Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 Spiritüalizm
 Tüm Spiritik Güç Odaklarına Mesajımdır
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

Cihangir Derince

5 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/11/2010 :  01:27:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Cihangir Derince Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Merhaba dostlar,

Aşağıda Üstad Cenap Başman'ın tüm spiritik güç odaklarına verdiği mesajı bulabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla...

Tüm Spiritik Güç Odaklarına Mesajımdır

İnsan faktörüne ait Rabsal-Ruhsal siklüslere uygun olan realite dönemlerini, ihtiyaçlarına karşılık verilen göksel imkanlarla yaşayıp, içinde bulunulan Ana Hasat Dönemine kavuşturulan İnsanlık, artık kendi ihtiyaç duyduğu Teknolojik siklüse uygun olan verite dönemini yaşamakla yükümlüdür.

TEKNOLOJİK SİKLÜS, RABSAL VE RUHSAL SİKLÜSLERE UYGUN OLAN DÖNEMLERİN VERİTESİ OLAN DÖNEMDİR.

TÜM SPİRİTİK GÜÇ ODAKLARINI TEKNOLOJİK SİKLÜSE UYGUN OLAN VERİTE DÖNEMLERİNİ YAŞAMAYA DAVET EDİYORUM.ANA HASAT DÖNEMİNİN BİRİNCİ EVRESİNDE DEVREYE SOKTUĞUM ATLANTA RA ÖĞRETİSİ İLE İLGİLİ PROGRAMLARI ŞİLERTKHA ÖZSEL GELİŞİM MERKEZİNDE AÇARAK TEDRİSE ETTİRİYORUM.

İLGİLENEN AÇIK BİLİNÇLERİ MUTLAK VE SÜPER ASLİ ORİJİNAL KIYMETLERDE ETKİNLİKLERİMİZİ SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ BU MERKEZE DAVET EDİYORUM.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA

Ö.CENAP BAŞMAN

Şilertkha Özsel Gelişim Merkezi

Adres; 19 Mayıs Mah. Yusuf Baha Gürcan Cad. Altın Sitesi C Blok No:30 Kat:2 Dr:13 Erenköy Kadıköy / İstanbul
Tel; 0216 445 91 90 - 0535 888 58 68
Web; www.silertkha.com

maiterya

277 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/07/2015 :  23:13:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:)
http://www.gazetevatan.com/vejetaryenim-diyordu-kebapcida-yakaladim-11759-yasam/
Go to Top of Page

Scyth

1075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  00:02:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Avcılar tarafında kiralık daire arıyorum arkadaşlar. :)

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1092 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  04:44:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Biride kebaba takmis...:D.Adam kendi realitesini örümcek agi\tuzagi misali icat etmis yemini\avini bekliyor.Sömürü sistemi icin güzel bir örnek...Bu tür organizasyonlara cok dikkat etmek gerekir.Bundan 10 sene önce falan yasadigim sehirde kirisna'cilari böyle tuzaga düsürdüler.kitaplar dagatiyorlardi yemeklere davet ediyorladi o zamanlar kirisnaci'lar sokaklarda dans ediyorlardi müzikler yapiyorlardi.ve bir kac senede piyasadan spiritüel kirisnacilar resmen yok oldular!!!artik yemeklere ne koydularsa\iceceklere ne koydularsa yediklari salonlara\odalara hangi tür elektromanyetik\radyasyon dalgalari gönderdilerse Coook dikkatli olmak lazim.(programlamalar,timarhane,hapishane....)

kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

Scyth

1075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  21:06:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Venüs'ün yanında ki yıldızı farkeden var mı.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  21:55:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@scyth nasıl yani ne zaman ?

şimdi mi ?

herşey mümkün
Go to Top of Page

Scyth

1075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  22:15:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Venüsün yanında onunla eş zamanlı olarak parlayan daha küçük bir yıldız daha var. Benim astronomi bilgim pek iyi değildir; fakat Venüs gündüz parlamaya başladığı için hep dikkatimi çekmiştir. Şimdi baktığımda yanında bir yıldız daha görüyorum son bir kaç aydır; tıpkı onun gibi güneş çökmeden önce parlamaya başlıyor.

Go to Top of Page

bozadi

9488 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  22:17:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Şu anın astrolojik (ve astronomik) haritasında Venüs Jüpiter kavuşumu var. Az önce dışarı çıktığımda ben de fark ettim Venüs'ün sağ üst tarafında kırmızımsı bir gezegen/yıldız var. Jüpiter olması çok muhtemel. Ufka yakın olduğu için Venüs'ün ışığı da fazlasıyla büyük görünüyordu. Yalnız dışarı çıkmadan önce penceremden küçük bir yıldız kaymasına göz ucuyla şahitlik ettim, çok hoşuma gitti :)
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  22:35:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
bizim burda hava bulutlu :( benimde astronomi bilgim berbat..sanırım telefonun "google sky map" programından yardım alacağım ...

bir dilek tut bozadi:D

herşey mümkün
Go to Top of Page

bozadi

9488 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/07/2015 :  22:39:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:) Evet, tutayım!
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.