Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Ufoloji
 Brezilya UFO Kazası: Varginha Olayı
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

gerçek tosun paşa


1150 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/07/2022 :  13:17:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Ocak 1996'da Brezilya'nın Varginha kasabasında bir dizi 'uzaylı' yerliler tarafından görüldü, yakalandı veya öldürüldü ve ABD yetkililerine teslim edildi. Altı kadar uzaylının bölgeye çarpmış olması gerekiyordu ve 3 ila 4 fit boyunda, koyu kahverengi tüysüz tenli, üç kısa 'boynuzlu' büyük üçgen kafalı ve kocaman kırmızı gözlü insansılar olarak tanımlandılar. Kulağa bir peri masalı gibi geliyor ama gördüklerine yemin eden yüzden fazla yerel tanık vardı. Kaza mahallindeki 'ilk müdahale ekipleri', yerel İtfaiye ve yakalamaya yardım eden yerel askerlerle konuşuyoruz. Ayrıca, hayatta kalan canlıları 'tedavi ettiklerini' iddia eden yerel hastane personeliyle de konuşuyoruz. Ve uzaylıları ilk gören kızlarla ve onları kasabada gören onlarca görgü tanığıyla konuşuyoruz. Kitle yanılsaması mı? Çok fazla tekila mı? Kanıtlar şok edici.


Bu oldukça fenomen ve çok fazla görgü tanığı olmasıyla en büyük UFO olaylarından biri olarak görülen bir vaka. Videoyu altyazıları açıp ayarlardan Türkçe çeviriyi açarak izlenebilecek bir hale getirip keyfini çıkartabilirsiniz.

   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,08 saniyede oluşturuldu.