Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 Spiritüalizm Konuları
 2012 Hakkında
 2012 - Birşeyler Oluyor!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar  Mesaj Sonraki Konu  

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/07/2012 :  16:50:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

2012 yılının ilk üç ayı içinde meydana gelen anormal olaylarla ilgili bir derleme.

Gösterilen olaylar:

1- Güneş'te dünya büyüklüğünde tornadolar (NASA)

2- Dünyanın çeşitli yerlerinde gökten gelen garip sesler

3- İlk kez Florida'da gözlemlenen garip bulut etkileri

4- Avrupa: Mini Buz Çağı

5- Beyrut nehri kırmızı akıyor (Bir fabrikanın boya atığından kaynaklandığı düşünülmekle birlikte, aradan geçen aylar boyunca hala kesin kaynağı bulunamadı. Dünyadaki pek çok insan tarafından "simgesel" olarak yorumlandı.

6- Dünyanın pek çok yerinde, şimdiye kadar görülmemiş oranlarda pek çok türden toplu hayvan ölümüne rastlanıyor.

7- Hızla tırmanan meteor / ateştopu olayları

8- Hayvanların davranışlarındaki gariplikler (Kentuky; Binlerce kuş tarafından istila. Kaliforniya; binlerce yunus topluca ve hızla "kaçışıyor". Brezilya; Yunuslar kendilerini sahile "vuruyorlar".)

9- Phoenix: Açıklanamayan ışık patlaması

10- Amerika’nın pek çok yerinde inanılmaz yıkıcılıkta tornadolar/fırtınalar

11- Güneş patlamaları, güneşe çarpan kometler, şiddetli depremler, Avustralya ve Malezya’da gözlemlenen Güneş halesi, UFOLAR

12- Yanardağ faaliyetlerinde tırmanış

13- ABD’nin çeşitli eyaletlerinde sebebi tespit edilemeyen şiddetlipatlama sesleri ve sarsılmalar

14- Şiddetli depremler

15- Yine ABD’de tırmanan gizemli patlama sesleri ve sarsıntılar. Çok sayıda insan korku içinde ve başka yerlere taşınıyor.

16- Kutsal kitaplardaki kıyamet alametlerine vurgu (Kıyametin bir yok oluş değil, büyük bir dönüşüm olabileceğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor tabi)

believer planet

197 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/07/2012 :  19:06:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sevgili bozadi ,paylaşımlarını pür dikkat izlemekteyim...bu müthiş paylaşım içinde teşekkürler , emeğine sağlık.

bu yıl ciddi anlamda her alanda değişimin olduğu garip ilginç bir yıl.bunu tüm maneviyatımda ve çevremde de hissedebiliyorum.çok ciddiyim...

bakalım önümüzdeki günler neler getirecek

herşey mümkün
Go to Top of Page

bozadi

7033 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/07/2012 :  17:28:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok teşekkür ederim bu cesaret verici yorumun için sevgili believer planet. Evet! Bekleyelim görelim! :=)
Go to Top of Page

Karayel

1 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/08/2012 :  10:22:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ben dönüşüm namına dünyevi felaketlerden çok, içsel aydınlanma yaşadım, daha doğrusu din kalıplarından bu sene içinde tamamıyle kurtuldum, tek amacım mükemmel sonsuz yaradana ulaşma, gerçeği bulmaya çalışıyorum, celselerde anlatılanların gerçek olduğuna inanmak için kanıt istiyorum.Sanırım bunu ancak yükseldiğimizde öğrenebileceğiz. (sistem bu şekilde ise tabi), tek bildiğim gerçek var oda; içimde büyük bir rab sevgisi, özlem var ve benim sevdiğim özlediğim rab, dinlerde anlatıldığı gibi değil. Rabbe onu ne kadar çok sevdiğimi söylediğimde, titrediğimi hissediyorum, büyük bir hasretle ona kavuşmayı diliyorum.
Go to Top of Page

believer planet

197 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/08/2012 :  01:00:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen Karayel

Ben dönüşüm namına dünyevi felaketlerden çok, içsel aydınlanma yaşadım, daha doğrusu din kalıplarından bu sene içinde tamamıyle kurtuldum, tek amacım mükemmel sonsuz yaradana ulaşma, gerçeği bulmaya çalışıyorum, celselerde anlatılanların gerçek olduğuna inanmak için kanıt istiyorum.Sanırım bunu ancak yükseldiğimizde öğrenebileceğiz. (sistem bu şekilde ise tabi), tek bildiğim gerçek var oda; içimde büyük bir rab sevgisi, özlem var ve benim sevdiğim özlediğim rab, dinlerde anlatıldığı gibi değil. Rabbe onu ne kadar çok sevdiğimi söylediğimde, titrediğimi hissediyorum, büyük bir hasretle ona kavuşmayı diliyorum.

çok güzel açıklamışsın sevgili karayel..bu değişimler aynen benim de yolumdur ...fakat ne yazık ki bazen kendimi toplumdan saklamak zorunda kalıyorum...toplum bu bilgilere hazır olmadığı gibi çevrem de (ailem ,arkadaş ,iş vs..) benim bu yeni görüşlerime asla hazır değil..:) biraz sıkıcı da olsa dayanabiliyorum...ve işin ilginç yanı tek huzur bulduğum bu site de yazılanlar ve bu sitenin müdavimi olan aynı frekansta titreştiğim varlıklar...

özellikle son yıllarda ciddi anlamda yanlızlık ve özlem çekiyorum..sebepsiz...nedenini hiç bilmiyorum..
belki karmayla belki geçmiş yaşamla ilgili ..ya da senin dediğin yaratıcıya ulaşma isteği.... kimbilir..
belkide ani dünya değişimlerinin , enerjilerin zihnimde yaptığı olumsuz durumlarda olabilir ...
ama bilgilenmek ve aydınlanmak çok keyifli... öğrenmek herşeye değer...
zamana bırakıyorum...

herşey mümkün
Go to Top of Page
   Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: [email protected] Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,16 saniyede oluşturuldu.