Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Genel Paylaşımlar
 Diğer
 Dünya Sarsılıyor! Sistem Depremi! | Hamza Yardımcıoğlu & Mahir Esen
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

fidelista

653 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/05/2022 :  22:54:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dünyayı küresel çetenin nasıl ateşe attığını çok güzel anlatıyor.

Edited by - fidelista on 12/06/2022 23:44:00

bozadi

11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/05/2022 :  13:42:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler fidelista.

Video görüntülenemiyor şu anda tıklanınca.

Youtube'un iki farklı link çeşidi var. Bu (yukarıdaki) video için örnek verecek olursak:

1. https://youtu.be/4BBAJArGGa0
2. https://www.youtube.com/watch?v=4BBAJArGGa0

Birincisi kısaltılmış link, ikincisi normal link. Bizim forumda "youtube" etiketleri için kullanılması gereken link çeşidi ikincisi. Yoksa, şu anda olduğu gibi video görüntülenemiyor. Kısaltılmış linki tarayıcıda açınca zaten hemen normal linke dönüşüyor. O şekilde kopyalanabilir foruma yapıştırmak için.

Mahir Esen'i ilk defa görüyorum. Ve bundan sonra Rusya ve başka çeşitli konulareda görüşlerini takip etmeye çalışacağım isimlerden biri olacak muhtemelen.

Hamza Yardımcıoğlu'nu da genel itibariyle beğendiğimi daha önce belirtmişimdir muhtemelen. Aşı faşizmine karşı oldukça saygın bir direnişi var. İktidara da bu konuda oldukça sert eleştiriler yapmaktan çekinmiyor.

Yardımcıoğlu da dahil olmak üzere, Türkiye'de aşı faşizmiyle mücadele edenlerde gördüğüm (çok çeşitli istisnaları olsa da) genel özelliklerden biri Türk-İslamcı muhafazakar bir arkaplana sahip kişiler genellikle ve buna rağmen, kendileriyle aslında pek çok bakımdan uyumlu sayılabilecek olan iktidara bile bu aşı meselesinde oldukça sert eleştiri ve muhalefet yapıyorlar, hatta neredeyse cephe alıyorlar. Yani, aşı meselesinin (özellikle mRNA aşılarını dayatanların) arkasında global faşistler olduğunu çok iyi biliyorlar ve Türkiye'deki siyasi iktidarı da aşı konusunda o global şeytanlara boyun eğmekle itham edip çok sert bir eleştiri getiriyorlar. Bu konudaki dürüstlüklerini ve cesaretlerini takdir ediyorum ama o global faşistlere karşı en büyük mücadeleyi veren Rusya'yı da "bir başka emperyalist/faşist güç" olarak itham etme eğiliminde gibi görünmeleri bana ters geliyor. Nitekim bu programda da Yardımcıoğlu bir noktada Mahir Esen'in bazı yorumlarına o şekilde bir itirazda bulundu. Rusya'yı "bir başka ABD" olarak görme, yaftalama eğilimi bana çok ucuz ve itici geliyor ama bu ve başka birkaç husus dışında bu aşı faşizmine karşı koyan tayfayı genel olarak beğeniyorum.

Go to Top of Page

fidelista

653 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/06/2022 :  23:44:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Tamam Bozadi geç de olsa düzelttim.
Go to Top of Page

bozadi

11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/06/2022 :  09:38:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Tamam Bozadi geç de olsa düzelttim.

"Soyulmuş ülke" videosu da aynı değişikliğe ihtiyaç duyuyor :)
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.