Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm ve Şifa Konuları
 Şifa Enerjileri ve Kişisel Gelişim
 Kara büyü
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/01/2021 :  18:03:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba dostlar forumu sulandırmak gibi bir amacım yok ancak büyü özellikle kara büyü konularında dertliyim uzun bir süredir..Eskiden olsa ışığı kullanabiliyordum ancak her anlamda (zihinsel ve ruhsal) gercek anlamda parcalanmış durumdayım.Ada çayı yakiyoru,tuz ve kuars kullaniyorum..

Geçen kış salonda uykuya dalmadan önce (uyanakken) siyah bir enerji kümesi belirdi ve doğrudan kafama geldi hissiyati hala aklimda vel bu farkettigim sadece eminim bir çok kere yapıldı.

Telefondan yaziyorum ve kafayi yemeye basladi.:D İmla hatalarım için kusura bakmayın...

Bu arada yapan kişinin/kişilerin tekamül olarak ileri mertebelerde olduğunu/olduklarını söyleyebilirim.

.

Edited by - maglor on 11/01/2021 18:25:26

gerçek tosun paşa

994 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/01/2021 :  18:22:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Peki neden kara büyü? Sana büyü yapıldığını mı düşünüyorsun? Eğer öyleyse kim tarafından ve ne amaçla yapılmış olabilir?
Go to Top of Page

gnosis333

19 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/01/2021 :  21:42:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
kara büyüden daha çok astrolojik birşeyde olabilir
Go to Top of Page

fidelista

545 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/01/2021 :  23:48:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kara büyü olduğu ayırdını nasıl yaptın .? Kendimizi belli bir yüksek titreşimde tutmak bir miktar koruma sağlayacaktır.yani bilincimize bağlı her şey.David İcke'a yok edilmekten nasıl korunuyorsun anlamında bir soru soruyorlar bunun bilinç seviyemiz titreşim seviyemizle ilgili olduğunu anlatıyor.Laura ya da saldırı girişimlerinde bulunuyorlar ama etkisiz oluyor.Bh yönünde çalışmak evrenin koruyucu güçlerini senin için devreye alacaktır.Yinede uyanık olmalıyız ve bilgi bizi korur.

Edited by - fidelista on 11/01/2021 23:51:44
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/01/2021 :  20:41:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

Peki neden kara büyü? Sana büyü yapıldığını mı düşünüyorsun? Eğer öyleyse kim tarafından ve ne amaçla yapılmış olabilir?

Buyu ya da karanlik bir sey olduguna eminim gelen sey bildigin simsiyah bir enerji kumesiydi.Yapilan islemin ne olduguna veya amacina dair benim de bir fikrim yok.Yasadigim seyler uzun ve karisik ben de toparlamaya calisiyorum kim/kimler tarafindan yapildigi konusunda da guclu tahminlerim var elbette 4KH nin dunyadaki temsilcileri/gorevlileri diyebilirim (biliyorsunuz KH de hiyerarsik duzen vardir).Belki ilerleyen zamanlarda yasadiklarimi biraz daha detayli paylasabilirim...

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Kendimizi belli bir yüksek titreşimde tutmak bir miktar koruma sağlayacaktır.yani bilincimize bağlı her şey.David İcke'a yok edilmekten nasıl korunuyorsun anlamında bir soru soruyorlar bunun bilinç seviyemiz titreşim seviyemizle ilgili olduğunu anlatıyor.Laura ya da saldırı girişimlerinde bulunuyorlar ama etkisiz oluyor.Bh yönünde çalışmak evrenin koruyucu güçlerini senin için devreye alacaktır.Yinede uyanık olmalıyız ve bilgi bizi korur.

Tavsiyelerin icin tesekkur ederim Fidelista,benim de cabalarim bu yonde yapabildigim kadariyla tabiki..

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gnosis333

kara büyüden daha çok astrolojik birşeyde olabilir

Yapilan seyin astrolojik bir tezahuru olabilecegini mi soyluyorsun?Ya da astrolojik birsey derken ne demek istedin?
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

994 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/01/2021 :  20:55:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
O zaman bazı sorularım var sana.

Uyku düzenin nasıl? Uyku sorunları yaşıyor musun?

Ruh halinde çok belirgin değişimler mi yaşadın?

Çevrenin seninle iletişim kurmakta zorlandığı oluyor mu?

Evde garip kokular alıyor musun?

Kafanı toplamakta çok zorlandığın odaklanma problemleri yaşıyor musun?

Yani siyah enerji kümeleri vs. görmek doğrudan bir büyü işareti olmak zorunda değil. Hepimiz zor zamanlar geçiriyoruz. Başka ayrıntı vermediğin için bu kadar yorumlayabiliyorum.
Go to Top of Page

fidelista

545 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/01/2021 :  21:23:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kara büyü deyince bu sanatları bilen bir kişinin şahsi olarak seni hedef almasını çağrıştırıyor,bu olmaz değil mümkün pozitif yönde çalışmalar yapan kişilerle ilgilenen 4kh size bir kişiyi yönlendirmiş de olabilir,Laura ya bir ara büyü tarzı bir şey yapmaya çalışmışlardı sanırım,ama seninki daha çok psişik saldırıya benziyor bana göre.

Edited by - fidelista on 12/01/2021 21:57:41
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/01/2021 :  23:11:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Uyku düzenin nasıl? Uyku sorunları yaşıyor musun?

Bu olayi yasadigim donem (gecen yil) uyku duzenimin iyi oldugunu soylemem..

Eklenti:

Ruh halinde çok belirgin değişimler mi yaşadın?

Uzun yillardir ozenle ilmek ilmek orulen bir programin icinde,yavas yavas farkinda bile olmadan bir illuzyonun icinde yok oluyordum/umarim olmuyorumdur :D Ozellikle o olaydan sonra karamsarliginda otesinde baya karanligin icine dustugumu soyleyebilirim...

Eklenti:

Çevrenin seninle iletişim kurmakta zorlandığı oluyor mu?

Ne zaman sorusu onemli burada benim icin,hikaye uzun ve karisik benim icinde...

Eklenti:

Evde garip kokular alıyor musun?

Herhangi garip bir koku almadim kukurt de dahil olmak uzere...

Eklenti:

Kafanı toplamakta çok zorlandığın odaklanma problemleri yaşıyor musun?

Suanki durumum icin soyleyeyim ozellikle yasadiklarimla dogrudan ya da dolayli birseyler farkettigimde/aklima geldiginde hemen gidiyor bazen hatirliyor bazen de hatirlamiyorum...

Eklenti:

Yani siyah enerji kümeleri vs. görmek doğrudan bir büyü işareti olmak zorunda değil

Elbette ancak bu siyah enerji kumesi dogrudan alnimdan kafama yapisti hissini bile deneyimledim...Dedigim gibi uykuya dalmamistim ve gozlerim acikti.

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

ama seninki daha çok psişik saldırıya benziyor bana göre.

hmm belkide,bana psisik saldiri gibi gelmedi..Karanlik bir enerji dalgasi vb birsey degildi...

Alakaniz icin tesekkur ederim bu arada...
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

994 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/01/2021 :  02:13:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yani büyü de bir tür psişik saldırıdır ama dediğim gibi bu işlerle uğraştığını ya da uğraşacağını bildiğin biri varsa işin içinde olabilir.

Fakat öyle olsun ya da olmasın sorun değil. Olay her türlü hayatını ve kendini kontrol altına almanla ilgili.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,25 saniyede oluşturuldu.