Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Ufoloji
 Bazı uzaylı ırklar hakkında bir site
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

fidelista


653 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/12/2021 :  23:29:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bazı uzaylı ırklar hakkında bir site.

https://www.etspecies.com/various-ets
https://www.etspecies.com/copy-of-greys
https://www.etspecies.com/humanoids

Alıntılar;
"Alpha Draconis'teki Thuban'dan

Draconians, Alpha Draconis'ten gelen birçok farklı sürüngen ırkından oluşan bir gruptur. Evrenin haritasını çıkaran ilk ırk oldukları varsayılır ve son derece güçlü ve kibirlidirler. Ejderhaların ortalama yaşam süresi 1.800 ila 4.100 yıl arasındadır. Alfa Ejderhalılar kendilerine Ciakahrr derler ve kendi başlarınadırlar ve diğerleri usta sürüngen ırkı olarak kabul edilir. İnsanları sığır ve köleleştirebilecekleri ve hükmedebilecekleri bir kaynak olarak görüyorlar. Genellikle nihai savaşçı türler olarak anılırlar. Zekiler ve teknolojik olarak çok gelişmişler. Ayrıca, gizli istila taktiklerinin ustalarıdırlar. Her zaman hanı daha az korkutucu varlıkları (Dows Greys gibi) önce sonda olarak gönderirler ve onları yerli türlerle bir tür ilişki kurmak için kullanırlar, bu da onların yine bir arka kapıdan girmelerine izin verir. Gerçekten uzun süre yaşadıkları için uzun oyunu oynuyorlar. Dünyayı ilk kez 15000 yıl önce ziyaret ettiler ve içtenlikle, kaderlerinin galaksi sektörümüzü yönetmeye karar verdiklerine inanıyorlar. Birçok ırk Dracos tarafından fethedildi ve kölelere dönüştürüldü ve sürüngenlerin evrensel gündeminin kuklaları haline geldi.

Sürüngen Dracos genetik olarak o kadar çok iç içe geçmiştir ki altının her biri aslında farklı bir cinsiyettir ve erkekten kadına “eğilim” gösterirler. Bu farklı “cinsiyetler” farklı türler gibi görünebilir. "Usta ırk beyazdır ve adı Royale beyazı Draco Ciakharr'dır. Bir başka yüksek rütbeli grup, kahverengi veya kaş ölçekli Nagai'dir. Savaşçıdırlar, daha küçüktürler ve diğerlerinden daha az kaslıdırlar.Antarktika'da Draco'nun devasa, yüksek nüfuslu şehirlerini barındıran iki büyük yeraltı mağarası var. Güneş sistemimizdeki Draco sayısı, Dünya'nın kendi görünür 7 milyarlık nüfusuyla karşılaştırılabilir, ancak bunlar Galaktik federasyon tarafından hızla ortadan kaldırılıyor. Sistemlerinde farklı kastları var. Bir savaşçı kastı. Neredeyse bir kovan gibi mühendisleri, bilim adamları var. Ve sonra her şeyi kontrol eden ve yönlendiren telif hakları en tepededir. Draco, başka bir boyutta yaşayan Tiamtia adlı son derece üstün başka bir ırk tarafından Alpha Draconis'teki Thuban Star sistemine atıldı. Bu yüzden boyutlararası portalları kullandılar. "

"Royal Ciakahr

Alpha Draconis'ten
Cicharrs buraya 15000 yıl önce geldi ve o zamandan beri yeraltında kaldı. Onlara Dünya Ciakahr'ları diyoruz ve aslında yeryüzünün mülkiyetini talep ediyoruz. Draco sisteminde bulunan başkaları da var. Antarktika'da Draco'nun devasa, yüksek nüfuslu şehirlerini barındıran iki büyük yeraltı mağarası var. Ancak Dracos buraya geldiğinde Anunnaki, Selosi ve Lyrans gibi diğer gelişmiş varlıklarla karşılaştılar. Galaktik Federasyon daha sonra harici Dracos'un dünyanın yakınlarına girmesini önlemek için enerjik bir bariyer yarattı. Yani Dünya Draco'ları temelde 3B'de kilitli. Karanlık filonun arkasındaki güç onlar ve Alman savaş zamanı makinesi üzerinde büyük bir etkisi oldu.
Naziler, itaatleri karşılığında Antarktika üslerine ve teknolojiye sığınmak ve onların hizmetkarı olmak için onlarla bir anlaşma yaptı.
Bu, Karanlık filonun - SSP'nin yaratılmasıyla sonuçlandı. Amiral Byrd, Antartica'ya (Yüksek Atlama Operasyonu) indiğinde, Karanlık Filo Almanlarıyla karşılaştılar ve ABD, Alman Draco ittifakından daha aşağı olduklarını biliyordu. Temel olarak, Draco etkisine sahip bazı Nazi grupları, ABD'de iktidar pozisyonlarına geldi. Demek Dracos'un yaptığı savaş türü bu. Kontrol etmek için yüksek sızma. Çocukların kaçırıldığını duyduk ve bu canlıların insan eti açlığı var. Şu anda Dracos, Galaktik Dünyalar Federasyonu'nun yardımıyla bu gezegenden siliniyor ve ihraç ediliyor. Bu gizli bir operasyon ama son derece yüksek riskler içeriyor. "

"ZETA GRİ
Zeta Reticuli'den
Zeta Reticulis Grays, 12 yıldızlı Shamptbahala yıldızı Zeta Retuculi'de uzaylı bir medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. 6'sı kaynaklar, 6'sı ise yerleşim içindir. Gezegenleri kaynaklardan yoksun ve şimdi gerçek bir çorak arazi. Zeta Grileri, kovan bir zihin zihniyetine sahiptir ve ruhsal denge ve bütünlükten yoksun, soğuk duygusuz varlıklardır. Orion grubunu ve Ciakahrr İmparatorluğunu satın alan bir totaliter düzen altında yaşıyorlar. Zetalar 60 yılı aşkın bir süredir Dünya'yı ziyaret ediyor ve çeşitli nedenlerle insanları kaçırıyor. Bazıları, 1947'de New Mexico çölünde kasıtlı olarak düşenin kendi zanaatları olduğunu iddia ediyor.
Amaç, teknolojiyi tohumlamak ve ABD ordusunun onlarla ET Tech hakkında bir konuşma yapmasıydı. Kaynaklara göre, Roswell'den gelen ET, kendi türleriyle iletişim kurabildiler ve Eisenhower ile tanışmalarını sağladılar. Bu temas girişimi, Dracos adına bir sızma planı gerçekleştirebilmek için insan ırkının temsilcileriyle bir anlaşma sağlamayı amaçlıyordu. Ancak anlaşmalar Eisenhower ile değil, MJ12 grubuyla, başkanların arkasından yapıldı. "

"X5-TYKLUT GRİLERİ
küçük grilere benziyor, 4 parmakları var. Maytray tarafından köle olarak kullanılmak üzere yaratılmış inorganik veya sentetik ırklardır. Onlar temelde efendileri için sentetik hizmetkarlardır. Kaçırma yaptıkları ve nesneleri için DNA örnekleri aldıkları bildiriliyor. Ayrıca çok hassas implant prosedürlerini de yürütürler. Daha da ileri prosedürler Maytray'lerin kendileri tarafından yapılır. Görünüşe göre, onları oluşturmak için kullanılan malzemenin nadir olması nedeniyle sadece yaklaşık 300 tane var. "

"Zeta Reticuli'deki Serpo'dan
Daha sonra “Dünya Dışı Biyolojik Varlık” için EBE1 olarak adlandırılan Roswell'de yaşayan ET, bu ırka EBEN denmesinin nedeni budur. Eben Planet Serpo, Zeta Reticuli I sisteminde yaşıyor. Artan volkanik aktivite, bir kuyruklu yıldızın yakın geçişinin neden olduğu bir dengesizlik nedeniyle gezegenlerinin yörüngesinin yıldızlarına yaklaşması nedeniyle hala Zeta I Reticuli sisteminde orijinal ana dünyaları Azrata'yı terk ettiler. Eben barışçıl bir kültürdür, genel olarak sakin ve sevecen insanlardır, ancak daha çok meraklıdır. Öyle görünseler de, Eben Gri türlerine ait değildir ve genetiği Zeta Reticuli'nin diğer Grileri, özellikle Solipsi Rai ile paylaşmaz. Onlar tamamen farklı bir tür. Ayrıca Gri ırkların çoğunda olduğu gibi reptiloid DNA'ları da yoktur. Solipsi Ra türünden daha kısa, en fazla 1,30 metre olan Eben'in ince bir ağzı ve küçük bir burnu, dört parmaklı elleri ve ayakları var ve tenleri tamamen gri değil, bazıları için açık kahverengi veya soluk mavi.
Mavi, kültürel bir nedenden dolayı tercih ettikleri bir renktir, bu nedenle genellikle bu rengi giysilerde giydikleri görülür. Gözleri iri ve oval, yeşil veya mavidir ve çevrelerinden dışarı çıkarken koyu renkli koruyucu lensler takarlar. Sert koşullara sahip sıcak bir gezegende evrimleştikleri için derileri çok kalındır. Atmosferleri sıcak ve karbonla doygundu ve bu, canlı olarak adapte edildikleri ortamdır ve yeni gezegenlerinin atmosferini bu gereksinime uyacak şekilde değiştirerek op Serpo'yu yeniden yarattılar, Barnard yıldız sisteminde bir kolonileri var ve gemileri diskoidal, üstü ve altı yüksek modüllü, düz çatılıdır"

Edited by - fidelista on 04/12/2021 23:58:42

gerçek tosun paşa


1145 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/12/2021 :  16:31:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler fidelista. Güzel grafik modellemeler yapmışlar. Bazıları doğru bile olabilir. Acaba nasıl bir bilgiye ulaşarak bu kategorileri yaptılar
Go to Top of Page

fidelista


653 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/12/2021 :  21:15:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Birçokları zaten değişik karşılaşmalardaki tanışmalarla,kaçırılmalarla uyuşuyor,örneğin griler bazı kertiş türleri,K. bilgilerinde kertişleri ayağa kalkmış dik duran bir timsah gibi tanımlamışlardı ,birebir böyle olmasada güzel grafikler evet.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.