Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Hayaletler, Cinler vb
 Bedensiz Varlıklar
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar  Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

ogenezis


137 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 30/06/2020 :  09:03:49  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Algıyı bir daire gibi hayal edersek, iç içe geçmiş yoğunluk algılarında ruh parçaları her bir daireye dağılmış olur. Birey 3. yoğunluktaki ruh parçasına erişmeyi başarınca diğer yoğunluklarda ki parçalarından bilgi çekmeye başlıyor. Bu bir çeşit iletişim ağı oluyor. Biz mevcut algımızda bir benlik,kimlik perdesiyle yaşıyoruz. 3y deki ruh parçamızı hatırlamak için, benlik-kimlik perdesinin ötesine geçmemiz gerekiyor. Bu olduğunda epifiz çılgınlar gibi dmt salgılıyor ve müthiş bir dinginlik, coşkunluk hali çöküyor üzerimize. 7. yoğunluk ise başta anlattığım dairelerin tek bir daire olmasıyla erişilen bir algı olabilir. Yani 7'de biz artık parçalı olmuyoruz, bütün-tek oluyoruz. Bu bütün ve tek olma durumu da tüm evreni-kainatı-yoğunlukları projekte eden 7de gerçekleştiği için biz her şeyi içimizde, varlığımızda hissediyoruz gibi anlıyorum olayı.

Yani her şeyle bir olma durumunu simüle etmeye çabalayacak olursam, biz diyelim ki bilinen evrenin kendisiyiz. Biinen evrende içinde bir sürü galaksiyi, yıldızı, gezegeni barındırıyor. Yani öyle büyük bir yapı-algı ki bilinen evren, içinde her şeyi barındırabiliyor. 7. yoğunlukta manyak bir genişlikte bir algı olmalı ki bilinen evreni aşıp yoğunlukların tamamını içine alan bir algıya sahip oluyoruz. Şuan ki hayal gücümle ancak bu kadar çıkıyor. :D

Konu altına yazılan fikirleriniz oldukça güzel, ilham verici bu arada. :)
[/quote]

Merhaba lar Gaia..
Oh my god diyorum..:)) diğer benliklerime nasıl erisecegim..onlarla irtibatı mi nasıl sağlayabilirim acaba? Çok heyecanlandım..bu benim için aşırı yeni bir deneyim olacak..
Daha önce geçmiş yaşam meditasyonlarimda ilk ejderhaymisim .bir magaradaydim tek başıma sonsuz yalnızlık.hep uçuyordum..
İkincisinde bir göl içinde evleri olan insanimsi kanatlı bir varliktim.uçuyorduk yiyeceğimiz balık ve yosunlardi..o ağaçları ömrümde hiç görmedim.. muhteşem diler
Üçüncüsü bir bir komutandi..kelt bir ülkede..avrupami acaba diyorum..
Dördüncüsü ise Hollanda tarafında yaşamış şifacı bir ciftciydim..
Her denememde farklı mi olacak acaba bilmiyorum....bı kere anne karnına kadar gittim..çok aşırı huzur verici birşey..tüm insanlar DNA da birbiriyle bağlı aslında..ama unutup uzaklaislar birbirlerinden....herkeste o masum sevgi var gözlerinde..
Bir katilde bile...ama akıl bilinç şuur uçmuş gitmiş..yapiskanlar .negatiflik içine ruhuna işlemiş..enerjisini temizleyemezssin..direnir sana..yada senide negatifligine çekmeye çalışır....fizikte aynı kutuplar birbirini iterken ..ruhsal alemde benzer ruhlar birbirini çekiyor..şu platform da bile su yazıları şuan yazıp okuyorsak farkında olalım yada olmayalım ortak fikir yada amaclarimiz var..emin olun buna..
Sevgiyle ışıkla kalın dostlarım.:)))


Edited by - ogenezis on 30/06/2020 11:56:57
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2  Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.