Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kendine Hizmet Menfaat Grubu Aldatmacaları
 Biyolojik Savaş
 ABD'nin Kovid Raporu: Aşı Olanlar Daha Çok Ölüyor (25.11.2022)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi


12286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/11/2022 :  12:14:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

25 Kasım 2022

ABD'nin kovid raporu: Aşı olanlar daha çok ölüyor

ABD Hastalık Kontrol Merkezi (CDC), korona virüsten ölenlerin çoğunun aşılı kişiler olduğunu açıkladı.


Kovid aşısı olanların kovid kaynaklı ölümlerdeki oranı yüzde 58 olarak kayıtlara geçti. Aşısız kişiler ise yüzde 42 olarak belirtildi.

ABD Başkanı Joe Biden'ın Sağlık danışmanı Anthony Fauci, "Aşı, zaman içinde etkisini yitiriyor. Korona virüsü, aşı ile önüne geçilebilecek bir hastalık değil. Sürekli ve düzenli aşı yapılması gerekiyor çünkü hastalık sürekli mutasyona uğrayıp değişiyor” ifadelerini kullandı.

Washington Post’un sağlık uzmanları, “Nüfusun çoğunluğu aşı olduğu için artık ölümlerde de en büyük oran aşılı kişilerde” dedi.

Ancak kovid aşıları piyasaya sürüldüğünde, hastalığın yayılımını, ağır semptomlarını ve ölümleri azaltacağı ifade edilmişti.

Öte yandan Insider Paper gazetesi ise, aşılı kişilerin korona virüs ölümlerindeki oranını yayınladı:

2021: Yüzde 23

2022 Ocak ayı: Yüzde 42

2022 Ağustos: Yüzde 58

Daha önce Avrupa Birliği komisyonunda konuşan Pfizer yetkilisi, kovide karşı geliştirilen mRNA aşılarının, hastalığın yayılmasını engelleme konusunda test edilmediğini itiraf etmişti.

Kaynak: OdaTV

bozadi


12286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/11/2022 :  12:24:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

18 Aralık 2021 celsesinden:

Eklenti:

(primeaddict) Aşı yüzünden medyanın saklayamayacağı kadar çok sayıda ölüm olacak mı? TV’de canlı yayında veya kalabalık bir etkinlikte?

C: Göreceli. Aşıdan ölümler virüsten ölümlerden daha fazla ama bu durum çoğu kişinin dikkatinden kaçırılıyor.Go to Top of Page

bozadi


12286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/11/2022 :  12:45:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Celselere göre koronavirüs konusunda bütün dünyaya yutturulan iki büyük yalan söylendi:

1- Koronavirüs dünyaya Çin'den yayıldı
2- mRNA aşıları virüsün yayılmasını ve ölümleri azaltıyor.

Bu eylül ayında yayınlanan bir habere göre, İngiltere'nin dünyaca ünlü tıp dergisi Lancet'te yayınlanan bir rapor, tam da K'ların dediği gibi, virüsün aslında Çin'den değil, ABD'den yayıldığına dair güçlü bir işaret olduğunu dile getirdi:

https://www.odatv4.com/dunya/herkesin-gozu-cin-deydi-kovid-in-kaynagi-neresi-cikti-250763


Kısa bir süre önce, ekim ayında, bir Pfizer şirketi yetkilisi, Pfizer/Biontech aşısının piyasaya sürülmeden önce, hastalığın yayılmasını önleyip önlemediğine dair bir test yapılmadığını itiraf etmişti:

https://www.odatv4.com/dunya/pfizer-itiraf-etti-kovid-asilari-test-edilmedi-253643

Ki, aşılananların da en az aşılanmayanlar kadar hastalığı yaydığına dair medyaya yansıyan bir sürü araştırma, bir sürü haber oldu.

Halbuki aşı yaptırmayanları toplumda ötekileştirmeye, ezmeye yönelik yasakların başlıca gerekçesi, aşı olmayanların hastalığı yaymasıydı. Aşılananların da hastalığı yaymaya devam ettiği ortaya çıktığında, aşıyı reddettiği için aşağılanan, ezilen insanlara yapılan şeyin, faşist bir global planın parçası olduğu ifşa olmuş oldu. Kendi devlet yöneticilerimiz ve bir sürü "sanatçı" bu şeytani tuzağa boyun eğdi.

Ve celseler yoluyla ve medyaya yansıyan çeşitli diğer haberler, isyanlar yoluyla zaten bildiğimiz ama toplumun büyük çoğunluğunun tam tersine inandırıldığı yalan da giderek patlıyor gibi görünüyor. Yani aşıların, özellikle de mRNA aşılarının, koronavirüsün öldürücülüğünü azalttığı yalanı. ABD'nin resmi tıp kuruluşu, kovidden ölenlerin çoğunluğunun aşısızlar değil aşılılar olduğu tespitini yapmış. Bu aslında pek çok insanın bildiği bir "sırdı" ama global şeytanların "bilimsellik" adı altında yaptıkları baskılara boyun eğenler yüzünden, bu gerçeği dile getirip toplumu uyarmaya çalışanlar ezilmeye, cezalandırılmaya çalışıldı ve bu şeytani baskı hala devam ediyor.

Şimdiye kadar olan oldu, dua edelim de bundan sonraki benzer global şeytani girişimlere aynı kolaylıkla boyun eğilmesin.
Go to Top of Page

bozadi


12286 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/11/2022 :  12:57:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Üstelik, mRNa aşıları insanlara o kadar farklı ve çeşitli yollarla zarar veriyor ki, aşıdan kaynaklandığı belli olmayan kim bilir kaç tane ölüm olayı var. Yukarıda celselerden yaptığım alıntıda K'ların "göreceli" dediği şey bu durumla yakından ilgili sanırım. Yani sağlık sebebiyle ölümlerde büyük bir tırmanış var ama bunların ne kadar çoğunun mRNA aşılarıyla bağlantılı olduğunu tespit etmek kolay değil. ABD'nin resmi sağlık kurumunun yaptığı tespitler, aşıdan kaynaklandığı en kesinleşmiş ölümler yalnızca. Üstelik ölmediği halde aşı yüzünden ciddi sağlık sorunları yaşayan ve bundan sonra yaşayabilecek olan epeyce kalabalık bir kitle var.

mRNa aşılarının faydasızlığına ve büyük tehlike potansiyeline dair bir sürü haber yayınlanıyor anaakım veya alternatif medya kaynaklarında ama toplumun çoğunluğu global baskılara boyun eğdiği için ve bu konuda resmi makamların baskıları, tehditleri devam ettiği için bu tür haberlere çok fazla yer vermek istemedim son zamanlarda ama bu üstteki haber oldukça dikkat çekici ve potansiyel olarak pek çok insan açısından uyandırıcı olabileceği için paylaşma ve yorumlama gereği duydum.
Go to Top of Page

sybleman


596 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/11/2022 :  14:57:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aşı konusunda bilgi için teşekkürler bozadi. Biz de 2 tane aşı olduk, mrna aşısı. Yani o dönemdeki bilgiyle olmamız gerektiğini düşündük. Ama sonra düşününce, şuandaki bilgilerle olmazdım asla. Sonrasında da çok problemler yaşadık ama aşı sebebiyle miydi yakalandığımız covid sebebiyle miydi bilmiyorum. Ama çevreden de duyduğumuz ani ölümler, kalp kriziyle ölümde bir artış vardı kesinlikle. Ve rakamlarla da çok oynadılar.
Go to Top of Page

Dionysos


3054 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/11/2022 :  15:27:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Dionysos Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Aşı grubunda plasebo grubuna göre daha fazla ölüm meydana geldikten sonra, Pfizer ana çalışmasının körlüğünü kaldırdı ve plasebo grubunun üyelerini aşıladı.

Ölümden korunma kanıtlanmamıştır

Ek2 s.11

https://twitter.com/SHomburg/status/1595447551809179649

Çalışmanın körlüğünü kaldırmanın ve plasebo grubunu yok etmenin kanıtı.

https://www.canadiancovidcarealliance.org/wp-content/uploads/2021/12/The-COVID-19-Inoculations-More-Harm-Than-Good-REV-Dec-16-2021.pdf
https://www.statnews.com/2021/01/01/pfizer-and-biontech-speed-up-timeline-for-offering-covid-19-to-placebo-volunteers/
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.