Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Gezegensel Dönüşüm Süreci (Earth Changes)
 Göktaşı/Meteor/Komet/Kuyrukluyıldız
 Birçok ilde 'göktaşı düştü' iddiası! (28.02.2021)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi


10775 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2021 :  08:37:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
28 Şubat 2021

Birçok ilde 'göktaşı düştü' iddiası! Görüntüler yayınlandı

Türkiye'de, Trabzon, Ankara, Yozgat, Çankırı gibi bir çok ile göktaşı düştüğü iddiası sosyal medyada gündem oldu. Havaforum adlı Twitter hesabı da göktaşının düştüğü anlara ait olduğu iddia edilen görüntüleri paylaştı.


Trabzon, Ankara, Yozgat, Çankırı gibi birçok ile göktaşı düştüğüne dair iddialar ortaya atıldı. Havaforum adlı Twitter hesabıda göktaşının düştüğü anlara ait olduğu görüntüleri paylaştı.

Havaforum tarafından paylaşılan videoda göktaşının düştüğüne dair görüntüler yer alıyor.

Paylaşımda ise; "Trabzon, Ankara, Yozgat, Çankırı gibi birçok şehirden göktaşı düştüğüne dair raporlar geliyor... İşte o anlar! #göktaşı" ifadeleri kullanıldı.
Kaynak: TV100

bozadi


10775 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/02/2021 :  08:40:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Go to Top of Page

bozadi


10775 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2021 :  23:15:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Go to Top of Page

bozadi


10775 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2021 :  23:22:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
01 Mart 2021

Gökyüzündeki parlama sonrası göktaşı bulduğunu iddia etti: 'Mıknatıs tutuyor'

Ordu’nun Fatsa ilçesinde yaşayan Yaşar Aktaş, geçen akşam gökyüzünde görülen parlama sonrası göktaşı olduğunu iddia ettiği cisim buldu.


Geçen günlerde Türkiye’ye düştüğü iddia edilen meteor, Karadeniz Bölgesi’nden de görüldü. Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki Ordu, Samsun, Trabzon, Giresun’un yanı sıra Yozgat, Çorum, Çankırı, Tokat, Kayseri, Kırıkkale ve Ankara illerinde gökyüzünü birkaç saniyeliğine aydınlatan ışık hüzmesi, insanlara heyecan yaşattı. Bazı kişilerin ‘göktaşı düşmesi’ ve ’şimşek çakması’ olarak da değerlendirdiği doğa olayı, sosyal medyada görüntülerin yer almasıyla gündeme geldi.

‘Gökten havai fişek gibi yeşil bir şey indi’

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir vatandaş, görülen bu doğa olayı sonrası yaklaşık 300 gram ağırlığında gök taşı bulduğunu iddia etti. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olay sonrası bölgeye giderek arama yaptığını ve kendisinin mıknatısa tutunan bir taş bulduğunu ve bunun göktaşı olduğunu iddia eden Yaşar Aktaş, “Gökten sanki böyle havai fişek gibi yeşilimsi bir ateş düşer gibi oldu. Belirli bir kısma kadar indi. Sonrasında yere düştü ve gece orada bir şey görünemeyeceğini düşündüm. Sabah baktım ve göktaşını yolun kenarında ummadığımız bir noktada buldum. Mıknatıs tutuyor, diğer cisimlerin mıknatıs tutmadığı iddia ediliyor” dedi.‘İnternet üzerinden satmak istiyorum’

Bilim insanları ile görüştüğünü ve taşın gerçek olması durumunda ciddi paralara satılabileceğini söylediklerini kaydeden Aktaş, “Bilim insanlarına fotoğraflarını da yolladım. Ben bunu düştükten ertesi gün sonra buldum. O parlamayı da gördüm, çok yeşilimsi bir renk. Şu an halen olay yerinde de zaten kaynak yapılmış demir kokusu var. Bunu internet üzerinden satmak istiyorum ve ilana koydum. Bilim insanlarına fotoğraflarını attım ve Trabzon’da bu işi yapan insanlar, yapılan analizler sonucu gerçek çıkması anlamında, küçük olan parçasının dahi 20 bin dolar civarında paralar edebileceğini söyledi” ifadelerine yer verdi.


Kaynak: Sputnik

Go to Top of Page

gerçek tosun paşa


994 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/03/2021 :  23:42:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler bozadi. Bu görüntüleri görmemiştim çok fazla veri var.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,45 saniyede oluşturuldu.