını bir sitede anlatır iken üç adet birbirlerine değen çember çizmiş ve bunlardan birbirlerine yaşam için enerji akışını ifade eden üç ok çizmiştim. Hepsini matematiksel bir ifade yakalamak sezgisi ile yapmıştım ve ekin çemberinden habersizce. Sonra ekin çemberini/amblemi gördüğümde benim çizdiğim; "Başkalarına Hizmet ve denge, barış, huzur" sembolünün Ekin çemberi olduğunu ilk görüşte anlamıştım: Bu bir kavramdan sembole varım gibi bir şeydi...

baknz: "BH VE KH HAREKET TARZLARI"
http://www.budur.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1587&whichpage=7
Go to Top of Page

aytac

63 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/06/2017 :  22:58:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
herkese merhaba sevgiler selamlar çok çok.. uzun zamandır her gün aralıksız takip ediyorum..
bir türlü yazamadım neden bilmiyorum.. neden diye sormak da olmadı ama sizleri ailem gibi hissediyorum :))
aile de diyemiyorum ne dicem onu da bilemiyorum... olduk işte geldik :))) çooook selamlar sevgiler tekrar

https://www.youtube.com/watch?v=jwOqk77N_qE&index=42&list=LLTeHYnrqe0CKJh9nz2Vvhjw
Go to Top of Page

bigsenfoni

925 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/06/2017 :  23:55:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Hosgelmisen gurban...

Kalbinde cözülmeden kalan herşey icin sabırlı ol.Cevapları şimdi arama.Şu anda cevaplar sana verilmez,cünkü sen henüz onlarla yaşayamazsın.Bu,herşeyi o an yaşama meselesidir.Şu anda soruyu yaşaman gerekiyor.Belki daha ileride,farkına bile varmadan,günün birinde kendini cevabı yaşarken bulacaksın.(Rayner Maria Rilke)

Kalbiniz temiz,gözleriniz acik olsun kardeslerim!!!Bize heryer matrix...!Hasaki Osaka
Go to Top of Page

aytac

63 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/06/2017 :  04:29:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:))) çok teşekkürler bigsenfoni.. cok guzel isim :))) normal hayatta da böyle isimlerimiz olsa keske harika olurdu

https://www.youtube.com/watch?v=jwOqk77N_qE&index=42&list=LLTeHYnrqe0CKJh9nz2Vvhjw
Go to Top of Page
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: [email protected] Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,19 saniyede oluşturuldu.