Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Merhaba, ben geldim!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 11

believer planet

200 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/08/2011 :  15:32:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
aranıza yeni katıldım .. çok yeniyim... ışık üzerinizde olsun:) herkeze selam olsun

herşey mümkün
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/08/2011 :  18:56:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldiniz, size ve foruma katılan tüm dostlara :))
Go to Top of Page

bozadi

9886 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/08/2011 :  12:20:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:)
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 20/08/2011 :  12:45:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldiniz sefa getirdiniz

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  07:22:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet foruma katılan bu eski dost/yeni üyeye bir merhaba yok mudur acaba??? Kalbiniz bu kadar mı katılaştı sizin, ne oldu böyle?..:)

Bakınız Bozadi arkadaşımız bile, beni tekrar gördüğü için duyduğu heyacandan olacak heralde kullanıcı adını Qui-gon jinn yapacağı yerde, yüzbaşı Qui-gon jinnn yapmış...:))
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  07:54:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldiniz Sevgili Qui-gon jinn her yeni üyeye değil ama ilk yazısını yazana genellikle hoş geldin deniyor.Kalplerin katılaştığından değil.Kimi üyelerin sadece herşeyi okuyabilmek için üye olmasından dolayı sanırım.Yüreklerimizde katılaşmıştır elbet dünya şartlarını göz önünde bulundurursak hangimizin katılaşmadı ki.
Tekrar hoş geldiniz umarım kalmanız uzun soluklu olur.Ve herkes birbirinden birşeyler öğrenir.

Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  08:33:17  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldiniz Sevgili Qui-gon jinn :)) eski üye adınız neydi ? Rekalis ???
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  08:37:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşbulduk Sevgili eski üye/yeni dost Maskesiz...:)

Benim üslubum biraz farklıdır, o sebeple yazdığım herşeyi birebir alma lütfen.Umarım paylaşımlarımız her ikimiz içinde öğretici olur ve umarım beni tanıdığına pişman olmazsın, üsluba takılmassan kesin olmazsın.:)

Örnek: Kalbin katılaşmışsa endişelenme ben yumuşatırım.Eee nede olsa göbek adım "Milka"...:))

Tekrar hoşbulduk Sevgili Maskesiz

---
Sevgili Alemtac hoşbulduk, eski üye değilim, eski dost/yeni üye dedim.Diğer forumdan tanışıyoruz biz, orda üye adım Qui-gon jinn'di, şimdi yüzbaşı Qui-gon jinnn olmuş ama (Ulen bozadi)...:))

Tekrar hoşbulduk

Edited by - Qui-gon jinn on 27/01/2012 08:43:54
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  08:43:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
:)))
Go to Top of Page

Scyth

1081 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  12:15:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldiniz

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

bozadi

9886 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2012 :  18:35:19  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Qui-gon jinn, foruma hoşgeldin. Yüzbaşılığı sen kendin istedin: Üyelik başvurunda istediğin kullanıcı olarak üç 'n'li olarak yazmışsın adını, bir incele istersen :-) Ve rumuzunu güncelledim şimdi. 3 değil 2 n'li şimdi, istediğin gibi. Yani Rütben düşürüldü: Üsteğmen oldun :P

Qui-gon jinn'le budur.com'dan tanışığız.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/01/2012 :  03:18:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşbulduk Bozadi ve doğru haklıymışsın.Ulen Qui meğer kontradan golü yemişsin genede haberin yokmuş.:) Velhasıl burdan kendi adıma şöyle bir ders çıkarıyorum;

"Futbol gerçekten süprizlere açık bir alan.Ve hakem düdüğü çalmadan maç bitmez."...:)

(Dur sen dur, daha maç bitmedi.:)

Neyse, bu "üç harflileri" bi kenara koyarak, henüz sana gönderdiğim mesaja bir cevap vermemiş olduğunu hatırlatmak istiyorum sevgili bozadi.O sebeple, henüz konu başlığı açma, yorum yapma gibi aktivitelere geçmeyip, şimdilik burada, antrede takılmaya devam etmeyi uygun gördüm.Cevabını bekliyorum.

---

Ve Sevgili Scyth, aynı şekilde hoşbulduk efendim.Bilgi dolu paylaşımlar dileğimle...

Edited by - Qui-gon jinn on 28/01/2012 03:19:38
Go to Top of Page

believer planet

200 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/01/2012 :  15:13:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
biri rütbemi dedi:) hepinize sevgiler...sevgili qui-gon-jinn aramıza hoşgeldin:)

herşey mümkün
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 28/01/2012 :  15:28:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Nasılsın sevgili believer planet,özlüyoruz seni,kendine çok iyi bak...

Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/01/2012 :  05:46:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili believer planet, hoşbulduk efendim.Ve lütfen endişeniz olmasın biter biter...:))
Go to Top of Page

zer-zivi

159 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/01/2012 :  12:36:25  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgelmişsin Qui-gon jinn...
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/01/2012 :  06:27:51  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşbulmuşuk zer-zivi.Daha önce karşılaşmış olabilirmiyiz acaba, hiç yabancı gelmediniz de.Acaba diyorum Çin yada Fransa'da hiç bulunduğunuz oldu mu daha önce.......

Edited by - Qui-gon jinn on 30/01/2012 06:35:06
Go to Top of Page

zer-zivi

159 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/02/2012 :  01:05:23  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
yahu ne bitmez karmaymış bacım :) çinde ben senin kelleyi,fransada sen benim kelleyi kestin daha kurtulamadık bu karmadan ,ne bela şeymişsin arkidiş.

Bir daha çikma karşima,yoksa kulaklarından sıkarım dimedimmi beaa...:)

Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/02/2012 :  05:20:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Gideyim ama nereye sevgili zer-zivi? Bana "Şimdi ve Burada" başka bir yer dide hemen gideyim.Neyse bak sen özlemişsindir şimdi youtube'dan şarkı göndermemi.Dur hemen göndereyim de belki sıkıntın geçer...:)

http://www.youtube.com/watch?v=VoDL5tYA7O4
Go to Top of Page

zer-zivi

159 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/02/2012 :  11:01:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkürler ama bu bir taşlamamı,haşlamamı yohusam jestmi, anlayamadım!

Taşlamaysa; misilleme, haşlamaysa;sövme, jest ise teşekkürleri borç bilirim sevgili can :)

Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/02/2012 :  21:58:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yüreğine sor! Yüreğin hangisini "Seçer" ve layık görürse O'dur, velev ki zehirde olsa kabulümdür...
Go to Top of Page

zer-zivi

159 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/02/2012 :  02:27:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sonsuz olasılıklar mevcutken ne hissedeceğine karar vermesi zor insanın...

Böyla bir söz söyleyerek muğlakta kalmak bile olası bir şey. İlk uyumu kim bozdu diyordu minik serçe. Doğru.Ve topu yüreğe atmakta biraz sorumluluktan kaçış gibi geliyor,egos'un işi işte. Bu sayfayı fazla işgal etmeden konuyu kapatmak gerek sanırım...
Go to Top of Page

Qui-gon jinn

92 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/03/2012 :  07:28:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Darkness7 hoşgeldiniz...
Go to Top of Page

Küçük Ağaç

22 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  01:13:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Şubat 2012'den beri yeni üye yok mü? Yoksa artık yeni üyelerinize hosgeldin partisi mı yok :)
Peki ben geldim o vakit ama gördüğünüz üzere çok küçüğüm :) ve öğrenecek çok şey var sanki...
Bilmediğim yerlerden sormazsanız sevinirim :)
Go to Top of Page

believer planet

200 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  01:17:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
foruma hoşgeldin sevgili küçük ağaç:)

aslında o günden beri foruma giren epey kişi var ama bu konu başlığı altında sanırım o tarihden itibaren birtek sen yazdın..

tekrar tekrar hoşgeldin aramıza :D

herşey mümkün
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 11 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,15 saniyede oluşturuldu.