Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Alıntılar
 HANEDANLAR SAVAŞIYOR, DÜNYA UYUYOR! / PEKİ BİZİM İÇİN ÇIKIŞ NERESİ? /
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

583 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/10/2021 :  21:33:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aşağdaki youtube söyleşisinde Vedik astrolog Şebnem Ekşib in yorumları,2026 e kadar yakın dönem hakkında projeksiyonlar,2020 yılında yapılan küresel darbe ve 2025 yılının önemi,küresel güç savaşları,buzul çağı,5g orman yangın ilişkisi,5g ile aşıların etkileşmesi ,ipek yolu çin meselesi,abd nin düşüşü ne zaman başlıyor ,afganistan olayı vs güzel bilgiler mevcut,ilgilenen arkadaşlara tavsiye.

Edited by - fidelista on 11/10/2021 23:26:45

gerçek tosun paşa

1060 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  11:58:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
şebnem hanım samimi biri gibi gelir bana ama işin asıl ilginç noktası astrolog kimselerin bu tür olaylara fazlasıyla yönelmeye başlaması sanırım. Belki belirli bir kitlenin bakış açısını zenginleştirdikleri için yapıcı bir etkiyi barındırıyor olabilirler.

Teşekkürler fidelista
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  20:11:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Şu günümüz astrolojisi hakkındaki görüşüm maalesef tam bir kepazelik olduğu yönünde, bunlar astroloji ise eğer, mesela 4000 sene öncekiler neydi? Hanımefendin videosunu izlemedim henüz, belki izleyince farklı düşüneceğim ama halihazırda kendine astrolog ünvanını yakıştıran birilerini görüp, dinlemeye başlayınca, emektar tespihimle ya sabır çekmeye başlıyor ve çok geçmeden yavaştan kaçıp uzaklaşma arayışına giriyorum...

Edited by - Qui-gon jinn on 13/10/2021 03:56:30
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.