Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Malum Güçler
 Türk İHA'ları bir kez daha bir yerlere fena çomak soktu!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bona fide

542 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2020 :  00:33:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://www.youtube.com/watch?v=K8QETIadGhg Bekir Hazar karabağda Rothschild faaliyetlerini yazmış

videoda karabağın işgal sebeplerinde bahsedilen rio tinto şirketi Türkiyede de faaliyette

TÜRKİYE'NİN MADENLERİ HANGİ ELLERDE?!
RİO TİNTO: Rothschield ailesine ait Rio Tinto Balıkesir, Bandırma, Balya, Sultançayırı ve Ankara, Sincan, Eryaman, Güdül, Kazan, Beypazarı, Eskişehir- Sivrihisar'da 500 km2 alanda bor, boraks ve bor tuz yataklarına sahiptir.
ANATOLİA MİNERALS: Bu şirket Sivas, Malatya, Tunceli Ovacık, bölgesindeki altın gümüş bakır yataklarını işletmektedir. 750km2lik bölgeyi kapsar. Ayrıca Yozgat Boğazlayan, Yenipazar ve Sarıkaya, Adana saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerini kapsayan 700 km2lik alanda Bakır ve Çinko işletme ruhsatına sahiptir.
ODYSSEY RESOURCES: Ordu Fatsa ve Zaviköy bölgesinde 250 km2lik altın gümüş çinko ve bakır işletme ruhsatına sahip şirkettir.
ELDORADO GOLD: Kanadalı bu şirket, Uşak, Eşme Banaz Katrancılar köyü, Kütahya Gediz ilçesi Murat dağı eteklerinde maden işletme ruhsatına sahiptir.
Ayrıca aşağıdaki yabancı şirketler Türkiye'de altın alanında faaliyet göstermektedirler:
Fronteer Eurasia (kuzeydoğu Anadolu) , Ariana ( Artvin, mardin ve Balıkesir'de altın arıyor), Stratex (Uşak, Kütahya, Konya, Çanakkale,'de faaliyet gösteriyor) , Teck Cominco (Balıkesir, Çanakkale, Artvin) , Pregold ...
Sait YILMAZ: KÜRESEL SERMAYE VE TÜRKİYE, sayfa: 382

http://www.ngazete.com/hanedanlar-masasinin-yer-alti-egemenligirio-tinto-2693h.htm rio tintonun Berat Albayrak ortaklığı ve Rahmi koç bağlantısı

yine fetö döneminde ülkede elden çıkarılan varlıklar afrikanın sömürge diye adı çıkmış bu durumda biz beyaz afrikalıyız
http://www.bayburtpostasi.com.tr/m/?id=7005&t=makale&fbclid=IwAR0-AeDpe_wu0hjf1J8RkhB9EkxGKG1r9TQUasfe3keLMJpRpbF62ZndYpc

Tgur

1582 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2020 :  08:22:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bonafide o halde şu hitabe neden o ileriyi görebilen tarafından söylenmiş bir bakalım,

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dâhilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin. Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Go to Top of Page

bona fide

542 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2020 :  19:04:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
ileriyi gördüğü kanal olarak aldığı ilhamlar varoluşta olayların tekerrürü cevap soruda ancak kadersel olaylarda hiç kimse mudahale edemiyor görüldüğü üzre yazılsada hitabe olarak beynimize kazınsada kh kitlesel ve bireysel müdahale yapmakta çok başarılı kanallar rehberler ilhamlar sadece bireysel başarılı ve bu haksızlık Atatürk burda ayrılıktan bölünmeden bahsetmiyor kötülükle mücadeleyi savunuyor peki ilüzyonun dışından baksaydı bu mucadeleyi verirmiydi sorumlularını büyük aidiyet bağıyla savunmasına bakılırsa hayır ve bu mucadelede haksızlıklar olmadımı oldu bu açıdan bakınca bu dünyada yani sınav alanında ilüzyoun dışından bakarak hayata dahil olmak imkansız. celselerde herşey başlangıç ve sonuç tümü anlatıldığından biz ya da ben süreç içersndeki yerimizi değilde nihai nokta edimlerinden bahsederek kendimi-zi sorumlulukların üstünde ilüzyonun dışında bizi dünyayı aşan boyutta olmaya zorluyoruz istenen o değil adil olmak hayatın her alanında adil olmak bu dahi karşıdakinin anlayışıyla sınırlı. sorunu anlamışmıyım başka telden çaldığımı düşünmeye başladım seni seviyorum ve aynı frekansta olmadığımız halde frekansıma uyumlanarak yardımcı olmaya çalıştığın içinde teşekkur ederim
Go to Top of Page

bona fide

542 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2020 :  19:23:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
kh nin nasıl yöntemleri olduğunu bilmesinin nedeni Atatürkün gerçekten bir rehber olduğunuda gösteriyor nette bi teşkilattan bahsediyor Türk devletinin ilk kuruluş yıllarından beri görev yapan bi ekibin Türk devletlerinin yıkılış ve kuruluşlarında yöneticileri, olacak olanlara hazırladıklarına dair ve Errdoğanında teşkilata vakıf olduğundan yada teşklat onu gruba dahil ettiğinden beri ülkenin kh güçlerinin elinden kurtarmak için bu birliğe ve Atatürk fikirlerine paralel çabalarından filan bahsediyolardı
Go to Top of Page

Tgur

1582 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/10/2020 :  08:26:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Atatürk'ün mevcut bilgilerimize yani değişken çekim dalgalarına uyan şu söylevini hatırlıyor musunuz,

Özeti "ben hiçbir şekilde ayete benzer doğma ,katı kural ,uyulması mutlak şeylerden bahsetmedim ,Türk Milleti verdiğimiz ana prensipler (ki her daim ahlaklı olmak ve ileri görüşlülüktür) tahtında zamanında oluşmuş her yeni duruma uygun yaşam yollarını bulup ona göre hayatiyetini sürdürecektir"

Bu tam olmasa da o söylevinden hatırımda kalanlar,
Tabiiki en kıymetli bir lider olsa da hatalar yapmıştır neticede bu fizik bedene kısılmış ruhlar değil miyiz,

Ama en önemli prensibi Tarihe dikkatli bak incele ama katiyen tekerrür ettirme..

Harabeye tarihe eskiye dikkatli bakın
Ama tarihi tekerrür ettirmeyin sakın
Bilin ki ileri atacağınız her yeni bir adım
Size tarihten çok çok daha yakın..

Edited by - Tgur on 14/10/2020 08:29:41
Go to Top of Page

Tgur

1582 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/10/2020 :  10:12:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bozadinin haberi alıp yeni celseyi tercüme etmesine sevindim ,şimdiden kolay gelsin ve ellerin dert görmesin kardeşim,

Araya girmemden kasıt Bonafideye ben de teşekkür ederim ve bilmukabele ben de seni seviyorum demeyi unuttuğum için, frekanslarımız ortak olacak mutlaka dostum..

Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,39 saniyede oluşturuldu.