Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Dalga/Wave Kitabı Çevirileri
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/01/2012 :  20:48:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Arkadaşlar, Laura Knight Jadczyk'ın Dalga (Wave) adlı kitap serisinin ilk kitabının 8. bölümünün de çevirisini bitirdik ve http://tr.cassiopaea.org adresinde yayına kondu. Ayrıca Laura'nın ekibinden bir görevli, ilk cildin çevirilerini bitirdiğimizde kitap olarak basılma olasılığından da bahsetti.

tr.cassiopaea.org sitesinde Dalga başlığının altındaki ok işaretine tıkladığınızda, şu ana kadar çevrilen bölümlerin linkleri sunuluyor.

Yeni tamamlanan sekizinci bölümün doğrudan linki:

http://tr.cassiopaea.org/2011/12/30/8-bolum-baktigin-her-yerde-tanrinin-yuzu-var/

Maalesef son süreçte yeni celse çevirisi sunulmadı. Çevrilmemiş eski celselerden birşeyler bulup eklemek istiyorum Türkçe olarak.

Çeviri ekibine katılmak isteyebilecek ilgili arkadaşlar üyelik başvurusu email adresinden bizimle görüşebilir.

sirera

387 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 05/01/2012 :  21:05:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
teşekkürler bozadi
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/01/2012 :  09:49:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ellerinize sağlık Sevgili Bozadi ve emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/01/2012 :  20:54:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sağolun canlar
Go to Top of Page

Tsunami

212 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 09/01/2012 :  22:11:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Emegine saglik bozadi, siteden takip ediyorum Dalga'yi.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 10/01/2012 :  09:51:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sen de sağol Tsunami. Bu bölümü Kemal/Gregorsamsa ile işbirliğiyle çevirdim.
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 11/01/2012 :  18:22:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bende teşekkür ediyorum, emeğinize ve paylaşımlarınıza...dalga çevirileri oldukça aydınlatıcı oluyor benim için.
Go to Top of Page

yucelulu

113 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/01/2012 :  12:27:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
8. bölüm çevirisi için teşekkürler.
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/01/2012 :  16:00:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Volkan Biçer'in hazırlamış olduğu video ve tanıtım için yazmış olduğu paragraf:

"Kasyopya (Cassiopaea) ismi Laura'nın iki yıl süren deneysel çalışmasının ardından 1994 yılında temas kurmayı başardığı, bilinçli bir şekilde "kanallanmış bir kaynak" tarafından verilmiştir. Kaynak kendisini "biz gelecekteki sizleriz" şeklinde tanımlamıştır. Modern fizik bizlere bu türden bir iletişimin pratik yöntemlerini verememektedir."

Videoda izleyeceğiniz üzere, dalga serisinden de bahsediliyor.

http://youtu.be/r963F4UAC0M
Go to Top of Page

bigsenfoni

1112 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/02/2012 :  23:36:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Emegine saglik yoldas.

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1112 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/03/2013 :  04:40:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
23 mart 2013'te yeni bir celse yapilmis, ilgili arkadaslara bildirilir...:)

http://cassiopaea.org/forum/index.php/topic,30858.0.html

Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/03/2013 :  10:12:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Haber verdiğin için teşekkür ederim bigsenfoni. Hemen bakıyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/03/2013 :  13:44:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Celseyi ilgili bölümde yayınladım. Bu arada Wave kitabı çevirilerimizde maalesef uzun zamandır bir duraksama var. Çeviri ekibi üyeleri arasındaki bir bağlantı kopukluğu ve organizasyonsuzluktan kaynaklandı. Bu çalışma şimdilik askıda ne yazık ki.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1112 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 25/03/2013 :  16:56:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Celseyi dörtgözle bekliyordum,ceviri icin tesekkürler.

Dalga kitabi Almanca yayinlandigi icin o konuda pek problemim yok ama yinede Türkce olsaydi daha iyi anlardim.Ra bilgilerini en az 4 kere, Pleiadesleri en az 2 kere Okudum.Ve Kasyopya celselerini 5. tekrarini okudugum icin pek fazla sey kacirmiyorum, bu yolda yeni olan ve arayis icindeki kisilere cok yardimi olurdu.Ben ceviri ekibinin ellerinden geleni yaptiklarindan eminim.Onlarin hangi tür sinsi saldirilar altinda bu isi yapmaya calistiklarini Tanri bilir.

Sevgiler saygilar ve Yaradanin isigi sizinle olsun.

Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.