Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 25 Mart 2017
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 3

Astre


300 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/05/2018 :  00:01:28  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Son zamanlarda sadece sol kulağımda metalik sürtünme sesine benzer sesler duyuyorum, bu konu ile ilgili diğer celselerde bir açıklama oldu mu? Çınlamalar veri aktarımı/farkındalık artışı vs. anlamına gelebilir ancak sadece tek bir kulakta olan metalik çınlamalar bilemiyorum doğrusu, özellikle bu durum (metalik sesler) olduğundan beri kendimi berbat hissediyorum resmen delirmiş gibi, sakinliğimi korumaya çalışıyorum bunu yaptıkça başıma ağrılar giriyor.
Go to Top of Page

bozadi


8793 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/05/2018 :  15:11:46  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sol kulağa özgü anormal ses durumlarında (doğal/fizyolojik kökenli birşey değilse) negatif etki, izleme, enerji emme veya müdahale ihtimali daha yüksek diye biliyorum. Kendini kötü hissetmene neden olmuş olması da bunu düşündürüyor. Benim sol kulakta da çınlama türü sesler çok duyarım. Hemen hepimizde vardır bu çiplerden bir veya birkaç tane. Pozitif duygu ve düşünceler arttığında veya baskın olduğunda, bu çipler de K'ların deyişiyle "fişi çekilmiş bir cihaz gibi" fonksiyonsuz kalacaktır büyük ölçüde.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa


617 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 01/05/2018 :  15:32:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Metalik ses gibi değil 3-10 saniye arası açılıp kapanan radyo gibi linear alçalarak biten bir çınlama. Yüksek benliğin kendine verdiği uyarı gibi düşünmek daha mantıklı aslında. Mantığını daha iyi anlamanız için "uyarı" kelimesine odaklanmalısınız.
Go to Top of Page

Astre


300 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2018 :  08:37:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
@GTP aslında @bozadi haklı aslında, doğal değil ve ses o kadar netki sanki beynimden geliyor gibi ve çınlamalarda olur bende ama 2 kulakta oluyor soldaki ses metalik parça sürtünme sesi gibi. Çınlamalarım ise bazen saatlerce sürüyor, bazı çınlamalar sonrası (sanırsam veri aktarımı oluyor) daha pozitif ve farkındalık sahibi oluyorum. Negatif düşüncelerim bu sıralar yükselişte ondan cihazlar eskisine zanaran aktif olmuş olabilir veya etkisi artmışta olabilir, şuan stabilim ve sesler yok. Kişisel görüşüm pozitif eğilim arttıkça BH'ler dalgalar/elektriksel akımlar vb. yollarla veri gönderiyorlar, biz algılamasakta bilinç altımız algılıyor ve negatife eğitim olduğunda (içten ağırlıklı eğilimler) bu durumda bağlantıyı KH alıyor ve kendine uygun veri yolluyor, o sol çınlama sonrası negatif ağırlıklı düşüncelerim dahada kötüleşti, bu sefer onay olduğu için (içten negatifliği kabullendiğim için) bu denli ileriye gidebildiler bence. Ek olarak pozitif ve negatiflik birdir, kimse ne iyi nede kötüdür, iyilik ve kötülük güzellik gibi bireyseldir ve kişiden kişiye değişkendir, iyiyi bildiğiniz gibi kötüyüde bilmek avantaj sağlar, iyilik saf bir şekilde kötülüğe inanmak demek değildir, iyi olmak demek kötülüğün bilincinde olupta iyiliği seçebilmektir. Yaşadığım sol kulak çınlaması beni birazda olsa negatifliğe kutuplaştırsa bile bana farkındalık ve farklı bir bakış açısından bakmamı sağladı, sonuçta her beyazın içinde bir siyahlık -iyiliğin içinde kötülük, kötülüğün içinde iyilik- vardır değil mi?
Go to Top of Page

Astre


300 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2018 :  08:42:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kendi mesajımı okuduktan sonra aklıma geldide, ya @gtp'nin dediği gibi negatif eğitimlerim arttığı için yüksek benliğim uyarı yolluyorsa? Algıda seçicilik mi yaşıyorum emin değilim ama sesler dediğiniz gibi kısa süreli ve radyonun açılıp kapanması gibi (metalik sürtünme sesi gibi garip bir ses, uygun tanımı @gtp yapmış sağolsun).
Go to Top of Page

Tgur


1003 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2018 :  08:55:08  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Astre kardeşim fizyolojik muayene oldunuz mu ,orta ve iç kulaktaki arızalar veya kolestrol trıglıserit yüksekliği beyne giden damarlarda daralma sıkışma da bu çınlamalara sebep olabilir,değilse sizin de belirttiğiniz gibi farkındalık arttıkça çınlamalar etkisini kaybeder.


Edited by - Tgur on 02/05/2018 08:55:25
Go to Top of Page

Astre


300 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2018 :  16:41:55  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili @Tgur, fiziksel olarak bir çok test yaptırdım (KBB İşitme testleri, kan testleri, hormonsal testler vs.) testler sonucunda -basit rahatsızlıklar dışında- bilinen bir sağlık sorunum olmadığını öğrendim.
Go to Top of Page

Tgur


1003 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2018 :  17:02:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Güzel ozaman farkındalık yolunda hayırlı yolculuklar ,ama şunu kesin biliniz mutlaka geçiyor..
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 3 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Kasyopya celselerini ve diğer mesajları farklı ortamlara kopyalamadan önce lütfen izin isteyin: baskalarinahizmet@gmail.com Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,11 saniyede oluşturuldu.