Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Merhaba, ben geldim!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 11

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/04/2010 :  19:18:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=533&SearchTerms=sat%FCrn

başlık bu, ama elbette uygun bir zamanınızda bunu paylaşmanızı isteyebilirim ancak, yani bu ekin çemberine göre batı ya da hint astrolojisine bir yönelim ya da yakınlık çıkarımı yapabilir miyiz? bunu düşünmüştüm epey bir süre, neyse siz bana bakmayın, nefes alınız ve neyse...:))
Go to Top of Page

Gülay

148 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/04/2010 :  01:20:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
pınarcm

biz hep görüştük ama, form adına sana ve diğer yeni katılımcılara hoş geldiniz diyorum...

Go to Top of Page

Pınar

671 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/04/2010 :  11:34:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Pınar Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Hoşgördüm Gülaycım.:)

Yarattıklarını beğenmiyorsan, dur ve yeniden başla!:)
Go to Top of Page

UlulElbab

1 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/04/2010 :  12:32:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba,
Üye oldum ama nereden başlayacağımı bilemedim doğrusu...
Herkese Selam vermek en doğrusu olsa gerek.
Sevgi ile...

İyilerin gittiği Heryer Cennete dönüşür...
Kötüler ise Heran Cehennemdedir zaten.
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/04/2010 :  12:57:32  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldiniz aramıza, görüp yazmamak olmaz dedim ve siteyi belirli süre okumuş iseniz zaten çok fazla kısıtlayıcı kuralımız yok, yani uygun bir yerde başlık açabilir ve paylaşabilirsiniz ve çekinmenize de asla gerek yok, yine de temel bir format tüm üyeler için faydalı olabilecektir. Genel olarak, farklı düşünenin saygı ile karşılanması ve samimiyet bence yeterli kriterler diye de kişisel düşünüyorum. Tekrar hoşgeldiniz size ve bu fırsat ile tüm yeni katılımcılara...
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/04/2010 :  23:14:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yeni dostumuz/üyemiz ixtab'a hoşgeldiniz diyorum
Go to Top of Page

Moderator

435 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/04/2010 :  13:45:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili "Gezgin" ismi ile Sitemize üye olmak için şu mail yollamıştı; tarih 2 Nisan 2010...

---

Sitenizi Val Valerian materyalleri ararken buldum ve kasyopya celselerine rastladım ordan, daha sonra ise uzun zamandır aradığım forum kalitesini bulmuş oldum çünkü ne kadar toplasma bile leimdeki arşivi kolay kolay paylaşıcağım bi topluluk bulammıştım. Umarım anlayış gösterir, ve kabul edersiniz.

Huzurlu günler dileğiyle,
E*******.

D. not; Paket yazılan winrar kutusunda harddiskte bulunan tüm dosyalarım var paylaşabileceim çeşitli yollardan, ilgisi olan var ise, teşekkürler.

------

Biraz önce dikkatime girdi ve neden Val Valerian belgeleri yayınlanmıyor diye baktım...Ve tekrar yeni şifre ile kullanıcı bilgilerini yollayacağım.

Sanırım, üyeliğin onay kısmına basmamış olabilirim ve bu üyeden "çok özür" diliyorum. Ve tekrar şimdi üyeliğini istediği nick ile açıp, tekrar yollayacağım. Eğer siteyi takip ediyor ise, gerçi bu yazıyı aynen mail adresine yollayacağım...

Tiversonus

Not: Sevgili "Gezgin", başka bir mail adresi yollar iseniz, belki mail adresinize yolladığımız mailler "spam" olarak size ulaşmıyor olabilir, malum verdiğiniz nail adresi çok "genel" kullanımı olan bir mail hesabı...

Edited by - Moderator on 17/04/2010 13:45:53
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/04/2010 :  18:01:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
gözatmak isteyenler için; 25 Nisan 2010 tarihli Kasyopya celsesi yayınlanmış;
http://www.cassiopaea.org/forum/index.php?topic=17496.0

not. Gezgin'in yukarıdaki yazıyı görebilme ihtimalini artırmak için, bu başlığa yazdım.
Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2010 :  13:18:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Gezgin,

Hoşgeldiniz...öbür başlıktaki konuya cevap vereyim: aslında Ergun Arıkdal'ı atlamışsınız:) Bazen düşünüyorum, bir sürü kanal mesajı var, bir başkası neyi değiştirecek ya da farklılaştıracak...Kısaca kişi kendi Yüksek Benliğine/Ben'im varlığına/Ruh'a bağlanmalı..elbette misyonu olan medyumlar da olacaktır, açıkça ben kendimi şimdiye kadar böyle hiç hissetmedim. Özetle, medyum işi ile uğraşan, mail gruplarında gelen maillerde gördüğüm isimler var, başka bir bilgim yok bu konuda.

Ve niye buraya yazdım? gerçekten şu "materyal" leri merak ettim, neyse siz paylaşmaya istediğiniz başlıkta başlayabilirsiniz, uygun bir zamanınızda tabi ki.

Tekrar hoşgeldiniz, paylaşarak bilinçte büyümek dileğimle...
Go to Top of Page

Yolcu

25 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2010 :  15:01:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gönülden gönüle "Tüm yaradılış" merhaba,

Faydalı paylaşımlar dileğiyle,sevgiler...

Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2010 :  15:08:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldiniz, küçük bir güzel mesaj bile insanın frekansını değiştirebiliyor, tüm hayat denen koşturmaca ve dersler denilen yaşam, çıka çıka gönül bahçesine çıkıyor ya da çıkmalı.
Go to Top of Page

Yolcu

25 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2010 :  15:15:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet haklısınız, gönüller birbirini çıkarsız ve sınırsız anlayabilir bir yoğunluğa demirlenir dilerim,

Sevgiler...
Go to Top of Page

seyyah

39 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/05/2010 :  15:51:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herkese merhabalar.

Go to Top of Page

Tiversonus

3343 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/05/2010 :  18:12:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Seyyah,

Forum dostları arasına hoşgeldiniz. Ayrıca, kişisel sayfanızdaki yazılardan dolayı teşekürlerimi sunuyorum. Ve umarım bu güzel, sevgi dolu, bilgi dolu, ışık dolu yazıları paylaşırsınız, umarım bizler ile.

Tekrar Hoşgeldiniz.
Go to Top of Page

Gezgin

10 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 26/12/2010 :  22:11:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
geri geldim, sözümü tutmaya, kendim olmaya, ve bu güzel topluluğun bir parçası olmayı hak edecek kadar iyi bir üye olmaya hazırım, tamamım.

Edited by - Gezgin on 26/12/2010 22:12:59
Go to Top of Page

Sevda

128 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/12/2010 :  17:13:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Herkese Merhaba demek istiyorum,henüz yeni üye oldum ama bir süredir forumu keyifle takip ediyordum...Bilgisiyle ve paylaşımlarıya katkıda bulunan herkese kendi adıma çok teşekkür ediyorum,ellinize ve yüreginize saglık...
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/12/2010 :  20:20:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
tüm yeni üyelere forumumuza olan ilgileri için teşekkür ediyorum. ilgilendikleri konularda görüş, sezgi, deneyim, bilgi, düşüncelerini paylaşmaları dileğiyle...
Go to Top of Page

CyBLL

12 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/06/2011 :  19:27:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Artık yeni gelenler hoş karşılanmıyor mu ? Hepinize küstüm .
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/06/2011 :  20:36:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldin sefa getirdin Sevgili CyBLL

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/06/2011 :  22:52:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
sevgili CyBLL ve son süreçte foruma katılan tüm arkadaşlar, hoşgeldiniz : )
Go to Top of Page

CyBLL

12 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/06/2011 :  09:42:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Reverans ;) maskesiz bozadi forumdaki herkez ! Hoşbuldum :)
Go to Top of Page

byyM

4 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/07/2011 :  15:55:09  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
ben de yeni katılanlardanım hoşbulduk teşekkür ederim. Ama katılmamın nedeni gerçektende sizleri hoşgörmem ve içimdeki karmaşık duyguların ve kafamdaki soruların ışığını burada görmem oldu tekrar teşekkür ederim.

'Mutlaka siz , boyutlar değiştirerek o buyutların uygun bedenlerine dönüşeceksiniz!' ( 84/inşikak-19)
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/07/2011 :  16:02:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldiniz Sevgili byym :)
Go to Top of Page

byyM

4 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/07/2011 :  16:20:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
tekrar hoşbulduk sevgili Alemtac beni mutlu ettiniz =)

'Mutlaka siz , boyutlar değiştirerek o buyutların uygun bedenlerine dönüşeceksiniz!' ( 84/inşikak-19)
Go to Top of Page

Tgur

1251 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/07/2011 :  10:05:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Hoş geldiniz tümünüz..
Bu mesaj konusunda ihmalliyim..
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 11 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,12 saniyede oluşturuldu.