Başkalarına Hizmet Forumu
Başkalarına Hizmet Forumu
Ana Sayfa | Bilgilerim | Kayıt Yaptır | Aktif Konular | Forum Üyeleri | Site içi Arama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla
Şifre hatırlatma servisi

  Forum
 Kanal Bilgileri
 Kasyopya Celseleri (Son Yıllardaki Celseler)
 23 Nisan 2022
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu
Sayfa: Toplam Sayfa 3

ogenezis


220 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  10:43:37  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bu sabah birileri paylasim yapmis medyada.boy boy..iste Turkiyede ilk vaka goruldu ..eee...bu hastalik yeryuzune yeni gelmediki 1970 den beri var zaten..ve afrikayla bir suru ithalat ihracat oldu simdiye kadar...hep spekulasyonlar..spekulasyonlar..
Sizinle cok degerli arkadaslarim bir sey paylasmak istiyorum...
Biz ilk suriyeden gocmen almaya baskadigimizda bir tur hastalik tespit edildi.daha once gormemistik hic..el ve ayaklarda vezikuller ici su dolu kescikler..adini el ayak hastaligi koyduk..:)))
Tedavileri yapildi hep.topluma yayilimi onlendi.
Tabiki bunu kimse bilmez
Yani diyecegim o ki...korkmayin..K lar ne yaparlasa yapsinlar basarili olamayacaklar
Sevgi kazanir herzaman..bilgi ve sevgi..
Sevgiyle kalin
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  12:19:57  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kasyopya forumda "maymun çiçeği" ile ilgili açılan başlıkta, ekipten Joe bunun K'ların bahsettiği asıl ölümcül çiçek hastalığına yönelik bir tür "zemin hazırlığı" girişimi olabileceği görüşünü paylaşmış. Tam olarak nasıl bir "hazırlığı" kastettiğini bilmiyorum ama bu da bir olasılık tabi. Gates'in de son zamanlarda "çiçek aşısı" konusunu çok vurgulamış olması mevzusuyla birlikte düşünüldüğünde, malum güçlerin gerçekten çiçek hastalığıyla ilgili bir işler çevirdiği kesin.

Ve evet, K'ların da belirttiği gibi, malum güçler ne yaparlarsa yapsınlar, nihayetinde kazanan kötülük değil, iyilik olacak. Ama hem Ra hem de K'lara göre dünya nüfusunun ezici çoğunluğunun 4'e geçişe elverişli olmadığı ve geçecek olanların tamamı veya büyük kısmı için de sürecin "epeyce sancılı" olacağı kesin görünüyor. Epeyce zamandır insanlığın kanını, canını emen güçler bu tezgahı o kadar kolay bırakmak istemeyecekler doğal olarak.
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  12:46:05  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bill Gates'in vakfından milyonlarca dolar yardım alan bir şirketin (NTI) 2021 Kasım ayında yayınladığı bir raporda, 15 Mayıs 2022'de Maymun Çiçeği virüsünün kullanıldığı bir biyolojik saldırı senaryosu paylaşılmış (haberlere göre gerçekten de bu yeni salgın dalgasında Avrupa'da ilk kez 15 Mayıs'ta İngiltere'de görüldü):

https://www.nti.org/wp-content/uploads/2021/11/NTI_Paper_BIO-TTX_Final.pdf

Bu biyolojik saldırıyı bizzat kendilerinin yapmış (veya yapılması için tavsiyede bulunmuş) olma ihtimali hiç de düşük görünmüyor.

Raporun 10. sayfasındaki senaryo çizelgesi:

Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  12:51:13  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

Bu arada, zorunlu korona virüs aşılarının yayılması için yaptığı yoğun baskılara şahit olduğumuz Dünya Sağlık Örgütü adlı şerefsiz kurum, Bill Gates'in büyük bir başarıyla öngördüğü bu "çiçek hastalığı" biyolojik saldırısına karşı hazırlık yapılması (aşı satışı) konusunda da Gates'le tam işbirliği içinde çalışıyor.
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  12:56:45  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

İLK OLARAK İNGİLTERE'DE 4 KİŞİDE TESPİT EDİLMİŞTİ
Maymun çiçeği virüsü Avrupa'da ilk olarak 15 Mayıs'ta İngiltere'de 4 kişide tespit...
https://www.haberturk.com/maymun-cicegi-virusu-alarmi-ulkeler-alarma-gecti-3443471
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  13:01:12  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Kasım 2021'de yayınlanan senaryoda, ilk kez "Brinia" adlı varsayımsal bir ülkede 15 Mayıs 2022'de maymun çiçeği biyolojik saldırısının yapıldığı ve 4 kişinin öldüğü varsayılıyor.

İşe bakın ki Avrupa'daki salgın tam da 15 Mayıs 2022'de İngiltere'de (Brinia->Britanya) ortaya çıkıyor ve 4 kişide tespit ediliyor. Şerefsizler insan hayatıyla böyle göstere göstere oynuyor. Senaryoları umdukları gibi giderse bir-iki yıl içinde milyonlarca insanın ölümüne doğru evrilebilir durum.
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  13:13:38  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Koronavirüs gerçekçesiyle mRNA aşılarıyla insanların bağışıklık sistemlerini mahvettiler, şimdi bir de maymun çiçeği aşısı dayatırlarsa, Kertişlerin uzaydan virüs göndermesine gerek kalmaz belki de. Veya Kertişlerin virüsünün dünya nüfusunun büyük çoğunluğunu öldürmesini sağlayacak ön zayıflatma hazırlığıdır belki de bu. Tabi olasılık yalnızca, kesin birşey değil. Ama korona şaka değildi, insanlıkla feci şekilde oynandı, aşı kaynaklı ölümler, sakatlanmalar, bağışıklık sistemlerinin gördüğü ve halen görmekte olduğu zararlar gizlenmeye çalışılıyor.
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  13:24:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
17 Nisan 2022

DSÖ Direktörü Ghebreyesus, Bill Gates'in "bir sonraki pandemiyle" ilgili yeni kitabını övdü

https://www.independentturkish.com/node/498836/sa%C4%9Flik/ds%C3%B6-direkt%C3%B6r%C3%BC-ghebreyesus-bill-gatesin-bir-sonraki-pandemiyle-ilgili-yeni

Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  13:28:24  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
1 Mayıs 2022

İngiliz Financial Times gazetesine konuşan Gates, riskin azaltılması için 'Küresel Salgın Müdahale ve Seferberlik' girişiminin DSÖ'nün yönetimine girmesi gerektiğini söyledi.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/bill-gatesten-flas-dso-aciklamasi-siradaki-tehdidin-adini-koydu-42054817
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  13:39:11  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle

DSÖ büyük bir kurum, içinde bir sürü onurlu, vicdanlı kişi de vardır şüphesiz ama kurum global siyasi baskıyla karar alma mekanizması bakımından tam anlamıyla global şeytanların kuklalığını yapıyor.
Go to Top of Page

gerçek tosun paşa


1145 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  13:47:47  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Yuh bu adam yeni pandemiyle ilgili kitabı ne ara yazdı :))

Şimdi de bu maymun çiçeğinin Rusya'nın bir biolojik savaş hamlesi olarak yaptığını söyleyen bazı haberler ortaya çıkmaya başladı. Belki de asıl amaçlardan biri Putin'i şeytanlaştırmaya devam etmektir.
Go to Top of Page

ogenezis


220 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  14:51:36  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Bozadi ellerine saglik cok degerli ve kiymetli yorumlarin icin.iyiki dunyada vicdani unutmayan merhametli ve insanligini kaybetmemis temiz ruhlar var..
Aklimizla oynuyorlar surekli..
Korana ilk ciktiginda hatirlarsaniz italyada katliam gibi toplu ölumler olmaya baslamisti.sonra saglikcilar ölmeye basladi.bircok kisi istifa etti hatta Turkiye saglikcilara izinler ve emeklilik durdurulmustu.hatta istifalar bile durduruldu idare istifalari kabul etmemisti..
Herneyse DSÖ koranadan ölenlere ne hikmetse otopsiyi yasaklamisti..Sen kim oluyirsunda otopsiyi yasakliyorsun.italya da adam kalmamisti oluyordu surekli biz tv basinda izliyorduk sadece..ama italya dr lari dinlemediler ve gizlice otopsi yapildi ve kan damarlarinda pihtilar oldugu goruldu ve boylece ilac lar arastirilmaya baslandi
İtalyayi DSÖ yu dinlemedigi ve insanlik yararina yaptiklari seyler icin kutluyorum.
Velhasil kerim dunyada K larin olmadigi statu kurum ve yer yok..bir sekilde manuple ediyorlar insanligi..
Go to Top of Page

bozadi


11532 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 22/05/2022 :  15:04:33  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen gerçek tosun paşa

Yuh bu adam yeni pandemiyle ilgili kitabı ne ara yazdı :))

Şimdi de bu maymun çiçeğinin Rusya'nın bir biolojik savaş hamlesi olarak yaptığını söyleyen bazı haberler ortaya çıkmaya başladı. Belki de asıl amaçlardan biri Putin'i şeytanlaştırmaya devam etmektir.
Dünya'ya koronayla saldırma planı yaparlarken virüs kendiliğinden ABD'deki laboratuardan kaçtı ama suçu Çin'i atıldı. Şimdi maymun çiçeği virüsünü yayıyorlar ve bunun bokunu da Rusya'ya atmak istiyorlar demek. Halbuki daha yakın zamanda Ukrayna'daki biyolojik silah geliştirme tesislerinin varlığını itiraf etmek zorunda kalmışlardı:

https://www.aydinlik.com.tr/haber/abd-disisleri-ukraynadaki-biyolojik-tesisleri-itiraf-etti-304810

Şeytan'ın başlıca meziyeti, mesleği yalancılık, aldatma.
Go to Top of Page

Dionysos


1764 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 23/05/2022 :  05:08:58  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Dionysos Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
Eklenti:
Orjinal Mesajı Ekleyen ogenezis

Sevgili dionysos şikayetlerin azaldiysa sana yarari oluyordur.kekik her zaman bir numaradar tedavilerde..acil sifalar diliyorum sana..
Hiperbarik odayı felan bilmem ama onun ya da daha iyisinin haricinde hiçbir şeyin böyle akciğer açıp temizleyeceğini sanmıyorum. Bilen varsa benimle de paylaşsın. Son 15-20 günde çok rahatsız etmesede hafiften 4-5 solunum paniğim bile oldu ve ona göre şu an tam silmedi ama çok çok daha iyiyim. Yani ona bakarak şu an bebek gibi hissediyorum desem yeri. Sesimi biraz gregorian chant mırıldanıp test ettim. Yetişkin hayatımdaki umarım yanılmıyorumdur ama en iyi tonlama en açık boğaz en uzun rahat ses kontrolü

2 gün arayla 2 şer dalada her bir dal sigarada dörtte bir yaprak olacak şekilde defne ekledim. Hani çekiniyorum ondan az az başlayıp test ediyorum hatta defne aldığımın ertesi günü kas ağrısı mı bilmiyorum ama göğüs boğaz oralarda ağrı olunca ertesi gün almadım bu gece tekrar aldım..

Tabi bu arada akşamları sürekli boğazdan bir şey iter gibi ya da hızlı hava vererek akciğerden bol bol sıvı/balgam neyse atıyorum...
Go to Top of Page

Dionysos


1764 Mesaj Göndermiş

Mesajın Eklenme Tarihi - 29/06/2022 :  23:26:43  Kullanıcı Bilgilerini Görüntüle  Dionysos Kullanıcısının kişisel sayfasını Ziyaret edin  Alıntı Ekle
24 Haziran tarihli yeni bir celse var gibi gözüküyor:..
https://cassiopaea.org/forum/threads/session-24-june-2022.52154/
Go to Top of Page
Sayfa: Toplam Sayfa 3 Önceki Konu Mesaj Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu Aç  Konuya Cevap Ver
Forum Seç:
Başkalarına Hizmet Forumu © Celse veya diğer içerikleri farklı ortamlarda paylaşırken lütfen kaynak belirtiniz Yukarıya git
Snitz Forums 2000
Bu sayfa 0,09 saniyede oluşturuldu.