Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Kendine Hizmet Menfaat Grubu Aldatmacaları
 Biyolojik Savaş
 ASLA İÇMEMENİZ GEREKEN İLAÇLAR : RANDEVULU TECAVÜZ İLAÇLARI
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/03/2021 :  22:24:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Randevulu Tecavüz İlaçları kısaca anestezi ilaçları, kaygı gidericiler,Xanax grubu, At narkozu denen ilaç grubu,sıvı ecstasy ve sıvı LSD dir. Sokakta rahatça bulunabilen bu ilaçlar bar disko gibi yerlerde çok kullanılır. Ancak esas tehlike hastanelerdeki kötüye kullanımdır. Bir çok tecavüz ilacı hastanelerde kullanılır ve kadınlar en çok hastanelerde tecavüze uğrarlar. En çok da psikiyatri kliniklerinde bu ilaçları tanımalı ve mücadele etmeliyiz.

bigsenfoni

1252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/03/2021 :  22:40:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Lityum Tuzu vucudun dengesini bozan tehlikeli bir tuzdur. Türk Psikiyatri Derneği her ne kadar ialçtır desede aslında bir metaldir tuz formunda Psikiyatride kullanılır. Bipolar atakalrın tetikleyicisidir.

Bipolar atakları tedavi ettiği iddia edilen lityum bir ilaç değil sadece alkali bir metaldir. Hiç birşeyi tedavi etmiyor. Troid,böbrek ,cildi bozarak bipolar ataklara sebeb oluyor

Edited by - bigsenfoni on 14/03/2021 22:51:13
Go to Top of Page

bigsenfoni

1252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/03/2021 :  23:02:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Lityum Beyinde Neden Azalır?

Lityum minerali, Lityum Orotat, Beyin Performansı, Süper Beyin, takıntılar, travmalar, beslenme, spor, sağlıklı yaşam, mineraller, psikolojik sorunlar, kişisel gelişim gibi konulara yer verdiğim kısa bir bilgilendirme videosu.

Go to Top of Page

bozadi

10775 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/03/2021 :  14:40:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili bigsenfoni, foruma dış kaynaklardan peşpeşe ve/veya çok sayıda görüş yazısı veya videosu paylaşmamanın, paylaşmaktan daha az zararlı olabileceği izlenimine sahibim. Kendi şahsi deneyimlerine dayalı gözlemlerini paylaşma "gereği" duyarsan, bunlar tabi ki daha ilgi çekici ve faydalı olma potansiyeli taşıyacaktır gibi geliyor bana. Bu biraz da açtığın yeni konulara, konu başlıklarına diğer katılımcıların gösterdiği ilgiye, ortaya çıkan tartışmaların, paylaşımların faydalılığına bağlı olacaktır. Forumumuzu tek taraflı bir "kopyala/yapıştır" çöplüğüne dönüştürmemeye özen gösterelim lütfen. Bu sadece sana özel bir mesaj değil kesinlikle, herkes için de geçerli. Gereken duyarlılığı herkesin göstermesini rica ediyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/03/2021 :  19:29:04  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Bu paylasimdaki amacim kimyasal ve biolojik maddeleri tüketirken daha dikkatli olmamiz gerektigini tekrar hatirlatmak sevgili bozadi :)

Karanlik organizasyonlarin/guruplarin/varliklarin yiyecek,icecek...maddeleri saldiri araclari olarak kullandiklari
ve kurban olmamak icin sonderece dikkatli olmamaiz gerektigini bir daha vurgulamak istedim.Ki bu saldirilarin olabilecegini kendi tecrübelerimden ve gördügom olaylardan dolayi cok iyi bilirim!

Bir iki örnek verecek olursam:Ama vermiyecegim :)))
Go to Top of Page

fidelista

545 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/03/2021 :  22:10:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Xanax bağımlılık yapma potansiyeli yüksek bir anksiolitik ama tecavüz edilecek kadar narkotik yada sedatif etki yapmaz diye biliyorum normal dozlarda,alkolle beraber yüksek dozda verilirse olabilir ,iyi tanımadığı kişilerle değişik ortamlarda alkol ve madde aldıktan sonra her şey oluyor maalesef.
Go to Top of Page

bozadi

10775 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/03/2021 :  11:09:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
K forum yöneticileri başka kaynaklardan yapılan alıntılar için şu ricalarda bulunuyorlar: "Okuduğunuz veya izlediğiniz bu şeyin içeriği nedir? Okuduğunuzdan, izlediğinizden ne anladınız? Kısaca özetler misiniz? İçerik neden ilginizi çekti, neden paylaşma gereği duydunuz?" Benzer bir ilkenin bizim forumda da yerleşmesi için çaba harcamak gerekli olabilir. Örneğin video paylaşımlarda, belki müzik tarzı içerikler bir ölçüde istisna olmak üzere, paylaştığınız şeyi kendiniz tamamen veya kısmen izlemiş olmalısınız. Hemen hepimiz için zaman önemli bir konu. Paylaşma gereği duyuyorsanız, izlediğiniz şeyin "kendi anladığınız şekliyle" bir-iki cümlelik bir özetini yapmak, videoya rastlayanların belki lüzumsuz yere zaman kaybetmesini önleyebilir; verilen özet ve/veya görüş yeterli olabilir. Okuyacakları/izleyecekleri olası bir zaman kaybından kurtarmış olursunuz. Hem de okuduğunuzdan, izlediğinizden kendiniz ne anladığınızı, onunla ne yapmak istediğinizi netleştirmeye çalışmış olursunuz.

Peşpeşe çok sayıda alıntı yapmak yerine, az sayıda ve içeriği üzerinde konuşarak, düşünerek, tartışarak, hazmederek ilerlemeye çalışmak daha iyi olacaktır. Özellikle de paylaşmak istediğimiz şey forumdan bir ilgi, bir tartışma çekmiyorsa, aynı veya farklı konularda peşpeşe, yepyeni başlıklarla, kopyala-yapıştırlarla forumu "şişirmediğimizden" emin olmaya çalışalım lütfen. Şahsi ilgimize hitap eden şeyleri gelişigüzel paylaşmaya yönelik bir not defteri veya arşiv değil burası. Forumun "organikliği", paylaşımların kendi yaşam deneyimlerimizle organik bağlantıları üzerinden sağlanabilir. Kendi ürettiğimiz içeriklerle, görüşlerle, tavsiyelerle. En çok da forumun esas aldığı kendi temel bilgi kaynaklarıyla bağlantıları kurarak. Elbette başka kaynaklardan yararlanılacaktır ama bunun potansiyel kalitesini yüksek tutmak için, peşpeşe çok sayıda kopyala-yapıştır yerine, az sayıda ve "tartışmaya" imkan sağlayacak biçimde yapalım lütfen bunu.

Bu konu başlığındaki ilk videonun "kendi açıklamasında" geçen: "ASLA İÇMEMENİZ GEREKEN İLAÇLAR : RANDEVULU TECAVÜZ İLAÇLARI" başlığı ve video altındaki tanımlar bilimsellikten, objektiflikten ziyade "tık avlama" amaçlı kullanılmış, korku-paranoya tetikleyici, manipülatif, yani gayet egosal ifadeler. İddiaların içinde şu veya bu ölçüde bir hakikat olasılığı bulunsa bile bu durum manipülasyonu, çıkar amaçlı sansasyonelliği, bencilliği ortadan kaldırmaz. Böyle negatif frekansları tetikleyici tarzlara ve içeriklere bu forumda hiç ihtiyaç yok.

Kasyopya forumda düşük doz lityumun akıl sağlığına vs. faydalarına dair önemli açıklamalar yapılmış:

https://cassiopaea.org/forum/threads/low-dose-lithium-for-better-mental-health.12314/

Google çevirisi: https://tinyurl.com/23rdvdnb

Go to Top of Page

bigsenfoni

1252 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/03/2021 :  17:46:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Yorumlariniz icin tesekkürler arkadaslar :)

<blockquote id="quote"><font size="2" face="Trebuchet MS, Verdana" id="quote">Eklenti:<hr height="1" noshade id="quote">Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Xanax bağımlılık yapma potansiyeli yüksek bir anksiolitik ama tecavüz edilecek kadar narkotik yada sedatif etki yapmaz diye biliyorum normal dozlarda,alkolle beraber yüksek dozda verilirse olabilir ,iyi tanımadığı kişilerle değişik ortamlarda alkol ve madde aldıktan sonra her şey oluyor maalesef.
[/quote]

Evet tamda ben bu konu üzerine parmak basmak istedim.Bir sey anlatacaktim ama tam yazacakken saglam bir uyari geldigi icin anlatamiyorum...Gayptan diyelim :)) Harbiden baya saglamdi.deprem gibi ruhumu salladi valla :))) neyse merak eden arastirsin....

Bozadi`nin paylastigi kas.forumda sehir sebeke sularinin iclerinden topluma zarar verebilecek maddelerden bahsediyor.Bu da incelenmesi gereken bir konu bence... laura az olursa faydasi olduguna inaniyormus.Ben ise bu videolari görmeden önce Lityumu pil yapmada kullandiklarini saniyordum :)))

Edited by - bigsenfoni on 16/03/2021 17:48:32
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,32 saniyede oluşturuldu.