Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Olağandışı Olaylar
 Rüyalar
 Yarı gerceklikli ruyalar
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 5

maglor


260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2021 :  17:23:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba Ogenezis,unutkanlik ve hafiza durumuyla ilgili ben de sikintilar yasadim/yasiyorum.Nasil cozebilecegimle ilgili suan icin bir fikrim yok.Matriksin insana ve varorlusuna kast eden bir yapida oldugunu biliyoruz ve su donemlerde hic olmadigi kadar da cildirmis durumda (belki de hep boyleydi).Deneyimlemekte bulundugumuz buyuk dongunun "son" zamanlarinda aslinda insanligin düşüş hikayesini tekrar yasiyoruz tarih tekerrür ediyor ve hepimize aslinda buyuk bir firsat sunuyor.Keza hikayemizin temeli de hatirlamak..
Go to Top of Page

maglor


260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2021 :  17:36:29  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Icimizde,ozumuzde olan tohumlarimizla realiteyi belirleyenler bizleriz.Bu yuzden bu kadar saldirilara maruz kaliyoruz,umutsuzluga surukletip donguyu kendi arzulariyla "kapatmayi" arzuluyorlar.Halbuki "anahtar" bizde...Keza K larinda tam kontrol diye adlandirdiklari konu tam da bu.Tam kontrol demek insanoglunun,insan ruhlari uzerinde tam kontrol saglamak demek.Dusunebiliyormusunuz hak olan ruhu tam kontrole almaya calisiyorlar!
Go to Top of Page

maglor


260 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2021 :  20:15:44  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Pleaides ogretilerinden alintilar

"Insanlar elektromanyetik olarak titresip korku frekansini yaydiklarinda bir bilinc iletimi gerceklesir.Korku nereye gider?Dusunceleriniz nereye gidiyor?Ortak bilincin besin urettigini soylemistik.Sistem bozucular olarak besin kaynagini sokup atmak ya da besin kaynagini korku ve kaostan baska birseye degistirmek icin geldiniz.Bu kaynaktan beslenenlerin ya beslenme tarzlarini degistirmelerini ya da GEZEGENI TERK ETMELERI gerekecek.Siz bilgiyi,isigi,degisim potansiyelinin ve isikla is birligi yapacak titresecek bir besin kaynaginin varoldugu anlayisini getirmek icin buradasiniz.Yaptiginiz ve tamamlamaktan sorumlu oldugunuz sey bu."

Yani gezegenin ve bizlerin "daha once" oldugu gibi BH saflarina gecmesi yani ozgur olmasi...

"Bazilarinizin bunu nasil basarilacagi,yasamlariniza kusursuzluk durumunu nasil getireceginiz konusunda saskinlik icinde oluslarini anliyoruz.Hepinizden bu andan baslayarak istedigimiz gelecekteki hicbir deneyiminizi gecmisinize dayandirmamanizdir.Gecmisi gelecekle olacaklarin ozru olarak bu ana suruklemeyi hepiniz seviyorsunuz.Bununla unlenmissiniz.Ama daha yeni isinlanmissiniz gibi ve bir bebek kadar masummussunuz gibi,gundelik yasaminizin gerekleri icinde ilerlemek zorundasiniz.Her sabah uyanip her gun ileriye dogru adim attiginizda o gun ne deneyimlemek istediginize aciklikla niyet edin.Eger bunu yapmayacak ya da yapma aliskanligini gelistirmeyecek olursaniz buradan gitseniz daha iyi olur!GERCEKLIK BU SEKILDE TASARLANIR.Daha once soyledigimiz gibi,insan irkindan sakli tutulan buyuk sir dusuncenizin deneyim yarattigi ve dusuncenin gerceklik yarattigidir.Butun gerceklik dusunce tarafindan yaratilir.Bu butunuyle oznel bir deneyimdir.Ama elektromanyetik olarak deneyimleri belirli bir gerceklik yelpazesinde yaratacak sekilde kontrol edilmektesiniz."

Önce düşünce gelir. Deneyim her zaman ikincildir. Asla tersi değil. Deneyiminiz her zaman düşüncenizin yansımasıdır. En önemlisi açıklık ve gücünüzün farkında olmaktır. Her zaman düşünceleriniz dünyanızı oluşturur. Bunca frekans kontrolü titreşimi ile bombardımana tutulduğunuz için inip çıkıyorsunuz. Bu sizi berraklıktan alıkoyuyor. Irk olarak son derece berrak, merkezlenmiş olmaya ve kendinizi her zaman yaşanan ana getirmeye kararlı olmak zorundasınız. Gelecek ya da geçmişte yaşamaya son verin, şimdinizde yaşayın. Kendinize, “Ben ne istiyorum?” deyin “Kişisel evrimimi hızlandırmak istiyorum. Ruhun artan bir kapasite için bana yardım etmesini istiyorum. Bedenimin kendi kendisini iyileştirmesini istiyorum. Sağlık dolu olmak istiyorum. Zorluktan vazgeçmeyi, böylece insanlığın ne olacağının canlı bir örneği olmayı arzu ediyorum.” Bu düşünce şeklidir sizin için her şeyi hızlandıracak olan.Davranış kalıplarınıza göz atın. Kendinizi, deneyiminizin bir parçasını yarattığınızı yadsırken ve onu sizin yarattığınız bir şey olarak sahiplenmeyi istemiyor bulursanız sadece izleyin. Şöyle söyleyin: “İlginç değil mi? Sürekli böyle yapıyorum. Yarattığımı sahiplenmek istemiyorum. Hoşuma gitmezse başkasını suçluyorum. Bakalım bu davranışı daha ne kadar sürdürecek ve başka bir davranış biçimi geliştirmek için bir çözüm bulma iznimi kendime ne zaman vereceğim.”Kendinizi yargılamayın. Kendinize, “İlişkili olduğum her şeyde sorumluluğumu kabul edeceğim. Bana olan her şeyde sorumluluğumu kabul edeceğim. Başıma gelenden hoşlanmıyorsam kendime hoşuma gitmeyen şeyleri neden yarattığımı soracağım. Belki de bunun nedeni, değiştirebilmemi sağlamak üzere benim için gerçekten yolunda olmadığını göremediğim bir şeye dikkatimi çekmektir.”"Yaptığınız her şeyin kusursuz bir amacı varmışçasına hareket edin -her zaman. En yüksek çıkarınız ve ulaşabileceğiniz en büyük fırsat, içinde olduğunuz her olayı işlemekle ilintiliymiş gibi davranın. Her zaman bu şekilde hareket edin. Sokakta yürürken birisi, “Silahım sırtına dayalı, çık bakalım paraları!” derse büyümenizi en yüksek noktaya götürme fırsatı verilmiş gibi davranın. Bu şekilde hareket ettiğinizde sonuçların ne olacağını asla bilemezsiniz. “Mış” gibi davrandığınızda bilmeden ve beklentisiz bir şekilde hareket edersiniz. Bir tavırdır bu. Hepiniz bu tavrı benimseyip, her olay sizi büyümeniz ve farkındalığınızda daha ileri götürmek için tasarlanmış gibi hareket etseniz, o zaman döner dolaşır, silahını sırtınıza dayayan kişinin sizin bir suretiniz ya da parçanız olduğunu görebilirsiniz. Bir şeyi iyileştirebilecek durumda olabilirsiniz; korktuğunuz bir şey yapma fırsatı verilmiş olabilir size bu deneyimle."

Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/01/2021 :  22:37:41  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhabalar maglor...Bilim adamları artık bir günün 24 saat olmadığını söylüyorlar.Belki yaşamsal ve günlük kovalamacanın peşinde tek yıpranan vücudumuz değildir...Ruhumuzda yıpranıyor dur..eski esnekliğini kaybettiğini ruhsal olarak katilastigimi hissediyor ve deneyimli yorum.ve bu sadece deneyimlerden ibaret.ben bu değilim.bazan en yardıma muhtaç sizsinizdir..ruhunuz yardım etmenizi bekler çığlık atar farkında olmazsınız.bazi şeyleri unutmak yada hatırlamakta güçlük çekmek bence durma vaktinin artık geldiği yolunda bir işarettir...her ne yapıyorsan dur ve bırak.ara ver ..soluklan..fiziki ve ruhsal arınma in vaktidir.kendine zaman ayır..ruhunu sev ve onu koru..detoks çaylarından ziyade ben keten tohumu bu keşfettim.bir tavada kavurup yoğurda ekleyebilirsin yada taze çekilmiş toz halinde 30 Gr i gecmeyecek şekilde günlük kullanabilirsin.tadi çok güzel ve sağlıklı..enerji ni yükseltiyor hemde..pladiesten güzel bir paylaşım di.yazilarin için teşekkürler..
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/01/2021 :  15:55:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yine oldu...canim aşırı sıkılıyordu.nedenini bilmiyorum..midem bulanıyor gibi kafam uğulduyor gibi değişik bir his..önce sabah bir iki bardak kırıldı kendiliğinden..oralı olmadım.sonra öğlene doğru kitaplıkta biseyler düştü..yine oralı olmadım..
En sonunda duvardaki televizyon düştü..TV ünitesi tuzla buz oldu.. elektrik ten bişey olur diye kostüm şalteri indirdim hemen...bu sefer uyarı rüyası filan yok.saldirilar direk olmaya başladı...Belkide hepsi tesadüf eseri dur.ben abartmıyorum dur..Algida seçiciliktir..
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/01/2021 :  16:37:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yıllar önce çok saçma bir davet almıştım.yibe yarı gerceklikli rüyalarımın birinde..
Bir gece uyurken bana çok harika gelen bir müzik sesiyle uyandım..muhteşem bir melodiydi..caddeden geliyordu ses..çıktım balkona disarda simsiyah ici gözükmeyen bir Mercedes vardı..ses ben burdayım dedi.baktim sokak bomboş..bir tek o siyah araba ve ben varım..bu ne be? Dedim..korktum gittim tekrar yattım uyudum..yada uyumadım bilmiyorum..kendimi bir salonda buldum bir kadın birkaç ortayasta adam oturuyor kahve içiyorlardı..hoşgeldin seni bekliyorduk..bize katilacakmisin? Dediler..şaşırdım..ne katılması neler oluyor dedim..sende bize katılırsa 5 kişi olacağız uzun zamandır seni gözlemliyoruz.bizler grubumuzu astral seyahat ye tanıstigimiz kişilerden oluşturduk dediler.uyelerimizi buradan seçiyoruz dediler..bana adres ve telefon numaraları verdiler .irtibata geçelim dediler..biraz önce seni biz uyandırdık..balkondaydin ya dediler..çok korktum..korkunun derecesini anlatamam size..ben anlamam öyle şeylerden sadece rüya goruyorum şuan uyandırın birazdan kendimi dedim.. rüyadan uyanmak için okuduğum şeyler var..hemen onları okumaya başladım..sizinle görüşmek istemiyorum dedim..kendimi uyandırdım hemen..delirdim kesin dedim...verdikleri adresin birini araştırmıştım.gercekten öyle bir yer vardı ama cesaret edip sorgulamadim tabiki...Yani demek istediğim eğer yaşadıklarım gerçekse..hala kuskuluyum çünkü ..Türkiye'de de ileri düzey astral seyahat yapan ,belirli düzeyin üzerinde insanlar var..başkaca konulara hakim olan insanlar var..sadece biz bilmiyoruz..
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/01/2021 :  11:21:35  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogenezis

Yine oldu...canim aşırı sıkılıyordu.nedenini bilmiyorum..midem bulanıyor gibi kafam uğulduyor gibi değişik bir his..önce sabah bir iki bardak kırıldı kendiliğinden..oralı olmadım.sonra öğlene doğru kitaplıkta biseyler düştü..yine oralı olmadım..
En sonunda duvardaki televizyon düştü..TV ünitesi tuzla buz oldu.. elektrik ten bişey olur diye kostüm şalteri indirdim hemen...bu sefer uyarı rüyası filan yok.saldirilar direk olmaya başladı...Belkide hepsi tesadüf eseri dur.ben abartmıyorum dur..Algida seçiciliktir..
Wau... Baya ciddi olaylar.
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 31/01/2021 :  11:43:06  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogenezis

Yıllar önce çok saçma bir davet almıştım.yibe yarı gerceklikli rüyalarımın birinde..
Bir gece uyurken bana çok harika gelen bir müzik sesiyle uyandım..muhteşem bir melodiydi..caddeden geliyordu ses..çıktım balkona disarda simsiyah ici gözükmeyen bir Mercedes vardı..ses ben burdayım dedi.baktim sokak bomboş..bir tek o siyah araba ve ben varım..bu ne be? Dedim..korktum gittim tekrar yattım uyudum..yada uyumadım bilmiyorum..kendimi bir salonda buldum bir kadın birkaç ortayasta adam oturuyor kahve içiyorlardı..hoşgeldin seni bekliyorduk..bize katilacakmisin? Dediler..şaşırdım..ne katılması neler oluyor dedim..sende bize katılırsa 5 kişi olacağız uzun zamandır seni gözlemliyoruz.bizler grubumuzu astral seyahat ye tanıstigimiz kişilerden oluşturduk dediler.uyelerimizi buradan seçiyoruz dediler..bana adres ve telefon numaraları verdiler .irtibata geçelim dediler..biraz önce seni biz uyandırdık..balkondaydin ya dediler..çok korktum..korkunun derecesini anlatamam size..ben anlamam öyle şeylerden sadece rüya goruyorum şuan uyandırın birazdan kendimi dedim.. rüyadan uyanmak için okuduğum şeyler var..hemen onları okumaya başladım..sizinle görüşmek istemiyorum dedim..kendimi uyandırdım hemen..delirdim kesin dedim...verdikleri adresin birini araştırmıştım.gercekten öyle bir yer vardı ama cesaret edip sorgulamadim tabiki...Yani demek istediğim eğer yaşadıklarım gerçekse..hala kuskuluyum çünkü ..Türkiye'de de ileri düzey astral seyahat yapan ,belirli düzeyin üzerinde insanlar var..başkaca konulara hakim olan insanlar var..sadece biz bilmiyoruz..
Çok çok enteresan bir deneyim ogenezis. Paylaştığın için teşekkürler. Son cümlelerinde belirttiğin gibi, ileri düzeyde (rüya bilincinde değil adeta günlük hayat bilincinde) astral seyahat yapan, "organize faaliyetlerde" bulunan (!), forumda ele aldığımız veya almadığımız bambaşka "sıradışı" yetenekleri olan insanlar olduğu fikri gayet mümkün göründü bana. Benim böyle bir yeteneğim yok bildiğim kadarıyla ve en azından içinde bulunduğum süreçte veya yakın bir zamanda olmasını ister miydim, bundan da emin değilim doğrusu.

Şu anda konunun benim ilgimi en çok çeken yönü şu: Düşünce/irade gücüyle adeta herşey yapılabiliyor. Kimi insan geçmiş yaşamlarını ayrıntılı bir şekilde hatırlayabiliyor, kimisi belki “uzak-görü” (remote-viewing) denebilecek bir yolla (sanırım astral olarak) bir yerlere gidip gözlem yapıp, bilgi toplayıp dönebiliyor, kimisi düşünce gücüyle maddeleri hareket ettirebiliyor, odaklanma yoluyla şifa verebiliyor, hipnoz altında insanlara uyanık bilinçleriyle yapabileceklerine kesinlikle inanmayacakları çok çok enteresan şeyler yaptırılabiliyor, başka boyutlarla, üst yoğunluk düzeylerindeki varlıklarla iletişim kurulabiliyor, pozitif ve negatif amaçlı olarak başkaları üzerine belirli etkiler yönlendirilebiliyor vs vs.

Bizlerin bu tür şeyler yapıp yapamadığından ziyade, bunların “yapılabilir” şeyler olmasına, imkansız olmamasına dikkat çekmek için verdim bu örnekleri. Düşünce (bilinç, irade, inanç vb.) yoluyla yapılabilecek şeylerin sınırı yok gibi. Odaklanma, irade gösterme ve niyet etme yoluyla kişi düşünce/bilinç enerjisiyle birşeyler çok yavaş veya çok düşük bir düzeyde de olsa (ki bu bazen daha hızlı ve yüksek ölçekli de olabiliyor sanırım) birşeyleri değiştirebiliyor, birşeyler yaratabiliyor, birşeyleri etkileyebiliyor.

İşte düşüncenin bu yaratıcı/oldurucu özelliğine dikkat çekmek istiyorum. “Süper yetenekler” konusunda beklenti geliştirmeyi önermek için söylemiyorum bunu. “Şimdi ve burada”, durduğumuz yerde yapılabilecek şeylerin potansiyel sınırsızlığı dikkatimi çekiyor. Bunun insanın “tanrısallığı” (Tanrı’nın bir parçası ve kendisi olması) ile de yakından bağlantılı olduğunu düşünüyorum.

Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/03/2021 :  00:22:54  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Öncelikli olarak çok geç yazdığım için lütfen kusura bakmayın...
Süper yetenekk.. bence ...Wolf Messing
Özellikle birinci Dünya Savaşı'nda adından söz ettirmiş adeta damga vurmuş birisi..1939 da messingi tutuklay
nıphücreye atıliyor.buradan zihin gücünü kullanarak başka biri olduğunu söylüyor ve elini kolunu sallayarak çıkıp gidiyor.. yıllarca devlet büyüklerinin danışmanlığını yapmıştır..hipnozda bir numaraydi... Türkiye de parapsikoloji çalışmaları pek yoktu..yazılı belge olarak bir tek Bedri Ruh Selman ve arkadaşlarını diyebiliriz..
Günümüzde 1991 Bilinçli hipnoz derneği kuruldu..ama tıp fakultelerinde daha yeni yeni kullanılmaya başlandı .oda bazı okullarda..dış hekimliginde..kekemelik...sigara bırakma merkezlerinde vs....oysa çoğu ülkede dava karda taniklar unuttuklari şeyleri bile hipnozla en ince detaylarına kadar hatırlayıp söyleyebiliyorlar.ülkemizde böyle bir uygulama yok...evet size katılıyorum bozadi.insanin Tanrisalligi..bir parçası olmasina..Dogadaki hiçbir canlının kimliği insan kimliğiyle boy ölçüşemez...
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/03/2021 :  10:47:56  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Hipnozla ulaşılabilecek sayısız pozitif imkandan neredeyse tamamen yoksun olmamız üzücü gerçekten.
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 21/04/2021 :  20:53:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yarigerceklikli rüyalara devam:((
En son gördüğüm rüya iki ay önceydi ve beni derinden etkiledi.oyleki uyandığımda hüngür hüngür ağladım.Tum insanlığa dua ve iyi dileklerimi gonderdim.
Rüyamda iki katlı bir evde ikinci katta açık tenli sarışın bir doktor bir sandalyeye bağlı oturtulmustu odanın birine..40 yaşlarında filandi..iğne batiriyorlardi doktora dediklerinizi yapmazssan yada konuşursan kardeşini tehlikeye atarsın.ona kötülük yaparız diyorlardı.igne batiriyorlardi surekli.bacaklarina karnina..koluna.nereye rast gelirse...duydugu çaresizlik ve acı hissini aynen yaşamam çok kotuydu..ikizi vardı.oda doktordu ve labaratuvar da calistiriyorlardi onu..Avrupa'da bir ülkeydi..şuan ülkenin ismini hatırlamıyorum..tek bildiğim iğne batırılan adam sürekli helsingi bildirisini aklından geçiriyor ve ikiz kardeşine bişey olur diye korkuyordu...ruyami hayal mi şaşırdım kaldım..uyumuyor gibiydim cunki..sonra belki günlük haberlerden etkilenip böyle bir rüya görmüşümdür dedim kendime...ve TV izlemeyi bıraktım..
.
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/04/2021 :  11:11:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogenezis

Yarigerceklikli rüyalara devam:((
En son gördüğüm rüya iki ay önceydi ve beni derinden etkiledi.oyleki uyandığımda hüngür hüngür ağladım.Tum insanlığa dua ve iyi dileklerimi gonderdim.
Rüyamda iki katlı bir evde ikinci katta açık tenli sarışın bir doktor bir sandalyeye bağlı oturtulmustu odanın birine..40 yaşlarında filandi..iğne batiriyorlardi doktora dediklerinizi yapmazssan yada konuşursan kardeşini tehlikeye atarsın.ona kötülük yaparız diyorlardı.igne batiriyorlardi surekli.bacaklarina karnina..koluna.nereye rast gelirse...duydugu çaresizlik ve acı hissini aynen yaşamam çok kotuydu..ikizi vardı.oda doktordu ve labaratuvar da calistiriyorlardi onu..Avrupa'da bir ülkeydi..şuan ülkenin ismini hatırlamıyorum..tek bildiğim iğne batırılan adam sürekli helsingi bildirisini aklından geçiriyor ve ikiz kardeşine bişey olur diye korkuyordu...ruyami hayal mi şaşırdım kaldım..uyumuyor gibiydim cunki..sonra belki günlük haberlerden etkilenip böyle bir rüya görmüşümdür dedim kendime...ve TV izlemeyi bıraktım..
.

Çok ilginç, ogenezis. Korona virüs veya benzer bir konuyla bağlantısı var mıydı acaba his olarak?
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2021 :  03:48:30  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhabalar Bozadi...coranaylami ilgili bilmiyorum...sadece acıyı hissetmiştim.ruyanin bazı incelikleri vardı ayristiricilari burada tam yazmadım..
Evet ..kendimi evimi ailemi koruma çemberine almıştım hicbirsey koruma çemberini sızıp gecemiyor..rüyada bile olsa....o kadar sıkı çember sartmiydi..korunmakmi yoksa bir tür kendini izole etmek herşeyi hallediyor muydu..
Çok acı deneyimledim arkadaşlar..kafam allak bullak..şuan tekrar sil baştan kendimi yaşamı varoluşu sorgulamaya başladım..kendimi evimi çevremi sürekli koruma çemberine alarak hicbirseyi yanıma yaklastirmamaya çalışmıştım hep..
Acaba sudaki balık gibi herşeyi bırakıp denizde yuzmelimi...şu bogarsa diye korkuyorum..sen baliksin şu seni bogmaz diyorlar...uzay bile boşluk değil esir denen madde ile dolu diyorlar..dünya mesala soluk alıp verdiğimiz hava..biz insanlar için nimetken...bir takım varlıklar için öldürücü...
Farkındalık la beraber yaşamı sürdürmek çok ağır bir yük..hicbirsey bilmeden yaşamanın verdiği huzuru özledim...
Bir buçuk hafta önce bir rüya gördüm.ruyamda sadece kaslardan oluşmuş bir süliet evime girmeye çalışıyordu..yani derisi soyulmuş insan silüeti..ben ruhu hep filmlerdeki beyaz örtülü şekilde hayal etmiştim nedense:((
Bir insan ruhuydu benimle iletişime geçmeye çalıştı.engelledim.kapiya geldi ..çift sürgü yaptım.pencereye geldi..hem bazı dualarla hemde camları kapatıp çift sürgü yaptım.balkondan girmeye çalıştı.orayada balkon camlarını hızlıca kapatıp bazı dualarla beraber pardeyide sıkıca kapattım.bir süre bekledim.varliğini hissediyordum dışarda beni bekliyordu.konusmadan gitmek istemiyordu..bir süre daha bekleyip cesaretimi toplayinca dışarı çıkıp konuşacaktim.planim buydu..dışardaki ruh yada varlığın çok üzgün ve ne yapacağını bilmediğini hissediyordum..ona bakınca çok korkuyordum ama çok hüzünlü bakıyordu..bu böylece sabaha kadar surdu..o sırada uyandim...
İçimde bir tuhaflık vardı hüzünle beraber .konuşmalı mıydım acaba diye..eğer gelen bir ruh ise yakında ölen biri varmı diye sormak için..
Sabah kalkınca ilk iş annemi aradım...
Gece dayım vefat etmiş.:(((
Bana sabah haber vereceklermis.ben aradım onları..:((
Gece boyu gelmesin diye mücadele ettiğim dayımın ruhuymus..çok üzüldüm...ben korktuğum için heryeri kapattım...konuşmayı reddetmiştir oysa ki..:(((
Canim dayım çok severdik birbirimizi...
Hala çemberi açmadım..açtığım an biliyorum ki diğer varliklarda dolusacak eve..
Böyle işte.aciyla karışık bir tuhaf ay geçiriyorum....
Tüm varlıklar küçük gruplardan büyük gruplara telgraf telleri gibi birbirimize bağlıyız aslında..enerji boyutunda..

Go to Top of Page

Tgur


1510 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2021 :  07:39:00  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

"Tüm varlıklar küçük gruplardan büyük gruplara telgraf telleri gibi birbirimize bağlıyız aslında..enerji boyutunda.."

Çok yerinde bir tesbit dostum, aç o perdeyi dayınla konuş belki senin telkininle gitmesi gereken yoğunluğa rahatça geçecek ,kimbilir dünya planında dolaşmakta olabilir ve zaman görecelidir şu an karar verirsen gerçek an o andır..

Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2021 :  09:55:21  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Nihai olarak korkulacak, üzülecek birşey yok. Kararlı iyi niyetle kısa, orta veya uzunvadede herşey yoluna girer. Kendin, dayın ve diğer tüm sevdiklerin için iyi niyetini zaman zaman tazelemen yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Kimse uzakta değil, hiçbir şey bağlantısız değil senin de dikkat çektiğin gibi. Ne de olsa herşey bir. Gerçekte zaman yok, mesafe yok. Tüm yapmamız gereken iyiye niyet etmek. İyinin, iyiliğin özü saf varlık, yani 7y'dir. Hiçbir kötülüğün, hiçbir yoksunluğun, hiçbir yanlışlığın olmadığı, olamayacağı gerçeğin saf merkezi. Var olan herşey aslında onun bir parçası ve ta kendisi.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn


174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 02/05/2021 :  17:48:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Ogenezis kardeşim, diyeceklerimi ne kadar dikkate alırsın bilmiyorum ama küçük bir tavsiye de bulunmak istiyorum sana. Herşeyden önce kardeşim, ustamın da dediği gibi biraz "sessiz ve sakin" kalmaya ihtiyacın var gibi görüyorum seni. Tavsiyem odur ki, önce bi kendi içinde sakinleş, sükunet sağla, dinginleş, dinginliğin gücüne ulaş, ondan sonra çemberler oluşturmak, varlıklarla kapışmak daha doğru olacak gibi geliyor bana. Lakin takdir senin tabii ki, benimkisi öyle hissetiğimden dolayı paylaşmak istediğim küçük bir tavsiyedir sadece. Ve hep hatırlanmalı ki, ustaların da dediği gibi, bu dünyada en çok "sessizlik" Tanrı'ya benzer...

Sevgi ve sükunet dolu günlerin olsun kardeşim...
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 06/05/2021 :  23:47:59  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhabalar arkadaşlar.
Öncelikli olarak bir konuya açıklık getireyim.mmpı Minnesota çok yönlü kişilik testi bile yaptım kendime..hiçbir ruhsal hastalığım yok:))burada yazdıklarım samimi bir iç döküs ve paylaşımlar diyelim.Belkide yalnız olmadığımı bilme ..

Korkularımı yenip hazır olduğunda dayımla konuşmayı deneyeceğim tgur.. teşekkür ederim .
Bozadi aslında benimkisi bir tür pişmanlık ve üzüntü.eskiden net şekilde gelen her türlü varligin iyi niyetli mi yada kötü niyetli mi olduğunu ayırt edebiliyordum.suan edemediğimi tüm hepsinden korktuğumu uykuda bile olsa ruhumun kaçıp çembere saklandığını farkettim.tum iletişimleri kapaliyim yani..kendimi koruyorum böylece..:(
Oui-gon-jinn..merhabalar yorumun için oncelikle teşekkür ederim..çembere yada korunmaya yada çarpışmaya adına her ne dersen ilginç bulduğum için ,ergenlik heyecanı olarak yapmaya başlamadım.cocuklugumdan beri yani 8 yaşlarında filan rüyalar görmeye başladığımda ta o zamanlarda korunma ihtiyacı hissettim.korunma ihtiyacı korkudan doğar ve güven azlığından maalesef..
Korku duygusunun kendine özgü bir titreşimi vardır .bu yayılan titreşim bazı varlıklar için iyi bir besin kaynağıdır.kahvalti sunumu gibi senin peşini bırakmazlar..
Ruhsal olarak güçlenip korunma yollarını öğrendiğinde peşini bırakırlar ancak..
En ufak zayifliginda dalarlar..
Bir insan ömrü ne kadar ki..neyse konu dahil masin..
Pisişik korunma için öncül hazırlık her türlü enerji çalışması kişisel bir hazırlık yapmayı niyet etmeyi ve kendine zaman ayırmayı gerektirir. Ben her zaman yoğunum diyenlerin burada öğreneceği birkaç uygulama ile çok fazla bir kazanç beklememeli gerekirfiziksel olarak ne kadar güçlü ve ne kadar sağlıklı isek pis işe korunma uygulamalarından o kadar etkili sonuç alırız sonuç almak için belli egzersizleri bir süre düzenli olarak uygulamak lazım birtakım ağrıları hastalıkları olan insanlar pis ışık korunmadan daha iyi sonuç elde edebiliyorlar enerji çalışmaları ile iyileşme lerini hızlandırabiliyorlar. Gerek enerji çalışmaları gerekse korunma için öncelikle yapmamız gereken şunlardır
1-dengeli ve düzenli beslenme
2-düzenli uyku
3-sık sık duş alma
4-dedikodu yapmama içsel konuşmalar zihinsel gevezelikleri mümkün olduğunca azaltma
5-dinlenmeye zaman ayırma yoğun iş saatlerinde kısa kısa molalar verme
6-bedensel ve zihinsel olarak gevşeme
7-topraklanma
Bütün bunlar öncelikle enerji alanlarımızı güçlendirir enerji alanlarımızı nispeten güçlendirdik ten sonra pişik korunma yapmak oluşturacağımız korunma imajını enerji ile yükleyip şarj etmek kolaylaşır
Bedensel ve zihinsel gevşeme huzur ve mutluluk duygusunu güçlendirir her gün 10 dakika bile olsa sessiz bir odaya çekilip gözleri kapatmak derin derin soluk alıp vermek hem bedeni hem de zihnimizi sakinleştirir

Topraklanma egzersizi her yerde iş yerinde hatta otobüste bile rahatlıkla yapılabilir en fazla birkaç dakika hatta saniyeler içinde yapmak mümkündür böylece beden enerjisi dünyanın enerjisini güçlü ve derin bir şekilde tekrar bağlanır.
Omurganız dik ayak tabanlarının yere basacak şekilde oturup gözlerinizi kapatın her iki elinizi iç içe koyun ve baş parmaklarınızı birbirine değdirin burnunuzdan derin nefes alın.. yerkürenin enerjisinin ayak tabanlarını zdan girip tepe çakra ınızdan çıktığını hayal edin nefes verirken tepe çakra ağınızdan bu ışığın tekrar girip bacaklarınız dan indiğini ve ayak tabanlarını zdan yerküreye doğru aktığını düşünün
Topraklanma için yalın ayak toprakta yürümek toprakla uğraşmak elleri toprağa dokundurmak kırsal alanlarda parkta toprağa oturmak ile gayet iyi topraklanmış oluruz..
Oturduğumuz evlerde duvarlar taban kum çakıl taş gibi harçlardan betonlardan oluştuğu için nispeten topraklanmış oluruz..
Arkadaşlar korunma cemberlerini hep araştırıp
Uyguladım.tabiki herkesin deneyimi aldığı sonuç farklılık arz edebilir. Wicca koruma cemberi,Hıristiyanların yaptığı korumalar,Müslümanlıkta olan Ayetel Kürsi koruma cemberi ,durid rahiplerin yaptığı koruma çemberleri,Reiki ve aura koruma çemberleri.vs ..insanlar yaşadıkları zaman içerisinde hep kendilerini ve sevdiklerini çevrelerini korumak istemişler koruma cemveeri için uygulamalar yapmışlar.guven içinde bulunmayı mutlulukla ozdeslestirmisler..
İnsan tek başına hem çok yalnızdır hemde aslında çok kalabalıktır...şairin dediği gibi.."kafamın içindekiler bı susunda beş dakika yalnız kalmak istiyorum.":))))
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa


1001 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2021 :  15:41:39  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
faydalı tavsiyeler olduğunu düşünüyorum.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn


174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 07/05/2021 :  18:56:20  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Sevgili Ogenesis aslında başka bir yazı yazıcaktım ama bugün celseler de şu alıntıyı görünce vazgeçtim;

C: Çemberler her zaman önemlidir. (6 Eylül 1997)

Bunun yanında tabii meşhur, "Bilgi korur" söylemini de bir kez daha not etmek isterim.Sevgiler...
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/05/2021 :  00:40:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Merhaba lar arkadaşlar..ilk defa değişik bir olguyla karşılaştım ..rüya diyemeyecegim.cunki uzanali daha bir kaç dakika olmuştu..bacağıma vizzt diye bir elektriklenme gibi dokunma gibi yalnız tuhaf olan havayida elektrikle duruyordu bu dokunuş..yani elini uzattığinda bacağın ve yaklaşık 30 cm lik hava ile temas alanında elektriklenme içeriyordu.
Bu çok ilgincime gitti..
Cunki simdiye kadar gördüğüm yarı gercekli rüyalarımda hep varliklar simsiyahti ve bu boyuttaydi..bu iki kişi farklıydı..iki dişi..gözleri iri simsiyah badem gibi kocaman..insan gibiydiler..tek farkları gözleri kocaman ve siyahtı.beyazi yoktu..konusmadilar hiç..iki elimi birleştirip bileğimden bağlı gibi havada tuttular.sıcakkanlılik hiç hissetmedim.buz gibiydiler ifadesiz suratları vardı..hiç düşünme ve konuşma gereği duymadan hemen kendi kendimi telkinle uyandırdım..hadi çabuk uyan bu bir rüya birkaç dakikaya uyanacaksin .rüya ve uyanıklık halı gibi ..hadi kalk ..seni bırakacaklar sen güçlüsün..telkinler..dualar..vs birkaç dakika içinde kalktım.uyanabildihima çok sevindim.bu bir vücut istilası değildi.uyusma gibide değildi..bildiğin parapsikolojik güçleri varsa üstümde uygulamışlar gibiydi..ama çaresizlik duygusu hiç yoktu içimde...şuan hiç olmamış gibi zihninden silmeye çalıştılar gibi bişey hissettim.bian beynim rüyaya dalıp çıkacak gibi oldu şuan yazıyı yazarken.cok enteresan ve ilginç .bu deneyimim ilk defa oluyor..
Yanıma gelen o iki varlık yapiskanlar değildi kesinlikle...ne istiyorlardı neden yanimdaydilar bilemedim..hissedemedimde..
Go to Top of Page

Qui-gon jinn


174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/05/2021 :  03:22:03  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bunlar pek çember takan tiplere benzemiyorlar kardeşim aman dikkat edesin kendine. Vallahi tövbeler olsun ama sen çokta sert yapmamaya çalış, bayandır sonuçta. Bu arada saatte 3 olmuş, şeytanların saati gece 3 derler. Tövbe tövbe, gelde yat şimdi iyi mi... Neyse sana iyi geceler, huzur dolu rüyalar kardeşim, sanırım bana da yine haram geceler...
Go to Top of Page

bozadi


10815 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/05/2021 :  14:56:27  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaştığın için teşekkürler og :)

Soğuk, ifadesiz suratlar, büyük, siyah, badem şekilli gözler akla doğal olarak "Gri" arkadaşları getiriyor. "Böceksi" diye tanımlanan dünyadışı bazı türlerin de benzer özellikleri var sanırım ama açıklamalarından anladığım kadarıyla senin gördüklerin "hümanoit" olduğu için Gri olasılığı ağır basıyor bence. İnsan-Gri melezi de olabilir. Normalde Grilerin cinsiyeti yok diye biliyorum. Ama melezlerde olabiliyor veya öyle görünebiliyor sanırım.

Betimlemelerin bence çok açık bir şekilde bunların BH/pozitif varlıklar OLMADIKLARINI gösteriyor. Etkileşimden sakınmaya çalışmış olman bence daha iyi. Etkileşime girmen de ille çok ağır bir negatif etki yapacak diye birşey yok ama "aldatma" (kişinin aldanabilirlik durumuna bağlı olarak) konusunda ileri düzey teknikleri, teknolojileri var muhtemelen. Dolayısıyla etkileşimi mümkün olduğu kadar kısa kesmek daha iyi bence.
Go to Top of Page

Qui-gon jinn


174 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/05/2021 :  18:58:50  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yeni bir Antonio Villas-Boas olayına doğru eğrilir mi bu durum acaba? Ne dersin Bozadi kardeşim, bizim milletimizinde böyle bir olayı olmasın mı...:))
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/05/2021 :  20:55:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Yenii bir Antonio Villas-Boas olayına doğru eğrilir mi bu durum acaba? Ne dersin Bozadi kardeşim, bizim milletimizinde böyle bir olayı olmasın mı...:))


Portekizli teknik direktör den mi bahsediyorsunuz sevgili Oui- gon-jinn :))
Marsilya in teknik direktörüydü...

Şaka bir yana hiç bir zaman gerçek olmayacak bir hadise, kimse boşuna hayal kurup sonra iptal olmasın önceden yaziim de...
Go to Top of Page

ogenezis


164 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 27/05/2021 :  21:18:15  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Paylaştığın için teşekkürler og :)

Soğuk, ifadesiz suratlar, büyük, siyah, badem şekilli gözler akla doğal olarak "Gri" arkadaşları getiriyor. "Böceksi" diye tanımlanan dünyadışı bazı türlerin de benzer özellikleri var sanırım ama açıklamalarından anladığım kadarıyla senin gördüklerin "hümanoit" olduğu için Gri olasılığı ağır basıyor bence. İnsan-Gri melezi de olabilir. Normalde Grilerin cinsiyeti yok diye biliyorum. Ama melezlerde olabiliyor veya öyle görünebiliyor sanırım.

Betimlemelerin bence çok açık bir şekilde bunların BH/pozitif varlıklar OLMADIKLARINI gösteriyor. Etkileşimden sakınmaya çalışmış olman bence daha iyi. Etkileşime girmen de ille çok ağır bir negatif etki yapacak diye birşey yok ama "aldatma" (kişinin aldanabilirlik durumuna bağlı olarak) konusunda ileri düzey teknikleri, teknolojileri var muhtemelen. Dolayısıyla etkileşimi mümkün olduğu kadar kısa kesmek daha iyi bence.

Ben size çok teşekkür ederim Bozadi..yazılanları ciddiye alıyor ve önem veriyorum.
Her zaman dedigim gibi "insan aynı zamanda sonsuz bir evren"..
.Son zamanlarda algiladigim bişey var sanki dünya karman çorman olmuş gibi..yani tüm boyutlar aynı anda burada dunyamizdaymis gibi..herkes kendi boyut ve dünyasında yaşıyor gibi..bazıları uyanıp şöyle bir çevresine bakıyor gibi...
Badem gözlü olan varlıkların saclarida vardı simsiyah..kısa küt sacliydilar..
Bir hafta önce gördüğüm bir rüya vardı..boynumdan 5_6 tane daha surat ifadesi olan yüzler çıkıyordu..hepside ağlıyordu..ben onlara bakıyordum..ve (diğer bende onları izliyordu.ne yapıyorlar diye..sonra hepsine üzülmeyin ben sizlere yardım ederim. Dedim..sustular sesimi duyunca.....yani aynı rüya içinde 3 tane benden vardı.:((

Tabiki yine kendimi uyandırdım.ve uyandım.üc ayrı boyuttaki benlermis...

Algilarim fazlamı açık nedir bu günlerde.:))
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 5 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000

Design by Sizinsayfaniz.com

Bu sayfa 0,45 saniyede oluşturuldu.