Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Malum Güçler
 ÇAĞRI
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/02/2021 :  03:17:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Üst boyutlarda ve yoğunluklarda başkalarına hizmet aleminde yaşayan varlıklara sesleniyorum ben B bireysel sapmalarım ve kendine hizmet tarafının özgür irademe el koyması neticesinde yeryüzündeki bütün tekamülüm silinmeye çalışılmakta olunup evrenin bütün yasaları ve matriksin bütün protokolleri çiğnenmektedir.Protokoller geçersizdir.İnsanların zihinleri tamamiyle işgal edilmiştir,ruhlara el konulunulmaktadır ve özgür irade kalmamıştır.Gecmiste,simdide,gelecekte,bütün boyutlarda ve yogunluklarda,zaman döngülerinde ve realitelerde bütün varoluşum ve gerçek özgür iradem ile yardımcı olmanızı,gezegene,kendine hizmet grubuna ve faaliyetlerine müdahalelerde bulunmanızı talep ediyorum.

Edited by - maglor on 29/04/2021 07:32:47

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/02/2021 :  10:23:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaştığın için teşekkürler maglor. İçinde bulunduğumuz ciddi sıkıntılı şartlara karşı BH varlıklarının yardımını istemek, dua ve niyet etmek güzel birşey ve bu anlamda dileğine genel itibariyle katılıyorum.

Farklı düşündüğüm hususlar da var. İnsanların zihinlerinin "tamamen" ele geçirildiği, ruhlarına "el konduğu" ve özgür irade diye birşey kalmadığı hususları örneğin. Bu forumda ele aldığımız üç temel kaynak olan Ra, Ple ve K bilgilerinde verilen ortak ve/veya uyumlu mesajlara bakıldığında, bu varsayımları doğrulayacak bir beyan veya işaret olduğunu sanmıyorum. Örneğin K'lar dünyanın "hızla dengelenmekte" olduğunu, KH güçlerinin bu durum karşısında "gözlerinin karardığını" söylüyor. Aslında bu son kısım senin algını doğrular nitelikte bir izlenim veriyor ama büyük resimde bu aslında KH güçlerinin mutlak egemenliğe yaklaştığı veya vardığı değil, zaten sahip oldukları egemenliğin "sonuna geldikleri" anlamında olduğu açık bir beyan.

K'lar "Gölge Vadisinden" geçmemiz gerekeceğini söylemişlerdi. Yani KH güçlerinin, dünyada uzun zamandır zaten sahip oldukları egemenliğin giderek sarsılması nedeniyle dünyayı kaybediyor olmalarından dolayı gözleri kararıp var güçleriyle baskıyı artırıyor olmalarının da etkisiyle, evet, sanki olup olabilecek en berbat, en kötü, en çaresiz zamana gelmişiz gibi bir "görüntü" oluştuğu veya oluşacağı doğru ama bu aslında KH güçlerinin "son çırpınışları" aynı zamanda. Tabi ki dünya nüfusunun çoğunluğu için öyle olmayabilir, yani "aydınlığa çıkış" anlamına gelmeyecek muhtemelen bu durum insanların çoğunluğu için ama bizim de kendimizi insanlığın geneliyle "özdeşleştirmemiz" gerekmiyor; son celsenin sonunda Joe'nun vurguladığı şey de bununla ilgiliydi. K'lar bu "kıyamet" sürecinin aynı zamanda bir "doğum süreci" gibi olacağını söylemişti. "Acı, su, kan... Ama sonunda tarifsiz bir sevinç". Son celsede ve aslında neredeyse tüm celselerde doğrudan veya dolaylı bir biçimde vurgulandığı gibi, "özgür irade" varoluşun en temel, en birincil yasası ve varoluşun kendi kendini korumasının bir yansıması olarak tüm düzeylerde korunuyor; tabi KH'ye adanan varlıklar kendi özgür iradeleriyle kendi kendilerini yok oluşa sürüklüyor, o apayrı bir husus ve özgür iradenin işlevini veya anlamını ortadan kaldıran bir durum değil.

Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1073 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/02/2021 :  11:03:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selam maglor. Ben pek yorum yapmak istemiyorum. Zor zamanlar geçiriyoruz hepimiz. Maddi manevi zorluklar içerisindeyiz, kolay değil. Bozadinin söylediklerini kapsamlı bir biçimde değerlendirmeni öneririm. Ayrıca senin sahip olduğun gücü hiç bir varlık yok edemez, el koyamaz. Karamsarlık içinde kendine zulüm etmemeni, abartıdan kaçınıp daha soğukkanlı olmanı tavsiye ediyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1262 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/02/2021 :  05:02:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
(L) İşler giderek çığırından çıkıyor. Gerçekten garipleşiyor. Yani, ne yapmamız gerektiğine dair kendime küçük bir hatırlatma bu... [kahkahalar]

C: FRT’nin değiştirilmesi ve senkronizasyonu!

S: (L) Başka bir deyişle, kendimiz üzerinde çalışarak ve tüm grup üyelerimizle senkronize olarak FRT’mizi, yani alıcılık kapasitemizi değiştirmemiz gerekiyor. Ne için?

C: Yeni gerçekliğin frekansına sabitlenmek için.

S: (L) Başka bir deyişle, çeşitli olası yeni gerçeklikler var ve bu şeye bağlı... Tamam, bir grup bir frekansa sabitlenebilir ve böylece herkes için yeni gerçekliğin şablonunu belirleyebilir mi diyorsunuz?

C: Tam olarak değil. Hangi şubeye gideceğinizi belirler.

S: (L) Yani grup olarak bir frekansa sabitlenmek tam olarak yeni gerçekliği yaratmak gibi değil... Daha çok seçim yapmak gibi. Öyle mi?

C: Evet evet evet

S: (L) Yani bu tamamen bir seçim meselesi. Hangi gerçekliği yaşamak istiyorsun? Bu nedenle FRT’ni değiştiriyorsun veya doğru veya arzu edilebilir olduğunu düşündüğün FRT’deki diğerleriyle ilişki kuruyorsun. Ve sonra hepsi birlikte titreşmeye başlıyor. Yeni okuduğumuz bu “Reality Transfer” kitabının yazarı olan adam sarkaçlardan bahsediyor ve sizin söyledikleriniz onun sarkaç diye tanımladığı şeye benziyor. Bunların ne oldukları hakkında konuşmuyor ama tüm sarkaçların kötü veya şeytani olduğunu düşünüyor.

C: Yanılıyor. Hem de feci şekilde yanılıyor.

S: (L) Bu sarkaç tipi çekicilerin bazıları iyi olabilir mi?

C: Aslında çok önemli. Seçilmesi gerekiyor.

S: (L) Seçim, havari Pavlus’un yapmaktan bahsettiği birşeyi hatırlatıyor... Söylediği şey temel olarak, görünmeyen dünyaya veya görünmeyen gerçekliklere dayalı olarak seçimler yapma hakkındaydı. İlginç bir şekilde bugün küçük bir farkındalık olayı yaşadım; Mesih’in ölümünün veya çarmıha gerilmesinin neden Pavlus için EN önemli şey olduğunu anlamaya çalışıyordum. Ona göre bu ölümdü, diriliş değil. Sonunda bunun bu kadar önemli olmasının sebebinin şöyle açıkladım: Pavlus’a göre onun Mesihi, her şeyin yanlış ve onun aleyhine olduğu bir durumda bile ölüme mutlak imanla gitti. Markus İncilinde anlatılanlara göre hem havarileri onu anlamadı, hem de istisnasız herkes tarafından istismar edildi, işkence gördü ve reddedildi... İlk İncil olan Markus İnciline göre herkes ondan kaçıyor. Herkes. Çarmıha gerilmede kadın yok. Destekçi yok. Kimse yok. Tasvir edilene göre, ki bu bir benzetme, İsa bunu görünmeyen bir gerekliliğe ve öbür dünyaya olan inancı nedeniyle isteyerek yaptı ve ölümden sonra olacak olan şey o kadar güçlüydü ki bunu yapabilirdi ve yapacaktı. Bu inanca göre görünmeyen, görünen gerçeklikten göre daha gerçek ve kalıcıydı. Haklı mıyım? Burada anahtar, görünmeyeni görmek mi?

C: Evet

S: (L) Pavlus insanlığı Cennetsi duruma geri döndürmeye çalışıyordu. Sembol olarak tek bir adamı, İlk Ademi kullanıyor ve herkese ölüm geldi. Ve sonra tek bir adamla herkese hayat geldi. K’lar Düşme meydana geldiğinde bunun herkese olduğunu söylediler. Tek bir kişinin başına gelen birşey değil. Herkese oldu. Yani bana öyle geliyor ki Adem dediğimiz ilk insan herkesi temsil ediyor. Tek bir kişi herkesin düşmesine neden olmadı. K’lar dişi enerjinin KH gerçekliğiyle ilişkiye girdiğini söyledi. Şimdi yapmaya çalıştığımız şey bu mu? Süreci tersine çevirmek mi? Diğer bir deyişle, bir grup insan tıpkı bugün dünyamızda olduğu gibi herşeyin gerçekten berbat olduğu bir durumda yine de öbür gerçekliğe inanıyor, hala iyi yapmaya, doğruyu yapmaya, sevmeye inanıyorlar, Darvinci materyalist anlatımı yutmuyorlar, o yalanlara inanmıyorlar ve böylece Pavlus’un çağların zirvesi olarak tanımladığı belirli bir zaman noktasında o Cennetsi duruma, yani 4Y BH gerçekliğine geri dönme yeteneğine sahip oluyorlar. Doğru yorumluyor muyum?

C: Oo, güzeldi!! Çok etkilendik!

S: (L) Süper! Yani frekans sabitleme dediğimiz şey temel olarak bu. Ve bu inanca sahip olmak, insanların bu frekansı sabitlemek için bulunmaları gereken içsel durumun bir parçası. Nerede olduğun değil, kim olduğun ve ne gördüğün önemli. Herşey senin fikirlerine, düşündüklerine, anladıklarına zıt gittiğinde bile...

(Joe) Kendi içindeki şeyler sana karşı olduğunda bile. İçsel kavga. İçindeki birşeyin sevmediği bir şeyi yaparak, sahip olmaya değer bir şeyi elde edeceğine inanıyorsun.

(Andromeda) Doğru.

(Joe) Aynı zamanda hem içsel hem dışsal.

(L) Ashworth’ün dediği gibi bu İsa’YA inanç değil. Örnek alınması gereken şey İsa’NIN inancı. Ve bu örnek, onun çarmıha gerilme veya ölüm hikayesi metaforuyla anlatılmış ama bu metafor temelde herkesin çarmıha gerilmesini temsil ediyor. İçsel ve dışsal olarak çarmıha geriliyorlar çünkü bilinçlerini, şu veya bu ölçüde ilahi olan bağlantılarını, ruhsal bağlantılarını reddeden bu gerçeklikle karşı karşıyalar. Birileri herşeyin sadece rastgele mutasyonlar, rastgele evrim olduğunu söylüyor ve bu yanlış. Büyük Yalan bu.

C: Evet. Biz artık kenara çekilebiliriz!

https://baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=3012&whichpage=1&SearchTerms=s%FCleyman
Go to Top of Page

Dionysos

794 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/02/2021 :  22:56:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sanırım K lar ya da BH için
Biz sadece sizin üzerinizden eylemde bulunabiliriz diyor.
Bu sözü okuduğumda anlamamıştım sanırım bıgün biraz daha iyi anlıyorum

Sanırım 10 yıl kadar önce kısmen bir psikotik dönem ve mani dönemi yaşadığımı söylemiştim. Buna benzer duygu dönemlerimde oldu. Örneğin tanrı inancıyla doluydum güçlü bir tanrı inamcım vardı bazen dua eder, içsel yakarır ya da isterdim. Bazen içsel kendi kendime ya da tanrıyla konuşurdum. Tanrının kaybı ben de bu yüzden büyük bir boşluk olmuş olabilir. Yani göklerde bizi kollayan iyiliği kötülüğü gözeten bir şey. Bu düşünceye sığınıyorsun. Bilmiyorum. Ne söylenmesi gerektiğinden emin değilim. Ne durumdasın açmak ister misin? Beslenme ya da yaşam durumun nedir? Kullandığın ilaç vb. var mı? Uyku düzenin nasıl ayrıca..
Yardımı olur mu bilmiyorum ama belki bu anlamda bir kaç tavsiye sunabilirim..

6BH ın karışmadığına (varoluşu gereği saf bilinç) eminiz ancak celselerde Laura ve arkadaşları için bir 4Bh Nordic önerisi geçiyor. Bunu bir süre düşündüm..

Ben şöyle yapardım. İsteyin alacaksınız sözü var. Bir anlamı olur mu bilmiyorum ama yine Bh adayları ya da 4 bh a seslenme düşünce köprüleme gibi bir imaj ben de yukarıda dediğim durumdabazen kullanırdım yoğunlaşırdım...

Özetle bu yazılanlar aslında insanları da göreve çağırıyor..Bilmiyorum. Uma4ım iyisindir ve her ne yaşıyorsan umarım atlatırsın... Tehlike coşku olur diyorlar. Sonuçta öğreniyor ya da güçleniyoruz...
Go to Top of Page

bozadi

11161 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/02/2021 :  09:32:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Dionysos

Sanırım K lar ya da BH için
Biz sadece sizin üzerinizden eylemde bulunabiliriz diyor.
Bu sözü okuduğumda anlamamıştım sanırım bıgün biraz daha iyi anlıyorum

Sanırım 10 yıl kadar önce kısmen bir psikotik dönem ve mani dönemi yaşadığımı söylemiştim. Buna benzer duygu dönemlerimde oldu. Örneğin tanrı inancıyla doluydum güçlü bir tanrı inamcım vardı bazen dua eder, içsel yakarır ya da isterdim. Bazen içsel kendi kendime ya da tanrıyla konuşurdum. Tanrının kaybı ben de bu yüzden büyük bir boşluk olmuş olabilir. Yani göklerde bizi kollayan iyiliği kötülüğü gözeten bir şey. Bu düşünceye sığınıyorsun. Bilmiyorum. Ne söylenmesi gerektiğinden emin değilim. Ne durumdasın açmak ister misin? Beslenme ya da yaşam durumun nedir? Kullandığın ilaç vb. var mı? Uyku düzenin nasıl ayrıca..
Yardımı olur mu bilmiyorum ama belki bu anlamda bir kaç tavsiye sunabilirim..

6BH ın karışmadığına (varoluşu gereği saf bilinç) eminiz ancak celselerde Laura ve arkadaşları için bir 4Bh Nordic önerisi geçiyor. Bunu bir süre düşündüm..

Ben şöyle yapardım. İsteyin alacaksınız sözü var. Bir anlamı olur mu bilmiyorum ama yine Bh adayları ya da 4 bh a seslenme düşünce köprüleme gibi bir imaj ben de yukarıda dediğim durumdabazen kullanırdım yoğunlaşırdım...

Özetle bu yazılanlar aslında insanları da göreve çağırıyor..Bilmiyorum. Uma4ım iyisindir ve her ne yaşıyorsan umarım atlatırsın... Tehlike coşku olur diyorlar. Sonuçta öğreniyor ya da güçleniyoruz...

Ra ve K'lar "dua" (yardım talebi) kavramını onaylıyorlar. Tanrı'ya, meleklere, bir şekilde evreni çekip çeviren en yüksek, en yüce varlık veya varlıklara yönelik yapılan duaların 6. yoğunluk varlıkları tarafından değerlendirilip, uygunluk durumuna göre bu dualara yanıt verildiği gibi şeyler söylenmişti diye hatırlıyorum. Tahmin edebileceğimiz gibi, bu durum veya bu imkan, her duanın kabul edildiği, yerine getirildiği anlamına gelmiyor tabi. Talebin niteliğine, derslere ve şartlara uygun biçimde ve tabi muhtmelen duanın samimiyetine, derinliğine, istikrarına bağlı sanırım. Bir de, birşeyi isteyen, yani aynı şey için dua eden kişi sayısı arttıkça, yardım imkanı da artıyor demişti Ra sanki (zor durumdaki bir toplumun kitlesel yardım talebiyle ilgili birşeydi sanırım bu).

Tabi en güzeli, duaya yanıt verileceği beklentisiyle hareket etmek yerine elden geldiğince kendi işimizi kendimiz görmek. Ama mevcut şartlarda dua, yakarış yine de doğal ve kaçınılmaz sanırım.
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/02/2021 :  21:06:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba sevgili dostlar alakaniz icin hepinize tesekkur ediyor sükranlarimi ve sevgilerimi gonderiyorum..Bu cagrim sadece ust boyut ve yogunluklarda BH saflarinda olan varliklar icin degil ayni zamanda dunya uzerindeki (muhtemel) gelecekteki benliklerimiz adina da yaptim/yapiyorum.

Bozadi yasadiklarim hem ucurumun kenarindan hem de golge vadisinden gectigimi isaret ediyor bana.31 Ocak 2021 celsesinde Joe nun “Herşeyin canı cehenneme” yaklasimina deginmen oldukca iyi oldu ki bu yaklasimi son derece sakincali buluyorum.Dunya uzerindeki “calismanin” ayni zamanda gezegene BH nin,isigin tutulmasi ve tasinmasi demek oldugunu hatirlatmak isterim.Realiteyi bizler belirliyoruz ozelikkle de icimizdeki öz ile yapiyoruz ve tabiki beyin ve dusunceleri ile...Tekamulum dogrultusunda sanirim sadece bu enkarnasyonumda mi bilmiyorum ama gasp edilene kadar ben de bu özlerden/atesten/tohumlardan fazlasiyla vardi.Gasp edilen/el konulan bu özler sadece 3KH lerin mezuniyetini saglamiyor ayni zamanda REALITEYI belirleyen bir islevi de var.(muhtemelen baska bilmedigimiz bir cok islevi vardir).Gorevim/misyonum tam olarak neydi/nedir bilmiyorum ancak sizlerden ricam duanizi BU OZLERIN/TOHUMLARIN DUNYADAKI DIGER BH ADAYLARINA VE BANA VERILMESINE DAIR dua pratikleri gelistermeniz eminim bir fayda saglayacaktir.

Frekans citleri ve diger bildigimiz/bilmedigimiz kontrol mekanizmalari belkide hic olmadigi kadar faaliyet gosteriyor.Dunya evrenden oldukca izole bir haldedir.Baglanti ve kanal zayiflamistir ve icimdeki atesin parcalanmasiyla da dogrudan ilgisi vardir.

C: Tekno-spiritüel tekniklerin işe yaraması için, “soydan” insanların arınması/saflaşması ve çakralarının “birleşmesi” gerektiğini aklınızda bulundurun. Eğer bu yapılırsa, daha da önemli işlevler vardır. Örneğin: 4B KH saldırılarına karşı
zihinsel blokaj. 200 kadar insanın bu biçimde toplanıp yağmacılara karşı bir blok oluşturabileceğini düşünebiliyor musunuz? Üstelik dalga yaklaşıyor ve “dansçılar” bunun gezegeninizi ve realiteyi nasıl etkilediğini çok iyi bir şekilde anlayabilirler.

Dünyanızın “eliti”nin 4B KH güç kaynaklarının kesilmesi durumunda ne olacağını hayal edebiliyor musunuz?
Uyguladıkları zihin kontrol teknikleri ve frekans çitleri “bozuluverirse”?

DANS ZAMANI GELMISTIR DOSTLAR.

GTP,var olan herseyin dersler oldugunu aklimda bulunduruyorum.“Ayrıca senin sahip olduğun gücü hiç bir varlık yok edemez, el koyamaz” sana tamamiyle katiliyorum ve nasilini zamanla parcalari birlestirdikce anlatacagim/anlatacagiz...

Ilham verici hatirlatma icin tesekkur ederim.BIG takriben 2014 yili yazinda Istanbul Sisli de sabaha karsi zamani dondurup eterik olarak kacirip gemiye almalari ve benim bunu bilgimi kullanip bir sekilde farkindalik kazanmamla yasanan olayi dogrudan farketmemle basladi hersey...Bu ayni zamanda forumdaki diger arkadaslarla bir Istanbul bulusmasi yaptigimiz ve anadoluda “calismayi” baslatmak adina bir adim attigimiz,niyet ettigimiz donem...Velhasil 2020 eylul ayinda icinde OLDUGUM/OLDUGUMUZ programla ve yeryuzundeki KH temsilcilerinin faaliyetleriyle altin vurus yapilmaya calisilmistir ve enkarne oldugum bedenden(ruhen parcalanarak) tamamiyle ayrilmam planlanmistir.Ve suanda da ifsaatten dolayi surekli yeni programlamalar yapiliyor.

Zihinsel temizliginizi surekli olarak yapin.Ozellikle ic,dis,dunya vs farketmez SAVASLA ilgili fikirlerinizi,ektikleri fikirleri,programlari bilincaltindan,ustunden tum zihninizden arindirin/silin/temizleyin/devre disi birakin.VE SAVASA HAYIR DIYIN!EVET PROGRAM SILEBILIR,PROGRAMLAMA YAPABILIRSINIZ!Ancak bunu ciddiyetle algilayip,arzulu dusunusten ve beklentiden uzak birsekilde yapmak cok onemli ve K larin bir sozunu hatirlatmak isterim “ANTENLERINIZI YANI BEYNINIZI KOZMIK AMACLARA GORE AYARLAYIN”.Unutmayin dalga burada ve tek gercek savas BH/KH savasidir ve evet savas bizim uzerimizden yapiliyor.Bunun disindaki savaslar tamamiyle insanligi daha da buyuk bir karma cukuruna dusurmek ve gezegende biriktirmis olduklari tum o negatif enerji uzerinden daha da ziyafet cekmeyi arzuladiklarindandir ve insanlarin muhtemel uyanislarina engel olmaktir.

Tek dunya devleti zaten var,sadece yeni dunya duzeninde yani tam kontrolde yani KH gezegene tamamiyle el koydugu zamana kadar HERKES KENDI BOLGESINDEKI CIKARLAR ICIN CATISIYOR!Kendi bolgesinde derken hukumetleri/liderleri olduklari ulkelerden bahsediyorum...

DION!Seninle ayni ruh ailesinden miyiz/benliklerimden biri misin ya da bazi sozlesmeler mi yaptik seninle emin degilim ama “psikotik ve mani donemi” olarak bahsettigin donemde BH foruma/diger mecralara ve kagitlara yazdiklarini derleyip toparlamani,goz atmani ve simdide o donemde yasadiklarini analiz edip notlar almani rica ediyorum.

Aslinda sen tanriyi kaybetmedin tam tersine bir ile birlik olusunu dualitenin farkindaligiyla beraber idrak ettin,bir ust basamaga atlamis oldun elbette o donem icin “hayal kirikligi” hissetmis olabilirsin ki simdi donup bakarsan o hayal kirikliginin bir ilizyon/aldatmaca oldugunu goruyorsundur...

“Özetle bu yazılanlar aslında insanları da göreve çağırıyor” YASA!

Evrensel yasalarin yani sira icinde bulundugumuz matriksin de bazi protokolleri var keza yasadiklarima bakinca ne bir yasa kaldi ne de herhangi bir protokol.Dolayisiyla bir 4BH varliginin yeryuzune inememesi icin herhangi bir engel yok ya da 4BH yle dogrudan gorusmemiz icin!ANCAK IRADE GOSTERMEMIZ GEREKIYOR.

BOZADI dualarla ilgili yazdiklarin isabetli ancak dua ile yakarisi ayri tutmak gerekiyor.Yalvarmak,yakarmak emretmektir demislerdi K lar..O zaman arzulu dusunceden ve beklentiden uzak bir sekilde DUA PRATIKLERI gelistirmemizin iyi olacaktir tabiki grup olarak FRT imizi daha uyumladigimizda vs...

Bir de hafizanizi koruyun,realiteyi dikkatle izleyin.

Edited by - maglor on 08/02/2021 22:52:35
Go to Top of Page

Dionysos

794 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/02/2021 :  19:47:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen maglor
gasp edilene kadar ben de bu özlerden/atesten/tohumlardan fazlasiyla vardi.Gasp edilen/el konulan bu özler

Bu yaşananların ve yansımaların açıkladığın gibi değil de ilüzyondan uyanışın doğası rahatsızlık verici olacağı gibi ifadelerle paralel olabileceğini hiç düşündün mü?
ve ayrıca biyolojik yaklaşımı da tavsiye ederim. Keto ve carnivore diyetler patojen (işgalci) işgali için iyi ve B12'nin 5-600 üstüne örneğin D vitaminin 50-60 üstüne çıkarılması, çinko, magnezyum, melatonin iyot gibi temel takviyeler alınabilyorsa alınması destek olabilir

Eklenti:
Frekans citi

C: , “soydan” insanların arınması/saflaşması ve çakralarının “birleşmesi”
Örneğin: 4B KH saldırılarına karşı zihinsel blokaj. 200 kadar insanın bu biçimde toplanıp yağmacılara karşı bir blok oluşturabileceğini düşünebiliyor musunuz?

Tüm bunları ben de düşündüm. Çit ve kıymıklar ..

Eklenti:

2014 yili yazinda Istanbul Sisli de sabaha karsi zamani dondurup eterik olarak kacirip gemiye almalari ve benim bunu bilgimi kullanip bir sekilde farkindalik kazanmamla yasanan olayi dogrudan farketmemle basladi hersey.

Eminim bir çoğumuz kaçırılıyor ve bilinçli seviyede hatırlamıyor

Eklenti:

Bize pek çoğumuzun (psişik) yaralı olduğundan bahsettiler belki de artık Z kuşağının dans etmesini beklemeli ve izlemeliyiz

O dansçıları ortaya çıkarabilecek bir kaç yer durum vardıysa da sanırım ve eminim orayı ve oraları kimin bombaladığını biliyoruz
Eklenti:

yeryuzundeki KH temsilcilerinin faaliyetleriyle altin vurus

Hepimiz KH'ız . Kh eliti olabilir ancak yine kh'ız

Eklenti:

enkarne oldugum bedenden(ruhen parcalanarak) tamamiyle ayrilmam planlanmistir.Ve suanda da ifsaatten dolayi surekli yeni programlamalar yapiliyor.

Hepimiz/çoğumuzu yoketmeye saf dışı bırakmaya çalışıyorlar. Kendini yoket bu celselerin pek çok yerinde geçer
İkincisi türün imhası ve komple değişimi

Buna benzer şeyler yaşadığımda yine bu celseler aşmamı sağladı. Döndüm tekrar okudum ve başak yerler gözüme çarptı ve bunlar beni korudu diyebiliyorum.

Birinci seviye alfa hipnoz vb dedikleriyle başetmenin yolunun yine diyet ve güneşlenme topraklanma dış alan zamanı vb olduğunu düşünüyorum

Eklenti:
[br
Aslinda sen tanriyi kaybetmedin

Tanrıyı kaybettim. bu en güzel kaybediş. bun da sorun yok ,kendi başıma yürümeyi öğrenmeye çalışacağım

Eklenti:

“ANTENLERINIZI YANI BEYNINIZI KOZMIK AMACLARA GORE AYARLAYIN”.

Bu ya da diğer yorumlarımda tabi ki yanlış olabilir ama artık antenleri parlatmanın en etkili yollarında birinin taze hayvansal protein (az işlenmiş az ısıl işlem görmüş etler) olacağını düşünüyorum...

Eklenti:

Unutmayin dalga burada ve tek gercek savas BH/KH savasidir

BH savaşmaz ,bu ikisi birleşiyor, arada harmanlanıyor ,bh denge ve birleştirici ve döngü en iyi şekilde tamamlanıyor.
Öyle hatırlıyorum yanılıyorsam düzeltelim.
Biz Kh la savaşımızı yine kh olarak veriyoruz
bilmiyorum

Eklenti:

insanligi daha da buyuk bir karma cukuruna dusurmek

Ben şunu düşünmeye başladım özgürlüğümü gölgeleyen koşullar olursa yaşayamayacağıma göre giderim kim gelirse gelir değil mi? bunda bir problem görmüyorum
Hep bu örneği veriyorum ama
Güney Amerikaya giden avrupalılar Tupi kızılderilileri tarlalarda çalıştırmayı denediler ve kızılderililer öldüler.
Bana benzer kader de bu ölüm pek sorunlu gözükmedi. özgürce geliyor

Eklenti:
[i]Orjinal Mesajı Ekleyen maglor

bir 4BH varliginin yeryuzune inememesi icin herhangi bir engel yok ya da 4BH yle dogrudan gorusmemiz icin!

Kanallama eminim pek çok kişi tarafında pek çok kez yapıldı. En son Ivan Illich'i buldum. Bir kaç kitabı ana fikri bence oldukça BH ilhamlı. Bu en basit örnek.
Kanser olup ölürken tedaviyi sıkı biçimde reddetmiş. Yani buna tedavi edilmesi gereken bir hastalık (acziyet) muamalesi yapmamış acıyı sahiplenmiş ve yazdıklarıyla çatışmamış modern tıptan hiç bir yardım almamış çünkü verilmeyeceğini eminim biliyordu.

BH varlıklarının yere ineceğini sanmıyorum. İnsanlar yerde. Güçlü insanlar var. Belki de iyiniyetliler. Bizim celseleri okuması ya da bilmesi eminim gerekmiyordur.
Go to Top of Page

Dionysos

794 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/02/2021 :  19:50:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
gasp edilene kadar ben de bu özlerden/atesten/tohumlardan fazlasiyla vardi.Gasp edilen/el konulan bu özler

Bu yaşananların ve yansımaların açıkladığın gibi değil de ilüzyondan uyanışın doğası rahatsızlık verici dedikleri gibi ifadelerle paralel olabileceğini hiç düşündün mü?
ve ayrıca biyolojik yaklaşımı da tavsiye ederim. Keto ve carnivore diyetler patojen (işgalci) işgali için iyi ve B12'nin 5-600 üstüne örneğin D vitaminin 50-60 üstüne çıkarılması, çinko, magnezyum, melatonin iyot gibi temel takviyeler alınabilyorsa alınması destek olabilir

Özler ,tanrı kıvılcımı ateşi gibi şeyler biz new ageden aldık. Bende de vardı. 10 sene önce. Şu an başa ne gelirse çekilir.

Eklenti:
Frekans citi

C: , “soydan” insanların arınması/saflaşması ve çakralarının “birleşmesi”
Örneğin: 4B KH saldırılarına karşı zihinsel blokaj. 200 kadar insanın bu biçimde toplanıp yağmacılara karşı bir blok oluşturabileceğini düşünebiliyor musunuz?

Tüm bunları ben de düşündüm. Çit ve kıymıklar ..

Eklenti:

2014 yili yazinda Istanbul Sisli de sabaha karsi zamani dondurup eterik olarak kacirip gemiye almalari ve benim bunu bilgimi kullanip bir sekilde farkindalik kazanmamla yasanan olayi dogrudan farketmemle basladi hersey.

Eminim bir çoğumuz kaçırılıyor ve bilinçli seviyede hatırlamıyor

Eklenti:

Bize pek çoğumuzun (psişik) yaralı olduğundan bahsettiler belki de artık Z kuşağının dans etmesini beklemeli ve izlemeliyiz

O dansçıları ortaya çıkarabilecek bir kaç yer durum vardıysa da sanırım ve eminim orayı ve oraları kimin bombaladığını biliyoruz
Eklenti:

yeryuzundeki KH temsilcilerinin faaliyetleriyle altin vurus

Hepimiz KH'ız . Kh eliti olabilir ancak yine kh'ız

Eklenti:

enkarne oldugum bedenden(ruhen parcalanarak) tamamiyle ayrilmam planlanmistir.Ve suanda da ifsaatten dolayi surekli yeni programlamalar yapiliyor.

Hepimiz/çoğumuzu yoketmeye saf dışı bırakmaya çalışıyorlar. Kendini yoket bu celselerin pek çok yerinde geçer
İkincisi türün imhası ve komple değişimi

Buna benzer şeyler yaşadığımda yine bu celseler aşmamı sağladı. Döndüm tekrar okudum ve başak yerler gözüme çarptı ve bunlar beni korudu diyebiliyorum.

Birinci seviye alfa hipnoz vb dedikleriyle başetmenin yolunun yine diyet ve güneşlenme topraklanma dış alan zamanı vb olduğunu düşünüyorum

Eklenti:
[br
Aslinda sen tanriyi kaybetmedin

Tanrıyı kaybettim. bu en güzel kaybediş. bun da sorun yok ,kendi başıma yürümeyi öğrenmeye çalışacağım

Eklenti:

“ANTENLERINIZI YANI BEYNINIZI KOZMIK AMACLARA GORE AYARLAYIN”.

Bu ya da diğer yorumlarımda tabi ki yanlış olabilir ama artık antenleri parlatmanın en etkili yollarında birinin taze hayvansal protein (az işlenmiş az ısıl işlem görmüş etler) olacağını düşünüyorum...

Eklenti:

Unutmayin dalga burada ve tek gercek savas BH/KH savasidir

BH savaşmaz ,bu ikisi birleşiyor, arada harmanlanıyor ,bh denge ve birleştirici ve döngü en iyi şekilde tamamlanıyor.
Öyle hatırlıyorum yanılıyorsam düzeltelim.
Biz Kh la savaşımızı yine kh olarak veriyoruz
bilmiyorum

Eklenti:

insanligi daha da buyuk bir karma cukuruna dusurmek

Ben şunu düşünmeye başladım özgürlüğümü gölgeleyen koşullar olursa yaşayamayacağıma göre giderim kim gelirse gelir değil mi? bunda bir problem görmüyorum
Hep bu örneği veriyorum ama
Güney Amerikaya giden avrupalılar Tupi kızılderilileri tarlalarda çalıştırmayı denediler ve kızılderililer öldüler.
Bana benzer kader de bu ölüm pek sorunlu gözükmedi. özgürce geliyor

Eklenti:
[i]Orjinal Mesajı Ekleyen maglor

bir 4BH varliginin yeryuzune inememesi icin herhangi bir engel yok ya da 4BH yle dogrudan gorusmemiz icin!

Kanallama eminim pek çok kişi tarafında pek çok kez yapıldı. En son Ivan Illich'i buldum. Bir kaç kitabı ana fikri bence oldukça BH ilhamlı. Bu en basit örnek.
Kanser olup ölürken tedaviyi sıkı biçimde reddetmiş. Yani buna tedavi edilmesi gereken bir hastalık (acziyet) muamalesi yapmamış acıyı sahiplenmiş ve yazdıklarıyla çatışmamış modern tıptan hiç bir yardım almamış çünkü verilmeyeceğini eminim biliyordu.

BH varlıklarının yere ineceğini sanmıyorum. İnsanlar yerde. Güçlü insanlar var. Belki de iyiniyetliler. Bizim celseleri okuması ya da bilmesi eminim gerekmiyordur.

Ben artık önemsemiyorum. Köpek yavrusu gibi terkedilmiş unutulmuş sahipsiz ıssız bir yaşam ve ölüm..Bana çekici cazip geliyor. Zaten böyle hissediyorum artık. Bir anlam yüklemiyorum
Go to Top of Page

Dionysos

794 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/02/2021 :  02:28:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Peki 200 dansçıyı nerden ve nasıl bulacağız?

Dansetmek isteyen 200 dansçı

Birlikte dansetmek isteyen 200 dansçı

Sana şunu söylim beni yaz dansçılara....
198 kişi daha bulabiliyorsan beraber dansederiz...
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/02/2021 :  23:09:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:

Bu yaşananların ve yansımaların açıkladığın gibi değil de ilüzyondan uyanışın doğası rahatsızlık verici olacağı gibi ifadelerle paralel olabileceğini hiç düşündün mü?

Yasadiklarimi tam olarak anlatmadigim icin boyle dusunmeni anliyorum,ancak degil...

Eklenti:

Hepimiz KH'ız

Elbette hepimiz KH saflarindayiz bunu idrak etmek onemli ancak belkide pek cogumuzun tekamulunun BH kutbunda oldugunu hatirlatmak isterim...

Eklenti:

Katiliyorum hatta super telkin/yari super telkin diye tarif edebilecegim zihin durumlarina girmeme engel oluyor.Baya beynimde yabanci bir madde var yani ve ozellikle yemek yedigim ya da asiriya kactigim zaman beynimdeki bu maddeye bir cesit enerji veriliyor ve evet gercekten kisiye (ozellikle bilgi sahibi degilse) herseyi yaptirabilirler!Sanirim yemek yemesemde o maddeyi "etkinlestirebilirler" yapmiyorlar cunku REALITEYI arzulari dogrultularinda degistirmek cok daha cazip geliyor sanirim...Gecenlerde MR cektirdim ama gozukmedi.Vucudum ac kalinca tuz ve lugol kullandikca (bir de programlama yaparak tabi) sinuslerimden cikariyorum ama yavas oluyor tabi...

Eklenti:

BH dengedir.Dualiteyi ve dunyamizin hikayesini dusundugumuzde eger dengeyi saglamak icin savasmak gerekiyorsa savasir.K larin dedigi gibi "savas her zaman var"

Dongunun tamamlanma konusu benim de aklima takiliyor.Eger ben dunyanin elitlerinden veya 4KH de olsaydim insanlar ruhsal olarak daha fazla ilerlemeden,bilincleri daha fazla artmadan,daha fazla uyanmadan bir sekilde dunyadaki negatifligi olaganustu sekilde arttirip donguyu "hemen" kapamayi arzulardim ya da bir sekilde 3 te ya da 4 te insanlari (tam) kontrol edebilmeyi.Belki de insanligin gercek ozgur iradeleriyle BH/KH secimlerini yapip dunyanin ikiye ayrilmasi ve hatta dunyada BH VE KH merkezlerinin kuruldugu ve insanlarin sectigi safta,kutupda ozgur iradeleriyle yasadigi,derslerini aldigi bir gelecek bana daha makul gibi geliyor ve buna niyet ediyorum..

Eklenti:

Özler ,tanrı kıvılcımı ateşi gibi şeyler biz new ageden aldık. Bende de vardı. 10 sene önce. Şu an başa ne gelirse çekilir

Oldum olasi New age den uzak durdum. :)

Eklenti:

Ben artık önemsemiyorum. Köpek yavrusu gibi terkedilmiş unutulmuş sahipsiz ıssız bir yaşam ve ölüm..Bana çekici cazip geliyor. Zaten böyle hissediyorum artık. Bir anlam yüklemiyorum

Tamda kabullenmeni ve itaat etmeni arzuluyorlar,aman diyim...Klise olacak ama simdiden 2 kisiyiz Dion! :)

Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/02/2021 :  00:18:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
*Sisteme karsi "tehtid" olarak gorulen herkesin bilindiginin aklinizda bulundurun,herkes itaat edenler ve itaatsizler olarak listelerde...
*Yuruyus yapmayi vs seviyorsaniz sessiz sakin yerlerden uzak durun,aksamlari/geceleri yurumeyin.(3KH de kaciriyor/alikoyuyor ve farkinda bile olmazsiniz/hatirlamazsiniz)
*Yeni "arkadaslara" her zaman ve kendi eviniz disinda kaldiginiz/konakladiginiz yerlere dikkat edin.
*Aciliyeti yok ise ameliyat kesinlikle olmayin,saglik durumunuz/probleminiz ameliyati erteleyebilecek durumdaysa erteleyin ya da yapilabiliniyorsa lokal aneztesiyle operasyon olun.Eger durum acilse yakinlariniza hatta mumkunse konustugumuz konularda bilgi sahibi olan insanlara haber verin.Nasil onlenebilinir bilmiyorum ancak haber vermek farkindalik acisindan bir koruma saglayacagini dusunuyorum ve ayrica ameliyat esnasinda mutlaka yapilabilinecek baska prosedurlerde vardir!

Beynimdeki bu yabanci madde nerde nasil enjekte edildi bilmiyorum aklimdaki secenekler bunlar (bir de merdiven alti kullandigim hormon enjeksiyonlarindan da olabilir)...Tabi bir de 4KH fiziksel kacirmalarinda bu maddeyi enjekte etmeye baslamadiysa.
Ameliyat hususunda ayrica celselerde de gectigi gibi ruhun gitmesi icin kalbi durdurabiliyorlar ya da sadece narkozdayken bile ruha saldirabilirler buyuk yaralar almaniza sebep olabilirler.

*Uyumadan once beyninizi sartlayin/programlayin ve ozgur iradenizle hic kimsenin sizi etere kacirmasina musade etmeyin ve beyniniz/bilinciniz acik bir sekilde uyumaya gayret edin ve her gun buna calisin.
Go to Top of Page

Gaia

215 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/02/2021 :  18:14:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba maglor, son gönderinde bana biraz paranoya yapıyorsun gibi geliyor. Hepimizde ufaktan paranoya var yok değil ancak * olarak verdiğin uyarılarda sezinlediğim kadarıyla seninki normal paranoyanın bir tık üstüne çıkmış gibi.

3KH'nin kaçırmasından kastın nedir? 3KH dediğimiz şey biziz. Bedenli kendine hizmet eden, arzularıyla düşünen insanlık. Bir insan beni kaçırsa fark ederim yani. Kaçırılma dediğiz şey astral bedenin alınıp 4. yoğunluğa götürülmesidir. Orada işlemler yapılıyor sonra yeniden bu yoğunluğa geri bırakılıyor. 4kh nin fiziksel kaçırması pek sık olan bir olay değil diye biliyorum. Zaten yanlış hatırlamıyorsam celselerden, bedeniyle kaçırılanlar pek geri bırakılmıyorlarmış.

Bana sende bu konuda biraz korku oluşmuş gibi geldi. Kaçırılma konusunda. Derinlere gömülen bilinçaltı anıları insanda zamanla anksiyete, paranoya gibi takıntılı/obsesif düşünceler olarak açığa çıkıyor eğer temizlenmezlerse. Hiç bu açıdan baktın mı son postunda yazdığın yazılara?

Umarım yazdıklarım seni kırıp, incitmez. Maksadım gözlemlerimi yazmak sadece. Umarım her şey yolundadır yaşamında.
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/02/2021 :  02:36:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tamk aksine alaka gostermen beni sevindirdi sevgili Gaia.Evet gecici,zahiri bir sekilde de olsa deneyimlerimin "travmatik" olmasi sebebiyle paranoya ve obsesyona dair isaretler goruyorum ya da cevremde olan insanlar gormemi sagliyorlar sagolsunlar...Bu da deneyimlerimi hazmetmem,dengelemem hususunda yol almama yardimci oluyor ve aktarabilmem adina da itici guclerden birisi oluyor.Var olan hersey derslerdir. :)

KH oldugumuzu kabullenmek,farkina varmak attigimiz onemli adimlardan birisi elbette ancak butun yasamini ve tekamulunu KH kutbunda ilerletmis ve bu hiyerarside yukselmis/yukselen kisilerden de kendimizi ayirt etmemiz onemlidir.

Bildigim kadariyla 4KH nin eterik kacirilmalarinda (astral bedenin,ruhun alikonulmasi) hepsinde mi bilmiyorum ama fizik bedenin bir kopyasi /klonu olusturuluyor implant vs yerlestirmek icin,ruhun uzerinde de islemler yapilip (artik ne ise) ruh geri gonderiliyor.Fiziksel kacirilmalarin "sık" yasanmamasinin sebebi bu olabilir.Ancak "gerekli" gordukleri durumlarda da fiziksel kacirmadan sakinacaklarini da dusunmuyorum.

3 KH nin fiziksel olarak kacirmalari konusunda hipnoz,hipnotik programlamalar (mk ultra vs) arastirma yapmani/zi oneririm.Bir insan/insanlar uygun bir yerde,kosullarda rahatlikla alikoyabilirler.Bu arada zihninizi hipnozdan cikarmak icin calisin surekli hepimiz su ya da bu sekilde dogdugumuz gunden beri hipnozdayiz.

Uykuda bilincli/farkinda olmayi ogrenmek cok onemli...

3KH kisinin ruh/beden/akil durumuna gore kisiyi etere kacirabilir ya da zihninize girebilir fikir ekebilir/kabul ettirebilir.

Zihinsel temizlik yapiyorum surekli olarak ancak maalesef ameliyat olduktan bir sure sonra (narkoz zihinsel/psisik savunmayi zayiflatiyor) direk bilincaltima girildi,giren kisiyi de ne yaptiginida biliyorum!

Korku konusuna deginmen iyi oldu hayatim boyunca korkum ve ofkem kullanildi hep...Anlattiklarim sizi korkuya ve umitsizlige dusurmesin tam tersine KH nin yaptiklari konusunda bilgilenmenize,onlem almaniza vesile olsun.
Go to Top of Page

Gaia

215 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/02/2021 :  15:18:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kendinin farkında olmak önemli bir husus ilerlemek için. Obsesyonlarının farkında olmana sevindim. Sende bilirsinki takıntı zihne düştüğü an insanın yaptığı en büyük illüzyon kendisine karşı dürüst olmamaktır. Adeta zihnimizin içinde bir cep evren açılır ve bir bakmışız ki orada kendi görmek istediğimiz gerçeklik vardır. İki misli subjektiflik, iki misli illüzyon ve bolca parazit varlıkları besleyecek malzeme...

Korkularını ve öfkelerini dengeleme konusunda sana eiri eolas çalışmalarını yapmanı önerebilirim Maglor. Geçmişten gelen travmatik anılarının yüklerini boşaltmadığın sürece korkuların ve öfkelerin belli döngüler halinde hayatına girip seni yönlendirmeye devam edecektir. Bunları yaşadığım için böyle rahat yazıyorum. Eiri eolası sürdürdükçe eski korkular, öfkeler, hırslar, kıskançlıklar, strese düştüğüm ortamlar vs. eskisi kadar etkilemiyor beni.

MK Ultra ile ilgili elimde kalınca bir kitap mevcut. Geçmişte epey okudum, araştırdım bu zihin kontrol deneylerini. Ancak günümüzde o seviyede bir zihin kontrolü için pek insanları hedef alacaklarını düşünmüyorum. Sende bilirsinki geçmişte Sovyet Rusyası ve ABD arasındaki soğuk savaş sosyo-politik konular bir yana dursun psişik-paranormal-doğaüstü konularıda araştırmayıda kapsıyordu. O dönemde yapılan aşırılıklar, uç deneyler günümüzde o seviyede yapılmıyor. Medyanın, elektro manyetik kirliliğin, wifi-telefon şebekeleri gibi teknolojik frekans bozucu aletler daha revaçta zihin kontrolü açısından.

Tv izlerken veya laptopda falan video izlerken dalıp gittiğin olmuştur. Bu başlı başına bir hipnozdur zaten. Bir gece yarısı ben sokakta yürürken hipnoz ışınlarıyla beni alıp-kaçırıp yeniden oraya bırakacak kadar külfete girmelerine gerek yok yani adamların, bunu anlatmaya çalışıyorum. En basitinden insanları algılarla-tv şartlandırmalarıyla-gündemlerle nasıl hipnoz altında tuttuklarına bak. Sence gerek var mı bu insanları ayrıca hipnoz etmek için kaçırıp masrafa girmeye?

Öğrenmek konusunda yaptığın coşkulu anlatıma bende aynı coşkunlukla katılıyorum. Kh yi deneyimlemeyi seçtik ve deneyimliyoruz. Bundan çıkacak iradeye de sahibiz. Yeterki isteyelim. :)
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2021 :  22:52:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
EE onerin icin tesekkur ederim.MK ultra ile ilgili elideki kitabin adi nedir?Dostum emin ol revacta olan bir teknik yok her koldan savasiyorlar,gerekli gordukleri kisileri yapmalari gerekeni yapmalarindan ali koyabilen hic birsey yok.

"Kh yi deneyimlemeyi seçtik ve deneyimliyoruz"

K larin dedigi gibi gercekten de o kadar basit degil...

Yasadiklarim insanligin dusus oncesi ve dongunun basinda oldugu TRAVMATIK duruma cok yakin bir tecrube...Hikayemiz hatirlamak uzerine,Tasimakta oldugum ates disinda ruha/ruh bedene dair bir sey yoktu sevgi,vicdan,inanc da dahil...fizik beden ve atesim vardi sadece.Bu arada vicdan,inanc,iman ayni sevgi gibi sadece bir kavram degil kalbe/sevgiye bagli bir sekilde,abdominal bolgede tel/dogrusal bir sekilde ve konumda...

Edited by - maglor on 28/02/2021 22:58:14
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2021 :  23:32:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ahit sandigi zaman makinesi Mersin Tarsus kazisinda bulunmustur (baska islevleri var midir bilemiyorum ancak kullanimdadir).

Edited by - maglor on 28/02/2021 23:37:57
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2021 :  23:43:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu konu Ashâb-ı Kehf ile de bir baglantisi var,bazi izler bulmustum ancak kaybettim hafizam surekli olarak degistiriliyor.

Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2021 :  23:44:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
https://www.superhaber.tv/tarsustaki-gizemli-evle-hitlerin-baglantisi-ne-haber-299826
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2021 :  00:06:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ameliyatim sonrasinda atesin "kum" gibi dagildigi bir donemden gectim,o donemde parcalanan,dagilan tohumlara,atese ne oldugunu net bilmiyorum/hatirlamiyorum ama "derli toplu" tutmaya calistim.(geri alip almadigimi).Bir de sonrasinda karsilikli halat cekme oyunu gibi atesi korumaya calistigim bir donem oldu atesi guvenceye aldim ancak daha bahsettigim sadece fizik bedenle oldugum zamandi...Bir ruh parcasi gonderdiler (baglamak durumundaydim),bagladiktan sonra 1 tane tohum gitti ve bir kisi (KH tabiki) yukseldi,ust kata cikti...Sonraki donemde kapasitem dahilinde mucadele verdim ozellikle zihinsel temizlik cok onemli ve bir kac kere tohumu gene maniplasyonla aldilar ama suan neticede bende...Bahsettigim kisi "suan" yeryuzunde.Tarihsel olarak enkarnasyonunu biliyorum ancak sadece her sufiyi/dervisi/mutasavvifi vs. aydinlik/isik olarak adledmeden once dikkat etmekte fayda var.

-Realiteyi hic olmadigi kadar dikkatli takip edin.
-Buyuk dongudeki butun benliklerinizi "korumaya" alin.
-Siyasi ideolojilerden kaynakli zihinsel olarak ve birbirinizle tartismalara girmeyin.

Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2021 :  01:10:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
2 Şubat 2003

Ark, Laura SF-konuk ve Galahad

S: Merhaba.

C: Merhaba. Kasyopya’dan bir grup.

S: (L) Bu gece sormak istediğimiz ilk sorulardan biri, kaybedilen Uzay Mekiği olayıyla ilgili. Öncelikle, bu olay bir patlama mıydı, yoksa bir parçalanma mıydı?

C: Bir “doğrudan vuruştu”.

S: Neyle yapılan doğrudan bir vuruş?

C: EM vuruşu.

S: (S) Bu EM vuruşunun kaynağı neydi?

C: 3. / 4. yoğunluk Konsorsiyum.

S: Bush Konsorsiyum’un kuklasıydı, değil mi? (A) Ordunun UFO’ları takip etmek için uçaklar uçurduğunu biliyoruz. Hatta uçakların UFO’lara ateş açtığına dair ve ayrıca UFO’lar tarafından parçalanan askeri jetlere dair haberler de var. UFO’lar bir şekilde konsorsiyumla bir işbirliği içinde. Öyle görünüyor ki Konsorsiyum’un kontrolü Bush ve ekibinde değil ve belki de onlara bu gerçeği “hatırlatıyorlar”?

C: Bush’a birşey hatırlatılmasından ziyade reaksiyon göstermeye stimüle edilmesi gerekiyor.

S: (L) Daha önce Bush’un çok az şey bildiğini veya “Beyaz Saray’ın” Konsorsiyum planlarını gerçekleştiriyor olmasına rağmen bu konuda çok az şey bildiğini söylemiştiniz. Yani Bush’un veya Beyaz Saray’ın farkında olmadıkları veya anlamadıkları güçler tarafından yönlendirildiğini söylüyorsunuz?

C: Kesinlikle. Bush bir “reaksiyon makinesi.”

S: (L) MOSSAD’ın son zamanlarda sunduğu, Saddam’ın “badigardı” olduğu iddia edilen adam hakkında birşey sormak istiyorum. O gerçekten de Saddam’ın eski badigardlarından biri miydi?

C: Bir ölçüde, evet. Ama kesinlikle sunulan biçimde değil. Şunu hatırlayın: eğer pilotlar kesin ölüme uçan uçakları kullanmaya koşullandırılabiliyorsa, bir “badigard” “üretmek” ne kadar zor olabilir?

S: (L) Çocuk oyuncağı sanırım. (A) O badigard İsrailliler kendisinden ne söylemesini istiyorlarsa tam olarak onu söylüyor. Gerçekten önemli olan herhangi bir bilgi sunmuyor. Sadece genel şeyler. Herhangi bir kişi de böyle şeyler söyleyip “badigard” olarak isimlendirilebilir. (L) Kesinlikle. Uzay mekiğinin bir EM vuruşuyla vurulduğunu söylediniz. (A) EM vuruşu nereden geldi?

C: Uzaydaki bir uydudan.

S: (A) NASA durumun nedenini biliyor mu?

C: Şüphelenen bazıları var.

S: (L) Herkesi bunun bir sabotaj olmadığına ikna etmek için bu kadar telaş yapmalarının nedeni de bu olmalı. Tıpkı Wellstone’un ölümü gibi. Bunun bir terör saldırısı olduğu konusunda hiçbir şüphe yoktu. Wellstone’un ölümünün ardındaki muhtemelen Bush cuntasıydı. Her iki olayda da nedeni “biliyorlardı” ve dikkati bundan uzaklaştırmak istiyorlar. Ama mekik olayında “suçlu” değiller fakat işin başında kendilerinin olmadığını kimsenin anlamasını istemiyorlar kesinlikle. Bu da Kasyopyalıların birkaç yıl önce Askeri Endüstriyel Kompleks faaliyetlerinin artması ve yaptıkları manipülasyonlar hakkında söyledikleri birşeyi aklıma getirdi. Kasyopyalılar GERÇEK düşmanın “ortada” olduğunu ve savaşın asıl amacının onların neler yaptıklarının kitleler tarafından anlaşılmasını önlemeye yönelik bir “örtü” olduğunu söylemişlerdi. Belki de Bush ve çetesi kendi zihinlerinde insanlığı bu tehdide karşı “korumak” için faaliyette bulunduklarından gerçekten eminler. Bu arada Konsorsiyumun amaçlarını gerçekleştirmek üzere yönlendiriliyorlar tabi. Mekiğin Texas’a bağlı Palestine üzerinde parçalanması da çok ilginç. Sanki Bush’a neler olacağını söyleyen bir mesaj gibi: Filistin senin yıkımın olacak. Ama elbette Bush olayı o bağlamda algılayabilecek kapasitede değil. Bu olayda gerçekten bir mesaj mı verilmek istendi gerçekten de?

C: Her zaman olduğu gibi, kafa karışıklığı yaratılarak maskeleme yapılıyor.

S: (L) Yani herkesin olaya reaksiyonu kendi bağlamlarına göre değişiyor. Bu olayın “Bush’a bir mesaj” olduğuna dair bir görüş var. Bush ve çetesi elbette bu olayı daha hızlı ve daha “kararlı” bir askeri faaliyette bulunmak için bir neden olarak görecek. Olayı nasıl görmek istiyorlarsa öyle görünecek. (A) Ve elbette bu olayı nasıl kullanacaklarını merak ediyoruz.

C: Kitleler arasındaki birincil etki şok olacak ve bu da onları Bush’un politikalarına karşı daha az dirençli hale getirecek. Başka bazı gruplar ise bu olayı Bush ve arkadaşlarının faaliyetleri nedeniyle maruz kaldıkları bariz tehdit olarak görecek. Elbette Bush ve arkadaşları olayın anlamını bilmemelerine rağmen olaydan yararlanmaya çalışacak. Ama olayda “Başına buyruk” bir unsurun söz konusu olduğuna dair aralarında bir farkındalık olduğundan emin olabilirsiniz. Hatta Bush bu olayla ilgili olarak bir parça ilkel korku “hissetti”.

S: (L) Don Palomar’a küçük bir gezi yaptı. Sizin daha önce bahsettiğiniz kayayı buldu. Kaya üzerinde garip bir delik olduğunu, kayanın türü, boyutu ve deliğin şekli göz önünde bulundurulduğunda o kayada o deliğin oluşmasının pek kolay olamayacağını düşünmüş. O kayayı merak ediyor. O kaya doğru kaya mı ve oraya çıkarsa ne yapması gerekir? Önce şöyle sorayım, o kaya sizin bahsettiğiniz kaya mı ve o kayadaki deliği kim açtı?

C: Evet. 4KH güçleri.

S: (L) Kayadaki deliğin amacı nedir?

C: Bir çeşit “duvar prizi” denebilir.

S: (L) Yani o deliğe birşey mi takılıyor?

C: Evet. Bir anten olarak düşünebilirsin.

S: (L) Don kendine gece görüş gözlükleri almış ve oraya çıkıp orayı izlemek istiyor. Orayı kayadan mı izlemeli yoksa başka bir yerden mi?

C: Giderse, kayayı ve başka şeyleri belirli bir mesafeden izleyebileceği bir konum almak isteyebilir.

S: (L) Pekala, arabalarla ilgili garip bazı rüyalar gören kızımızın bir sorusu var. O rüyalar neyle ilgiliydi?

C: Yaklaşan değişimlerle ilgili verileri düzenliyor.

S: (L) Gece evin etrafında duyduğumuz garip gürültülerin de ne olduğunu öğrenmek istiyor.

C: Evin tüm bireyleri çeşitli dalga bombardımanları deneyimliyor ve bu da kendini psişik kargaşalar şeklinde gösteriyor.

S: (L) Duyduğumuz gürültüleri üreten şey ev halkının üyeleri mi yoksa dalgalar mı?

C: Savunmaya yönelik psişik EM patlamaları tarafından oluşturuluyor.

S: (A) Savunma olduğuna göre bu gürültüleri biz üretiyoruz demektir. Birşeye karşı bir savunma yapıyoruz. Evimiz bir tür saldırı altında. Yani savunmalarımız elektromanyetik. Ne tür saldırılar?

C: Çeşitli dalgalar.

S: (L) Demek vurma seslerinin kaynağı biziz. O sesleri duyduğum sırada hiç korkmamıştım. (L) Ben de. Vuruş sesinin dış bir kaynaktan, mesela bir avcıdan geldiğine dair bir his yoktu. Birşey dışarıdan geldiğinde, bir davetsiz misafir varmış gibi bilinçaltı bir korku duyuyorsun her zaman. Bu olayda öyle birşey yoktu. (A) Doğru. (L) Öyle birşey olsaydı yataktan sıçrayıp ne olduğuna bakmazdım! Tamam, şimdi araştırmamız hakkında birşeyler soralım. Hemen netleştirmek istediğimiz meselelerden biri Kutsal Kase ve Ahit Sandığı. Ahit sandığı denen şey, yani daha önce tanımladığınız şekliyle Musa öncesi Yahudilere verilen cisim Kutsal Kase ile aynı şey mi?

C: Hayır.

S: (L) Yani tamamen farklı iki teknoloji var bu olaylarda?

C: O şekilde tanımlamak istersen.

S: (L) Neden böyle bir yanıt verdiler? İkisi arasındaki ayırt edici olan şey nedir? (A) Belki de “o şekilde” demelerinin nedeni bunları “teknoloji” olarak isimlendirmiş olman. Belki de doğru terim bu değil. Teknoloji bu işin bir parçası olabilir ama belki de en önemli kısmı değil. (Galahad) Söz konusu iki unsurdan biri bir KH aracı, diğeri de bir BH aracı mı?

C: Evet ve hayır.

S: (Galahad) Teşekkürler! Bu herşeyi netleştirdi!

C: Bu yakında kendiliğinden netleşecek bir mesele.

S: (L) Dünyadaki farklı grupların mimari veya sanatsal veya megalitik yapılarına bakarak aşağı-yukarı teknoloji denebilecek şeylerin varlığını tespit edebileceğimiz şeklindeki görüşüm doğru mu?

C: Bir ölçüde, evet. Ama tek ipucunun bu olmasına izin verme. “Yaşam tarzını”, metallerin varlığını ve kullanımlarını, örneğin bir yanda altın, diğer yanda demir kullanımını göz önünde bulundurabilirsin.

S: (L) Yani bu konuda bakılabilecek bir sürü farklı ipuçları var. Tamam o zaman. Ahit Sandığı dediğimiz şey Baalbek’te miydi?

C: Hayır. Ama orada ileri bilgiye sahip olanlar vardı kesinlikle.

S: (L) Bunu yapmalarından nefret ediyorum: teorimi paramparça ediyorlar. Bir “kutsal kase grubu” ve bir “ahit sandığı grubu” var mıydı?

C: Öyle söylenebilir.

S: (L) Baalbek Ahit Sandığı Grubu tarafından mı inşa edildi, Kutsal Kase Grubu tarafından mı?

C: Ahit Sandığı Grubuydu.

S: (Galahad) İşin bu kısmını netleştirdik. (L) Bir keresinde Nefertiti ve Sarah adlı kişilerin aynı kişi olduğunu konuşuyorduk. Şu anda da, kadim belgelerdeki önemli bazı ipuçlarına dayalı olarak bu bireyin aynı zamanda Truvalı Helen olabileceğini konuşuyoruz. Bu gerçekten de takip etmesi faydalı bir fikir mi? İpuçlarının doğru bir değerlendirmesi mi?

C: Öyle!

S: (L) O zaman hikayeye göre Paris/Alexander de İbrahim’le aynı kişi ve Herodot’un Paris ve Helen’in Mısır’da geçici olarak kalmasına dair hikayesi doğruydu?

C: Evet.

S: (L) Bir de ele almamız gereken erkek kardeş meselesi var. İbrahim’in Lut adlı bir yeğeni var. Bir yanda da Musa ve Harun, Yakup ve Esav, İshak ve İsmail var. Tüm bu kardeş çiftleri, kardeş olsunlar veya olmasınlar aynı hikayelerin, aynı kişiliklerin farklı yansımalarından mı ibaretti?

C: Büyük ölçüde ama başka hikayelerin unsurlarıyla da harmanlandı.

S: (L) Bu gerçek kardeşler anlamında bir kardeş/kardeş ilişkisi miydi?

C: Hayır. “Kardeşlik” ilişkisi “sahte” aktarım hattını meşrulaştırmak için yaratıldı.

S: (L) Yani bir kardeşlik ilişkisi yoktu, tabi hikayenin herhangi bir kısmının doğru olduğunu kabul edersek. Öyle mi?

S: (L) Hikayedeki değişiklik unsurlarından biri Yakup’un kardeşi Esav’a bir “nimet” veya “hediye” vermesiydi. Bu anlatım, o hikayede Yakup olarak görünen Musa’nın bir başka birine birşey, önemli birşey verdiği gerçeğinin bir yansıması mı?

S: (L) Veren Musa/İbrahim miydi?

S: (L) Verdiği şeyi kime verdi?

C: “Musa” soydaşlarının yozlaşmaya direnme yeteneğiyle karşılaştırıldığında cismin tehlikesinin daha büyük olduğunu sonunda anladı. Cismi yaratıcısına verdi.

S: (Galahad) Cismi yaratanlar KH güçleri miydi yoksa BH güçleri mi?

C: KH güçleri.

S: (Galahad) Yani Ahit Sandığı KH güçleri tarafından yapıldı. Bu durum Musa’nın bazı gerçeklerin farkına varmasını mı sağladı? Musa uyanmaya mı başladı?

C: Evet. “Melekle mücadele” hikayesi önemli bir dönüş noktası ve geri veriş anıydı.

S: (L) Esav’ın söyledikleriyle ifade edecek olursak, verilen nimet neydi? Eğer cismin “meleğe” verilmesi ahit sandığının iade ediliş olayıydıysa? Oradaki hikaye neydi?

C: İki ayrı olay.

S: (L) Kısacası ahit sandığı melek denen şeye iade edildi. Ama sonra bir başkasına bir başka şey verdi. Daha önceden size bu konuda soru sorduğumda, Esav’a verilen şeyin “Ezilmiş gazap yaprakları, enkarne mavi elmalar” olduğunu söylemiştiniz ve bunun “çekirdek anlamını” araştırmam gerektiğim söylendi. (ç.n.: ing. “core” = çekirdek)

C: Peki “Kore” kimdi?

S: (L) İbrahim’in kızı mıydı?

C: Perseid ailesinin yaşayan son üyesiydi.

S: (L) Kadın mıydı, erkek mi?

C: Kadın.

S: (L) Peki İbrahim bu kadını nasıl ele geçirdi?

C: Metni araştır, göreceksin.

S: (Galahad) Kore’nin Perseid ailesinin son üyesi olduğunu söylediniz. Peki Paris o ailenin bir üyesi miydi?

S: (L) İbrahim onu kaçırdığı için o kişi İbrahim’in grubunun bir parçası mı oldu?

C: Bu soru doğru yönde gidiyor ama o kadar basit değil.

S: (Galahad) Kaçırılan kişinin bir kadın olduğunu mu söylüyorlar? Helen olabilir mi?

C: Hayır!

S: (L) Daha önce Helen’in genetik olarak üzerinde oynanmış bir Hititli olduğunu söylemiştiniz. Onun ebeveynleri mitoloji dışında bizim aşina olduğumuz biri miydiler?

S: (L) Yani soyu tamamen mitolojikti. İddia edildiği gibi saygın bir ailenin veya bir kraliyet ailesinin bir üyesi miydi?

C: Bununla ilgili bir keşif yapacaksın.

S: (L) Perseid ailesinin yaşayan bu son üyesine dönecek olursak... Yakup kişiliğiyle İbrahim’in bir başkasına verdiği kişi kimdi? Bu kişi kime verildi ve neden?

C: “Helen”in hiddetinden korunmak için.

S: (L) Mısırlı Hacer’in hikayesinde bunun bir yansıması var. Kime verildi?

C: “Ejder Öldürenler.”

S: (L) Daha önce Helen/Nefertiti/Sara’nın Akenaton tarafından kilitlendiğini söylemiştiniz. Tam olarak neden kilitlendi?

C: Akenaton işlev gösteremeyecek hale geldi ve eylem başkaları tarafından gerçekleştirildi.

S: (L) Tahmin ettiğim gibi Akenaton delirdi mi?

C: Öyle denebilir.

S: (L) Bir firavunla ilgili hikayede anlatıldığı gibi Nil’e düşüp bir timsah tarafından yendi mi?

C: Timsah yok.

S: (L) Sadece suya düşüp boğuldu mu?

C: Kendisine bu hususta “yardım edildi” demek daha doğru olur.

S: (L) Zavallı adam başından beri bir kurbanmış gibi geliyor bana.

S: (L) Menotho’nun anlattığı veba hikayesi bir cüzzam hikayesi miydi yoksa başka birşey mi?

C: Cüzzam dahil pek çok unsur.

S: (L) Diğer unsurlar nelerdi?

C: Göktaşı yağmurlarıyla ilgili yazıları dikkate al.

S: (L) Radyasyon hastalığının herhangi bir kısmı, tahmin ettiğimiz gibi ahit sandığının etrafında olmaktan mı kaynaklandı?

C: Koruyucu bir kap içinde tutulduğundan pek sayılmaz.

S: (L) Helen/Nefertiti/Sara bir yere kilitlenmesinin gerekmesine katkıda bulunan bir tür hastalığa yakalandı mı?

C: Hayır, hatta onu bir şüphe konusu haline getiren şey hastalanmamasıydı.

S: (L) Yani cüzzama yakalanmadı. Miryam o halde Helen/Nefertiti/Sara unsurunun bir parçası değildi, doğru mu?

S: (L) Helen Argolu muydu?

S: (L) Argolu biri var mıydı?

S: [Gülüşme] (L) Yani, özellikle bu hikayenin içindeki biri anlamında sordum.

C: Evet, elbette ve bu çok önemli bir ipucu olabilir!

S: (L) Metinleri okurken Libyalıları ve Etiyopyalıları okuduk ve öyle görünüyor ki, Delta’da yaşamayan herkes ya Libyalı olarak tanımlanıyor ya da Etiyopyalı. Libyalı/Etiyopyalı denen, Mısır’da ve Kuzey Afrika’nın diğer bölgelerinde yaşayan bu kişiler kimlerdi ve nereden gelmişlerdi?

C: Çeşitli zamanlardaki çeşitli kimlikler.

S: (L) Yani farklı zamanlarda farklı halklara verilen isimlerdi bunlar ve meseleleri netleştirmek için belirli zamanlardaki belirli gruplar hakkında spesifik sorular sormamız gerekecek. Manetho’nun bir Libya isyanı olarak kaydettiği, MÖ 2676’daki Çıkış olayındaki “Libyalılar” kimdi?

C: Sümer ve Ari karışımı.

S: (L) Bu grup en sonunda Girit’e mi gitti?

S: (L) Daha önce Mısır’daki piramitlerin, yani Gize’deki Büyük Piramit’in ve onun yanındakilerin Atlantislilerin torunları tarafından inşa edildiğini söylemiştiniz. Atlantislilerin torunlarının tam olarak hangi grubunun o piramitleri inşa ettiğini öğrenmek istiyoruz.

C: Birkaç noktayı daha birleştirene kadar bu soruyu beklet.

S: (L) Bu bizi şaşırtacak mı?

C: Şüpheniz olmasın!

S: (Galahad) Argos’un önemi Jason ve Argonotlar efsanesiyle mi ilgili?

S: (Galahad) Bunun Koç üzerinde uçan bireylerle herhangi bir ilgisi var mı?

C: Mmmmm.... ve Helle gerçekten boğuldu mu?

S: (L) Bu kızın adının Truvalı Helen’inkine benzemesi önemli mi?

C: Bir ipucu olabilir. Tüm bu hikayelerde hep hapsolmaktan kaçış, uçma ve afetler var. Kim hapsedildi? Neden? İyi geceler.

S: (Galahad) Kaçış hikayeleri.. Daidalus ve İkarus’un hikayesi var... Kolhis, Yason ve argonotlar var. Perseid ailesinin yaşayan son üyesi var... Tümü İbrahim ve Sara’nın yani Paris ve Helen’in hikayesiyle karıştırılmış. Helen aynı zamanda Nefertiti olarak bilinen kişi. (L) Ve İbrahim bu bireyi Helen’in hiddetinden korumak istemiş. (S) Peki Helen neden kızgındı? Helen’i kızdıracak ne oldu? (Galahad) Bin tane gemi yola çıkarıldı... (L) Ve çok sayıda insan öldü ve bu monoteist saçmalıktan beri de ölmeye devam ediyor. Ve öyle görünüyor ki Helen/Nefertiti/Sara tüm meselenin ana kaynağı. Peru’daki İka’da bulunan başlar gibi büyük kafataslı bir Hitit melezi... Ve Kasyopyalılar Peru’daki melezlerin doğrudan KH enkarnasyonuna yönelik 3. yoğunluk bedenleri yaratma amaçlı girişimler olduğunu söylemişti. Öyle görünüyor ki Sara/Helen/Nefertiti onlardan biriydi. Kadınların adının kirlenmesine şaşırmamalı. Yüzleşmemiz gereken ciddi bir iş var.
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/03/2021 :  00:36:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
[ç.n.: bu celse de ouija tablası ile başlıyor. bağlantıda bazı problemler olduğu için bir sürü anlaşılmaz harf dizisi geliyor. Sonunda K’ler Vincent Bridges’in Laura’yı hipnoza sokarak aynaya baktırmasını söylüyorlar ve Laura’nın aynada 4. yoğunluktan manzaralar da göreceğini söylüyorlar. Bu ayna seansı Vincent ile Laura arasında geçiyor. Vincent sorular soruyor, Laura yanıtlıyor. Laura bazen tamamen kendi gördüklerini tanımlıyor, bazen doğrudan K’lerin söylediklerine aracılık ediyor gibi görünüyor.]

5 Temmuz 2001 celsesinden bir bolum;

S: (VB) [araya giriyor] Laura’ya zaman makinesini gösterebilir misiniz?
C: (L) Zaman makinesini SEN görmek ister miydin?

S: (VB) Elbette. Laura’ya zaman makinesini gösterebilir misiniz?
C: (L) Bu uygun olmayan bir istek.

S: (VB) Neden?
C: (L) Uygun bir şekilde ifade edilmiyor.

S: (VB) Laura zaman makinesini görebilir mi?
C: (L) Zaman makinesini SEN görmek ister miydin?

S: (VB) Laura’nın zaman makinesini görmesini ve bize tanımlamasını isterdim.
C: (L) Yaklaşık çok büyük bir ekmek kutusu büyüklüğünde bir cisim gibi görünüyor. Bir alan veya parıldayan bir ışın yayıyor. Cisimle temas halinde mi olman gerekiyor, ışının içinde mi yoksa yakınında mı durman gerekiyor emin değilim. Filmlerdeki gibi “içine” girilen birşey olmadığı açık. Önemli olan ürettiği alan. Işın filmdeki gibi; ışınları göğe tutuyorlar ve dalgalandırıyorlar. Onun gibi ama şekli var. Uzun değil. Düz ve borumsu. Daha ziyade koni gibi. İşte orada...

S: (VB) [araya giriyor] Şimdi odağını sürdürmeni istiyorum...
C: (L) [araya girişi dikkate almıyor] Açıları var. Metal plakalar. Yapının kendisi geometrik bir boru gibi...

S: (VB) Laura onu hatırlayıp çizebilecek mi?
C: (L) Aslında, biraz tuhaf ama, şekli yandan statik hayat ağacının şekline benziyor. Çiftli ve möbius şeridi gibi içe dönüyor...

S: (VB) Sandık denen şey bu mu?
C: (L) Evet...

S: (VB) Sandık. Nuh’un Gemisi/sandığı. Ahit sandığı... Zaman Sandığı...
C: (L) Bahsettiğin cisim içeri gidiyor... Alan...

S: (VB) Şimdi, bakmaya devam et ve aynanın dışında kal. Laura’ya gösterip bu makinenin zamansal kökenini tanımlayabilir misiniz?
C: (L) Aa! Bu tuhaf. Yanıt MÖ 10.000 olarak geliyor.

S: (VB) Peki yakın geleceğimizde bu cisim nerede?
C: (L) Evet.

S: (VB) Laura’ya cismin yakın gelecekte nerede olacağını gösterebilir misiniz?
C: (L) Yakın gelecekte.

S: (VB) Ona cismin gezegende nerede olduğunu ve geleceğimize ne zaman girdiğini gösterebilir misiniz?
C: (L) Uygun zamanda.

S: (VB) Bu neden uygun zaman değil?
C: (L) Çünkü tehlike yaratırdı.

S: (VB) Tamam, devam edelim. MÖ 10.000. O zaman ile yakın gelecek arasında nerede bulunuyor?
C: (L) Defalarca bulundu ve kullanıldı. Çok negatif amaçlarla kullanıldı ve o yüzden alınması ve...

S: (VB) [araya giriyor] Aynaya doğru çekilme... bu tarafta kal!
C: (L) [anlaşılmayan yorumlar]

S: (VB) Laura’ya geleceğimizdeki, yakın geleceğimizdeki felaketsi durumu gösterebilir misiniz?
C: (L) Bu aşamalı olacak gibi görünüyor. Yağmurun başlayışı gibi. Önce birkaç büyük soğuk damla düşüyor, sonra birkaç damla daha ve sonra sağanak.

S: (VB) Ne gördüğünü tanımlar mısın?
C: (L) Taşlar görüyorum. Ama çok büyük değiller. Yumruk büyüklüğünde. Sadece birkaç tane. Bir karışıklık yaratıyorlar. İnsanlar heyecanlanacak... çok üzgünler. Sadece iki – iki küçük kaya gibi görünüyor. Sonra bir süre hiçbir şey olmuyor ve insanlar bunu unutuyor. Herşey unutuluyor. Sonra bir üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı, ve belki bir yedinci. İzole olaylar veya öyle görünüyor. Hala küçükler. Sonra bir tane büyük. Tüm bunlar birkaç aylık bir zaman zarfı içinde olacak.

S: (VB) Derin bir nefes al, aynanın bu tarafında kal... bakmaya devam et. Aynaya bakmaya devam et. Laura’ya gösterebilir misiniz? Percival’le ilgili durumu? Percival Üçlüsü.
C: (L) Daha önce bahsedilen zaman makinesi spesifik bir yere yerleştirildi. Eylem durumu tam belli değil – zamanda o noktada bir seçim var...

S: (VB) Ne tür bir seçim?
C: (L) Bir grup makineyi alıp gidebilir veya bir başka grup farkındalıklarıyla bağlantı kurup makineyi kullanabilir ve dünyayı yıkım yolundan çıkarabilir. Bu maddi anlamda bir kaydırma değil, zamansal bir kaydırma.

S: (VB) Komet geldiğinde dünya orada olmasın diye mi?
C: (L) Doğru.

S: (VB) ...Zamansal olarak ne kadarlık bir sıçrama gerekecek?
C: (L) Bir gün.

S: (VB) Dünyanın ekseni etrafındaki bir dönüşü sırasında katettiği mesafe, doğrudan bir çarpışmadan sakınmak için yeterli mi?
C: (L) Evet.

S: (VB) Gezegeni ve üzerindeki herkesi bir gün boyunca ileri veya geri kaydırmanın sonuçları ne olacak?
C: (L) Eğer bunu yapabilirsen, kaydırmadan sonra çoğu insan bir tehlike yaşanıp yaşanmadığını bile hatırlamayacak.

S: (VB) Bu iyi birşey mi?
C: (L) [iç çekiyor]
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/03/2021 :  00:59:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Möbius Şeridi – Klein Şişesi: İki Topolojik Nesne

Bu yazıda adına topolojide sık rastladığımız, iki ilginç şekli tanıtalım sizlere: Möbius Şeridi ve Klein Şişesi.

Normalde bir yüzeyin iki tarafı olur. Bir topun, bir kağıdın dışıyla içi farklı yüzlerdir; bir yüzden öbürüne geçmek için delik açmak gerekir başka çare yoktur. Tek taraflı bir yüzeyin nasıl olabileceğini ilk başta anlaşılamasa da bu sorun Alman matematikçi ve gökbilimci August Möbius‘un (1790-1868) 19. yüzyılda bulduğu bir şekil sayesinde çözüldü.

Möbius Şeridi Nasıl yapılır?
20 cm civarında uzunluğa ve 4-5 cm genişliğe sahip bir kağıt parçasının iki ucunu 180 derece çevirdikten sonra birbirine yapıştırarak bir Möbius şeridi elde edebilirsiniz.

Şeridin bir yüzü kırmızı, diğer yüzü yeşil olsa, birleşme noktasında farklı renkler uç uca gelecektir.
Bir karınca olduğunuzu ve bu şeridin üzerinde yürüdüğünüzü düşünün. Belli bir doğrultuda yürümeyi sürdürecek olursanız, eninde sonunda şeridin her iki yüzünü de (aslında tek) dolaşmış olursunuz.Möbius şeridini orta ekseninden boylamasına keserseniz, bu tuhaf özelliği yüzünden, iki tane değil, tek, dolanmış bir halka elde edersiniz.

Kaynak:https://www.matematiksel.org/mobius-seridi-klein-sisesi-ve-matematiksel-illuzyon/
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/03/2021 :  01:00:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1073 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/03/2021 :  12:33:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Selam maglor. Celse alıntılarını paylaşman güzel oldu sağol tekrar okumak bana iyi hissettiriyor.

Bu ahit sandığı ve Tarsus kazısı gerek ana haber bültenlerinde gerekse youtube kanallarında sıkça dile getirildi. Şahsen ben de orada dünya dışı tabirini kullanabileceğimiz bir teknik teçhizatın olduğunu düşünüyorum ama sen neden bu meşhur sandığın orada olduğunu düşünüyorsun ki? Daha açık olamaz mısın? Bahsettiğin kişinin ismini vermen için bir sıkıntı mı var ayrıca?
Go to Top of Page

maglor

260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2021 :  02:46:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
S: (VB) Ne gördüğünü tanımlar mısın?
C: (L) Taşlar görüyorum. Ama çok büyük değiller. Yumruk büyüklüğünde. Sadece birkaç tane. Bir karışıklık yaratıyorlar. İnsanlar heyecanlanacak... çok üzgünler. Sadece iki – iki küçük kaya gibi görünüyor. Sonra bir süre hiçbir şey olmuyor ve insanlar bunu unutuyor. Herşey unutuluyor. Sonra bir üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı, ve belki bir yedinci. İzole olaylar veya öyle görünüyor. Hala küçükler. Sonra bir tane büyük. Tüm bunlar birkaç aylık bir zaman zarfı içinde olacak.

S: (VB) Gezegeni ve üzerindeki herkesi bir gün boyunca ileri veya geri kaydırmanın sonuçları ne olacak?
C: (L) Eğer bunu yapabilirsen, kaydırmadan sonra çoğu insan bir tehlike yaşanıp yaşanmadığını bile hatırlamayacak.

Maalesef bulundugumuz zaman dongusu "suan" budur.Ahit sandigini uzaktan kullanabiliriz ve karsi tarafin (KH nin) kullanmasina zihinsel ve ruhsal olarak bir tutum/irade gostererek engel olabiliriz.Ayrica zihinsel olarak meditasyon ile mobius seridi veya paylastigim resim imgelenerek zaman yolculugu yapilinabilinir.Paintte bu kadar oldu,adina bir ile bir olma demistim "geri gelmemi" saglamistir buyuk olcude. :)) Bir de niyet edip dans edebiliriz,ahit sandigini kullanabilecegimiz farkindaligiyla..Once niyet edilir ve dans sirasinda kalbe/sevgiye bakarak/kullanarak.Tipki meditasyon gibi.K larin ve Laura larin dans konusunda bahsettigi prosudurler tam olarak saglanamasa bile etkili olacagini biliyorum,kisa bir suredir de olsa dans ediyorum.Yasadiklarim gosteriyorki farkli realitelerden geciyorum/z.Ve dans etmek realiteyi "onarmada" en hizli ya da etkili yolLARDAN biri oluyor.

Tekrar projeksiyon/program ruyalara donecegim;

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/06/2014 : 21:09:06

Sevgili dostlar,bugün gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istedim.Öncelikle uzun zamandır pek çok rüya görmeme rağmen çok azını hatırlıyor,hatta az hatırlamaktanda az bir şekilde anımsadığımı belirtmek isterim.Bu rüyayı paylaşmamın sebebi dediğim gibi bir süredir hatırladığım ender rüyalardan biri olması.Keşke uyanır uyanmaz buraya yazıp paylaşsaydım çünkü belli bir kısmını unuttum arada pek çok kopukluk var yani.Bu rüyamın daha çok psikolojik nedenlerden gördüğümü düşünsemde diğer ihtimalleride göz önünde bulunduruyorum.Fiziksel olmayan bir kaçırılma mı yaşadım,rüyada gördüklerim projeksiyon muydu yada geçmişle yada gelecekle mi ilgiliydi bilemiyorum.Anlatmaya başlamadan önce son zamanlarda bilgisayar oyunnu,savaş filmleri vs. izlemediğimi belirtmek isterim.

Nerde,hangi zaman döngüsünün olduğunu bilmediğim bir evde ama burası benim yaşadığım bir ev (ŞUAN YAŞADĞIM EVEDE BENZİYOR).Dediğim gibi hatırlamadığım bazı olaylar oluyor ve birşeye sinirleniyorum birisinin yaptığı birşeye (kısmen bir zulüm,bir kötülük oluyor ve ben bunun olmasını yediremiyorum).Annem alt katta bir şeylerle uğraşıyor ve benim onu gördüğümü bilmiyor ve hemen yukarı çıkıyorum,kardeşimle babam yanyana ayaktalar ve bana bakıyorlar.Sanki yaptıklarının farkındalar gibi.Ve bir kişi daha var yanımızda ama onu hiç görmüyorum sanki olayları izliyor gibi.(Bu arada annem,kardeşim ve babam olarak gördüğüm kişiler hayatımda hiç görmediğim insanlar).Ve sinirle kardeşimi-abime dönüyorum birşeyler söylüyorum,tam olarak hatırlamasamda sanki ''senide biliyorum,ama neyse'' anlamını çıkarabileceğimiz birşeyler söyleyip,babamın karşısına çıkıyorum ve bir anda elime silah alıp namluya mermi sürüyorum.Hiç teretdüt etmeden sol ayağına bir el ateş ediyorum.

Sonrası baya kesik,yani pek birşey hatırlamıyorum ve sanki başka bir rüyaya,olaya geçiyorum.Öncelikle bulunduğum mekanı gördüğüm,hissettiğim kadarıyla tarif etmeye çalışıyım.Bir apartman dairesindeyim ve yanımda silah arkadaşım diyebileceğim birisi var.Asker kıyafeti var üzerimizde.Pencereler falan kırılmış,ortalık dağılmış sanki savaş olmuşta bizler birşey için oraya geldik.Arkadaşım bana bulunduğumuz salonun bir yerinde birşeyi almam gerektiğini söylüyor.(Mesafe çokda uzak değil).Ve birden aklıma karşı apartmanlarda sniperların(keskin nişancıların) olabileceği fikri geliyor.Ve düşünmeden arkadaşımın bana dediği almam gereken o şeyi alıyorum ve birden o keskin nişancının beni gördüğünü hissediyorum.İçimden umarım beni diz kapağımdan vurmaz diye umut ediyorum.Ve sol diz kapağımın hemen altından vuruluyorum.Yeri tam tarif ediyim hatırlıyorum,kaval kemiğimin hemen solundan vuruluyorum.

24 subat 2021 gecesine kadar 1. ruyadan,programdan cikmistim ancak gece biraz dans ettikten sonra yatagima gectim.Bir sure uyuduktan sonra kalktim ve mutfaga gittim birseyler atistirdim.Bu gibi durumlar ozellikle istemsizce oluyor nefs/kendini/bilme irade cok onemli...Tekrar yattim ve gozlerimi kapattim, 2 3 dakikaya kalmadan beynimde,goz kapaklarimda simseklere benzer,elektirik parildamalar titresimsel yanip/sonen bir sekilde oluyordu.Alfa ya ya da bi frekansa gecti yani benim beyin.2 3 dakika gibi kisa bir sure icerisinde uyanmakta zorlandim,yazilimlar,programlar vs biraz karsi koydum ve bu sefer bir ruya projekte etmelerine gerek kalmadan ofke yuklendi,baya download gibi yani ve SAVAS a dair de birseyler yuklendi.Karsi koydum ama (olan oldu gibi) hemen kalktim tabi sabahlar olmasin..Zihinsel temizlik yaptim uzun bir sure ama 2014 de ki 2. program yuklendi.Bir kac gun daha niyet edip dans ettim realiteyi,olacaklari biraz daha hafifletmek adina ancak icinden cikamayacgim bir tuzak kurulmus bu hayatima...

MESNEVI 1.cilt
415.
O rüyadan elde ettiği baş ağrısı, sersemlik beden pisliğidir. Ah, o zâhirde görünen, hakikatte görünmeyen, aslı
olmayan hayalden!

Projeksiyon ruyalar,programlamalardan bahsediyor...

415.
“Evimi temizleyin” “âyeti” beden temizliğini bildirir. Bedenin tılsımı toprağa mensupsa da hakikatte nur definesidir.

Evimi temizleyin ayeti Bakara suresi imis.Dedigim gibi 2.prog yuklendikten sonra zihinsel temizlik/niyet edip dans ediyordum.Bakara suresini okumaya karar verdim ve gercekten de okudukca bulundugum "hal" den ariniyordum/temizleniyordum.104. ayete kadar okumami yaptim ve realiteyi/olacak olanlari biraz daha duzeltebilmek umuduyla okumama ara verdim.Uyuyup dinlenmeye karar verdim ve ozgur iradem disinda o daha once de almisti gene alsin gibi bir programlama/telkinle bir sey soyletildi beynime (o kisi suan yeryuzunde olan yanlis hatirlamiyorsam 2020 aralik basinda tohumumu maniplasyon ile alip ust kata cikmis kisi) bedenimden sanki milyarlarca insanin sesi gitti...

Bu ses durumunu gecen sene intihara kalkistigim sirada duymustum...

Ben de kalkip niyet edip dans ettim sabahladim,bilinc,farkindalik,hafiza olarak oldukca iyi bir durumdaydim ve yatmadan hafizami,bilgimi,farkindaligimi geri almak icin niyet/oruc tuttum ve yattim.Sabah kalktim ve yemek yedim ve hoop bilinc dustu.2. prog yuklenmeden once nefse yenik dustum bir kere birakirlarmi...Koyden bir akrabamiz ekonomik nedenlerden dolayi sut veren hayvanlarini kesmek zorunda kaldi,yaptigi sucuklari satabilmesi adina biz de komsulara vs siparis aldik.Neyse ben de insanlar ekonomik nedenlerden dolayi canlari kesmek zorunda kalmasinlar diyip yedim ve ne yalan soyleyeyim sadece bu yuzden degil koku da cezbetti :)

Arada bosluklar var ertesi gunun sabahinda heralde emin degilim Bakara yi tamamladim ve otururken bir cizim defterinin sayfalarin hizli bir sekilde cevrilmesinden sonra SON diye bir yazi cikti ve projeksiyon bitti ve tabi bu da bir tuzak son falan degil!

bir de bir projeksiyon daha oldu uyanikken ama bu seferki farkliydi..

Karga ve kus S: (VB) Ne gördüğünü tanımlar mısın?

Maalesef bulundugumuz zaman dongusu "suan" budur.Ahit sandigini uzaktan kullanabiliriz ve karsi tarafin (KH nin) kullanmasina zihinsel ve ruhsal olarak bir tutum/irade gostererek engel olabiliriz.Ayrica zihinsel olarak meditasyon ile mobius seridi veya paylastigim resim imgelenerek zaman yolculugu yapilinabilinir.Paintte bu kadar oldu,adina bir ile bir olma demistim "geri gelmemi" saglamistir buyuk olcude. :)) Bir de niyet edip dans edebiliriz,ahit sandigini kullanabilecegimiz farkindaligiyla..Once niyet edilir ve dans sirasinda kalbe/sevgiye bakarak/kullanarak.Tipki meditasyon gibi.K larin ve Laura larin dans konusunda bahsettigi prosudurler tam olarak saglanamasa bile etkili olacagini biliyorum,kisa bir suredir de olsa dans ediyorum.Yasadiklarim gosteriyorki farkli realitelerden geciyorum/z.Ve dans etmek realiteyi "onarmada" en hizli ya da etkili yolLARDAN biri oluyor.

Tekrar projeksiyon/program ruyalara donecegim;

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/06/2014 : 21:09:06

Sevgili dostlar,bugün gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istedim.Öncelikle uzun zamandır pek çok rüya görmeme rağmen çok azını hatırlıyor,hatta az hatırlamaktanda az bir şekilde anımsadığımı belirtmek isterim.Bu rüyayı paylaşmamın sebebi dediğim gibi bir süredir hatırladığım ender rüyalardan biri olması.Keşke uyanır uyanmaz buraya yazıp paylaşsaydım çünkü belli bir kısmını unuttum arada pek çok kopukluk var yani.Bu rüyamın daha çok psikolojik nedenlerden gördüğümü düşünsemde diğer ihtimalleride göz önünde bulunduruyorum.Fiziksel olmayan bir kaçırılma mı yaşadım,rüyada gördüklerim projeksiyon muydu yada geçmişle yada gelecekle mi ilgiliydi bilemiyorum.Anlatmaya başlamadan önce son zamanlarda bilgisayar oyunnu,savaş filmleri vs. izlemediğimi belirtmek isterim.

Nerde,hangi zaman döngüsünün olduğunu bilmediğim bir evde ama burası benim yaşadığım bir ev (ŞUAN YAŞADĞIM EVEDE BENZİYOR).Dediğim gibi hatırlamadığım bazı olaylar oluyor ve birşeye sinirleniyorum birisinin yaptığı birşeye (kısmen bir zulüm,bir kötülük oluyor ve ben bunun olmasını yediremiyorum).Annem alt katta bir şeylerle uğraşıyor ve benim onu gördüğümü bilmiyor ve hemen yukarı çıkıyorum,kardeşimle babam yanyana ayaktalar ve bana bakıyorlar.Sanki yaptıklarının farkındalar gibi.Ve bir kişi daha var yanımızda ama onu hiç görmüyorum sanki olayları izliyor gibi.(Bu arada annem,kardeşim ve babam olarak gördüğüm kişiler hayatımda hiç görmediğim insanlar).Ve sinirle kardeşimi-abime dönüyorum birşeyler söylüyorum,tam olarak hatırlamasamda sanki ''senide biliyorum,ama neyse'' anlamını çıkarabileceğimiz birşeyler söyleyip,babamın karşısına çıkıyorum ve bir anda elime silah alıp namluya mermi sürüyorum.Hiç teretdüt etmeden sol ayağına bir el ateş ediyorum.

Sonrası baya kesik,yani pek birşey hatırlamıyorum ve sanki başka bir rüyaya,olaya geçiyorum.Öncelikle bulunduğum mekanı gördüğüm,hissettiğim kadarıyla tarif etmeye çalışıyım.Bir apartman dairesindeyim ve yanımda silah arkadaşım diyebileceğim birisi var.Asker kıyafeti var üzerimizde.Pencereler falan kırılmış,ortalık dağılmış sanki savaş olmuşta bizler birşey için oraya geldik.Arkadaşım bana bulunduğumuz salonun bir yerinde birşeyi almam gerektiğini söylüyor.(Mesafe çokda uzak değil).Ve birden aklıma karşı apartmanlarda sniperların(keskin nişancıların) olabileceği fikri geliyor.Ve düşünmeden arkadaşımın bana dediği almam gereken o şeyi alıyorum ve birden o keskin nişancının beni gördüğünü hissediyorum.İçimden umarım beni diz kapağımdan vurmaz diye umut ediyorum.Ve sol diz kapağımın hemen altından vuruluyorum.Yeri tam tarif ediyim hatırlıyorum,kaval kemiğimin hemen solundan vuruluyorum.

24 subat 2021 gecesine kadar 1. ruyadan,programdan cikmistim ancak gece biraz dans ettikten sonra yatagima gectim.Bir sure uyuduktan sonra kalktim ve mutfaga gittim birseyler atistirdim.Bu gibi durumlar ozellikle istemsizce oluyor nefs/kendini/bilme irade cok onemli...Tekrar yattim ve gozlerimi kapattim, 2 3 dakikaya kalmadan beynimde,goz kapaklarimda simseklere benzer,elektirik parildamalar titresimsel yanip/sonen bir sekilde oluyordu.Alfa ya ya da bi frekansa gecti yani benim beyin.2 3 dakika gibi kisa bir sure icerisinde uyanmakta zorlandim,yazilimlar,programlar vs biraz karsi koydum ve bu sefer bir ruya projekte etmelerine gerek kalmadan ofke yuklendi,baya download gibi yani ve SAVAS a dair de birseyler yuklendi.Karsi koydum ama (olan oldu gibi) hemen kalktim tabi sabahlar olmasin..Zihinsel temizlik yaptim uzun bir sure ama 2014 de ki 2. program yuklendi.Bir kac gun daha niyet edip dans ettim realiteyi,olacaklari biraz daha hafifletmek adina ancak icinden cikamayacgim bir tuzak kurulmus bu hayatima...

MESNEVI 1.cilt
415.
O rüyadan elde ettiği baş ağrısı, sersemlik beden pisliğidir. Ah, o zâhirde görünen, hakikatte görünmeyen, aslı
olmayan hayalden!

Projeksiyon ruyalar,programlamalardan bahsediyor...

415.
“Evimi temizleyin” “âyeti” beden temizliğini bildirir. Bedenin tılsımı toprağa mensupsa da hakikatte nur definesidir.

Evimi temizleyin ayeti Bakara suresi imis.Dedigim gibi 2.prog yuklendikten sonra zihinsel temizlik/niyet edip dans ediyordum.Bakara suresini okumaya karar verdim ve gercekten de okudukca bulundugum "hal" den ariniyordum/temizleniyordum.104. ayete kadar okumami yaptim ve realiteyi/olacak olanlari biraz daha duzeltebilmek umuduyla okumama ara verdim.Uyuyup dinlenmeye karar verdim ve ozgur iradem disinda o daha once de almisti gene alsin gibi bir programlama/telkinle bir sey soyletildi beynime (o kisi suan yeryuzunde olan yanlis hatirlamiyorsam 2020 aralik basinda tohumumu maniplasyon ile alip ust kata cikmis kisi) bedenimden sanki milyarlarca insanin sesi gitti...

Bu ses durumunu gecen sene intihara kalkistigim sirada duymustum...

Ben de kalkip niyet edip dans ettim sabahladim,bilinc,farkindalik,hafiza olarak oldukca iyi bir durumdaydim ve yatmadan hafizami,bilgimi,farkindaligimi geri almak icin niyet/oruc tuttum ve yattim.Sabah kalktim ve yemek yedim ve hoop bilinc dustu.2. prog yuklenmeden once nefse yenik dustum bir kere birakirlarmi...Koyden bir akrabamiz ekonomik nedenlerden dolayi sut veren hayvanlarini kesmek zorunda kaldi,yaptigi sucuklari satabilmesi adina biz de komsulara vs siparis aldik.Neyse ben de insanlar ekonomik nedenlerden dolayi canlari kesmek zorunda kalmasinlar diyip yedim ve ne yalan soyleyeyim sadece bu yuzden degil koku da cezbetti :)

Arada bosluklar var o gunun gecesinde heralde emin degilim Bakara yi tamamladim ve otururken bir cizim defterinin sayfalarin hizli bir sekilde cevrilmesinden sonra SON diye bir yazi cikti ve projeksiyon bitti ve tabi bu da bir tuzak son falan degil!

Bir de bir toplanti diyim ama bu bi once anlattigim projeksiyona hic benzemiyordu!Karga ve "padisahin" onune ciktilar,karga benim arkadasim degil ben ruhumu satmadim diye zikrettim ve toplanti hemen bitti.

Yasadiklarima ortadan bir giris gibi oldu ama kisaca birini "seviyordum" (tohumumu maniplasyon ile alan kisi) tabi bu ask,sevgi sahte duygular ile programlandi amac yildizlarima tamamen el koymak.Kalbim,sevgim muhurlu.

Dostlar amac kozmik adaletin tecelli etmesine mani olmak.Suanki hukumeti dikkatle incelemenizi rica ediyorum.Simdiler de ise getirecekleri insan haklarindan falan bahsediyorlar.YALAN!Onlar hakka gasp edenlerdir ver hakka kavusmama engel olanlardir.Bati karsitligi amerika/israil karsitligi buyuk bir yalandir.Onlar da farkinda Amerika/bati bir cokuste ve dunya dengeleri degismekte.Ve evet Kucuk Amerika BUYUK TURKIYE olmasi arzulaniyor.Bu topraklarin yukselmesini,gelismesini hepimiz isteriz ama Anadoludan bir isik cikmayacak dostlar.Aruzalanan seylerden biri "Reich" in Anadolu dan yukselmesi.Erdogan in gelen emirlere direk uydugunu soylemistim duzeltiyorum ayni zaman direk baglanti halinde!(Hepimiz kh yiz baglanti halindeyiz oyle degil).

Edited by - maglor on 04/03/2021 02:51:50
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 1,03 saniyede oluşturuldu.