Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Merhaba, ben geldim!
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 11

beyrutkapı

465 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  01:20:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldin küçük ağaç. Birileri küçük ağacın eğitimini mi okudu? Yoksa bu bir tesadüf müdür?
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  01:36:01  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldin Küçük ağaç :)

Go to Top of Page

Küçük Ağaç

22 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  01:38:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hosbuldum,
Teşekkürler :)
Go to Top of Page

Tgur

1251 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  11:05:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Hoş geldin Küçükağaç kardeşimiz..
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  13:17:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş geldin Sevgili Küçük Ağaç:)

Sevgi ve ışığın önünde saygıyla eğiliyorum.
Go to Top of Page

KUTİ

124 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  13:35:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
hoş geldin küçük ağaç...

lütfen sadece izleme ve konulara katıl, fikir beyan et,sevgiyle
Go to Top of Page

bigsenfoni

1112 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  14:39:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Hosgeldin Kücük ağac...

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page

Arulnool

182 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/08/2014 :  19:15:48  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldin güzel insan.

Anlamak isterken, hoş gördüm yargıları...
Go to Top of Page

Küçük Ağaç

22 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/08/2014 :  11:40:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoş bulduk :) konulara katılacağım fakat gercekten bu bakışa aslında çok da yakın olmadığımdan birilerini kırmak istemem... Ben hep tanrı/ Allah inancına sahiptim hala da öyle fakat benim inandığım inanac bicimi aslında hiç bir din kalıbına da sigmaz... Biliyorum siz ritüellere karsisiniz ama ben meditasyon/ rahatlama/ ibadet her ne derseniz deyin bunları bildigim tek yöntem ve/veya araç olarak kullanma taraftarı oldum... Ayrıca ne derseniz deyin çocukluğumuzdan beri bildiginiz/ inandığınız bir yöntemin gücü herzaman daha kuvvetli oluyor... Her ne ise... Biraz okudum yazılanları biraz da sevgili ruh esim sagolsun (kendisi baya ikna edicidir :)) bana anlatmaya çalıştı. Basımdan çok sırlar odası olayları geçmedi açıkcası birkaç ikna edici anım, rüyam oldu veya şahit oldugum olaylar vs oldu...ama öyle ışıklar vs görmedim hiç ve sanırım birazda buyuzden kendime "Kucuk" dedim. Neyse ama buluştuğumuz ortak noktalar da olduğu İcin ve benim merakım dolayısıyla su an aranizdayim. Ve tüm direncime rağmen aranızda olmaktan mutluyum :) sevginin ve iyiliğin gücüne hep inandım ve aslında insanların hayatına iyilikle dokundugumda ve sonucları gördüğümde bu bana inanılmaz iyi gelmiştir. Biraz mesleki biraz kişisel seyler yani... Gerçi belkide büyük olma, veren elin büyüklüğü vs kavramları kibir kökenli de olabilir... Bilemiyorum.(belkide yalom Okumaktan tüm bunlar :))
Lafı uzatınca böyle karıştırırım iste ben. Peki sevgili dostlar tekrar hoş bulduk ;)
Go to Top of Page

Scyth

1080 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/08/2014 :  11:52:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kasyopya celselerinde dua etmeye karşı bir şey yok; fakat ritüel yapılmasına karşılar ister bu bir ibadet olsun isterse adaçayı,tütsü olsun farketmez. Eğer hala okumadıysan fırsat buldukça celseleri gözden geçir.

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/08/2014 :  12:12:02  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Meditasyon yapamıyorum keşke yapabilseydim. Nefes egzersizi bile yapamıyorum sürekli kesik kesik yüzeysel nefesle yaşıyorum. (Allerjik astım ve kilom nedeniyle)Bütünün ve kendi hayrıma dua etmeden de yaşayıbileceğimi zannetmiyorum.
Tekrar hoşgeldin sevgili Küçük Ağaç iyi ki aramızdasın:)

Go to Top of Page

KUTİ

124 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 08/08/2014 :  12:16:40  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
maskesiz aynı sorun yakınımda da var üzüm çekirdeği alerjik astıma, nefese ise keçiboynuzu pekmezi çok iyi geliyor anında etki...bi dene istersen
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/08/2014 :  21:47:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldin sevgili Küçük ağaç :)
Go to Top of Page

Küçük Ağaç

22 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/08/2014 :  22:44:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok hoş bulduk ben ve sevgili kankalarım :)
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/08/2014 :  23:14:14  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Maglor nerelerdesin çok özledik seni, senin gibi bir oğlum olmasını çok isterdim:)

Go to Top of Page

Thot

19 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/08/2014 :  23:37:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
hoşgeldin küçük ağaç, bu arada ben buraya mesaj atma faslını unutmuşum. ^^
Go to Top of Page

maglor

175 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/08/2014 :  00:41:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Maskesiz,şu zaman diliminde pek çok şey yaşadım,yaşıyorum.Aynı şekilde tüm dostlarımızda pek çok şey yaşadı,yaşamaya devam ediyor.Hem kendimden dolayı hemde dış etkenlerden dolayı forumu yarım yamalak takip edebiliyordum,yazamıyordum.Böyle düşünmenize çok sevindim sevgili Maskesiz.Bir bilseniz nasıl bi eşek olduğumu.... :D Hepimiz bütün bir ailenin bireyleriyiz,bu büyük aileyi tekrardan bir araya getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyorum,ki görünüşe göre Son zamanlarda forumda bunla ilgili büyük bir çalışma var.Bu çalışmayı öne süren,geliştiren herkese şükranlarımı sunuyorum.
Go to Top of Page

adıolmayan

2 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/08/2014 :  23:12:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım. Ra bilgileri adlı kaynak beni derinden etkiledi. Ve kendimi burda buldum :) Sonsuz sevgiyi paylaşmak dileğiyle..
Go to Top of Page

maskesiz

384 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/08/2014 :  23:23:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldin Sevgili Adıolmayan...

Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/08/2014 :  23:26:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldin adıolmayan. Ra Bilgileri bu forumda "temel" olarak kabul edilen bilgi kaynaklarından biridir. Bu eserin kapsadığı herhangi bir konuyla veya başka herhangi bir konuyla ilgili fikirlerini, eleştirilerini, sorularını paylaşmandan memnuniyet duyarız.
Go to Top of Page

Alemtac

2482 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/08/2014 :  00:23:31  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldin adıolmayan :)
Go to Top of Page

adıolmayan

2 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/08/2014 :  03:20:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşbulduk dostlar :)
Go to Top of Page

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/08/2014 :  10:10:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
hoşgeldin adı olmayan :)

herşey mümkün
Go to Top of Page

Arulnool

182 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/08/2014 :  15:56:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Aramıza hoş geldin adıolmayan.

Anlamak isterken, hoş gördüm yargıları...
Go to Top of Page

Scyth

1080 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 24/08/2014 :  19:50:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hoşgeldin adıolmayan

Her gün kendi ellerinle inşa etmiş olduğun yoldan yürüsen; sonunda olman gereken yere varacaksın.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 11 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,27 saniyede oluşturuldu.