Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

Forum
 ÜYELİK İŞLEMLERİ VE DUYURULAR
 Duyurular
 Sayfamiz hacklendi galiba !
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  

bigsenfoni

1112 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/12/2012 :  05:18:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının Kişisel sitesini Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Merhaba arkadaslar,

Dün gece yarisi gecen saatlerde bütün denemelerime ragmen Baskalarina Hizmet sayfasina erisemedim,aradan en az yarim saat 45 dakka gectikten sonra yine hersey yolundaydi, ilgili arkadaslarin bu konuda aciklama sunmasini istiyorum.

Her hangi bir saldiri mi oldu yoksa bakim icin bir süreligine kapandi mi?
Endisem sayfamizdaki cok degerli bilgilerin herhangi bir manipulasyona ugramasi hakkindadir.

Sevgilerimi sunar Yaradanin isigi ve sevgisi sizinle olmasini dilerim.

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.

believer planet

199 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/12/2012 :  10:42:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
valla bende bikaç defa girdim o saatlerde yeni konular varmı diye bi sıkıntı yaşamadım...

herşey mümkün
Go to Top of Page

bozadi

9835 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/12/2012 :  11:10:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili arkadaşlar, sunucu şirketten kaynaklı olarak malesef zaman zaman bu tür erişim sorunları yaşanıyor. Birkaç ay önce bu kesintiler çok sıklaşmaya ve uzamaya başlamıştı hatta. Hosting şirketini değiştirmek üzereydim. Şirket alternatif bir paket önerdi, onu bir deneyelim dedik.

Haftada bir "bakım" nedeniyle kısa bir süreliğine kesintiye normal gözle bakmak gerekiyor olabilir. Ama eğer bu tür kesintiler sık ve uzun bir şekilde meydana gelirse kesinlikle alternatif bir şirket deneyeceğiz demektir.

Konu hakkında çok fazla bir teknik bilgim yok, ama daha fazla hız ve güvenlik için belki alternatif bir forum modeli/yazılımı da deneyebiliriz.
Go to Top of Page

bigsenfoni

1112 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 18/12/2012 :  03:24:10  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Sevgili bozadi,aciklamalarin icin tesekkürler.Endisem herhangi bir malipulasyon.....

Sevgilerimi sunar Yaradanin isigi ve sevgisi sizinle olmasini dilerim.

DENEYİMİNE DAYALI OLMAYAN HER ŞEYİ SADECE BİR VARSAYIM OLARAK KABUL ET... OSHO
Kalbiniz temiz,gözünüz acik olsun.
Go to Top of Page
  Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,1 saniyede oluşturuldu.