Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kanal Bilgileri
 Kanal Bilgileri
 Kanal Bilgileri Tartışmaları (Genel)
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar  Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 26

bozadi


8162 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 04/03/2018 :  15:04:18  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Evet, haklısın Tgur, monoteizmin Sümerde değil, çok daha öncesinde, Atlantis zamanlarında temellerinin atıldığına değinilmişti celselerde. Ama monoteizmin "üç büyük dinde" kendini en vurgulu şekilde gösteren versiyonunun Sümerle çok yakından bağlantılı olduğu anlaşılıyor.

Bazı Kertiş "rehberlerin" Sümer'e doğrudan gelip "medeniyet" (bilim vs) öğrettiği anlaşılıyor celselerde söylenene göre (iyilik gibi görünüp aslında uzun vadede insanlığın aleyhine olacak şekilde) ve gerçekten de Sümer'de dünyadışı varlıklarla/tanrılarla doğrudan temasa dair anlatımlar var. Sümer yaklaşık olarak bugünkü Irak toprakları içindeymiş sanırım, yani hemen güneyimizde / güney batımızda, Suriye'nin dibinde. Belanın eksik olmadığı yerler.

Bir yandan Atatürk'e hak vermemek elde değil ama bir yandan da "yılan kadar akıllı, güvercin kadar masum olun" deyişi bağlamında, içimizdeki ve dışımızdaki KH'ye karşı kendimizi koruyabilmemiz, ondan arınabilmemiz için KH'nin en güçlü olduğu alanları/konuları özellikle ilgi ve bilgi sahamıza almamız gerektiğine inanıyorum. Bir anlamda, doktor ile tümör arasındaki ilişki gibi. Hele ki Putin Rusyasının Ortadoğuya yıldırım gibi çakmasından sonra, Ortadoğudaki karanlığa ışık tutmak, onun giriftliklerini anlamak ve bunun altında ezilme kompleksini aşmak çok daha mümkün ve gerekli hale geldi sanki. Bu aslında sadece dışarıdaki KH'ye değil, aynı zamanda kendi içimizdeki KH'ye / egoya yönelik bir farkındalık artışı ve şifa sürecinin doğal ve gerekli bir parçası bence.

Olağanüstü bir misyona ve bu misyondaki olağanüstü başarı düzeyine rağmen Atatürk de tıpkı Musa ve Muhammed gibi maalesef KH'den ciddi bir darbe yemekten ve bir ölçüde yozlaşmaya maruz kalmaktan sakınamadı bence. Bu onu kesinlikle küçültmez, değerini azaltmaz ama büyük önderin deneyiminden de ders alarak daha da dikkatli, daha da güçlü, daha da kararlı bir şekilde, içimizdeki ve dışımızdaki KH realitesiyle yüzleşebilmemiz, üzerine gitmemiz gerektiğine inanıyorum.
Go to Top of Page

Tgur


871 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/03/2018 :  13:45:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"S: (L) J--- ve A--- B--- ouija tablasının, üzerine ellerimizi koymadan da işleyeceğini düşünüyorlar. Bu doğru mu? O şekilde işlev gösterir mi?
C: Eğer gösterirse karşınızdaki biz olmayız. Bunu yalnızca kendine hizmet eden güçler yapar. Bu konularla ilgili pek çok aptallıklar olduğunu unutmayın. W--- ve B--- şüpheli. "

------------------------------------------------
Celselerde dolaşırken yukarıdaki kısma rastladım ve evvelce aktarımları ile vurgulayıp üzerinde konuştuğumuz yani yorumlaştığımız "kanalın özellikleri"hususununda aktardıklarımıza ayrı bir onay olacak bir durumla karşılaştığıma kani oldum.
Zira yukarıda belirtildiği ve bildiğimiz gibi bu kanal en sağlam bir şekilde kotarılmıştır ,ama onda bile en küçük bir davranış değişikliği nelere yol açıyor.

Bir kere kanallama işinde her ne şekilde olursa olsun ,yani medyumik aktarma,vahiy,celse v.s. şeklinde olursa olsun bazı konulara dikkat edilmezse veya bilgili olup farkedilmezse bir çok handikap olduğu gerçektir.

Kısaca müdahele serbestliğinin olduğunu katiyetle kabul etmeliyiz artık..

Hatta belirli negatif bir müdahele olmazsa dahi aktarılan ortamdaki şahısların düşünsel özelliklerinde 3 B e dayalı hususlar baskın halde ise yani kehanet istemeler veya şahsi konularda çok ileri gitme gibi sınırlandırıcı konulara dayalı bir genel hal varsa, kanal dinleyenlere uyuyor yani ısınıyor ve negatif taraf tarafından müdahele edilmiş gibi davranıyor.

Altıncı yoğunluk mensupları tarafından da devreye alınmış denilen dinler programında da aynı hususlar yürürlüktedir, monoteizm ve cezalandırıcı güncelleme istemez tavırları sergileyen korkutucu hususları bolca devreye alan tenakuzları içinde barındıran kanallama faaliyetleridir..

O halde bütün bunlara maruz kalan insan ne yapacaktır,

Bilgilenecektir .

Ve bu işi yaparken önüne serilmiş olan bilgilerin süzgecinin yine yine de başka bilgiler olduğunu bilecektir.
Ne özeldir ki K. bilgileri insanının bilincini bu şekilde düzenlemektedir..

Tabii sorgulayıcıların mükemmele ulaşması ,kendilerini yetiştirmeleri sonunda sorularını ustaca sormaları adeta konuyu didiklemeleri bu mükemmeliyetin sergilenmesini sağlamıştır..
Edited by - Tgur on 14/03/2018 17:43:25
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa


560 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 14/03/2018 :  15:13:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kişi düşünceden ibaret. Algısı ne düzeyde tezahür edebilecekse o kadar açılabiliyor ya da kendi sapmaları doğrultusunda KH tarafından manipüle edilip şekil değiştiriyor. Bu çok açıktır tabi görmek isteyene. Başka türlüsü doğal dengenin kurucusu ve koruyucusuna ters olacaktır. Yeterli felsefeye ulaşınca ancak bu anlaşılabiliyor gibi geliyor bana.
Go to Top of Page

Tgur


871 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 19/03/2018 :  17:06:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
"S: (L) Bir defasında, belirli dünyadışı varlıkların insanları kaçırdıklarını ve "maksimum enerji transferi" sağlamak için onları vahşi ölümlere maruz bıraktıklarını söylemiştiniz. Bu anlamda, uzun, yavaş, işkenceli bir ölüm sürecinde meydana gelen bu maksimum enerji transferi nedir?
C: Aşırı korku ve endişe negatif nitelikte bir korku/endişe enerjisi üretir ve bu enerji o varlıklar için bir yakıttır. Metabolik yapıları bakımından beslenme biçimlerinden biri budur.
S: (L) Metabolik yapıları nedir?
C: Çok karmaşık olduğu için tanımlaması çok zor çünkü bu sizin anlamadığınız dördüncü bilinç yoğunluğu seviyesinde gerçekleşir. Fakat onların dördüncü yoğunluk seviyesinde var olma nedenleri kısmen, hem ruhsal/eterik yöntemlerle hem de fiziksel yöntemlerle kendilerini besleyebilmeleridir. Dolayısıyla, bu enerji transferi eterik/ruhsal beslenme yöntemini temsil eder. Diğeri de fiziksel olarak gerçekleştirilir.
S: (L) Diğeri nasıl?
C: Kan ve kanın yan ürünlerinin tüketilmesi buna bir örnek olarak gösterilebilir."
--------------------------------------------
Maksadım burada bahsedilen korkunç şeyleri tekrarlamak değil,kertenkelelerin dünyadaki karışıklık ve steresten çıkan unsurları besin olarak almalarını analizlemek istiyorum ,neden,

Onların tanrısı fizik evren yani bu yolu gurup kararı ile kabul etmiş olan bizlerin de sürüklendiğimiz fizik ortam, bu ortama cehennem burasıdır dediğimde bir çok kimse onaylıyor ama bunu fantazi bir bilgi olarak kabul ediyorlar ,hissediyorum.

Zira doğanın güzelliği ve vaz geçilmezliği iliklerimize işlemiş buradaki yaşamdan başka nasıl güzellik olur bilinmezliği ,körlüğü içinde lineere takılmış varlıklarız,ölümü yani bu yoğunluk değişimini korkunç bir durum olarak kabul etmiş hele reenkarnasyona inanmıyorsak ve biraz bu bilgi genişliğine gelip olanları irdeliyecek sorgulayacak bilincimiz yoksa tam kertenkelelerin besin kaynağı bir durumdayız,

Bilindiği gibi korku duyup bol stres çıkaran, karışıklıklardan karışıklıklara sürüklenen bir moddayız.Bu durum neden önemli ,

Kertişlerin BH olmayı bilmeyen ve istemeyen ,olumsuzu yani negatifi isteyen fizik evreni genişletip daim olmasını isteyen doyumsuz bir halleri var.Bu husus karışıklığın ,korkunun ,stresin olduğu bir genel enerjiyle çoğalır yoğunlaşır ve onların gitmek istedikleri o kök noktalara doğru olan yolculuklarını takviye eder.

Tabiiki bu durum hakkındaki yorumumuz bulunduğumuz ortama ait kısıtlı donelere bağlı bir varsayımlardır,konunun teknik mekanizmaları yani bu stress ve karışıklık nasıl besine dönüşür onun izahını tam yapamayız , keza bizim alt yoğunluklardan temin ettiğimiz besinlerin enerjiye nasıl dönüştüğünü incelikli olarak izah edemediğimiz gibi, ancak BH ve KH nın genel karakteri hakkında az çok bir bilgi yoğunluğuna ulaşmış gibiyiz zira bilgi bilgi peşinde koşuyoruz ve gelebileceğimiz son noktalara yakın bir seçim arefesinde olduğumuzu artık idrak ettik..

KH nin bu besinlenmesindeki ana hususlarından birisi indirgenmiş hayat tarzlarındaki zevke düşkünlük ve onu elde etmek için daha indirgenmeye yönelme yani kök noktalara doğru gitme tarzında ,

Bu durumda yüksek ruhsal kademelerdeki zevk ve dinginlik bu alt yoğunluklardan daha mükemmel değil mi konusu akla gelir ,ancak şu bilinmelidir ki kaba maddelerdeki bilinmeyenlere dalarak bilinmeyen yeni şeyleri zevkleri keşfetmek her halde çok daha cazip geliyor, geldi,

Anlatış bu kademelere gelince varoluşun dinamiğini sorgular bir hale gelindiğini hissediyorum ama doyumsuz olarak bizim de aradığımız, oluşların sebebini gelinebilinecek ölçülerde veya ölçü üstünde de anlamaya çalışmamız olduğunu yineliyorum..Edited by - Tgur on 19/03/2018 17:59:46
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 26  Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.