Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Merhaba, ben geldim!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 11

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:00:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu başlık aramıza katılan melekleri karşılama başlığı olsun;)

Sevgili Tiversonus Melek
Sevgili Alemtac Melek
Sevgili Pınar Melek
Sevgili Tsunami Melek
Sevgili 4BH Melek
Sevgili Mordevrim Melek

ve sevgili Ben Melek:P he he he..

Aramıza hoşgeldiniz:)

Sevgiyle ve ışıkla..

Mordevrim

91 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:16:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aranızda olmak çok güzel :) Hoş bulduk sevgili İvrin Melek.
Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:20:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet dostum, gerçekten harika:) çığlık atmak istiyorum tüm sevgililerim burada he he..
Go to Top of Page

Tsunami

212 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:35:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Simdi burasi bizim mi? Harikaaa:))
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:40:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:)) Tamam da acemi desinatörler aramızda tartıştık:(( Sevgili Tsunaminin yazsını kim sildi diyerek. Sonuç kendi silinmiş:))
Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:43:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
ooooooo, harika bence dee!:)))Metamorfoz tüm hızıyla devam ediyor ben de.:)))
Herkes hoşgelmiş, sefa getirmiş.:))

Yarattıklarını beğenmiyorsan, dur ve yeniden başla!:)
Go to Top of Page

Tsunami

212 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:44:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Cok üzgünüm:)

Ilk mesaji yazdiktan sonra karsima ayni basliktan iki tane cikinca alelacele sildim, malum acemilik...forum taze, biz taze:))

Kusura bakma Tiversonus e mi:)
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:54:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:))Kurby özür dilerim:))
Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  01:56:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Daha ilk günden böyle ise eğer, seninle işimiz zor!:))

Kurby, Pınar'a dönüştü, lütfen!:)))

Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  02:08:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Of yaaa güzelliğe bakın, sevgililerim benim:) Hoşgeldiniz hoşgeldiniz
Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  13:36:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evvet canlarım, pamuk eller bilgi küpüne

Haydi görelim sandığınızdaki cevherleri
Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  13:39:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Dün gece Tiversonus dostuma fena Nisan Bir şakası yaptım, uyanınca beni dövecek
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  13:46:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Neler konusulmus boyle tatli tatli ...kacirmisim
Tavuk gibi yatarsam boyle olur!
Neyse, ben de hos geldim...sizleri de hos gordum, iyi ki geldim...hepinizi cok seviyorum

bir mesaji dogru duzgun yazamadim

Edited by - Alemtac on 01/04/2009 13:49:41
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  15:21:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili ivrin ve Dostlar,

Benim bu forumda sadece 1 oyum var, hepsi bu kadar...

Beklentisizlik içerisinde yapmak için çok çaba sarfediyorum, buna ulaşmaya çalışıyorum :) Durum bu şekilde olunca "başarı, başarısızlık, umduğunu bulamama, bulma" gibi bir çok kelime anlamını yitiriyor.

Günlerce düşündüm: Tek kişilik bir form açmayı ve arkadaşlar budur'da devam etsinler. İnternet ortamında bir mail geldi, bir programcı arkadaştan. Örnek siteyi kurmuş ve mesajlaşalım diyordu. Programcı arkadaşın soyadı "Bodur", örnek olarak yüklediği sitenin altında reklam şeriti olan bölümünde de "Bu site savaş karşıtı organizasyonu destekliyor" benzeri bir bölüm vardı. Ben bunları işaretler olarak algıladım veya tesadüfler di bunlar.

Sitenin sadece bir üyesiyim ve sevgili arkadaşlar oylama ile beni banlayabilirler. Evet benim de Sizler gibi sadece 1 oyum var bu sitede, hepsi bu kadar...

Selamlar, Sevgiler...
Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/04/2009 :  18:36:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sevgili arkadaşlar, sizden bir ricam olacak.:)Olumsuz kelimeleri ve düşünceleri terkedelim artık.Bu yaşadığımız, aslında kendimize çektiğimiz bir olaydır.Bu dersi görelim ve aynı hataya tekrar düşmeyelim.Lütfen, herkesten rica ediyorum.Evrenin yasalarını en iyi şekliyle kullanmayı öğrenmemiz gerekiyor, bu olay buna en iyi örnek oldu.:)

Hayata, bilgiye, huzura, bolluğa ve sevgiye yoğunlaşalım.:)

Ve hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar!Sizi sevgiyle kucaklıyorum.Eeee, tabi ben de hoşgeldim.

Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  00:57:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Gülay Meleğimiz aramıza katılmış ona hoşgeldin diyelim arkladaşlar
Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  18:08:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sevgili Cpevren Melek, hoşgeldiniz.:)

Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  18:15:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Cpevren Melek aramiza hosgeldiniz :))
Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  18:20:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Cpevren Melek aramız hoşgeldiniz.. sevgi varlığınız/varlığımız bütünün en büyük hayrına BH alanında hayırlı ve uğurlu olsun
Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  19:11:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sevgili Perdesiz Melek, hoşgeldiniz. :)

Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  19:23:16  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili kurt36 Melek ve sevgili Perdesiz Melek, bütünün en büyük hayrına BH alanına hoşgeldiniz
Go to Top of Page

Gülay

148 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  22:35:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu sayfaya da hoş buldum:)))

Arkadaşlar bugün bende terapi patlaması oldu, ve ancak müsait oldum:))

Sevgili tiver, senin kişisel gelişime kabul vermen nelere kadirmiş, şu yaşanan eş zamanlılıklarr dudak uçuklatıyor
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  23:33:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili dostlar; cpevren, kurt36, Perdesiz ailemize/aramıza hoşgeldiniz...Ya aslında pek ben süslü sözleri beceremem:) Yani birbirlerimize destek anlamında güzel, pozitif paylaşımlar olsun dileğim bu.

Sevgili Gülay tabi sizde bu sayfaya hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz, gerçi pek ayrılmamıştık ama:)))

Aslında sevgili Gülay, "yol sizi götürsün" derler ya işte akışa bırakmak...Bazen kendime bakıyorum ve bir ay önceki kişi ben değilim, yani frekansım değişmiş o eski ben ölmüş ve yeni de doğum gibi bir şey hissediyorum. Tv içinde tv ye bakıyor gibi oluyorum. Tiver yaşıyor mu tam bilmiyorum:) Oluyoruz galiba veya olmak üzere yola devam ediyoruz ve enerji bizi getiriyor bu noktalara, biz enerjiye rağmen gelmiyoruz. Akışa bıraktım. Bazen eski benliğim veya çizdiğim profil bana yapışır kalır diye de açıkçası korkuyorum:)) Bırakalım yol bizleri götürsün diyorum. Beklentisizlik içindeyim, zaten Bir'in parçalarıyız: Topla, çıkar, çarp, sadeleştir hepsi birer öğrenme ve deneyim o da "Bir"...

Herkese Sevgiler...
Go to Top of Page

Tsunami

212 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/04/2009 :  23:37:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Forumun, Yeniay Koc burcunda dogarken yayina baslamasi ne hos bir sürpriz. Hayirli baslangiclara vesile olacagini, güzel paylasimlar yasanacagini düsünüyorum.
Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/04/2009 :  00:09:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sevgili kurt36 ve sevgili Tiano, hoşgeldiniz, pozitif paylaşımlar dileğiyle... :)

Go to Top of Page

ivrin

376 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 03/04/2009 :  01:11:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldiniz sevgili Tiano
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 11 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,12 saniyede oluşturuldu.