Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Malum Güçler
 Griler Ukrayna savaşına müdahale mi ediyor ?
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

638 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/04/2022 :  21:30:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
BU youtube videosundaki haberde Ukrayna savaşında ufolar Rus tankını vuruyor bu gerçekmi ?

Edited by - fidelista on 19/04/2022 21:30:39

bozadi

11472 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/04/2022 :  22:42:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaşım için teşekkürler. Ufolar/uzaylılar mutlaka var bu işin içinde ama konuyla ilgili paylaşılan görüntüleri iyice araştırmak lazım. Daha önce Irak savaşı vs. hakkında epeyce sahte ufo videosu üretildiği izlenimi edinmiştim.

Bu konuyla bağlantılı olarak İngilizce bir kaynakta "rahiplere ve şamanlara karşı cadılar ve satanistler" şeklinde bazı açıklamalara rastlamıştım:

Orijinal kaynak: https://benjaminfulford.net/2022/04/18/its-priests-and-shamans-versus-satanists-and-witches-as-ukraine-war-turns-esoteric/

Google çevirisi: https://benjaminfulford-net.translate.goog/2022/04/18/its-priests-and-shamans-versus-satanists-and-witches-as-ukraine-war-turns-esoteric/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=tr&_x_tr_pto=wapp

Konuya sadece uzaylı veya büyü savaşı açısından bakmak yanlış olur ama sonuçta böyle bir yönü de var.

Go to Top of Page

Qui-gon jinn

339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/04/2022 :  02:31:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Yukarıdaki aynı programın bir başka bölümünde (2.33) Kuzey Atacan diyor ki; "Bizim aldığımız istihbaratlar ve bilgiler...??? Biz Nasa ile, FBA ile, CIA ile Her le..???, böyle gizli birimlerle de çalışıyoruz. Kuzey Atacan ve Orion Ufo Araştırma Merkezi sadece buz dağının üst kısmı, öyle söyleyeyim...Çünkü bize sürekli raporlar, bilgiler yağıyor..."

Kuzey Atacan'ın, Haktan Akdoğan'ın Kurduğu Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezine tepki olarak kurduğu Orion Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezine karşı, tepki olarak Kasyopya Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezinin kurulmasının öneriyorum, bu nedir yav! Yeter artık!...

Go to Top of Page

bozadi

11472 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/04/2022 :  12:52:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu ikinci video bağlantısı için teşekkürler Qui. Haktan Akdoğan'a itiraz etmeleri, kaçırılmalara "alıkonma" değil, "kaçırılma" deme dürüstlüğünü göstermeleri güzel ama uzaycılık adı altında "Amerikancılık" yapıyorlar gibi görünüyor. Bir yandan İlüminati'nin şeytanlığından dem vuruyor, diğer yandan senin de dikkat çektiğin gibi İlüminati'nin dünyadaki başlıca kurumlarıyla (CIA vs.) "birlikte çalıştığını" hayranlık duyulacak birşeymiş gibi anlatıyor. ABD'nin sayısız diğer olayda olduğu gibi birinci dereceden şeytani bir rol oynadığı Rusya-Ukrayna meselesinde Rusya'yı kötülüyor, Ukrayna'nın kendi içindeki ve ardındaki şeytanlara değinmekten sakınıyor. Çok şüpheli, hatta neredeyse şüpheye yer bırakmayacak hareketler bunlar...

Beyaz TV (Gökçek) gibi çok muhtemel olarak Fethullah'la ciddi bağlantıları olan bir televizyon kanalının programında olduğu için mi Rus karşıtı, ABD-yandaşı söylemlerde bulunma gereği duyuyor, yoksa genelde de böyleler mi, ona bakmak gerekir tabi.
Go to Top of Page

Dionysos

1747 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/04/2022 :  13:05:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Dionysos Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Qui-gon jinn

Kuzey Atacan'ın, Haktan Akdoğan'ın Kurduğu Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezine tepki olarak kurduğu Orion Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezine karşı, tepki olarak Kasyopya Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezinin kurulmasının öneriyorum,

Sizi/bizi kimse dinlemez dezenformasyon makbuldur
Onların onbin yüzbin senin bir kaç bin takipçin ya olur ya olmazdı ve seni gömerlerdi..

Benim bu celselerde erişmemde -eski- sirius ufo forumun etkisi var (15 yıl kadar öncesi)
O zaman altavista mı vardı google mı bilmiyorum ama arama motoruna bir şey yazdığında 10 kadar sayfa listelenir aradığın şeye benzer ne varsa bulurdun. İnternette az veri vardı.
Arama motoruna tekrarlayan rüyalar, rüyada kayadan bir kent görme, kişisel bunaltılar vs gibi şeyler yazdım ve elimle koymuş gibi siriuşsufo forumda bir sayfaya gittim. Sayfa uzaylı kaçırmaları ve hipnozla ilgiliydi. Kaçırılan insanların buna benzer ortak sıkıntıları olduğunu varsayıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam rüya temasının aynısının başklarında da olduğunu ve bir yorumunu bile bulmuştum. İlk kez o zaman uzaylı kaçırmalarını arama motorunda aradım bu celseleri sanırım öyle buldum
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1135 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/04/2022 :  13:45:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Önemli olan gerçek olup olmadığından çok neden sızdırıldığı ve ne amaçlandığı her zaman böyle bakmak gerekli diye düşünüyorum.

Videoya gelirsek bir ufo lazer patlayıcı vs. artık ne atıyorsa ata ata tanka mı atacak? Bence video fake.

Go to Top of Page

Qui-gon jinn

339 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/04/2022 :  16:59:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Bir yandan İlüminati'nin şeytanlığından dem vuruyor, diğer yandan senin de dikkat çektiğin gibi İlüminati'nin dünyadaki başlıca kurumlarıyla (CIA vs.) "birlikte çalıştığını" hayranlık duyulacak birşeymiş gibi anlatıyor.

Yok yav, ne CIA'i, ne FBI'ı, kimsenin taktığı yok bu arkadaşı, meydan boş sallıyor. Kendini güya çok önemli bir şahsiyet olarak gösterip, prim yapma peşinde sadece. Cem Yılmaz'ın gösterisinde "Herkeste hedefi yüksek tutuyor...CIA peşimde...İsyankar47...seni arıyolar..." diye dalgasını geçtiği olayın örneği bu arkadaş işte, neyse...

Coma Berenices UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Fahri Başkanı Qui-gon jinn'den sevgiler...

Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Dionysos

Benim bu celselerde erişmemde -eski- sirius ufo forumun etkisi var (15 yıl kadar öncesi)

Sevgili Dionysos, eski Sirius forumda bir süre yazmış ve Kasyopya celselerini ilk dile getiren ben olmuştum. Belki benim yazmış olduklarıma denk gelmiş olabilirsin, bilemiyorum. Velhasıl sonrasında moderatör arkadaş bunları kaldırmış ve aramızda bir tartışma yaşanmıştı. İşin ilginci benim olası Marmara Denizi Ufo Üssü ile alakalı gündeme getirdiğim bir konunun ertesinde, site birden bire yenilenmiş, adeta sıfırlanmıştı. Kendi arşivlerinden seçtikleri hariç, ne var, ne yok tüm herşeyi sildiler forumdan. Bu olayla birlikte, çok değerli görüşleri olduğunu düşündüğüm bir çok kişi (Özellikle de pek çok video'nun asıl gerçeğine ulaşan ya da derinlemesine inceleyip bunların sahte olduğunu ortaya koyan bir kişi vardı) forumdan ayrıldı. Bende nihayetinde Sirius Platformunun paylaştıkları bir konferans duyurusunda yer alan "A.Ş" kelimesini paylaşıp, ticari şirkete dönüşmekle ilgili bu detayı verince, forum admini tarafından platformu karalamakla itham edilip kovulmuştum, neyse...

Barnard Yıldızı Ufo Uzay Bilimler Araştırma Merkezi Fahri Başkanı Qui-gon jinn'den sevgiler...:))

Ayrıca Gerçek Tosun Paşa sana da Alpha Centauri Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Fahri Başkanı olarak selam göndermek isterim... :))

Ya da sanırım en doğrusu VEGA Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Fahri Başkanı olarak herkese selamlar, sevgiler göndermek...

Edited by - Qui-gon jinn on 20/04/2022 17:27:04
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

1135 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/04/2022 :  11:29:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ne olduğunu bilmiyorum ama ismi havalıymış :) Teşekkür ediyor ben de sevgi ve saygılarımı gönderiyorum :))
Go to Top of Page

fidelista

638 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/04/2022 :  21:57:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen bozadi

Paylaşım için teşekkürler. Ufolar/uzaylılar mutlaka var bu işin içinde ama konuyla ilgili paylaşılan görüntüleri iyice araştırmak lazım. Daha önce Irak savaşı vs. hakkında epeyce sahte ufo videosu üretildiği izlenimi edinmiştim.

Bu konuyla bağlantılı olarak İngilizce bir kaynakta "rahiplere ve şamanlara karşı cadılar ve satanistler" şeklinde bazı açıklamalara rastlamıştım:

Orijinal kaynak: https://benjaminfulford.net/2022/04/18/its-priests-and-shamans-versus-satanists-and-witches-as-ukraine-war-turns-esoteric/

Google çevirisi: https://benjaminfulford-net.translate.goog/2022/04/18/its-priests-and-shamans-versus-satanists-and-witches-as-ukraine-war-turns-esoteric/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=tr&_x_tr_pto=wapp

Konuya sadece uzaylı veya büyü savaşı açısından bakmak yanlış olur ama sonuçta böyle bir yönü de var.

Çok ilginç işin bu kadar ileri götürüldüğünü bilmiyordum,teşekkürler.
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 1,5 saniyede oluşturuldu.