Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Olağandışı Olaylar
 Ufoloji
 Haktan Akdoğan ile insanlığın başlangıcı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

ogeday

354 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/12/2020 :  21:37:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://www.youtube.com/watch?v=D9nTJVzECKo

cassiopya ırkının atlantis bölgesinden geldiğinden bahsediyor.

zehirli elma ile ilgili anlasttıkları enteresan.Bir çok noktada K lar ile benzeşen şeyler anlatmış ama insanlığın 2 farklı ırktan geldiği iddası enteresan.acaba K ların bahsettiği OP ler mi diye düşündüm.Dünyayı ızgara ile çevirenlerin federasyon olduğunu söyledi oysaki ben K ların Reptilianlar yaptı dedi diye hatırlıyorum.

Dicle ve Fırat nehri arasının Reptilianları ana üssü olduğunu söyledi.Daha önce K lar da ABD nin orada ki amacının petrol değil yer altı üssü olduğunu söylemişti.

Taimat adlı gezegenin savaş sonrası yok olduğunu anlattı.K lar sarışın ve renkli gözlülerin yaşadığı eski gezegenin yok olduğunu söylemişti belki bu o gezegen olabilir.

astreoidlerin bu parçalan gezegenden kalanlar olduğunu söyledi

fidelista

638 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/12/2020 :  22:24:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sadede gelmiş sonunda.Kertişler genetikle oynayarak insanlığı sınırlayamadılar diyor bu çelişiyor bir çok bilgiyle.Dna nın diğer iplikçiklerinin inaktive olmasını genetik müdahele ile değil zihinsel programlama ve korku ile oluşmutur demekte.

"12 Sarmallı DNA ımız aktive edecek tek güç insanlığı bilinci ve ruhsal uyanışı olacaktır"

Kasyopyalıların bilgi korur geliştirir dediği şeyi doğruluyor bu güzel.

Güzel paylaşım teşekkürler.

Edited by - fidelista on 02/12/2020 23:11:25
Go to Top of Page

bozadi

11472 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2020 :  12:55:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaşım için teşekkürler. Biraz atlaya atlaya izledim vaktim sınırlı olduğu için, daha sonra ayrıntılı izlemeyi düşünüyorum.

Akdoğan'ın anlatım şekli bana "Ardemus"u çağrıştırdı (https://baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=3093)

Anlatılanları öyle dolambaçlı ayrıntılar içinde boğuyor ki, kafa toparlamaktan ziyade kafayı allak bullak edici bir etki yapıyor.

Kasyopya celselerinde de hakkında bir miktar bilgi geçen Lyra hakkında Akdoğan'ın söylediği şeylerden bir-ikisini web'den kontrol ederken rast geldiğim bir youtube videosu, Akdoğan'ın anlattıklarının ciddi bir kısmını aynen içeriyor (linkte youtube videosu ve metni var):

https://www.swaruu.org/transcripts/atlantis-lemuria-reptilians-adam-and-eve-tiamat-taygetean-pleiadian-role-in-ancient-history

Bu yabancı kaynak 2 Kasım 2020'de yapmış gibi görünüyor bu paylaşımı. Akdoğan da 15 gün kadar sonra.

Şu an vaktim sınırlı olduğu için ayrıntılı bakamadım henüz ama bakabildiğim kısımlarda Akdoğan resmen metni Türkçeye çevirip "kopyala-yapıştır" yapmış kendi videosunda. Ve epeyce alıntı yaptığı kaynak videoya/metne dair hiçbir referansta bulunmuyor görebildiğim kadarıyla. Sanki yıllardır yaptığı araştırmaların sonuçlarına dayalı orijinal çıkarımlarını yapıyormuş gibi bir hava içinde anlatıyor. Akdoğan'dan bu kadarını beklemezdim diyeceğim ama, new age sevgi-çiçek-böcekçiliği kılıfı ardında şeytani varlıkları bize melek diye yutturmaya çalışan biri için çok da şaşırılacak birşey değil sanırım.

Videonun yorumlarında çok sayıda kişi "bu anlattıklarınızın kaynağı nedir?" diye sormuş. Akdoğan'ın buna cevap verme niyetinde olduğunu sanmıyorum. Yararlandığı (kopyalayıp-yapıştırdığı) bilgilerin/iddiaların kaynağını geçmişteki bir videosunda açıkça paylaştıysa veya bundan sonra paylaşacak olursa, takdir ederim ama belirttiğim nedenle, yani "kopyala-yapıştır" yapıp bir de utanmadan yıllara dayalı araştırmalarından süzdüklerinin doğaçlama ifadesiymiş gibi anlatma sahtekarlığı nedeniyle, bunu itiraf etmek istemeyecektir ama bu internet devrinde o kadar kolay bulunur bir kaynağı suistimal etmiş ki, işte buna şaşırdım. Orijinallik konusunda bu kadar sorunlu bir durumda olabileceğini düşünmemiştim.

Ayrıca suistimal ettiği bu kaynağın verdiği bilgilerin de, kendisinden daha önce dinlediğim dezenformatif new age bilgileri kadar sahte, aldatıcı olduğundan şüpheleniyorum, inceleyeceğim.
Go to Top of Page

bozadi

11472 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2020 :  13:07:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Linkini verdiğim sayfada "başka dillere çevirebilirsiniz ama paylaşacaksanız orijinal kaynağı belirtin" diye uyarı yapılmış en başlarda. Birkaç gün içinde videoları daha ayrıntılı inceleyeceğim. Videolar (ifadeler) birebir aynı değil ama tesadüfle açıklanması imkansız denecek kadar bariz kopyala-yapıştırlar yapıldığını fark ettim izlediğim birkaç noktada. Bunların miktarından iyice emin olduktan sonra, gerekirse orijinal kaynağın sahiplerine "ihbar"da bulunacağım Akdoğan'ı uyarsınlar diye.

Yine Akdoğan'ın videosunun altındaki yorumlardan birinde "sürekli BİZ diyorsunuz, kimleri kastediyorsunuz?" diye bir soru sorulmuş çok isabetli bir şekilde. Akdoğan kendisini kalabalık bir araştırmacı/aydınlanmacı grup diye yutturmaya çalışıyor gibi görünüyor. Takipçileri çok olabilir ama videosunda kullandığı "biz"li ifadelerin de aldatıcı olduğunu tahmin ediyorum. "Size çok önemli bilgiler vereceğiz" vs. Verilen bilgilerin muhtemel sahteliği, beyin bulandırıcılığı da ayrıca ele alınması gereken bir husus.

Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1135 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2020 :  14:26:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Şu an dikkatimi çekti de bu ufoloji+kanallama işleriyle uğraşan herkes ne kadar antipatik ve samimiyetsiz bir çerçevenin arkasından görünmeye başladı. Ya da benim için öyle oldu bilemiyorum.

Ardemus ve Hakan'ı filan zaten hiç ciddiye alamam. Mavili, Farah vs. gibi isimler de çok gözümden düştü. Garip garip takıntıları var.

Akıl karı bir yöntem benimseyemiyorlar çünkü. Popülerite de çok cezbedici. Çok fazla insan ilgi duyuyor. Hacı-hocacı tayfanın aynısı aslında. Adam çıkıyor ben mübareğim diyor 1000 tane adam video altına methiyeler düzüyor. Sonra bunlar aydınlanma ve boyut atlama ışık insanıyız diye orda burada prim kasıyor.

Neyse kendini özel hissetmek ve bu sayede hayatını anlamlandırabilecek bir takım ruhlara kolaylık oluyor :) Reptalyanlar öpsün sizi :)
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1135 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2020 :  14:27:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Linkini verdiğim sayfada "başka dillere çevirebilirsiniz ama paylaşacaksanız orijinal kaynağı belirtin" diye uyarı yapılmış en başlarda. Birkaç gün içinde videoları daha ayrıntılı inceleyeceğim. Videolar (ifadeler) birebir aynı değil ama tesadüfle açıklanması imkansız denecek kadar bariz kopyala-yapıştırlar yapıldığını fark ettim izlediğim birkaç noktada. Bunların miktarından iyice emin olduktan sonra, gerekirse orijinal kaynağın sahiplerine "ihbar"da bulunacağım Akdoğan'ı uyarsınlar diye.

Yine Akdoğan'ın videosunun altındaki yorumlardan birinde "sürekli BİZ diyorsunuz, kimleri kastediyorsunuz?" diye bir soru sorulmuş çok isabetli bir şekilde. Akdoğan kendisini kalabalık bir araştırmacı/aydınlanmacı grup diye yutturmaya çalışıyor gibi görünüyor. Takipçileri çok olabilir ama videosunda kullandığı "biz"li ifadelerin de aldatıcı olduğunu tahmin ediyorum. "Size çok önemli bilgiler vereceğiz" vs. Verilen bilgilerin muhtemel sahteliği, beyin bulandırıcılığı da ayrıca ele alınması gereken bir husus.

Bence de yap bozadi. İyice şımardılar bunlar...
Go to Top of Page

fidelista

638 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/12/2020 :  21:29:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Daha önce sadece ufolar ve dünyadışı yaşam vardır formatında konuşan Hakdoğan kertişlerden ve dünayayı köleliştirmekten bahsetmesi,onu takip eden geniş kitlelere ulaşması açısından güzel.Kendini geliştirmiş :).Bu bilgileri okuduklarından izlediklerinden derlemiş olduğu açık.

Edited by - fidelista on 10/12/2020 20:19:36
Go to Top of Page

bozadi

11472 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2020 :  16:00:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Daha sadece ufolar ve dünyadışı yaşam vardır formatında konuşan Hakdoğan kertişlerden ve dünayayı köleliştirmekten bahsetmesi,onu takip eden geniş kitlelere ulaşması açısından güzel.Kendini geliştirmiş :).Bu bilgileri okuduklarından izlediklerinden derlemiş olduğu açık.

Haklısın. "Uzaylılar çok iyi niyetliler, kaçırılmalar bile pozitif amaçlı" şeklindeki yılladır devam eden yalanlar bombardımanı düşünülecek olursa, Kertişlerden, dünyayı/insanlığı ele geçirme çabalarından artık çok daha fazla bahsediyor olması belki "nispeten iyi" sayılabilecek birşey.

Bu arada Akdoğan'ın bu videosu ile bahsettiğim diğer kaynağın videosunu/metnini biraz daha karşılaştırma şansım oldu. Sandığımdan çok daha fazla kopyala-yapıştır var. Videonun büyük kısmı, o bahsettiğim yabancı kaynağın makalesinin çevirisinden ibaret. Özellikle ilk yarıda olmak üzere, videonun genelinde "kelimesi kelimesine" çeviriler yapıyor ve doğaçlama rolü yapıyor. Ekrana (kameraya) bakarken aslında muhtemelen bilgisayarının ekranındaki o metni okuyor. Zaman zaman çeviri yanlışları yapıyor veya karmaşık cümlelerde takılmalar, zırvalamalar oluyor. Abartılı el-kol-kafa hareketleriyle "doğaçlamayı" desteklemeye, süslemeye çalışmış.

Bu videodan sonra yayınladığı son videosu da muhtemelen büyük ölçüde veya belki tamamen aynı yabancı kaynağın belirli bir veya birkaç videosunda/metninde anlattığı şeylere dayalı.

Dünya aslında 5. boyutmuş da federasyonun reptilyanları köşeye sıkıştırmaya yönelik bir stratejisi nedeniyle geçici ve holografik olarak 3. boyut deneyimi / matriksi yaşatılıyormuş. Efendime söyleyeyim, bu 3. boyut hologramı/projeksiyonu Ay'dan yapılıyormuş...

Kopyalayıp kendi özgün araştırması/bilgisiymiş gibi, kaynağa atıf yapmadan, suistimal ettiği bu bilgilerin de ciddi bir kısmı tam bir new age saçmalığı, beyin yıkama operasyonu muhtemelen. Kertişlerden, dünyayı, insanlığı ele geçirme çabalarından bahsetmek mutlaka orada pozitif bir niyet olduğu anlamına gelmiyor.

Akdoğan'ın tüm bu yalanları gayet bilinçli (yani günlük hayat düzeyinde bilinçli) olarak pompaladığını sanmıyorum; daha ziyade egosal kaynaklı kendi bilinç ve irade zayıflıkları nedeniyle yakayı 4KH'ye kaptırmış, onların yönlendirmelerine uygun hareket ediyor. New Age diye eleştirdiğimiz şey zaten epeyce "pozitiflik" ile kaplı. Ama içi zehir dolu. Akdoğan'da "pozitif eğilim/niyet/söylem" gibi görünen şeyin de öyle bir "ambalaj" olma durumu var şu veya bu oranda. Bu videoda yaptığı üçkağıtçılık da kendini içine düşürdüğü rezilliğin açık bir ifadesi.

Orijinal metnin sahiplerine bildirmeyi düşünüyordum ama onların Akdoğan'dan daha da profesyonel sahtekarlar olduklarından şüpheleniyorum "ufoloji/kanallama" alanında. Hem onları hem Akdoğan'ı, Akdoğan'ın onların materyallerini kullanma biçimlerini takip etmeye çalışacağım.

Go to Top of Page

Dionysos

1747 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/12/2020 :  17:13:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Dionysos Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bunlar eski new agecilere benziyor. 2012 ciler felan. Birbirlerini takip edip duruyorlar. Uzaylıları dost sanıyorlar. Federasyon diye bir kavramları var. Dış dünya da dünyayı kurtaracak (ya da seçip yükseltecek vs) uzaylılar var sanıyorlar. Kabal diye bir kavramları var. Luciferase diye saçmasapan başka bir kavramları var. Eski tip kanallama okuyorlar. Sonuç olarak kirli yanlış bilgi dzenformasyon ve bol bol pasifizm. K ların alfa hipnoz birinci seviye kaçırılma dediği durum. Sanırım bunların kafa buna yakın bir şey... Bu değilse bir kaç milyon kişiden sözedilen bir ifade vardı..
Forumlarında Kasyopya yı yazamaz tartışamazsın.
Ben yıllar önve bi denemiştim. Kertişkerdrn bahsetmesini eğer öyleyse ilginç buldum. Muhtemelen Kasyopya okumamış olmalı. Ya da belki parça parça ve her yerden duyduklarını bir araya getiriyor olmalı...

Edited by - Dionysos on 10/12/2020 17:23:26
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/03/2022 :  15:21:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Son videosunda görülüyor ki, Haktan bey artık BH ve KH kavramlarını kullanmaya başlamış, keza bizlerinde bolca kullandığı, yoğunluklar, dersler, bilinç vs. vs. gibi kavramlarıda öncekilerden çok daha yoğun bir biçimde bu videoda kullanmakta kendisi. Şahsen ben, her ne kadar içerisinde önceki dezenformasyonlardan kaynaklı hala bolca bariz hatanın mevcut olduğunu düşünsemde, bu son videosundaki açıklamalarında öncekilerden çok çok daha tutarlı söylemler dile getirdiği görüşündeyim. Gerçekten bu son video bana farklı birşeylerin olduğunu hissettirdi doğrusu. He-He-Hey! Haktan dostum nereye böyle...

Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,55 saniyede oluşturuldu.