Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Merhaba, ben geldim!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 11

ogeday

234 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/08/2018 :  23:30:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldin bütün.geçmiş yıllardaki katılımcı sayısına bakıyorum da ne kadar kalabalıkmış..şimdi bir elin parmaklarını geçmeyen grup yazışmaları oluyor.Acaba fazla sakin okuyucu kitlesinemi sahibiz nedir :)
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa

683 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/08/2018 :  12:18:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
ogeday bence sitenin içeriği ve tarzı buna etki ediyor. Zaten çok büyük kitlelerin katılımını sağlama gibi amacımız yok gelip aramıza katılmak isteyenler uyum sağlayabiliyorsa kalıcı oluyor. :)
Go to Top of Page

bütün

12 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/08/2018 :  21:10:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş buldum. :-)
Go to Top of Page

Tgur

1251 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/09/2018 :  14:37:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Asob hoş geldin ,bilgi yolunda geniş kulvarların olsun..
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 11 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,22 saniyede oluşturuldu.