Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 1 Nisan 2007
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

4BH


338 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/11/2011 :  09:13:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
1 Nisan 2007

Laura, Ark, Joe, Andromeda, Scott, Atreides, Ailén, Galahad

S: (L) Merhaba! Kimse var mı?
C: Kasyopya'dan merhaba.

S: (L) Bu akşam kimle birlikteyiz?
C: Opolinya.

S: (L) Pekala, sorusu olan? (J) Senin sorun var mı? (S) Benim yok. (L) Pekala, benim var. A___ bana gönderdiği email’de boğulan iki atla ilgili rüyasını anlattı. Bu rüyanın herhangi belirli bir anlamı var mı?
C: Sayılır. Bir uyarı gibi, ama sandığı kadar ciddi değil.

S: (L) Kime yönelik bir uyarı?
C: Temel olarak kendisine.

S: (L) Ne hakkında bir uyarı?
C: Atlar duygu temsilleri. Duygusal doğasını boğmamaya dikkat etmesi gerekiyor.

S: (L) Hepsi bu mu?
C: Duygularını ifade etmesi gerekiyor.

S: (L) Bu duygular neyle ilgili? Belirli bir ipucu var mı?
C: Cinsel doğasıyla ilgili.

S: (L) Pekala, sonraki soru? Ne soracaktım ben? Aa, evet, Scotty ve ben bunun hakkında konuşuyorduk. Belirli bir yapısı olan kristallere enerji yükleme hakkında önceden biraz bilgi edinmiştik. Bu tür bir cismi belirli bir enerjiyle şarj etmenin bir yolu var mı? Bir kişinin FRV'sini, yani frekans rezonans titreşimini koruyacak veya geliştirecek şekilde, bu tür bir enerjiyle şarj edebilebilecek bir cisim mevcut mu? Takıp kullanabileceğimiz?
C: Sayılır. Kristaller iyi bir seçim. Ama her insan için dowsing (enerjisel keşif) yoluyla bireysel olarak seçilmesi gerekir. Sonra güneş ışığı, yıldız ışığı ve niyetin bir kombinasyonu. Ay ışığı yok!

S: (L) Farklı bireyler için dowsing yoluyla kristal nasıl seçilir?
C: Geniş bir seçenekler yelpazesi oluşturun. Laura, eğer sen seçersen, sana yardım edilecek!!

S: (L) Pekala, bu işlem neye yarıyor?
C: Birey zayıf bir durumda olduğunda savunmayı güçlendiriyor ve birey zayıf olmadığında ise biraz daha güç katıyor.

S: (L) Neye karşı savunma?
C: "Özü" olumsuz bir şekilde etkileyebilecek herhangi birşeye karşı.

S: (L) Gurdjieff'in anlattığı anlamda özden bahsediyorsunuz sanırım.
C: Evet.

S: (L) Peki sonra? Bu cisimleri takmak mı gerekiyor?
C: Evet, veya cebinizde taşıyabilirsiniz.

S: (L) Niyetle enerji yüklemesinden bahsettiniz. Bunun birey tarafından mı yapılması gerekiyor, yoksa benim tarafımdan mı? İlgili birey kristalini kendi başına şarj edebilir mi?
C: Kristali sen seç, şarj işlemini de birey talimatlara göre kendisi yapsın.

S: (L) Ne talimatları?
C: Her bir cisim kendine göre talimatlar gerektirir.

S: (L) Çok uğraştırıcıymış. (iç çekiş) Önce seçmem gerekiyor, sonra o kişinin şahsi kristalini şarj etmeye yönelik kullanım talimatlarını öğrenmem ve bunun için bir celse yapmam gerekiyor! Aman Tanrım! (J) Bunu ancak kendimiz için yapabiliriz. (A) Ama niyet bir ekstra. Niyetsiz olarak bile belirli bir etkisi olur. (L) Doğru. (L J'ye) Pekala, ne soruların var? (J) Küresel ısınma? (Galahad) Bugün küresel ısınma olarak gördüğümüz şeyin kaçta kaçı kozmik değil de insani faktörlerden kaynaklanıyor?
C: %4.

S: (J) Buyrun bakalım. O zaman gidip bir hummer satın alalım. (gülüşme) (Galahad) Bize küresel ısınma hikayeleri anlatanlar tüm bunların sahte olduğunu biliyor mu?
C: Bazıları.

S: (J) Bu yıl 25 Ocak'ta öğleden sonra kepenkleri sallayan patlama neydi? Ofiste otururken bir patlama meydana gelmişti. (S) Aa evet, o çılgın patlama! Çok açık bir gündü ve bir patlama oldu...
C: Tepenizde bir patlama, meteor.

S: (S) Ne kadar güzel! Neredeyse yeryüzünden silecekti bizi! (Atreides) Çok güzel! (Andromeda) Harika! (gülüşme) (J) Her zaman oluyor... (daha da fazla gülüşme).
C: Çok küçüktü.

S: (L) Bu da meteorların ne kadar güçlü olabildiklerini gösteriyor. (J) Küçük bir çakıltaşı patladı! (L) e=mc kare ha? (Galahad) Bugünlerde basında bu konuyla ilgili haberler artıyor. Meteor patlamaları veya düşmelerinin kaçta kaçının haberi yapılıyor?
C: %11.

S: (S) Meteorlar yağmur gibi yağıyor o halde, desenize. (Atreides) Bu meteorlardan biri Bush'a çarpacak mı? (gülüşme)
C: Bunu sorman ilginç oldu... (kahkahalar)

S: (Andromeda) Herkese çarpacak. (J) Yo, üzerinde adı olan küçük bir tane. (J) Nisan'da meydana gelecek olan şeyle ilgili öngörünüz devam ediyor mu?
C: Oo, evet.

S: (J) Nisan'da olması planlanan çeşitli şeylerin bir kombinasyonundan mı bahsediyorsunuz, yoksa sadece bir başlangıç olayı mı?
C: Bu soruya cevap verilmesi fazla şey açıklamak anlamına gelir. Bekleyin ve görün.

S: (L) Ama Nisan geldi neredeyse! (Galahad) Bekleyelim ve görelim. (L) Bize bu tür şeyleri söylemiyorlar, biliyorsun. (J) Evet, ama ya olacak olan şey kapıya dayandığında?! (L) Yine de söylemezler. Özgür iradeyi ihlal eder. (J) Öyle mi? (L) Evet, çünkü o zaman da başka şeyleri söylemelerini isterdik. (J) Şaşırmak özgür irademizi ihlal mi eder? (gülüşme) (L) Sürekli daha fazlasını bilmek isteyeceksin ve sonra da her ne olursa olsun ona karşı uyanık ve dikkatli bir durumda olmayacaksın. Bu da seni zayıflaştırır. Ben bunu atlattım. Olacak olan herşeyi bilmek isteyen biriydim. Ama HERŞEYİ. Tüm bilgiyi istiyordum. Bunu atlattım. İnsan bunu giderek atlatıyor. O zaman herşey daha eğlenceli oluyor. (J) Evet, gerçekten. (J) Kasım'da. Geçen yıl 20 Kasım'da gece yataktaydım. Gecenin ortasında penceremin dışında bir elektrik cızıltısı ve bir ışık gördüm. Yarı uyanık yarı uykuluydum. Uyanınca olay bitmişti. Bunun ne olduğunu merak ediyorum.
C: EM anomalisi. Yatağın EM alanı üreten bir yeraltı akıntısının üzerinde. O olayın meydana gelmesine neden olan bir kabuk hareketi oldu.

S: (L) Yani bir toprak kayması. (S) Joe bir gün gölde uyanacak mı? (gülüşme) (J) Meteorlar var, kabuk hareketleri var, daha ne kaldı? Bu yerin altında bir yanardağ var mı? (L) Tanrım, tüm ihtiyacımız olan bu. (Andromeda) Buradan taşınalım mı?
C: Zamanı gelince taşınacaksınız.

S: (S) Harika!! Taşınacağız! (J) Bunu daha önce duymuştuk sanırım. (L) Evet. (Ark) Bana yazan bir Macar vardı. R____. Onun hakkında birşeyler sormak istiyorum. Rakamlara bir takıntısı mı var yoksa gerçek bir yetenek mi, bunu K'lere sormamı istedi. Heim teorisine dayalı olarak birşeyler geliştirmek istiyor.
C: Takıntıyı bırakması gerekiyor, yoksa sonu John Nash gibi olacak.

S: (J) Geçen yıl Kasım başında evin etrafında döndüğünü gördüm uçakta kim vardı? (L) Herşey Kasım'da olmuş, ha?
C: Fotoğrafçı.

S: (J) Evi mi fotoğraflıyordu?
C: Evet, bariz bir durumdu.

S: (J) Evet, evi fotoğrafladığı barizdi. Yani şato resimlerini seven, iyi niyetli sıradan bir fotoğrafçıydı.
C: Mutlaka iyi niyetli olduğu söylenemez.

S: (J) Peki bu fotoğrafçı kimin için çalışıyordu? Eğer birisi için çalışıyorduysa.
C: Kuzey Avrupa Konsorsiyumu.

S: (L) Ne tür bir konsorsiyum bu ve neyin peşindeler?
C: "Market man"le ilgili olduğunu söyleyelim.

S: (L) Yani Godlike Productions sitesindeki ifşa edici makalemizden sonra meydana gelen garip olayları kastediyorsunuz. Bağlantılarını ortaya çıkardığımız, çocuk trafiği veya pornografi gibi şeylerle ilgili olarak ifşa ettiğimiz bireyler. Hasta insanlar. Sanırım istihbarat topluyorlar.
C: Evet.

S: (L) Biz onları rahatsız etmediğimiz sürece bizi rahatsız etmezler mi?
C: Evet.

S: (J) O gün çatıda olduğum için şanslılar. Yoksa sadece evin resimlerini çekeceklerdi. Başka kimse dışarıda değildi. Benim bir resmimi çekmiş olabilirler. (L) Onlara parmak işareti mi yaptın? (J) Hm hm. İçgüdüsel birşeydi, bilirsiniz... (herkes gülüyor). Çünkü ben Kuzey İrlanda'da büyüdüm ve sürekli ortalıkta dolaşan İngiliz ordusu helikopterlerine alışığım. (Ark) Pencerelerimizden girebilecek uçan mekanik böcekleri falan var mı?
C: Hayır.

S: (J) İsrailliler Mescid-i Aksa’nın altında ne kazıyor?
C: Sahte antik eserler yerleştiriyorlar.

S: (J) Süleyman’ın tapınağı… Ne bulduğumuzu gördünüz mü? Tamamen doğru!
C: “İsa” ile ilgili çalışma yapıyorlar.

S: (L) Sahte antik eserler. (Galahad) Evet. (L) Evet, anladım. (J) Nedir? (Galahad) Bilirsin. Mezar ve… (L) İsa’nın mezarı. (Andromeda) İsa ve ailesinin gömüldüğü yer. (L) Bu şey olurken sen İrlanda’daydın. Konuyla ilgili makalemizi okudun mu? (J) Evet. Yakınlarda mı yayınlanmıştı? (L) Evet. Sen İrlanda’dayken ben konuyla ilgili kapsamlı bir makale yayınladım. Çünkü o film çıktı ve pek çok dezenformasyon yayıldı. Tüm dünyayı İsa’nın mezarını bulduklarına ikna etmeye çalıştılar. İsa ve ailesinin sıradan insanlar olduğunu ima ettiler. (A) Belki bugün bu konuyla ilgili dinlediğin o ses dosyasını sorabiliriz. (L) Aa, evet. 1977’ye ait bir şey miydi o? Adı neydi? Grillon mu? Vrillon mu? Galaktik Aştar Komutası gibi birşeydi. Gülmeyin millet! (herkes gülüyor). (J) Çok geç! (L) Gülmeyin, bu ciddi. Durun şimdi düşüneyim. 1977’de İngiltere’de bir TV yayını garip seslerle kesilmiş. Bu yaklaşık 5 dakika sürmüş. Ses Galaktik Aştar Komutası’ndn Grillon veya Vrillon olduğunu söylemiş ve görünüşe göre kimse mesajı deşifre edememiş. (A) Çok zor değil. (L) Ama o zamanlar amatörlerin bu işi yapacak ekipmanlara sahip olması pek muhtemel değil, çünkü tüm güney-batı İngiltere’ye yapılan bir yayınmış. Bunu yapanların epeyce gücü var demektir. Eğer bunu yapanlar dünyadışı varlıklar olsaydı, belirli bir yerle sınırlı kalmak istemez, tüm dünyaya yönelik bir faaliyette bulunmak isterlerdi. Eğer bu İngiltere’de olduysa, bunu yapanlar iyi adamlardı ve bunların ekin çemberleri ve benzer konularla alakaları vardı muhtemel. Yani düşünülebilecek her türlü durum olabilir. Dolayısıyla bunu yapanın kim olduğunu öğrenmek istiyoruz. (Ark) Ve neden? Pekala, öncelikle kim?
C: Askeri psikolojik operasyon.

S: (A) Bunu neden yaptılar?
C: Pek çok gerçek inançlıyı etkilediler.

S: (L) Daha sonra Aştar ortaya çıkıyor ve biliyoruz ki tüm Ashtar meselesi “hiçbir şey yapma, sadece yükseltileceğinden emin ol” gibi bir şey söylüyor. Bilirsiniz, “direnmeyin!” gibi. “Devletiniz sözümüzü dinlemiyor, kötü silahlarından arındırılması gerekiyor. Nükleer teknolojinin faydası yok” vesaire vesaire. Aynı eski hikaye. (Atreides) Rosie O’Donnell gerçeğe gerçekten ilgili olduğu için mi sükse yapıyor yoksa bu da bir diğer oyun mu?
C: Çok baskı altında ve rol yapıyor. Elbette işten atıldığında gerçeğe kendi hatrı için de ilgi duyabilir.

S: (L) Atılacak mı?
C: Çok muhtemel. Yoksa baskı altında ruhunu satacak ve yalanlar söyleyecek. Gelecek açık.

S: (J) Christopher Bollyn kimin için çalışıyor?
C: CIA.

S: (L) Roseau Voltaire’deki insanlar onun CIA için çalıştığını biliyor mu?
C: Bazıları.

S: (L) Roseau Voltaire CIA için mi çalışıyor?
C: Bazıları.

S: (Ark) Lobaczewski’nin o bilgileri nereden edindiği ile ilgili biraz bilgi edinebilir miyiz?
C: Rus ve Macar kaynakları. Red Symphony’de isimsiz olarak birşeyler yayınlamak isteyen adamla ilgili hikayeyi hatırlayın.Onun gibi başkaları da vardı.

S: (L) Hikayeyi pek hatırlamıyorum. (Ark) Ama bu bilgilerin bir kısmı basılı halde mevcut mu ve kaynaklara ulaşabilir miyiz, yoksa tümü ortadan kaldırıldı mı?
C: Kalanlar sadece izler. Keşfedildiğinde çoğu yok edildi.

S: (L) Pekala, başka bir şey? Ben yoruluyorum. (Joe) Hugo Chavez dürüst biri mi?
C: Aşağı yukarı.

S: (J) Dünyadışı varlıklar ne zaman gelecek? Çok uzun zamandır bekliyoruz. Şaka şaka… Zaten buradalar. Bu odada bile mevcutlar.
C: Yorum yok!

S: (Andromeda) Ah şu K’ler yok mu!! (L) Şimdi celseyi bitirebilir miyiz? Yani, mutlaka sormak istediği bir sorusu olan var mı? (Galahad) PoB için herhangi bir tavsiye?
C: Eğer şimdi uygun duruşu alırsa, bunun M___’nin daha sonra faydalı bir seçim yapmasına yardımcı olması yönünde küçük bir şans var. Eğer uygun duruşu almazsa, M___ için hiçbir şans yok.

S: (L) Yani mesele PoB’den ziyade M___ ile ilgili. Çünkü eğer PoB M___’nin onu manipüle etmesine izin verirse, M___ manipülasyonu bir yaşam biçimi olarak kabul edecek. Sonsuza kadar.
C: Evet. PoB bunu seçti bile ama herşeyin başarısız olacağı bir an gelecek. Eğer bir rol modeli edinirse bu bir fark yaratabilir.

S: (L) Diğer bir deyişle, eğer PoB başarısız olursa, M___ biter. PoB’nin o tür bir gücü var mı? Yani, birilerini sevdikleri veya sevdiklerini söyledikleri için pek çok şey yapan pek çok insan var ama sonunda sevdiklerini söyledikleri kadar sevmiyorlar. (J) PoB zor bir sevgi pratiği yapabilir mi? (L) Pekala… (Ailén) Çevirmenler okuluna gitmeyle ilgili projeme dair bana herhangi bir tavsiyeleri olup olmadığını sorabilir miyim? (L) Ne tür bir tavsiye? Spesifik ol. (Ailén) Nasıl soracağımı bilmiyorum.
C: Gidip gitmemeyle ilgili tavsiye istemeden önce kabul edilip edilmediğini bekleyip görmen gerekiyor.

S: (Ailén) Sabır. (L) Evet. Bu siz çocuklar için zor, değil mi? (Gülüşmeler) Yani, bilirsiniz, biz yaşlılar bu konularda çok iyiyizdir. Bu deneyimi çok yaşadık. Bu arada “Defying Hitler” kitabım nerede benim? (herkes gülüyor) (J) Bekle ve gör.
C: Evde!

S: (Andromeda) Bu çok yardımcı oldu!! (daha fazla gülüşme) (J) Gördün mü? Senin başına da geldi. Eğer ben Nisan’da ne olacağını öğrenemiyorsam, sen de kitabının nerede olduğunu öğrenemezsin!!
C: Garaja bak.

S: (L) Sormadığımız ama bilmemiz ghereken herhangi bir şey var mı? Sorulmuş kabul edin (gülüşme) (J) Daha spesifik ol.
C: İyi deneme! Herşey iyi ve yolunda. Devam edin! Hoşçakalın.

Scyth


1072 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/11/2011 :  10:11:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"S: (L) Pekala, sonraki soru? Ne soracaktım ben? Aa, evet, Scotty ve ben bunun hakkında konuşuyorduk. Belirli bir yapısı olan kristallere enerji yükleme hakkında önceden biraz bilgi edinmiştik. Bu tür bir cismi belirli bir enerjiyle şarj etmenin bir yolu var mı? Bir kişinin FRV'sini, yani frekans rezonans titreşimini koruyacak veya geliştirecek şekilde, bu tür bir enerjiyle şarj edebilebilecek bir cisim mevcut mu? Takıp kullanabileceğimiz?
C: Sayılır. Kristaller iyi bir seçim. Ama her insan için dowsing (enerjisel keşif) yoluyla bireysel olarak seçilmesi gerekir. Sonra güneş ışığı, yıldız ışığı ve niyetin bir kombinasyonu. Ay ışığı yok!

S: (L) Farklı bireyler için dowsing yoluyla kristal nasıl seçilir?
C: Geniş bir seçenekler yelpazesi oluşturun. Laura, eğer sen seçersen, sana yardım edilecek!!

S: (L) Pekala, bu işlem neye yarıyor?
C: Birey zayıf bir durumda olduğunda savunmayı güçlendiriyor ve birey zayıf olmadığında ise biraz daha güç katıyor.

S: (L) Neye karşı savunma?
C: "Özü" olumsuz bir şekilde etkileyebilecek herhangi birşeye karşı.

S: (L) Gurdjieff'in anlattığı anlamda özden bahsediyorsunuz sanırım.
C: Evet.

S: (L) Peki sonra? Bu cisimleri takmak mı gerekiyor?
C: Evet, veya cebinizde taşıyabilirsiniz."Enerjisel keşif derken gördüğünüzünde sizi çeken taşlardan bahsediyor olabilirler. Örneğin belirli renklere yatkınlığınız vardır. Yada şekle, şekil derken ifade edilebilen tabirlerde olması gerekmez. Şekilsiz eğri büğrü olabilir ama onu görünce ilginizi çeker; bu anlama geliyor olabilir. Ra Bilgileri'nde Medyum'un elinde "defolu kristal" diye nitelenen pırlanta bir yüzükden bahsedilmişti. Ra kristallerin gücümüzü çekiceğini söylemişti. Bu bilgiyi Kasyopyalı'ların tavisye ettiği güneş ve yıldız ışığı ile şarj etmek ile birleştirirsek eğer; kristaller güneş ve yıldız ışığı ile şarj edilip niyetle programlanmadıklarında sizden enerji çekmez aksine enerji verirler. Bunun için onları mutlaka güneş veya yıldız ışığı ile şarj etmek gerekir diye düşünüyorum.Bu deneyimlediğim bir durum olduğundan, tecrübeyle sabittir. Bunun yanında reiki enerjisi ile doğum tarihi ve isim söylenerek başkaları tarafından programlanan kristaller hakkında şüpheci yaklaşıyorum. Sizin kendi niyetlerinizin kristali programlamak için daha doğru bir yol olduğu kanaatindeyim. Seçim size kalmış.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.

Edited by - Scyth on 09/11/2011 10:14:27
Go to Top of Page

maskesiz


381 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/11/2011 :  11:16:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Scyth celse eskide olsa sana bayram hediyesi gibi olmuş.Ellerine sağlık Sevgili Bozadi.


S: (L) Ama Nisan geldi neredeyse! (Galahad) Bekleyelim ve görelim. (L) Bize bu tür şeyleri söylemiyorlar, biliyorsun. (J) Evet, ama ya olacak olan şey kapıya dayandığında?! (L) Yine de söylemezler. Özgür iradeyi ihlal eder. (J) Öyle mi? (L) Evet, çünkü o zaman da başka şeyleri söylemelerini isterdik. (J) Şaşırmak özgür irademizi ihlal mi eder? (gülüşme) (L) Sürekli daha fazlasını bilmek isteyeceksin ve sonra da her ne olursa olsun ona karşı uyanık ve dikkatli bir durumda olmayacaksın. Bu da seni zayıflaştırır. Ben bunu atlattım. Olacak olan herşeyi bilmek isteyen biriydim. Ama HERŞEYİ. Tüm bilgiyi istiyordum. Bunu atlattım. İnsan bunu giderek atlatıyor. O zaman herşey daha eğlenceli oluyor. (J) Evet, gerçekten. (J) Kasım'da. Geçen yıl 20 Kasım'da gece yataktaydım. Gecenin ortasında penceremin dışında bir elektrik cızıltısı ve bir ışık gördüm. Yarı uyanık yarı uykuluydum. Uyanınca olay bitmişti. Bunun ne olduğunu merak ediyorum.
C: EM anomalisi. Yatağın EM alanı üreten bir yeraltı akıntısının üzerinde. O olayın meydana gelmesine neden olan bir kabuk hareketi oldu.

O zamana ait olsada sorulan sorular yada yanıtları bizi şu an ilgilendirmiyor gibi gözükse de bende merak ederdim olacakları sanki olanlarla başa çıkabiliyormuşum gibi birde olacakları bilmek istiyordum.Ama bu zamanla azaldı daha az merak ediyorum olduğu gibi yaşamak istiyorum.Bu merak etmediğim anlamına gelmiyor tabi benimde milyonlarca sorum var yarınla ilgili ama cidden süprizi bozuluyor yada herşeyi bilirsek ne anlamı kalır ki yaşamanın:)))))


Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bigsenfoni


1057 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/03/2017 :  05:32:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Ceviri icin teşekkürler 4bh ...
KENDİ DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO

Kalbiniz temiz,gözünüz Osho'nunki gibi acik olsun.
Go to Top of Page

arinmak


212 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/03/2017 :  08:07:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen 4BH

1 Nisan 2007

S: (L) Ama Nisan geldi neredeyse! (Galahad) Bekleyelim ve görelim. (L) Bize bu tür şeyleri söylemiyorlar, biliyorsun. (J) Evet, ama ya olacak olan şey kapıya dayandığında?! (L) Yine de söylemezler. Özgür iradeyi ihlal eder. (J) Öyle mi? (L) Evet, çünkü o zaman da başka şeyleri söylemelerini isterdik. (J) Şaşırmak özgür irademizi ihlal mi eder? (gülüşme) (L) Sürekli daha fazlasını bilmek isteyeceksin ve sonra da her ne olursa olsun ona karşı uyanık ve dikkatli bir durumda olmayacaksın. Bu da seni zayıflaştırır. Ben bunu atlattım. Olacak olan herşeyi bilmek isteyen biriydim. Ama HERŞEYİ. Tüm bilgiyi istiyordum. Bunu atlattım. İnsan bunu giderek atlatıyor. O zaman herşey daha eğlenceli oluyor. (J) Evet, gerçekten.
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen 4BH

1 Nisan 2007

S: (L) Yani mesele PoB’den ziyade M___ ile ilgili. Çünkü eğer PoB M___’nin onu manipüle etmesine izin verirse, M___ manipülasyonu bir yaşam biçimi olarak kabul edecek. Sonsuza kadar.
C: Evet. PoB bunu seçti bile ama herşeyin başarısız olacağı bir an gelecek. Eğer bir rol modeli edinirse bu bir fark yaratabilir.
S: (L) Diğer bir deyişle, eğer PoB başarısız olursa, M___ biter. PoB’nin o tür bir gücü var mı? Yani, birilerini sevdikleri veya sevdiklerini söyledikleri için pek çok şey yapan pek çok insan var ama sonunda sevdiklerini söyledikleri kadar sevmiyorlar.Biri beni her iki durum içinde uyarmıştı ... Özellikle 2. alıntı için , düzeneği kurmuşlar ve ben herdefasında aynı oyuna geliyordum.

Teşekkürler :)
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 1,2 saniyede oluşturuldu.