Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 18 Eylül 2021
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 2

ogenezis


174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  01:18:22  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çeviri icin tesekkurler bozadi..bende bundan iki ay once öksuruk ve bogaz agrisi ates sikayetiyle once oglum bir hafta sonrada ben hasta oldum.gece nefes alamam yogun balgam koku tat kaybi hepsini yasadik .test negatif cikti.nkrmal gripsiniz dendi.14 gun diger oglumu eve getirmedim ..kendimce izole olduk ..malesef kendi tedavimi evde kendim uyguladim..hastaligin bitip tamamiyla vucudumdan gitmesi iki ay surdu..halsizlik bas donmeleri kolunu bile hareket ettireme..vs..diger oglum eve geldi bir hafta icinde oda aynen ayni sikayetler sirasiyla ..hasta oldu.daha once hastaligin hangi gunlerde aleendigini bildigim icin kucuk oglum daha rahat atlatti..ama ne yalarsan yap yinede o balgam ve tutulumdan dolayi nefes darligi oluyor geceleri yatarken ozellikle....cok ilginc kucuk oglumda test yaptirdi onunkide negatifti..bu ne garip gripti anlamadim.bir bucuk ay sonra bile kucuk ogluma bulasabilen....yorumsuzum ...c vitaminleri ve nefes acici buhurlar cok ise yaradi..balli adacayi..
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  11:22:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
oryon ve ogenezis'e konuyla ilgili deneyimlerini, önerilerini paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

Üç gün önce annemi koronadan kaybettik. İstanbul'da birlikte yaşayan annem, babam ve küçük kardeşim, muhtemelen babamın bir akraba ziyaretinde kapıp getirdiği virüs nedeniyle hep birlikte hastalanmışlar birkaç günde. Önce babam, sonra annem, sonra küçük kardeş. Evde karantinanın sanırım 1. haftasında durum kötüleşmeye başlayınca bir devlet hastanesine gittiler. Orada babam ve kardeşim antibiyotik ve diğer ilaçlarla birkaç gün sonra toparlamaya başladıkları halde annemin durumu çok hızlı bir şekilde kötüleşti. Ben o süreçte İstanbul'a, aile evine geldim. Ertesi gün babam taburcu edildi, sonra küçük kardeş ama annemin yoğun bakıma ve entübasyona alındığını öğrendik. Çok moral bozucu bir durumdu. Onu göremiyor, yanına gidemiyorduk. Durumu hızla kötüleşiyordu. Hastaneye yatışının sanıyorum 15. gününde, 10 Ekim'de hayatını kaybetti.

Yakın bir bölgede oturan, öğretmenlik yapmakta olan ortanca kardeş dışında ailede herkes aşısız. İşte, "aşı yapılsa böyle mi olurdu?" diye beyin kemirici şüpheler var.

Aile bireyleri daha önce de korona geçirmişti ama hastane ihtiyacı olmadan atlatmışlardı; ben de öyle. Küçük kardeşin ilgisi nedeniyle düzenli lugol gönderiyordum ve anne-babama kullanmalarını tavsiye ediyordum ama sanırım çekindiler. Ben aslında lugol gönderirken özel olarak koronaya karşı bir tedbir olarak göndermemiştim, genel enerji artışı ve vücut bezlerinin, mikropların temizlenmesi amacıylaydı. Bu son hastalanmalarının birinci haftasında, hastaneye gitmeden hemen önce haber verdiler bana hastalandıklarını. Hemen lipozomal c ve diğer bazı vitaminler gönderdim ama onları da doğru dürüst kullanma imkanı bulamadan kendilerini hastaneye atmak zorunda kalmışlar.

Annemin yoğun bakımda olduğu süreçte, bazı hastanelerde ecmo (ekmo: "Ekstra-Korporeal Membran Oksijenasyonu") denen bir yaşam destek cihazının (vücuttan alınan kanın bir cihazda oksijenlendirilerek vücuda geri verilmesi; yapay akciğer) varlığından haberdar olduk ama biz hangi yakın hastanelerde o cihazın olduğunu tespit etmeye çalıştığımız süreçte doktorlar annemin başka bir hastaneye naklinin (yerinden oynatılmasının) imkan dışı olduğunu söylediler ve iki-üç gün sonra da hayatını kaybetti zaten. Şok edici bir durumdu. Eğer entübasyona alınmadan hemen önce ecmo cihazının olduğu bir yere nakil yaptırabilmiş olsaydık belki de iyileşme ihtimali yüksek olacaktı çünkü bu cihazın (başka adlarla da anılıyor olabilir bu ve benzer "yapay akciğer" cihazları) ölümün eşiğindeki pek çok kişiyi hayata döndürdüğü, oksijensizlik nedeniyle zarar gören diğer organların iyileşmesinde de çok etkili olduğuna dair haberlere rastladım.

Durumun benim için en berbat taraflarından biri, "aşı karşıtlığı" ile suçlanabilecek bir durumda olmam ve korona ve diğer bazı hastalıklara karşı tedbir niteliğindeki maddeler, tedaviler (damardan yüksek doz c vitamini dahil) konusunda forumda bir sürü alıntı yapmama, tavsiyede bulunmama rağmen, bu konuda kendi anneme yardım edememiş olmak gibi benim için çok acı verici bir durumla karşılaşmış olmam.

Aşı konusunda pozisyonum değişmedi aslında. mRNA aşısı olmayı kesinlikle düşünmüyorum ve babama da aşı olacaksa mRNA dışı bir aşı olmasını tavsiye ettim. Küçük kardeş tüm korona aşılarına karşı. Babam ve rahmetli annem birkaç hafta önce akrabaların telkiniyle biontech randevusu almışlar meğer. Babam annemi bu randevuyu küçük kardeşime söylememesi için tembihlemiş (engel olmaya çalışmasın diye) ama annem bir şekilde söylemiş randevu günü ve küçük kardeşim onları bir şekilde engellemiş.

Biontech olmalarını ben de olsam engellemeye çalışırdım ama sinovac olmalarına karşı çıkmaz, hatta belki teşvik bile edebilirdim.

Diğer aile bireylerimin aksine annemin bu virüse karşı bu kadar zayıf düşmüş, yenilmiş olmasının nedenlerini anlamaya çalışıyorum ve muhtemelen genetiğinde bununla ilgili bir zayıflık olduğu sonucuna varıyorum. Annemin diğer aile bireylerine kıyasla çok daha "çocuksu", daha çiğ bir ruhu/bilinci olduğunu gözlemliyorduk. Diğer aile bireyleri virüsü nispeten kolay bir şekilde atlatırken onun yenik düşmesinin bununla bir bağlantısı olabileceği geliyor aklıma. Psişik savunması daha zayıftı muhtemelen.

Annem aylar önce rüyasında uzun zaman önce ölmüş bazı yakınlarını görmüş ve onların söyledikleri bazı şeyler nedeniyle "bu yıl öleceğine" dair bir yorum yapmış. Babam da buna benzer bazı işaretler aldığını söylüyor bu konuda. Az veya çok kaderleşmiş bir durumun işaretleri gözlenmiş yani. Bunu nispeten rahatlatıcı buluyorum. Olayın üzüntüsünü, vicdani sıkıntıları ortadan kaldırmıyor kesinlikle ama rahatlatıcı, huzur verici bir yönü var.

Bir de şu geliyor aklıma: Dünya giderek berbatlaşıyor. Önümüzdeki günlerde bugünleri mumla aratacak şeyler yaşanmasını muhtemel görüyorum. Oyundan çıkmak için uygun bir zaman / fırsattı belki de onun için.

Canım annem. Seni seviyorum. Ayrılık ilüzyonuna yenilmem.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa


1060 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  11:51:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ah be bozadi. Hangi birisini düşüneceksin? Değerli annenin yolu ışığın yolu olsun. Sana, tüm ailene baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

İhtimallerin bir önemi yok bazen kader her türlü olasılıktan ağır gelir. O hakikate kavuştu biz kalanların yükü ağır.

Go to Top of Page

Tgur


1563 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  12:51:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi çok üzüldüm başın sağ olsun,günlerdir bu arkadaşın sesi çıkmıyor ne oluyor diyordum,

Söylediğin gibi bazen özellikle bu durumlarda dünyadan gitmek kurtuluş gibi bu yönde algımızı baş tacı edip bu zamanları geçirmemiz lazım tekrar başın sağ olsun..


Edited by - Tgur on 12/10/2021 16:12:27
Go to Top of Page

Gavroche


17 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  13:04:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili bozadi annen için çok üzgünüm, ışıklar içinde uyusun, size sabırlar diliyorum.
Go to Top of Page

sercany


25 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  14:18:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
zor bir durum gerçekten, başınız sağ olsun bozadi
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  17:02:07  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bu süreç pozitifliğe, evrensel, ebedi hakikate dair inançlarım, düşüncelerim, duygularım için de bir test teşkil ediyor.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn


217 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 12/10/2021 :  19:53:52  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başın sağ olsun kardeşim...

İlk satırlarını okurken benimde aklıma senin son satırda gelecek ile ilgili söylediğin düşünceler gelmişti, bana fırsat bırakmadan sen zaten gayet güzel ifade etmişsin hepsini. Benzer düşünceleri bende 1 yıl içinde rahmetli olan iki ninem ve bir dedem için düşünmüştüm. Her ne kadar çok sevsem ve çok acı duyacağımı bilsemde onların o hallerini görüp acaba gitseler daha mı hayırlı olur onlar için diye düşünmekteydim, ki nihayetinde gittiler işte...Umarım seninde değin gibi en hayırlısı bu olmuştur, ne diyeyim başka.

Velhasıl geleceği düşünüp, benzer düşünceleri hayattaki ailem içinde düşünüyorum ama o konuda bir çıkış yolu bulamıyorum maalesef, onları acaba anlaşma sağlayıp başka bir gezegene transfer ettirebilirmiyim gibi fantastik olasılıklar bile geçiyor aklımdan ama bilmiyorum, bilemiyorum, öyle işte...

Aşı konusunda ise aileme ben hiç karışmadım, 1 kez babam oldukça ağır olmak üzere hepsi yakalanmıştı virüse, ne hikmetse ben o süreçte hiç tetbir almamama ve aynı evde yanlarında takılmama rağmen rahatsızlanmadım. Kronik rahatsızlığım olduğundan dolayı sanırım, o zaman eve telefon geldi ve bana test yapılacağı söylendi.Test yapıldı, sonuç negatif çıktı. Bilemiyorum, tüm ailem aşılarının olmasına rağmen ben hala aşısız vaziyetteyim ama eğer çok zorlarsa devlet belki inaktif aşıdan olurum, bilemiyorum hayırlısı artık.Tekrardan başın sağ olsun kardeşim...
Go to Top of Page

Olcay


85 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2021 :  12:36:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başın sağolsun bozadi. Sabırlar diliyorum.
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2021 :  13:32:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkür ederim arkadaşlar.
Go to Top of Page

Dionysos


743 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2021 :  15:02:26  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili bozadi başın sağolsun
Go to Top of Page

bigsenfoni


1258 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2021 :  16:44:53  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  bigsenfoni Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Basın sagolsun kardeşim :(
Go to Top of Page

yucelulu


118 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2021 :  22:28:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başınız sağolsun.
Go to Top of Page

ogenezis


174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 13/10/2021 :  22:45:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Çok üzüldüm bozadi başın sağolsun.Haddim olmayarak sizden bir ricam var..lutfen kendinizi suçlamayin.yardim edemedim demeyin.farkinda degilsiniz bir suru seyler anlatmissinizdir yardim etmissinizdir..Bir laf vardir " bir kisinin dogum gunu..evlenme gunu ..ölum günu ..degismez.." diye .malesef vakti saati gelince gerceklesiyor ve biz buna engel olamiyoruz..buna kimisi kader diyor kimisi baska birsey..bu 3.cu boyut dedigimiz meret boyle birsey iste.
Anneniz ışıklar icinde yatsin.sabirlar diliyorum..
Anneniz yaniniza geliyordur.bence ona olan duygularinizi dile getirin ..hastanede yanina gelemediginizi cunki izin verilmedigini mutlaka soyleyin..konusun ..
Go to Top of Page

memed


30 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/10/2021 :  16:19:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Basınız sagolsun ,cok üzüldüm.
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 15/10/2021 :  17:31:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başsağlığı dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
Go to Top of Page

fidelista


584 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 16/10/2021 :  17:13:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Başın sağ olsun Bozadi,ışıklar içinde olsun.korona yada başka bir sebep olabilir ,nihayetinde bu geçiş kararı yüksek seviyelerde kişinin seçimi,kader planına bağlı,ruh ölümsüzdür,aslında ölen bir şey yok ama koyu madde içinde acı çekiyoruz.

Edited by - fidelista on 16/10/2021 17:23:33
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 17/10/2021 :  10:37:34  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen fidelista

Başın sağ olsun Bozadi,ışıklar içinde olsun.korona yada başka bir sebep olabilir ,nihayetinde bu geçiş kararı yüksek seviyelerde kişinin seçimi,kader planına bağlı,ruh ölümsüzdür,aslında ölen bir şey yok ama koyu madde içinde acı çekiyoruz.
Teşekkür ederim fidelista. Evet, aynen.
Go to Top of Page

memed


30 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/10/2021 :  14:50:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi ; Dün eski eşim düşüp kalmıs bayılmıs. 38 yasında hiçbir saglık sorunu yok normalde .Nabız fırlamıs ,büyük olasılık tansyon kalp sorunu yasadı.....Bugün biraz önce 16 yasında ki erkek yiğenimin myokarditis oldugunu öğrendim. İkisi de biontecli ......1 yıldır m-RNA gen terapisi ile ilgili belki 100 den fazla makale bilimsel yayın okudum..Çevremize zerre kadar faydamız olamadı malesef. Tekrar basın sagolsun demek istiyorum.Cevremde o kadar cok yan etki duymaya basladım ki anlatamam . Bu ası dedikleri öyle garip birşey ki ; gizlice sunu diyorlar bize : Covit -19 oldun ,sana bişiy olmadı ise ,gel bir de m-RNA sıvısı ile seni hasta edelim bakalım ona da direnebilecek mi vücudun ! İkisi de aynı hastalıga neden oluyor. HIV virüsünün parcası olan Spike Protein zehirlenmesi '!
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/10/2021 :  13:58:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen memed

Bozadi ; Dün eski eşim düşüp kalmıs bayılmıs. 38 yasında hiçbir saglık sorunu yok normalde .Nabız fırlamıs ,büyük olasılık tansyon kalp sorunu yasadı.....Bugün biraz önce 16 yasında ki erkek yiğenimin myokarditis oldugunu öğrendim. İkisi de biontecli ......1 yıldır m-RNA gen terapisi ile ilgili belki 100 den fazla makale bilimsel yayın okudum..Çevremize zerre kadar faydamız olamadı malesef. Tekrar basın sagolsun demek istiyorum.Cevremde o kadar cok yan etki duymaya basladım ki anlatamam . Bu ası dedikleri öyle garip birşey ki ; gizlice sunu diyorlar bize : Covit -19 oldun ,sana bişiy olmadı ise ,gel bir de m-RNA sıvısı ile seni hasta edelim bakalım ona da direnebilecek mi vücudun ! İkisi de aynı hastalıga neden oluyor. HIV virüsünün parcası olan Spike Protein zehirlenmesi '!
Sağol memed. Biontech'le ilgili yakın çevrendeki deneyimlerini paylaştığın için de teşekkür ederim. Görüşüne katılıyorum. Büyük bir üçkağıt döndüğünü düşünüyorum. Sıkça mutasyon geçiren bir virüsün / hastalığın aşıyla ortadan kaldırılamayacağı çeşitli uzmanlarca söyleniyordu. mRNA aşılarının ise başlı başına tehlike çanları çalan bir konu olduğu ortada. Tüm dünyayı kasıp kavurduğu söylenen bir illetin, Pfizer gibi vahşi kapitalist bir ilaç tüccarı şirket tarafından çözülmeyeceği, aksine daha kötü hale getirileceği çok açık aslında.

En çok aşılama yapılan İngiltere ve İsrail gibi ülkelerde vakalar yine tırmanışta ve en berbat mutasyonlar da bu ülkelerden çıkıyor gibi. K'ların da belirttiği gibi, mRNA aşıları kovid'den çok daha tehlikeli hastalıkların (gerçek salgının, vebanın) önünü açıyor muhtemelen.
Go to Top of Page

arinmak


222 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/10/2021 :  18:15:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
başın sağolsun :(
Go to Top of Page

Tgur


1563 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/10/2021 :  08:43:42  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yine ileride yayınlayacağım bir bölüm yorumu şimdiden dayanamayıp aktarıyorum sonunda Bozadi için bir sürpirizim var şu aralar annesinin yoğunluk değişiminden her ne olursa olsun kırıklıklar yaşıyor,hissediyorum,

YORUMLAR XI

S: (L) İlkini soracağım. Neden bu korkunç bel fıtığına yakalandım, ne zaman ve neredeyken?
C: Yüksek seviye negatif enerji kaynağının yoğunlaşması. Alışılmadık yerlerde uyumak hakkında uyardık.
S: (L) Anlıyorum. (Perceval) Tam olarak ne zaman oldu bu? (L) Trieste’deyken ikinci veya üçüncü gece bağırarak uyandığım zamandı. Başarılı bir şekilde bunu çözebilecek miyim?
C: Şüphesiz.
S: Gelecekte alışılmadık yerlerde koruma için yapabileceğim herhangi bir şey?
C: Farkındalık. Uygun önlemlere yönlendirecektir.
S: (A) Anlamıyorum. İlk defa alışılmadık bir yerlerde olduğumuz bir zaman değil. Bu sefer niye bu oldu? Bu özel yerle ilgili çok özel olan neydi?
C: Geziden önceki saldırılar nedeniyle enerji düşüktü.
S: (Perceval) Neyden bahsettiklerini biliyor musun? (L) Tüm Temmuz dönemi. Melissa C**** ile başladı. Sonra Tanya ve erkek kardeşi vardı, GLPciler ve Kathy O. Bunun Matthew ve eve getirdiği kadınla bir ilgisi var mıydı?
C: Bunu sorman ilginç!
S: (L) Bu yüzden sordum.
C: Pek çok ipucu vermedik mi?
S: (A) İpuçları neredeydi? (L) Matthew ile ilgili mi? Sevgiyi tüm yanlış yerlerde aramak, çiti atlamak ve kıymıkların batması. Nasıl işlediğine dair teorim doğru mu? Kadının enerjisi Matthew aracılığıyla rotaya sokuldu, bana yönlendirildi boyun sistemimi zayıflattı?
C: Yeterince yakın.
S: (Foofighter) Nüfusun %94'ünün taşıyıcı olarak veya yeni bir ırka yönelik parçalar olarak kullanılması konusunda verdiğiniz bilginin “tüm bu çabalar başarısızlıkla sonuçlanacak” şeklindeki açıklamanızla nasıl örtüştüğünü merak ediyorum.
C: Nüfusun 94’ünün "ölebilecek" olmasının KH güçleri için başarı anlamına gelmesi şart değil. “Taşıyıcıların” enerjisi, pozitif olarak veya negatif olarak kullanılabilir. Ayrıca, dikkat ederseniz, o planlar sizin grubunuzun çabalarından önce açıklanmıştı. Çırpan kelebek kanatlarını hatırlayın!
S: (Perceval) İşte. Hiçbir şey kesin değil. Ne yaptığına bağlı, Foofighter! (Foofighter) Bunun için teşekkürler. (L) Kanatlarını çırp. (Perceval) Kanatlar temin et ve çırp onları.

--------------------------------------------------------------------
Her ne hikmetse dörtlük yazma merakım başladıktan beri başlarına hep tarih koyarım, bazen faydalı oluyor nerelerden nerelere hayretimi tatmin için, yine kendimden bahsettiğim için sıkılıyorum ama bazı şeyleri izah etmeye yol oluyor başka maksat yok ,biz kim olabiliriz ki, öyle saçma saplantılarım yok çok şükür,bu herkesin başına gelen olağanüstün şeyler yeter ki tarif edebilecek farkındalık gelişsin yoksa sudaki izler gibi yaşamımızdan yok olur gider, buna iç güdüyü fark etmek veya etmemek de diyebiliriz,

Şu "Kanat çırpsa bir kelebek evren duyar" ile başlayan dörtlüğüme tarih koymamışım ama beni oldukça fazla meşgul etti ,bunu nasıl yazdım hayreti ile beraber bir çok kapıyı açmak için de kullandım, bu alıntıda da bunu görüyoruz, evvelce bu alıntı bölümünü okumuş geçmişim demek,

Bu kabil şeyler evrende her şeyin birbiri ile ilintili olduğundan başka o defalarca bahsettiğimiz değişken çekim dalgalarının izahını da yapıyor, var oluşun genelindeki mutlak değişim dönüşüm karakterini,

Ve şu kısım ile başka şeyler de anlatıyor,

"C: Nüfusun 94’ünün "ölebilecek" olmasının KH güçleri için başarı anlamına gelmesi şart değil. “Taşıyıcıların” enerjisi, pozitif olarak veya negatif olarak kullanılabilir. Ayrıca, dikkat ederseniz, o planlar sizin grubunuzun çabalarından önce açıklanmıştı. Çırpan kelebek kanatlarını hatırlayın! "

Evvela K. dolayısiyle yani bu celseler yoluyla olan bitene bir çok şey eklenmiş değişmiş ve bu devam etmekte ,nasıl devam etmekte, farkında olan nüfus artarak,

Konu bu celseleri yapan genişleten gurubu tabulaştırmak değil okuyan idrak edenin kendini genişletmesi ile ilgili,

Burada bir gurubu şimdi bol bol ülkemizde de gördüğümüz gibi bir kişiyi veya üst laflar eden bir kesimi cemaatlaştırıp her türlü olumsuzluğu buna takarak yürümek değil, işaret edilen bir kelebek çırpması bile olsa olan her şeyin başka manalara yollara yönelmesi ölse dahi nüfusun büyük kısmı taşıyıcı olarak olacak pozitif uygulamaların devam edeceğini ilan etmek, tabii ki enkarnasyon döngüsünde olayın halis olması ,arınması pozitife doğru yönelmesi ile ilgili,


Bu bölümde evvelden çok bahsettiğimiz fizik beden /genetik beden/ruhsal beden üçlemesindeki birbirine yaratımın her anında etkileşmeden bahsediliyor, taşıyanın enerjisi,

İzah buralara gelince bizleri de bu taşıyıcılar gurubuna takan muhteşem taşıyıcı Bozadiye nasıl tekrar tekrar teşekkür edemeyiz, o arkadaş her ne olursa olsun bu tercümeleri bir çok badireler atlatıp yılmadan bundan evvelki siteye ve Tiversenusla buraya taşıdı o olmasa ve bu faaliyetleri sergilemeseydi biz aranmakta olup sağa sola başını vuranlardan olacaktık ,bu tabulaştırmak değil Sezarın Hakkını Sezara vermektir..


Edited by - Tgur on 23/10/2021 13:39:41
Go to Top of Page

bozadi


11075 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/10/2021 :  14:37:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Teşekkür ederim arinmak.

Ve değerli övgün için sana da teşekkür ederim Tgur. Bu forumdaki okuma, değerlendirme, yorumlama çabalarımızın biz ve ilgi duyan herkes için uyandırıcı, aydınlatıcı faydalar sağlaması dileğiyle.
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 2 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,27 saniyede oluşturuldu.